34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Потенційні депутати пообіцяли дбати про енергоефективність в області

Потенційні депутати пообіцяли дбати про енергоефективність в області

26.03.2013

0

938

Громадська організація «Екоклуб» запропонувала кандидатам у депутати до Рівненської обласної ради у своїх передвиборчих програмах звернути увагу підвищенню енергоефективності комунальних закладів області. Природоохоронці стверджують, що прийнявши кілька простих управлінських рішень, обласний бюджет може отримати економію у розмірі до 15 млн. грн.

Про проблеми, які збираються вирішувати в першу чергу кандидати в депутати обласної ради, якщо отримують перемогу на довиборах 21 квітня, говорили під час «круглого столу», організованого ГО «Екоклуб». «Ми звертаємося до потенційних депутатів - заявив представник «Екоклубу» Ілля Єременко - з пропозицією звернути увагу на питання енергозбереження в бюджетних установах. Адже щороку на оплату комунальних послуг в них витрачається близько 300 млн.грн., і далеко не завжди достатньо ефективно. На сьогодні існує проблема впровадження уніфікованої та відкритої системи пооб’єктного обліку витрат паливно-енергетичних ресурсів, а також практично відсутнє фінансування проектів з енергозбереження – розповідає пан Єременко.


«Екоклуб» підготував Меморандум з енергоефективності у Рівненській області, який передбачає:

- впровадження уніфікованої та прозорої системи обліку витрат паливо-енергетичних ресурсів у бюджетних установах області;

- забезпечення щорічного фінансування заходів з енергоефективності в бюджетних установах в розмірі не менш як 10% від суми витрат на оплату комунальних послуг;

- фінансування тих проектів з енергозбереження, які дають найбільший економічний та соціальний ефект.

Уже семеро претендентів на депутатство, зокрема Р.Коваль, І.Мічуда, П.Поліщук, А.Лендел, М.Шумелянко, О.Зайчук та Р.Денисюк, визнали актуальність проблеми, і підтримали ідею підписання Меморандуму. «Екоклуб» висловлює надію, що і інші кандидати поставлять свої підписи під документом, який буде письмовим підтвердження намірів майбутніх обранців займатися енергоефективністю обласних бюджетних закладів.

З пропозиціями про вдосконалення обласної програми з енергозбереження «Екоклуб» звернувся і до діючих депутатів. Питання внесення змін до неї наразі розглядається у постійних комісіях обласної ради. Громадські активісти сподіваюся, що їх почують як діючі народні обранці, так і новообрані депутати.

«Круглий стіл», що відбувся 26 березня 2013 р. у Рівному, проведений в рамках проекту «Впровадження обліку енергоресурсів», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».


Святослав Клічук, прес-секретар ММГО «Екоклуб»


МЕМОРАНДУМ


З енергоефективності у Рівненській області

Ми, кандидати у депутати Рівненської обласної ради,

зважаючи на постійне зростання вартості енергоносіїв, зокрема газу,

підтримуючи прагнення України до енергетичної незалежності,

розуміючи важливість ефективного використання коштів місцевих бюджетів

беручи до уваги існуючи недоліки системи управління енергозбереження у Рівненській області


у разі обрання нас депутатами Рівненської обласної ради, серед пріоритетних завдань будемо мати:

- впровадження уніфікованої та прозорої системи обліку витрат паливо-енергетичних ресурсів у бюджетних установах області;

- забезпечення щорічного фінансування заходів з енерго-ефективності в бюджетних установах в розмірі не менш як 10% від суми витрат на оплату комунальних послуг;

- фінансування тих проектів з енергозбереження, які дають найбільший економічний та соціальний ефект.


Для цього зобов’язуємося у статусі депутатів обласної ради докласти максимум зусиль для досягнення перерахованих вище завдань.
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів