34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Поліція // Працівники міліції завітають у кожну квартиру Кузнецовська

Працівники міліції завітають у кожну квартиру Кузнецовська

24.04.2012

3

1453

З метою налагодження належних партнерських відносин між міліцією і населенням щодо профілактики злочинності, підвищення обізнаності стану справ на територіях обслуговування, посилення авторитету на території міста, з 1 квітня по 31 травня цього року міліцією проводиться операція «Візит».

Це означає, що протягом місяця у кожну квартиру обов’язково завітають працівники міліції.

Відрекомендувавшись та назвавши свою посаду, вони вручатимуть візитні картки з відповідними контактними номерами телефонів дільничних інспекторів міліції, чергової частини та керівництва служб.

На візитках також будуть вказані дні та години прийому громадян на адміністративних дільницях. Окрім цього міліціонери цікавитимуться, хто мешкає в квартирі чи будинку, де ви працюєте чи навчаєтеся, чи маєте паспорт та реєстрацію.

Можуть також запитати, чи немає у мешканців скарг на чиюсь антигромадську поведінку. Можливо, громадяни підкажуть, з ким слід провести невідкладну профілактичну бесіду. 

Дана операція проводиться з метою отримання інформації щодо попередження вчинення можливих злочинів та правопорушень відносно одиноких осіб, осіб похилого віку, неповнолітніх та місцевих жителів які ведуть антигромадський спосіб життя, а також виявлення нелегальних мігрантів, місць збору неповнолітніх осіб антисоціальної спрямованості.

Дільничні інспектори розмістять у магазинах, поштових відділеннях, аптеках та медичних закладах інформаційні листівки де вказується години прийому та контактні телефони.

Такі відпрацювання проходять щорічно. І, як показує практика, є доволі ефективними, щодо профілактики правопорушень.

Міліція попереджає мешканців: якщо до вас у двері постукають люди в формі – не лякайтесь. Міліція знайомиться з населенням та роз’яснює громадянам як не стати об’єктом злочинних посягань. 


Віта Яйченя,
помічник начальника Кузнецовського МВ
по взаємодії з громадськістю та ЗМІ
 

Всього коментарів: 3
1
komrad | 25.04.2012 | 15:02
+ (0) -
Милиционер позвонил в дверь

Не торопитесь ему её открывать и приглашать в гости.

Жилище, согласно ст. 30 Конституции Украины, является неприкосновенным. Проникнуть в него любой человек, даже если он носит погоны милиционера, может только в трёх случаях:
Если Вы его пригласили, впустили. Тогда именно Вы будете нести ответственность за любые действия, происходящие после этого.
Если у милиционера есть решение (постановление) суда (постановления/приказы начальника районного отделения, с которыми часто пытаются войти милиционеры не в счёт) о проведении обыска, выемки или проникновении в жилище по иным причинам. В этом случае обязательно привлекаются понятые;
Если милиционер преследует преступника, который только что скрылся в вашем жилище. В этом случае ему придётся предоставлять достаточно веские доказательства наличия данного преступника, т.к. иначе проникновение будет трактоваться как незаконное. Хочу добавить так же, что если ваше жилище стало местом преступления – его так же имеют право осматривать и без согласия проживающих там людей.
2
z | 26.04.2012 | 22:29
+ (1) -
- Відкрийте, міліція.
- А що Вам треба?
- Треба поговорити.
- А скільки Вас?
- Двоє.
- Ну, то поговоріть між собою!
3
вася | 27.04.2012 | 12:13
+ (0) -
Як батюшка заходить, то проходьте батюшка, як міліціонер то обходьте... booze
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів