34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Працівники КМКП: "Клан із 25 депутатів фактично захопив владу в місті"

Працівники КМКП: "Клан із 25 депутатів фактично захопив владу в місті"

09.01.2013

78

3537


9 січня 2013 року на площі біля Кузнецовської міської ради зібрались працівники КМКП, обурені рішенням Кузнецовської міської ради "Звіт про роботу Кузнецовського міського комунального підприємства за 2011 рік та 7 місяців 2012 року". Проголосувавши за дане рішення, депутати визнали роботу Кузнецовського міського комунального підприємства незадовільною.

Знервованих незрозумілим становищем свого підприємства, тяжкою працею та копійчаними заробітними платнями працівників КМКП цікавило одне питання: "Як же потрібно не любити тих простих прибиральниць, двірників, механізаторів, щоб солодко спати в теплих постелях, коли останні тяжкою працею зробили все, що могли, а роботу КМКП в цілому визнати незадовільною?" Натомість секретар міської ради Ігор Куц запевнив працівників КМКП - жодних претензій саме до їхньої роботи в депутатів немає, а незадовільною було визнано лише роботу керівництва КМКП, в особі в.о. директора КМКП Володимира Афанас'єва.

Бажаючих висловитись було чимало, однак, конструктивним діалог між працівниками КМКП та  представниками місцевої влади в лиці секретаря міської ради Ігоря Куца та депутатів міської ради Віталія Магдича, Юрія Кравця, Єви Велікдус, Олени Антипець та Сергія Макарука назвати було важко. 


Однак, працівники КМКП таки досягли мети, з якою прийшли до міської ради: зареєстрували своє звернення до мешканців міста Кузнецовськ, в котрому попросили кузнецовців підтримати їхнє звернення до голови Рівненської облдержадміністрації та Рівненської обласної ради про дострокове припинення повноважень депутатів Кузнецовської міської ради VI скликання, а також про призначення дострокових виборів в місті Кузнецовськ.Звернення працівників КМКП до громади міста Кузнецовськ:

"Шановні жителі міста!

Останнім часом в місті відбуваються події, які дуже нагадують події, які відбувалися в далекому 1964 році, коли був знятий із свого поста М.С.Хрущов. Для того щоб викликати  в народі невдоволення було створено штучний дефіцит продуктів, який тут же зник, після його відставки.

Так і в нашому випадку. Клан із двадцяти п'яти депутатів фактично захопив владу в місті, перед цим два роки не даючи працювати вибраному жителями міському голові, а також виконавчому комітетові. Цій групі, так званих народних депутатів, для задоволення своїх кланових амбіцій, глубоко наплювати на потреби міста. Щоб не бути марнословними, в 2012 році відпрацювали свій строк 39 ліфтів, знаючи про це, а також про те, що кошти необхідно отримати на початку року, щоб процес ремонту проходив без поспіху і оплата за виконані роботи та куплені запчастини відбувалася вчасно КМКП подало всі розрахунки на отримання коштів в січні 2012 року. Але кошти на ці цілі були виділені тільки в червні 2012 року, і то лише тоді, коли ліфти були зупинені, а у жителів увірвався терпець і було сказано, що підуть в раду розбиратись з обранцями. Це призвело до того, що виконавцям робіт на даний час заборговано 1,2 млн.грн. На цей борг буде нарахована пеня в сумі 300 тис.грн. Цю суму КМКП буде змушене сплатити з тих коштів з тих коштів, які Ви, мешканці міста, щомісячно платите за комунальні послуги, так як ми являємося замовниками ремонтів ліфтів. За ці триста тисяч гривень можна капітально відремонтувати покрівлю на 10 будинках або утримувати один місяць сто п'ятдесят двірників. До цього потрібно додати 100 тис.грн., що проплачено за так званий аудит, який не потрібно було проводити, бо перед цим пройшла безкоштовна перевірка КРУ, якою не виявлено жодних порушень зі сторони керівництва КМКП в нецільовому використанні коштів, або перевищення нормативної численності працівників КМКП при виконанні своєї Статутної діяльності.

Але при цьому, три рази незаконно припинялися повноваження міського голови, метою яких є амбіційні бажання окремих депутатів незаконно зайняти місця заступників міського голови і самого міського голови. При цьому, інтереси територіальної громади м.Кузнецовськ та виборців нікого не цікавлять. Цікавить лише влада. А для прикриття цього, робиться все можливе для дестабілізації діяльності роботи виконавчого комітету міської ради та КМКП.

Оскільки, в черговий раз незаконно припинено повноваження міського голови, без законної на те підстави, то необхідно далі захоплювати владу - слухати звіт про роботу КМКП, який нікого не цікавив, з єдиною метою - призначити директором КМКП "успішного менеджера", який буде діяти в інтересах  депутатського клану. А формальною причиною для цього депутатами пред'явлено звинувачення в.о.директора КМКП в тому, що підприємство працює збитково та не розраховується з ВП "РАЕС" за постачання тепла та гарячої води. А те, що в нинішніх економічних умовах на Україні немає жодного комунального підприємства з надання послуг водо-тепло постачання та утримання будинків, які б працювали прибутково не існує, депутатів це зовсім не цікавить, а для того щоб підприємство почало працювати прибутково - вони жодного разу не розглянули наданих від КМКП розрахунків економічно-обгрунтованих тарифів та не прийняли жодного рішення, тим самим свідомо заганяючи КМКП до боргової ями перед РАЕС, а це є пряма шкода, за яку потрібно нести кримінальну відповідальність відповідно до ст.77 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Шановні кузнецовці!

Ми знаємо, що в нашій роботі є багато недоліків, скарги Ваші справедливі і повірте, ми гостро реагуємо на них. Так, у нас складне фінансове становище і ми зробимо все, щоб розрахуватись з нашим основним кредитором РАЕС, але признати незадовільною роботу КМКП по утриманні міста - це занадто.

Під час сніговію основні дороги були розчищені відразу, а внутрішньо-квартальні - двома старенькими бульдозерами протягом двох діб і це при тому, що всі подвір'я були заставлені автомобілями.

Як же потрібно не любити тих простих прибиральниць, двірників механізаторів, щоб солодко спати в теплих постелях, коли останні тяжкою працею зробили все, що могли, а роботу КМКП в цілому визнати незадовільною. При цьому нікого не цікавило, що в умовах надзвичайно важкого фінансового стану обумовленого невчасними прийняттями рішеннями міської ради щодо відповідності еконоічно обгрунтованих витрат КМКП до діючих тарифів, якими саме зусиллями керівництву КМКП вдається забезпечувати безперебійну подачу якісної холодної та гарячої води, щоденне вивезення з території міста та захоронення побутових відходів, щоденне підтримання чистоти території міста та житлових будинків.

Тому, шановні кузнецовці! Просимо Вас підтримати наші вимоги:

1. Вимагаємо публічного вибачення депутатів перед колективом КМКП.

2. Відмінити рішення сесії міської ради, яким визнано роботу КМКП незадовільною.

3. Просимо жителів міста підтримати наше звернення до голови Рівненської облдержадміністрації та Рівненської обласної ради про дострокове припинення повноважень депутатів Кузнецовської міської ради VI скликання, а також про призначення дострокових виборів в м.Кузнецовськ.

4. У випадку подальшої дескридитації керівництва КМКП та спроб дестабілізації роботи підприємства колектив КМКП залишає за собою право вжити адекватних законних заходів по захисту своїх прав та інтересів.


Голова профкому КМКП  В.К.Решетицька.

В.о. директора КМКП  В.П.Афанас'єв.

Працівники КМКП."

Всього коментарів: 75
1 2 »
1
Я | 09.01.2013 | 22:34
+ (9) -
Люди, вами маніпулюють! Не ведіться! Ви лише зброя в їхніх руках. А війна йде не за людей, а за владу.
2
А | 09.01.2013 | 22:43
+ (5) -
Насчет пункта №3 я согласен 100%.
3
bubarp | 09.01.2013 | 22:49
+ (5) -
куц ето аферист номер 1 в городе
4
сергей | 09.01.2013 | 23:26
+ (8) -
Согласен что дворники работают, но только те кто убирает во дворах.
Но есть такая бригада , которая ходит по городу. Сколько их не встречал и постоянно вижу из окна, то из них работают максимум 3 человека.
Как вы остро реагируете я тоже знаю.
Что бы из подвала откачать воду из прорванной канализации, иногда надо было ждать больше недели.
И это летом в жару.Весь подъезд задыхается от вони, а им насрать. И так всё лето и не один год.
И депутаты дерьмо порядочное, и начальство КМКП не хочет от кормушки отваливать.
Вот только всё как всегда,как обычно.
Зажравшееся начальство решает свои проблемы руками народа.
Наверно пообещали з\п поднять, если вернутся к кормушке.
Вы ещё гляньте на этого рыжого выскочку Куца, как он стоит и смотрит на людей, как на холопов пришедших что то требовать.
И кто за такой непотреб голосовал? руки им бы по отрывать бы.
5
Оля | 09.01.2013 | 23:29
+ (3) -
Нехай ці працівники КМКП розкажуть за кого вони голосували в 2010р . А чи не за партію "Батьківщину" Багіні Тимошенко? Звичайно за Юльку. А Юлька не приїхала в Кузнецовськ а прийшли в Міську раду: Волощук, Хвалько, Грушевський. Куц, Макарук,Антипець, Грекова.т.п.
А за мера голосували за Анощенка із ПР,який зразу ж призначив Афанас"єва із ПР..
Виходить так що одні "патріоти"із олігархічно-бандитської ПР борються із "патріотами"іншої олігархічної "Батьківщини"
От і маємо плідну роботу "патріотів" України в м. Кузнецовську-дерибан
6
Оля | 09.01.2013 | 23:34
+ (2) -
Просили і вас працівники КМКП не голосувати за "Батьківщину", а ви хіба слухали, коли у вас портрет Юльки висить біля ліжка в спальні замість ікони , а у водіїв в автобусах із 2007.
за 5 років зовсім не порозумнішали.
7
Валєра | 09.01.2013 | 23:37
+ (4) -
Ну, а якщо перевибори - за кого голосувати? Там же немає за кого, на яку партію не глянь. За мажоритарників ще куди не йшло, а от по партійним спискам...
8
1 | 09.01.2013 | 23:38
+ (-4) -
НЕ ПІДТРИМАЕМО КМКП!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9
Татусь | 09.01.2013 | 23:39
+ (3) -
Роботу КМКП було визнано незадовільною. Написано чорним по-білому,а ті кого щось не влаштовує,можуть спробувати самі зробити те,що робимо ми всі для блага міста, не боюсь так сказати.Наприклад,відкачати свои відходи,які забивають каналізацію і в підвалах і на вулицях,виконати пориви траси водопроводу та тепла під час морозу.А хто з депутатів бачив як ребята в 10-ти градусний мороз копали траншеї біля б.12 м-н Будівельників?І тільки тому,що грошей не було раніше.можна багато говорити,а чи хтось почує?
Мама | 10.01.2013 | 00:11
+ (-1) -
9 Папа (Сегодня 21:39)
Странный ты какой то.
Это народ должен оплатить всё по тарифам как положено, а потом ещё ждать когда ваши величества соизволят выполнить свою работу.
Оплати всё и сам же качай, латай, копай и устраняй?!
Так нахер вы тогда нужны там, если вы выполняете свою работу в виде одолжения.
З\п маленькие или работа не нравится?
Так идите ищите другую работу.
Так нет же, и работа не нравится, и з\п маленькая, и место ни кому не уступлю, и буду ходить возмущаться , НО, всё равно работать буду как попало.
А ещё не дай бог кто то начнёт требовать выполнение того , за что он заплотил, так в ответ столько дерьма можно наслушаться.
budivelnik | 10.01.2013 | 00:44
+ (-6) -
Куц - дійсно лідер. за ним майбутнє, розбив керівників КМКП в щент.
sir_the_dragon | 11.01.2013 | 02:09
+ (0) -
Ти хотів сказати: обісрався перед ними?
1 | 10.01.2013 | 00:51
+ (-9) -
Куц молодець кмкп ми не пыдтримаемо!!!
Саша-Санька-Санёк | 10.01.2013 | 01:05
+ (1) -
Эти "ГАСПАЖА" в галстуках, хорошо всем известные аферисты. Ах Куц, ах молодец, хорошо говоришь. Раскази писать будешь после выборов со своили "ОДНОДУМЦЯМИ" "Как я докотился до такой жизни, а как все начиналось.... "
орнела | 10.01.2013 | 01:05
+ (0) -
Поц молодець і ми його підтримуємо!
budivelnik | 10.01.2013 | 01:19
+ (0) -
а давайте розберемо цю подію. афоня - програв, бо думав що куц, як і анощ, буде ховати голову у піску. але куц пішов в атаку та виграв. люди пішли площі з розумінням того що депутати хочуть навести порядок в керівництві кмкп. депутати влучили своїм рішенням щодо конкурсу на директора кмкп в десятку. якщо афонясьєв турбується про підприємство, то після свого керівгництва у 15млн. грн. має сам подати на звільнення. а якщо він як члєн ПР намагається зберегти свою посаду а не долю підприємства, значить це КМКП йому потрібно лише для власного збагатшення та його сексот. Депутати, я вам дякую, що ви розворошили це кодло крадіїв коштів мешканців міста. мій голос на виборах ВАШ.
Yuriy85 | 10.01.2013 | 15:47
+ (1) -
Якщо на те пішло - то Макарук, депутат з БДЮТ сам був директором КМКП і за його вже був борг 14,5 млн.грн, проводив скорочення разом із Коровкіним і зразу після скорочення вводив нові керівні посади, щоб розвалити останнє велике підприємство в місті, заробив кримінальну справу разом з таточком і по тихому злиняв бо не получилось розвалити, а зараз показує разом з іншими які вони розумні і хочуть добра. Принаймі за Афанасьєва цей борг не росте, і він знае свою роботу, тому і колектив за ним іде, я сам працюю в комунальному і в нас 90% працівників його підтримують, і мені без різниці з якої він партії, аби людина знала свою роботу.
Надія Бурак | 10.01.2013 | 01:59
+ (0) -
VARVARA Ви щось спутали мене не знаю з ким, я там не була, в той момент я знаходилася на своєму робочому місці. Думайте, що Ви пишете,а якщо не знаєте хто з депутатів був присутній, то підійдіть запитайте.
34400 | 10.01.2013 | 10:14
+ (1) -
Так, депутата Надії Бурак там не було.
Приносимо свої вибачення.
GenkaUA | 10.01.2013 | 02:12
+ (0) -
Ахах "не даючи працювати вибраному жителями міському голові" ви що геть здуріли, хто його обрав 3тис. мешканців міста?
sir_the_dragon | 14.01.2013 | 10:35
+ (0) -
Не булькай не знаючи даних. Спитай, пошукай. А то як пес з під лавки. Зайди і глянь.
http://34400.net/news/mer_kuznecovska_sergij_anoshhenko/2010-11-02-48
GenkaUA | 10.01.2013 | 02:15
+ (3) -
Поки наші люди будуть думати печерними інстинктами, та голосувати за БЮТ, порядку в місті не буде.
Аламак | 10.01.2013 | 10:10
+ (3) -
Депутати колективний орган. А колективної відповідальності не буває,буває тільки колективна безвідповідальність.
Битва за вплив і посади в КМКП. Через КМКП можна гребти і гребти, та і прихватити собі можна. Ось депутати-підприємці і стараються.
В новій міськраді може вже нікого з нинішніх депутатів вже не буде. tongue І Куца в ролі короля теж.
ВВС | 10.01.2013 | 10:16
+ (3) -
Куц,ти не бачиш, що левова частка зарплати іде у всіх галузях на керівництво: в освіті, культурі, виконкомі. Там всі мають 50% надбавки і 100% премії до зарплати( в тому числі і сам Куц ).
Еллоу | 10.01.2013 | 10:18
+ (0) -
Будут - та же Хвалько будет, только тушки уже другие будут.

Единственные, кто из этого кодла хоть какое-то уважение вызывает - Сусь, Пашко и Грекова. Еще Грохольская. Откололись от дуробанды, вовремя поняли, что там за люди. Вот за этих можно и голосовать - хоть свое мнение имеют, а не поют под музыку Хвалько.
_Я_ | 10.01.2013 | 11:38
+ (1) -
Пашко зі списку викинь
Жека | 10.01.2013 | 11:34
+ (2) -
Повністю погоджуюся з пунктом 3. Усіх потрібно розігнати й голосувати на перевиборах тільки за мажоритарщиків! Висловлюю свою повагу депутатам, які діями довели, що вони не маріонетки продані - Сусь, Грекова, Пашко, Чернецький, Грохольська. Побільше б таких патріотів у нашій раді, а не карєристів-дерибанщиків!!! Зраду геть!!!
Махно | 10.01.2013 | 11:46
+ (0) -
Куц це бидло і діагноз, а ось за його спиною стоїть справжній лялькар - Магдич. Пора їм дещо пояснити потрібні нові вибори. Якщо результат буде той же тоді "се ля ві"
zagrava | 10.01.2013 | 12:51
+ (1) -
Ви подивіться хто мітингуе пан Масько йому вже під 70 років в свій час нажився в ЕВСБуді тепер займае посаду зам директора одержуе пенсію 6.тис.іпосадовий оклад бл.7-8тис.Гнати в шию.Ось де економія коштів.А там таких половина.Чому не вийшов до людей НЕзалежний мер.ПРдуни не дали добро.І чому всі ополчилися на Ботів хіба Риги кращі.Пакращення настало.Тим більше РИГОАНАЛИ при владі.А керівництво КМКП вже пора .СЕЯТЬ а кто не будет сеять того будем САДИТЬ...
zagrava | 10.01.2013 | 13:08
+ (3) -
іще шо значить клан із 25 депів...Це поки що легітивні депутати.Просто мер наш гівнюк останьоі гільдіі.А ще робітникам КМКП треба дуже добре думати перш ніж захищати афонів маськів литвинів НЕ ДАЙТЕ роздерибанти КМКП.Бо ще Коровін хотів це зробити.ЖЕКи віддати місту а АТУ ВОДОВІДВЕДЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЮ НАСОСНІ віддати бувшим Огороднікам Коровкіним ідеякий відсоток вищесказаним добродіям.Виявляеться навіть труба з лайном у нас як нафтопровід ДРУЖБА
_Я_ | 10.01.2013 | 13:55
+ (1) -
не дають роздирибанити Анощенку, - бо хочуть самі це зробити!!!
Yuriy85 | 10.01.2013 | 15:29
+ (-1) -
як би не критукували б комунальників із-за прибирання під'їздів чи за прибирання дорог то це як і в кожному підприємстві навіть сім'ї не всі діти однакові. А затоплення підвалів хто спричиняє? не ми самі? кидаючи в унітази всяке дєрьмо, чи не наші діти вилазять на покрівлі і портять їх.
а Афанасьєв толковий керівник. Береже колектив, не скоротив ні однієї людини і у виробництві розбирається.
відносно теперішньої влади куца, кравця, магдича, антипець, отримавши незаконно посади мусять щось говорити. Хай опублікують свої дані і ви побачите хто є хто. Афанас'єва робітники захищають, а хто буде захищати їх?!!!!!
zagrava | 10.01.2013 | 15:54
+ (0) -
А мені важливо в якій він партіі тому що адекватна поважаюча себе людина в ПРигах не буде. Це діагноз...
_Я_ | 10.01.2013 | 19:36
+ (1) -
перед ними ставлять вимогу або ПР або тобі не дадуть нормально працювати, і це правда
галина | 10.01.2013 | 21:59
+ (-1) -
Афанасьєв хитрий лис.Сірий кардинал. Злодій, вкрав машину в КМКП,була відкрита кримінальна справа.Відкрутився. Далі грабує КМКП.
Yuriy85 | 11.01.2013 | 11:21
+ (0) -
Ага, "сірий кардинал" biggrin biggrin biggrin , не смішіть людей, не знаєте то краще помовчіть, на в.о Афанасьева не було порушено ні одної кримінальної справи, а за машину була адміністративна справа на начальника АТУ і механіка, а Афанасьев тоді взагалі був заступником директора по ЖЕКах
Smok | 10.01.2013 | 22:03
+ (2) -
Ничему уже не удивляюсь!Начну с пословицы,которая наиболее четко и в то же время коротко характеризует весь наш народ:"Моя хата з краю,нічого не знаю!"Люди не довольны решениями депутатов,"народных избранников",вышли на улицу заявить об этом(что уже о чем-то говорит,так как умеем терпеть многое).К чему эти комментарии:"Нехай ці працівники КМКП розкажуть за кого вони голосували","Просили і вас працівники КМКП не голосувати за "Батьківщину"","З\п маленькие или работа не нравится?
Так идите ищите другую работу"и т.д и т.п?Да вы оглянитесь в какой стране мы живем:где "народный избранник" уже не избирается народом(подкуп "недалеких избирателей",подтасовка голосов...);где депутат думает не о своей стране,а как обогатиться за счет нее(банкротство,а затем продажа государственных предприятий...);где 450 "человек" владеют всей страной(огражденные заборами земли депутатов по всему Крыму,будучи некогда общедоступными пляжами...);небывалых размеров коррупция(примеров великое множество)...Поставьте себя на место другого и задайте те же вопросы.Готовы ли вы отдавать себя полностью той работе,которую выполняет работник КМКП,имея его зарплату?...???Найти другую работу?Это устроиться на РАЭС или кассиром в супермаркет?Вот и выходит:работать за гроши как попало,или вовсе не работать.Рабочий человек понимает за что он работает.В Англии бабушка с дедушкой заработав пенсию,ездят в Париж на экскурсию;наш пенсионер,проработав всю жизнь,пережевывает "мивину" дабы продержаться с месяц.Это я к тому,что обсуждения высказанные в комментариях ни к чему,тут нужно определиться кого ты поддерживаешь:людей или нынешнюю власть.Верите ли вы в то,что ситуация измениться на лучшее после назначения человека со стороны местных властей на место директора КМКП,изменится ли запах в подвале на приятный,летом?Мы все должны научиться поддерживать друг-друга,быть сплоченнее,не отсиживаться в стороне пока ситуация не коснулась кого нибудь из нас лично.Мы можем что либо поменять только действуя сообща,вместе.Не должно существовать другой позиции(запад/восток,сам по себе,воздержусь)кроме как: ЗА НАРОД либо ЗА ВЛАСТИ.
"Один прутик переломать не составит большого труда,но чем больше связка,тем сложнее!"
sir_the_dragon | 11.01.2013 | 10:21
+ (1) -
Лідера нема, а лозунг "До зброї!" давно повернув свою актуальність.
галина | 10.01.2013 | 22:28
+ (2) -
Шкода комунальників,їх вкотре використали, як наживку.Рядові працівники працюють на благо міста за копійки,а в.о.директора Афанасєв,його заступник Масько жиріють. Прикриваються простими смертними.
орнела | 10.01.2013 | 23:02
+ (1) -
Весілля в Малинівці...І відчуваю що як завжди обманюють. Не подобаються мені руді, а тим більше руді депутати.Нема віри. А люди молодці.Допекло. Скільки можна знущатися над ними. Цю банду треба зупинити
Yuriy85 | 11.01.2013 | 11:47
+ (1) -
Діло не в "рудих" чи "синіх" а в певних особах які керуються власними інтересами знаючи що їх ніхто не притягне до відповідальності. Що наші депутати цього скликання зробили для міста? НІЧОГО
saa | 11.01.2013 | 00:10
+ (1) -
Афанасьєв нічого не робить щоб борги перед РАЕС зменьшувались, а оклади адмін персоналу підвищує в рази, і до речі він же хоче розділити КМКП, поробити різні відділи, тобто віддати в приватні руки.
sir_the_dragon | 11.01.2013 | 10:22
+ (0) -
Не КМКП, а ЖЕКи. І що в цьому поганого?
Yuriy85 | 11.01.2013 | 11:39
+ (0) -
Якби так було то ми б там не стояли, і за 2 роки пока Павлович В.О. по вині КМКП борги не збільшились, як за минулих двох директорів - Макарука і Дворецького. А на рахунок приватних рук - заїдьте в Рівне чи Луцьк і походіть по районах, побачите різницю, людей розпитайте як в них з водою теплом і сміттям, та всі вчились у велики містах і все бачили, і тарифи тоді всі будуть платити не затвердженні міськрадою а які виставлять "приватні руки" бо собі у борг ніхто працювати не буде.
погоня | 11.01.2013 | 00:27
+ (1) -
Керівники КМКП борються за свої посади, Тому й вивели людей під раду "передати" звернення до депутатів. Для чого лізти в вікно коли відчинені двері. Коли будь-яке звернення і будь-хто може спокійно занести в канцелярію міськради без цього цирку. В Афанасьєва здали нерви?
Yuriy85 | 11.01.2013 | 11:28
+ (0) -
і зроблять потім такі очі surprised і скажуть "Яке звернення? не приходило нічого!"
1 | 11.01.2013 | 00:49
+ (-1) -
ХАЙ мером буде сирожа а город тогда будет утопать в дерьме.
sir_the_dragon | 11.01.2013 | 10:23
+ (0) -
Та пішов ти вже на ДУШ!!!
Я | 11.01.2013 | 11:30
+ (0) -
А мені Куца жаль - з секретарів попруть, і в юристи вже не вернеться. Клієнтів буде нуль - стільки судів завалити, який з нього юрист.
Зразу видно, хто за сало вчився.
sir_the_dragon | 11.01.2013 | 19:46
+ (0) -
Як юрист, він сам себе похоронив, незграбно складаючи документи. То хто йому тепер довіриться як юристу?
GenkaUA | 11.01.2013 | 13:27
+ (0) -
дайте номер рішення суду по АНОщенку
vita | 11.01.2013 | 13:41
+ (0) -
Масько лидацюга та злодій,якого вигнали з БУ-2,потім з УКСА АЕС,потім з КМКП разом з Афанасьевим вигнав іх Коровкін.А тепер вони процвітають разом з Анощенко,обікрали КМКП,нажилися та й ще дурників простих роботяг використовують як бидло.Молодці!
денис | 11.01.2013 | 13:50
+ (1) -
Переобирати до тих пір доки не поміняються і не зникнуть ці злодії та бариги.Заколупали вже! А Анощенко дивись, виявляється з характером, дійсно пре як трактор. За це поважаю. Для дупутатів треба дуже багато вазеліну. Дуже. Їх ще не вдерли, а вони та поплічники знову тут на сайті смердять. Ідіть нахер з високо піднятою сракою
Зіна | 11.01.2013 | 22:20
+ (2) -
І Діма Ющук на фото засвітився (в профіль) прибіг на подтанцовки Магдича поддєржать, невже в депутати хоче!?
галина | 11.01.2013 | 22:26
+ (1) -
Те що Масько та Афанас"єв два ледацюги та безгосподарники це правда,а Литвин взагалі щось ....І з ними ніколи не буде КМКП у прибутку, бо У іхніх головах нічого розумного не зможе розвиватися. Афанас"єва дехто вихваляє, але якби він не був членом Партії ригіоналів, то чорта з два такий бездар був директором КМКП, Він би і сантехніком не зміг працювати..
аовр | 11.01.2013 | 23:40
+ (0) -
перейменуйте правильно статтю - "МАСЬКО ТА АФАНАС'ЄВ: "КЛАН ІЗ 25 ДЕПУТАТІВ ФАКТИЧНО ЗАХОПИВ ВЛАДУ В МІСТІ"

працівники КМКП там геть ні до чого, вони самі обдурені
Суддя | 12.01.2013 | 11:18
+ (0) -
Цікаво коли будуть перевибори депутатів????????????? Невже злидні з Батьківщини не дочекаються в гуртожитку по кімнаті.... шкода !!!!!!!!!!!! от то вже й маємо тупорилих овечок ...... вонигарно підстелятись вміють а працювати то не їхнє.
Маруся | 12.01.2013 | 13:01
+ (1) -
Якби наш міський голова Анощенко, наші любимі депутати міської ради, а також шановний Генеральний директор РАЕС Павлишин Павло Яремович були зацікавлені у плідній роботі КМКП без проблем, без скарг, без мільйонних боргів ,то вони б всі працювали б над питанням, як найшвидше призначити директором КМКП Жданюка Степана,який працював у
м. Рівному начальником відділу обласної комунальної власності і має великий досвід у цій роботі.............!
орнела | 12.01.2013 | 17:59
+ (0) -
А при чому тут Павлишин? він нехай у себе порядок наводить. І при чому тут Жданюк? Чи може Жданюк сприяв його призначенню?
Клава | 12.01.2013 | 18:49
+ (-1) -
Маруся
Уважаемый кем, тобой что ли?? То так и пиши.
А жданюку больше воровать не где, так решил вернутся к старому корыту.
Всё дерьмо болтается по кругу, там погнали так оно тут прилепится.
Ну и город, такое впечатление что сюда собирается одно тупое быдло и дерьмо.
Суддя | 12.01.2013 | 20:50
+ (1) -
25 - "бидла і дерма" вже є це депутати від Батьківщини..
GenkaUA | 12.01.2013 | 22:18
+ (0) -
25+1(мер)
www | 12.01.2013 | 22:32
+ (1) -
Да Клава , одно тупое быдло..
вроде тебя
Сергей | 12.01.2013 | 23:04
+ (0) -
http://economics.lb.ua/state/2013/01/11/185329_ukraintsi_stali_samih_bednih.html - вот это надо было почитать работникам КМКП , прежде чем идти и рвать горло за начальство, которому наплевать на этих трудяг.
1 | 13.01.2013 | 05:23
+ (-1) -
Анощенко вОН из города!
ДРУЖБА | 13.01.2013 | 13:08
+ (2) -
А де був ЯНыцький-як безньго таке свято пройшло
1-50 51-59
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів