34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Помилково-вбивче милосердя

Помилково-вбивче милосердя

27.04.2013

14

1714

Сьогодні проходжуючись по нашому міському ринку я бачила двох молодих жінок з приблизно 1,5 річними дітками на руках, які просили милостині у прохожих. Багато з людей відкликались на таке прохання і ніхто не задумувався над тим, чому ці діти, в такий час і у такому шумному місці так міцно сплять на руках у своїх непутьових "матусь". 

Я сама маю доню, якій 1,4 і якщо вона вже прокинулась вранці її до обіду ніхто на одному місці більше декількох секунд не втримає. Я стояла і дивилась, як дитина відкинувши голівку назад навіть не ворушилася на руках, які її тримали. І мені відразу згадався пост, який я читала в іннеті, про аналогічні випрошування грошей, за допомогою дітей у великий містах. Про те, як на цьому побудований непоганий та прибутковий бізнес (і як на це закривають очі правоохоронні органи) і про те, як тим дітям, щоб їхні "матусі" могли заробляти, заливали звичайну горілку чи давали якісь інші препарати, щоб дитина просто "відключалася". Також у тому пості говорилось про, що діти амогли під час своєї "пасивної роботи" і помирати від такаго впливу. Одним словом, мені здавалось, що у нашому місті таке мало ймовірно. Та ось..... На нашому базарі відбувається те саме. Діти цілісінький ранок "сплять" на руках у "просячих милостиню матусь" а ми йдемо повз них і ще й ПЛАТИМО за те, що цих дітей поступово на наших очах "нищать". 

Маю велику надію достукатись хоч до якихось людей, і попросити задуматись над тим: що ми робимо і що ми б могли зробити, що б діти ось так не страждали, адже кожна покладена такій "матері" гривня стумулює її до продовження нищення здоров'я таких дітей. І якщо ви даєте таким "матерям" гроші, попросіть її розбудити дитину, щоб побачити що і як.

Не будьте байдужими і вбивчо милосердними. 

І ось не покидає питання, люди, які займаються правами дітей і охороняють наших дітей у нашому місці просто проходять мимо, чи щось тут не так.....
Всього коментарів: 14
1
GenkaUA | 28.04.2013 | 19:21
+ (3) -
Та я б тих циган всіх в кращому випадку всіх стерилізував би, та вигнав би за межі України. Немає на них Гітлера, щоб знищувати паразитів нації.
2
Silvestr | 28.04.2013 | 21:37
+ (9) -
Дякую вам, що ви теж зауважили на цих суботніх попрошайках  із маленькими дітками... Я зазвичай грошей  ніколи не даю ніякиим прошакам:  У старих бабок  ( які просять)  є як у всіх українських пенсіонерів мізерна пенсія - і можна уявити. якщо всі бідні пенсіонери  сядуть на тротурарі просити гроші!!).  Не даю монахам ( бо ці монахи зовсім не справжні-подивіться на їхні жирні пики або сині носи! Не даю бабцям, які просяь на базарі на побудову церкви (особливо церкви "русского міра")
І не даю!!!  гроші  дітям   після передачі  К. Стогнія, як діти на випрошені гроші нюхають клей і балдіють, а коли одна жіночка зробила їм зауваження,  щодо їхньої поведінки. то ці нанюхані діти перерізали їй горло!!!!
 А нашій бандитській владі і звичайно правоохоронцям зараз не до наших обездолених дітей ( дайте їм спокійно розділити українські багатства та українську землю) . Немає для  бідних  громадян  (виборців бандитської влади)  медицини - владі добре  що вимирають українці,  буде  для влади менше  проблем!! Немає  роботи.    достойних зарплат,  пенсій для  безбідного життя (ще у 2008р Тимошенко вирішила нашими пенсіями стабілізувати економіку  в країні і заморозила, сучка, середній коефіцієнт) .
Так що за цієї злочинної влади не потрібно зважати на негаразди бідних громадян і їхніх дітей все рівно змін на покращення для наших дітей не буде (покращення будуть тільки для їхніх дітей)
3
яна | 28.04.2013 | 22:04
+ (6) -
це точно! і ще стоять  в суботу  в центрі базара біля хліба-батьшкі!  да не один нормальний батюшка не буде стояти і просити!!! НЕ МОЖУ ДИВИТИСЯ НА ЛЮДЕЙ ЯКІ ДО НИХ ПІДХОДЯТЬ І  РОЗКАЗУЮТЬ СВОЇ ПРОБЛЕМИ!!!
4
Alzhir | 28.04.2013 | 22:24
+ (5) -
Запам"ятайте, церква на базарах і вокзалах не стоїть!
5
mam | 28.04.2013 | 23:02
+ (6) -
Метою даного посту є привернути увагу до того, що у нас на очах "знущаються і нищать" ДІТЕЙ! ЧОМУ ЦІ ДІТИ СПЛЯТЬ, ЯКА ПРИЧИНА ЇХНЬОГО НЕПРИРОДНЬОГО СНУ????!!!!! Адже задумайтесь, що зробили цій дитині щоб вана весь "мамин робочий день була з відключеною свідомістю - спала", що відбувається у тому маленькому організмі, в який чи та залили спиртного, чи іншим шляхом його "виключили"?  На безліч речей кожен з нас періодично закриває очі, дехто взагалі "живе з закритими очима". Але коли ми бачимо ТАКЕ або ще й приймаємо у цьому участь (даючи таким "мамам" гроші) - тут просто слова безсилі. Якщо кожен підійде і запитає, звернеться кудись (хоча куди у нас можна звернутись? ((((((((  Можливо щось і зміниться... Звичайно такий бізнес ми не викоренимо але можливо життя чи здоров'я якоїсь дитини і врятуємо.
Давайте не будемо байдужими спостерігачами або співучасниками таких "злочинів"....
6
zagrava | 28.04.2013 | 23:03
+ (5) -
Ніколи ні в якому разі не подаю!!! нікому!!! Сільвестр все написав вірно. Я додам декілька ремарок. Зараз модним стало жаліти ромів вони ж цигани... і шкіл у них нема, і побутові умови жахливі,і дескримінують їх, і притискають.А цей народ-паразит тільки і живе шахрайством,крадіжками,обманом і підкреслюю розповсюдженням НАРКОТИКІВ.Працюють на Барона. А романтика тільки в фільмах і романсах...Ще мій дід в далеких 70-тих(ветеран війни)говорив,що цигани і жиди це народ-паразит,який не творить матеріальні блага,а живе за рахунок суспільства брехнею і обманом.Друге.Якось на початку 2000 року перебував  в Києві.І ось в людному місці дуже схожа ситуація,жіночка з дитиною на руках просить милостиню...а до неї з завидною періодичністю підходить тип і "експропріірує" " зароблене".А в самого мурло таке,що ним сваї забивати можна!Висновок робіть самі!
7
яна | 29.04.2013 | 07:05
+ (5) -
ЦИГАНИ ЗАРАДИ ГРОШЕЙ   ТРУЯТЬ  СВОЇХ ДІТЕЙ- ОТО НАРОД!! вони щей крадуть чужих!!
8
GenkaUA | 29.04.2013 | 07:30
+ (2) -
Так ці ж цигани, ще всяких там жебраків возять за собою - кривих, сліпих. Сам вчора бачив в Луцьку на базарі "бідного незрячого", що ходить в Кузнецовську по суботах. Де наші депутати хай приймуть рішення, щоб МВС не пускала в наше місто всіляких паразитів.
9
AndyEn | 29.04.2013 | 09:32
+ (8) -
Всім поставив "+". Все вірно. Треба вертати статтю як в Радянські часи "Туніядство". І за те що влада допускає на вулицю жебраків - впаювати меру догану а то ї кримінальну статтю. Так хоч будуть їх відловлювати.
MrAnderson | 01.05.2013 | 12:45
+ (2) -
Процедура притягнення до відповідальності особи за жебрацтво, втягнення або використання дітей для заняття жебрацтвом настільки складна, що ніхто цим займатися не буде. Жоден суддя не буде розглядати справу по циганам у суботу, а утримувати їх до розгляду нема ні підстав ні можливості. Дане питання потрібно вирішувати на Державному рівні. тому міліціанти тільки й можуть, що запросити даних осіб до відділку на 3 години для встановлення особи та відправити за межі міста рейсовим автобусом. А яким чином перевірити стан дитини? на яких підставах провести аналіз крові, сечі, і який лікар цим буде займатись? Як вилучити те дитя і знову ж на яких законних підставах?
А яким чином можливо "непускати в місто всіляких паразитів"? Чи конституція і декларації прав людини не розповсюджується на них? То давайте нехай ще приймуть рішення щоб дозволити закидувати їх камінням і забивати палицями!!! Від скиглення на форумах нічого не зміниться. Треба щоб було законодавчо конкретно прописано - виявили-вилучили-відправили на утримування-мати на відпрацювання державі затрачених коштів. а так у нас дуже демократичне, гуманне законодавство, але не для нинішніх реалій, коли потрібно мало не тоталітаризм....
Українка | 01.05.2013 | 16:54
+ (3) -
Не суди і не судимий будеш.А на рахунок того бідного-незрячого я його пам*ятаю років вже з 15.А оце рік тому я з дитиною на ринку їду (коляскою), а він як почне оте своє кричати.Я йому говорю не кричіть дитину злякаєте.А він мені: Я на роботі.Після цього не хочеться нікому подавати милостиню.
Саша | 02.05.2013 | 11:47
+ (0) -
"Бідний незрячий" приїжджає в Кузнецовськ на "Таврії", за кермом сам. Бачив його у Львові на ж/д вокзалі, номера вагонів добре бачить, я був в шоці. Не давайте "Бідному незрячому" гроші, він ошукує людей!!!
sir_the_dragon | 12.05.2013 | 13:55
+ (0) -
Років з 10 тому, був випадок у Львові. Чоловік одягнений аби як, але сумка спортивна новенька на плечі, це і привернуло мою увагу. Жваво ходив по вокзалу, гортав газету. Я їхав у Тернопіль електричкою, приблизно через пів-години у вагон заходить отой "нещасний каліка" ледве переставляючи ноги, на плечі та ж сумка. "Подайте бідному каліці...", декотрі почали кидати, я не став репетувати на весь вагон, а лише сказав аби почули присутні поблизу мене. На що була відпаовідь якоїсь жіночки: "Бог йому суддя".
Ще був випадок, коли у вагон зайшли четверо молодих людей: " Ми не каліки, ми просто студенти" і під гітару з аккордеоном гарно заспівали.
no belive | 15.05.2013 | 14:13
+ (0) -
Не за тунiядство треба садити а за не виконання закону права людини на працю i гiдну оплату!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів