34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // На правах реклами // ППФ «Імбекс» – бренд, якому довіряють

ППФ «Імбекс» – бренд, якому довіряють

16.02.2016

1

2675

21 лютого фірма «Імбекс» перетне 25-річний рубіж роботи на місцевому та регіональному ринках. Ювілей – хороший привід осмислити й підсумувати пройдений шлях, а ще – озвучити плани на майбутнє.

 

 

Коротка довідка: Фірма «Імбекс» заснована 21 лютого 1991 року. У 2002 році заснована фірма «Імбекс плюс». Засновник – Жуковський Анатолій Петрович. У 2003 році фірми об’єднуються у Холдинг «Імбекс». У 2003 році формується «Рада правління», до якої увійшли провідні співробітники Холдингу. Працівники Холдингу проходять курс навчання за системою «Результат». Холдинг славиться власними інтелектуальними «Ноу-хау» та системою «Діагностики фірми на предмет гармонійної роботи колективу та максимальної ефективності роботи». На даний час у Холдингу працюють понад 300 чоловік. Основні сфери діяльності: оптова та роздрібна торгівля, громадське харчування, проектування, монтаж та обслуговування систем пожежної, охоронної сигналізації та відео спостереження. інші послуги.

 

 

Протягом чверті століття збільшувалася і міцніла довіра до фірми з боку як споживачів товарів і послуг, так і партнерів по бізнесу. Бо ж вже у самій назві зашифровані три чи не основні кити економіки: «Інформація», «Маркетинг», «Бізнес» - «ІМБЕКС».

 

Та все це маємо нині, а тоді, у 91-му, у час, такий несприятливий для започаткування будь-якої справи, тим паче такої ризикованої як бізнес, заснування власної фірми супроводжувалося бажанням діяти, вірою у власні сили, підтримкою й розумінням оточуючих, з яких згодом сформується командний фундамент, і непереборною ціллю матеріального забезпечення сім’ї.

 

Звичайно, бізнес буває різний. Проте є певна кількість факторів, які роблять його фінансово успішним незалежно від сфери діяльності і позиції на ринку. Це добре усвідомлював у 90-х засновник фірми «Імбекс» Жуковський Анатолій Петрович.

 

 

 

- Анатолію Петровичу, сьогодні фірма «Імбекс» - марка, якій довіряють тисячі. А з чого все починалося? Власне як з’явилася ідея створення фірми?

 

- Для мене, успішна фірма, це щаслива фірма, яка створює відчуття щастя для своїх клієнтів, працівників та власників. Свого часу перейшовши працювати в Рівне, я отримав нагоду побувати за кордоном, поспілкуватися з багатьма іноземними бізнесменами, побувати на безлічі закордонних виставках. Особливо поїздка в США кардинально змінила все моє життя: після повернення я зрозумів, що хочу і можу займатися бізнесом. Результатом наполегливості і величезного об’єму планів і дій стала нині відома у Кузнецовську ППФ «Імбекс».

 

 

- Основні напрями діяльності фірми: оптова та роздрібна торгівля, громадське харчування, сфера послуг. Але Ви чи не щодня доводите, що фінансова незалежність дає можливість діяти за власним покликанням. У Вашому випадку - це реалізація української національної ідеї.

 

- Якщо у 1991 році основною ідеєю заснування та діяльності фірми було покращення матеріального становища, то з часом ця ідея еволюціонувала. Все частіше почали задумуватися над вічними цінностями, спрямовувати погляди на духовні речі, усвідомлювати одвічні вартісні ідеали.

 

Мої погляди знайшли відгук і в команді. Сьогодні ми колегіально приймаємо рішення щодо розміру тієї чи іншої благодійної допомоги, хоча ніколи не намагалися афішувати її розмірів, бо ж і Біблія застерігає від цього.

 

Що стосується знакових вчинків у своєму житті, то за останні два роки можу виокремити наступні. 

 

Однією з найважливіших справ я вважаю будівництво церкви у селі Великі Межиричі, Корецького району, Рівненської області. Це моє рідне село, в якому я народився і виріс. Його громада протягом 7 років будувала храм, неодноразово звертаючись по допомогу й до мене. Спостерігаючи за тривалістю зведення Дому Божого, я прийняв рішення: «Не допомагатиму, а збудую односельцям церкву». Так, за останні півтора роки село отримало храм в українському старовинному стилі, з унікальним іконостасом – нашим, українським, - з тризубом, калиною…

 

У 2013 році я зібрав команду однодумців для створення художньо-документального фільму про «Чуму ХХІ століття», яка безжально пожирає душі і тіла українців і людей всього світу. Цю творчу роботу українське суспільство побачило як соціальний відео-проект «Чорно-біле кіно» - повнометражний художньо-документальний фільм про ворогів людини, які перетворюють білий світ на чорне пекло – тютюнопаління, алкоголь, наркоманію.

 

Фільм викликав глибокий резонанс. Як результат - 21 тисяча дисків безкоштовно розповсюджено по закладах освіти для використання у навчально-виховному процесі з метою профілактики вживання наркотичних речовин, алкоголю та тютюну, популяризації здорового способу життя. А ще – оголошення Всеукраїнського дитячого конкурсу художньо-документальних відеороликів «Чорно-біле кіно».

 

Останні події в Україні не залишили байдужими як мене, так і мою команду. Ми активно допомагаємо військовослужбовцям, які беруть участь в АТО. Географія нашої допомоги велика: батальйони «Горинь», «Гоща», «Київ» та інші.

 

Допомагаємо не тільки коштами. Організовуємо закупівлю тепловізорів, бронежилетів, а ще активно працюємо над підняттям духу воїнів. З цією метою мною була сформована команда, яка працювала над створенням фільму «За Україну! За її волю!». До нього ввійшли історії трьох битв українського народу за свою незалежність. Усі вони об’єднуються єдиною ціллю – оборона українських земель від загарбників. Мета фільму - моральна підтримка наших вояків, які виступили на боротьбу за Україну проти російських окупантів. Фільм розповідає про Хотинську, Конотопську та Оршанську битви. Відомо, що останні дві ретельно замовчуються російськими істориками, по причині повного розгрому московських військ українськими військами. Завдяки Хотинській війні Україна зупинила нашестя османів до Європи. Звитяги в цих битвах наших предків надихають на боротьбу нових патріотів у сучасній Україні.

 

Ми добилися дозволу Міністерства Збройних Сил України щодо показу фільму «За Україну! За її волю!» військовослужбовцям, зокрема на передовій.

 

 

- Безумовно, будь-яку справу неможливо зрушити з місця без підтримки та розуміння однодумців. Тепер про Вашу команду, про тих людей, які щодня працюють на одну спільну мету.

 

- Який керівник не хоче домогтися успіхів у своєму бізнесі? Для того щоб фірма успішно процвітала, щоб фірма динамічно розвивалася, для керівника необхідна правильно сформована бізнес-команда. Команда - це люди, які своїми знаннями, досвідом, навичками просувають і розвивають фірму. Успішна її діяльність багато в чому залежить від того, якою мірою весь персонал перейнявся філософією єдності, наскільки він пов’язує своє життя з долею фірми.

 

Фірма «Імбекс» - це міцна дружня сім’я зі своїми традиціями та правилами.

 

Мені з людьми пощастило. Точніше я зумів підібрати команду людей порядних, високоморальних, відповідальних. Людей, для яких згадана спільна мета стоїть на першому місці. Адже освіту можна здобути, працювати можна при бажанні навчитися, а от всім серцем вболівати за спільну справу, бути єдиною сім’єю у бізнесі – завдання важливе і підйомне не для всіх.

 

Колектив «Імбекса» успішно справляється з поставленими перед ним завданнями. Про це свідчить і відповідний рейтинг у місті та за його межами. Фірма розвивається: відкриті та успішно функціонують гуртовні в м. Кузнецовськ, смт. Володимирець, смт. Рафалівка, м. Костопіль, м. Славута; діють магазини продуктових товарів і товарів першої необхідності; популярні серед місцевого населення кафе-бар «Ретро», кав’ярні «Ласунчик» та «Файна кава»; полегшують господарські клопоти співробітники «Кулінарного цеху»; користуються попитом послуги пожежно-охоронного відділу.

 

 

- По суті ці 25 років були відносно неспокійними у певному розумінні. Не шкодуєте про цю чверть століття?

 

- На 99 % можу стверджувати, що ні про що в житті не шкодую. Траплялося всяке. Витримали, в буквальному розумінні, бандитські наїзди в буремних 90-х. Особисто брав активну участь у революції 2004 року. Під час першого туру тодішніх Президентських виборів очолював виборний штаб В.Ющенка у місті Єнакієве Донецької області. У наступних турах – працював на виборчому окрузі на Одещині. Тоді колектив на власних плечах відчув наслідки війни влади і фірми, коли через політичну прихильність до опозиційних сил нашу фірму неодноразово перевіряли компетентні органи з метою показати «хто ж в домі господар». Нічого… Набралися сил і пішли вперед по життю прямою дорогою. Не манівцями.

 

Але ніколи ні я, ні наш колектив не стояли осторонь усіх процесів в Україні.

 

Не опустити руки стримувала насамперед величезна відповідальність перед колективом, перед людьми, які повірили в тебе і залишаються разом у радощах і випробуваннях.

 

Після всього пережитого й побаченого чітко усвідомив, що вірю в Бога, Україну і наш народ.

 

За ці 25 років побував у владі і в політиці. Наразі чітко усвідомив, що не хочу повертатися туди. Мені ближче до душі й совісті громадська діяльність. Чим і займаємося з командою паралельно із вирішенням бізнесових завдань.

 

 

- Які маєте подальші плани щодо розвитку фірми?

 

- Ні в якому разі не плануємо зупинятися на досягнутому. Продовжуватимемо розвиватися, щоб займатися тими хорошими речами, що й зараз та вийти на нові обрії як у сфері торгівлі та надання послуг, так і в бажанні зробити все можливе для перемоги, торжества історичної справедливості в одвічній боротьбі України з агресором. Адже сильна держава починається із сильної та міцної сім’ї. Саме такою сім’єю є колектив фірми «Імбекс» разом з нашими покупцями та клієнтами, мешканцями тих міст і селищ, де діють наші фірмові магазини.

 

 

- Організація ювілею вимагає особливого підходу. Чим будете дивувати співробітників і клієнтів?

 

- Були різні думки й пропозиції щодо відзначення 25-річного ювілею фірми, але прийнявши колегіальне рішення дійшли до висновку, що, так би мовити, бенкету під час чуми влаштовувати не будемо. Набагато доцільніше й актуальніше витратити кошти на благодійність. Тому святкових концертів чекати не варто. Орієнтуватимемося на відзначення ювілею у двох площинах: преміюватимемо працівників грошовими винагородами та організовуватимемо і проведемо ряд святкових акцій – розпродажі, подарунки для дітей і дорослих, сертифікати тощо – для мешканців міста, наших клієнтів та покупців. Жодного члена своєї дружньої імбексівської сім’ї, працівників, партнерів, клієнтів, ми не забудемо.

 

 

- Буде цікаво почути слова вітання з нагоди ювілею.

 

- Користуючись нагодою, щиро вітаю колег з ювілеєм нашої фірми! Дякую усім за працьовитість, порядність, професійність.

 

За роки своєї роботи ми зуміли створити фірму, яка стала брендом, фірму, якій довіряють тисячі, фірму, яка об’єднала усіх в єдину і міцну сім’ю. Я вірю, що досягнуте нами – не межа. Попереду ще так багато нездійснених планів, головна мета яких – працювати на благо людей і України.

 

Бажаю Вам і Вашим родинам здоров’я, щастя, Божого благословення, матеріальних статків. Нехай Божа благодать і ласка перебуває в нас, даруючи віру, спокій, мир.

 

 

З ювілеєм, «Імбекс»!

 

Всього коментарів: 1
1
Я | 17.02.2016 | 19:07
+ (0) -
Вітаю. Бажаю процвітання.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів