34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Правила сайту 34400.net

Правила сайту 34400.net

15.05.2011

0

12002

Контактний телефон: (068) 336 59 17 (реклама).  Електронна адреса: reklama@34400.net

  • (068) 869 48 47 (інформація та новини);

Правила та Умови розміщення оголошень на сайті 34400.net.

 

1. Розміщення оголошень приватного характеру на сайті безкоштовне.

 

2. Розміщення рекламних чи комерційних оголошень можливо лише за домовленістю з адміністрацією (info@34400.net). Адміністрація та модератори розділу залишають за собою право визначати, що є рекламою.

 

Ось основні критерії виділення тем рекламного / комерційного змісту:

- метою теми є отримання матеріального прибутку на постійній основі;

- кількість товарів, виставлених в темі більше 4;

- у користувача з'являються теми з новими товарами на регулярній основі;

- тема містить посилання на інший ресурс;

- тема містить інформацію про торгову марку, бренд, тощо.

 

 

3. Оголошення мають відповідати вимогам чинного законодавства та не містити інформації про:

 

- операції з цінними паперами, валютою, наркотиками, культурними та історичними цінностями, неліцензованим ПЗ, людьми та їх органами, продаж і купівля документів тощо;

- пропаганду насилля, порнографію (в тому числі фото порнографічного характеру), сексуальні послуги, дискримінацію тощо;

- інформацію, що може зашкодити інтересам та репутації третіх осіб;

- інформацію з проханням про передоплату, про надсилання готівки в конверті, про поштову пересилку з післяплатою тощо.

 

4. Оголошення про діяльність, яка вимагає певних дозволів та ліцензій, повинні містити посилання на наявність таких. В оголошеннях про працевлаштування за кордоном потрібно вказувати такі ліцензійні дані: номер, дату видачі, назву органу ліцензування, назву фірми або фізичної особи, на яку видано ліцензію та адресу, за якою, згідно ліцензії, проводиться дана діяльність.

 

5. На сайті не дозволяється:

 

5.1. Вказувати в заголовку оголошення контактну інформацію, незрозумілі словосполучення, знаки та символи, а також інформацію, не пов'язану зі змістом оголошення.

5.2. Розміщувати на зображеннях та в тексті оголошення назви (url) будь-яких сайтів, електронні адреси, QR-коди.

5.3. Розміщувати оголошення з однаковим текстом або схожим за змістом, який дає зрозуміти, що мова йде про одне і те ж оголошення, в одну рубрику (розцінюється як спам).

5.4. Розміщувати оголошення в рубриках, що не відповідають його тематиці і змісту, або розміщувати оголошення з однаковим текстом в одну або у декілька рубрик без зв'язку з їх тематикою (розцінюється як спам).

5.5. Приєднувати до оголошення фото або ілюстрацію, що не відповідає змісту оголошення.

5.6. Приєднувати до оголошення логотип фірми.

5.7. Розміщувати оголошення, написані транслітом.

5.8. Розміщувати в оголошенні слова, написані великими літерами (крім абревіатур).

5.9. Вживати в оголошенні ненормативну лексику, образливі та некоректні вирази і висловлювання.

5.10. Вказувати ціни на товари, тарифи на послуги в іноземній валюті.

5.11. Розміщувати зображення, які порушують авторські права інших користувачів сайту.

5.12. Забороняється публікувати на сайті оголошення: зміст яких є протизаконним, таким, що суперечить нормам моралі, образливим або шахрайським; містять рекламу фінансових афер, пірамід, сумнівні пропозиції роботи, легкого заробітку або фінансових послуг; містять рекламу реферальних посилань, пропозиції роботи в мережевому маркетингу і подібних партнерських схемах; містять пропозиції роботи по заповненню опитувань і анкет та збирання товарів вдома.

 

 

6. Редакція сайту залишає за собою право без попередження змінювати, редагувати текст або видаляти оголошення, якщо вони порушують чинне законодавство, етичні та моральні норми, інтереси третіх осіб або вищеназвані умови публікації оголошень.

 

7. Увага! Редакція сайту не має можливості та повноважень перевіряти достовірність опублікованої інформації на сайті, тому всю відповідальність за інформацію в оголошеннях несуть їх подавачі.

 

Як видалити чи змінити розміщене Вами оголошення?

 

- Видаляти та редагувати розміщені оголошення мають можливість лише зареєстровані користувачі.

- Якщо ви розмістили оголошення не зареєструвавшись - для видалення чи зміни зверніться на редакційну електронну пошту - info@34400.net.

 

Безкоштовні оголошення:

 

8.1. Продаж ОДНОГО предмету із вказанням конкретних його характеристик та ціни.

8.2. Продаж КІЛЬКОХ (не більше десяти) предметів у комплекті під однією (загальною) ціною.

8.3. Продаж, купівля, обмін, найм житла (ОДНА одиниця), приватного транспортного засобу або речей побутового та господарського призначення.

8.4. Пошук роботи, інформація про особисте життя (знайомства, повідомлення).

 

9. Комерційні (платні) оголошення:

 

9.1. Інформація від фізичних та юридичних осіб, що стосується їх підприємницької діяльності (торгівля, виробництво, послуги).

9.2. Будь-які операції з нерухомістю та обладнанням, що використовується для бізнесу. 

9.3. Надання роботи та пошук роботи із власними засобами виробництва (автомобілем, технікою, обладнанням тощо).  

9.4. Інші оголошення, які не відповідають вимогам публікації безкоштовних оголошень. 

 

 

З приводу розміщення на сайті оголошень комерційного змісту, звертайтесь:

 

Контактний телефон: (068) 336 59 17 (реклама).

Електронна адреса: reklama@34400.net

 

 


 

Правила користування сайтом 34400.net:

 

При використанні сайту 34400.net для ведення блогів, коментарів і дискусій слід дотримуватись правил, поданих нижче.

 

Загальні положення:

 

Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з правилами сайту, а також з необхідністю їх дотримання. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

 

Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації. 

 

На 34400.net заборонено:

 

- заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади;

 

- заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України;

 

- реєструватися (дописувати) на сайті під різними псевдами (ніками) і, таким чином, вводити в оману щодо своєї особи інших відвідувачів; 

 

- заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту;

 

- прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу; дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання;

 

- нецензурні висловлювання;

 

- будь-яка образлива поведінка щодо авторів статей і всіх учасників ресурсу;

 

- реклама (не узгоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу;

 

- будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

 

 

Модерування коментарів: Інтерактивні ресурси (коментарі, блоги) є постмодерованими. У випадку, якщо на те чи інше повідомлення надійшли скарги від користувачів, модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його. Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар, звернувшись на редакційну пошту info@34400.net. 

 

Незмістовні коментарі (такі, що не містять чітко висловленої думки) або явний офтопік (коментарі, що не стосуються теми публікації та обговорення) незареєстрованих користувачів видаляються на розсуд адміністрації. 

 

Забороняється розголошення приватної інформації (подробиці особистого життя, телефони, адреси тощо), яка не є відкритою і загальнодоступною. У випадку, якщо така інформація стосується публічних осіб і може бути соціально значущою, адміністрація залишає за собою право діяти на власний розсуд. В інших випадках подібна інформація видалятиметься на прохання особи, якої вона стосується і якій може завдати шкоди. 

 

У випадках обговорення зовнішності, фізичних вад, розумових здібностей, сексуальної орієнтації та інших подробиць приватного життя адміністрація цензурує або видаляє коментарі незареєстрованих користувачів на власний розсуд у разі, якщо вони виходять за межі етики та здорового глузду. 

 

 

Підсумкові положення: Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті.

 

Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту. Адміністрація завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.

 

 

Будь-які претензії до правил форуму чи дій модератора слід надсилати модератору приватним повідомленням, або на скриньку info@34400.net. Обговорення дій модераторів карається тимчасовим або довічним обмеженням права дописувати на сайті (баном).

 

 

Відповідальність за повідомлення та інший контент на Сайті несе користувач, який їх розмістив. З усіх питань, пов'язаних з роботою Сайту і розміщенням інформації на Сайті, контактуйте з редакцією — info@34400.net.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Всі смайли
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1225
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9381

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів