34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Представника громади міста попросили "не втручатись у справи депутатів"

Представника громади міста попросили "не втручатись у справи депутатів"

16.03.2014

15

1267

14 березня 2014 року пройшло засідання сорок першої позачергової сесії Кузнецовської міської ради шостого скликання. 

Засідання сесії було не надто тривалим, втім, проходило надзвичайно емоційно. Перед тим, як розпочати роботу сесії, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв трагічних подій, які відбулися 13 березня 2014 року в місті Донецьку. 

В.о.міського голови Ігор Куц зробив декілька оголошень. Перше з них стосувалось виходу з фракції ВО «Батьківщина» депутата Олександра Мосійчука та створення ним у міській раді фракції «Правий сектор». 

У наступному оголошенні мова йшла про організацію харчування у навчальних закладах міста. "Ситуація під контролем, харчування в школах незабаром буде відновлено, а за час, коли дітей не харчували в навчальних закладах, батьки отримають грошову компенсацію", - зазначив Ігор Куц. 


До порядку денного сесії було внесено чотири питання: 

- «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2011 №288 "Про затвердження напрямків діяльності та заходів Міської програми розвитку автомобільних доріг, дорожнього руху та його безпеки на 2008-2015 роки";
- «Про внесення змін в додаток 13 до рішення міської ради від 31.12.2010 №41 «Про затвердження цільових програм м. Кузнецовськ на 2011 рік»;
- «Про внесення змін в бюджет м.Кузнецовськ на 2014 рік»;
-«Про політичну ситуацію в Україні».

Начальник відділу комунальної власності Ірина Савченко та заступник начальника фінансового управління виконавчого комітету Ростислав Котяш доповіли перших три питання, в результаті чого депутати прийняли рішення внести зміни до бюджету міста на 2014 рік, тим самим розподіливши вільний залишок загального фонду міського бюджету 5 474, 282 тисяч гривень на  першочергові потреби установ та закладів міста. Розглянули цього дня депутати й пропозицію Ігоря Чернецького щодо можливості надання міському "Прес-центру" хоча б часткового фінансування, втім, дана пропозиція не знайшла підтримки у депутатського корпусу. Натомість, в.о. міського голови Ігор Куц зазначив, що наразі ініційовано проведення перевірки в комунальному підприємстві «Прес-центр Кузнецовської міської ради», за результатами якої депутати повернуться до розгляду можливості надання матеріальної підтримки даному комунальному підприємству.Чи не найбільше бурхливих дискусій у залі викликало обговорення питання стосовно виділення коштів на проектно-вишукувальні роботи для здійснення реконструкції покрівлі будівлі ДЮСШ (близько 45 тисяч гривень). Депутат Валентина Гончарук виступила із різкою критикою з даного приводу, зауваживши, що дана сума є занадто високою для оплати проектно-вишукувальних робіт. Окрім того, Валентина Іллівна взагалі виразила сумнів у доцільності проведення реконструкції покрівлі будівлі ДЮСШ.


Дане зауваження викликало справжній шквал емоцій у залі, депутати досить тривалий час займались обговоренням даного питання. Представник громадської ради Юрій Рабий попросив слово, втім, його просте прохання, адресоване депутатам, не марнувати час на порожні розмови, дотримуватись регламенту та не перестрибувати з питання на питання викликало ще більшу хвилю обговорень у сесійній залі. Більше того, депутат Микола Пешко зауважив Юрію Рабому, що він знаходиться, "не в церкві "Світло Зорі", а серед депутатського корпусу", а депутат Валентина Гончарук взагалі попросила представника громади міста "не втручатися у справи депутатів". 

Дані вислови обурили присутніх у залі представників громади. Петро Ширко, голова Кузнецовської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану, член громадської ради, нагадав присутнім, що депутатське посвідчення не дає права хамити людям, а Андрій Жаров, представник кузнецовського "Комітету Народної Довіри", наголосив на тому, що депутати не повинні забувати, хто і для чого їх обирав: "Ще раз скажете щось подібне про громаду, ми вас просто за вуха звідси виведемо! "

Деталі у відео:


Коментар Андрія Жарова ("Комітет народної довіри"):


Коментар в.о. міського голови Ігоря Куца:


Наостанок засідання депутати обговорили суспільно-політичну ситуацію в державі - 34400.net/news/obgovorili_situaciju_v_krajii_video та оголосили про проведення 29 березня загальноміської Толоки "Україна єдина!".

Наступне засідання сесії пройде, орієнтовно, в кінці місяця.
Всього коментарів: 14
1
ВВС | 16.03.2014 | 21:36
+ (0) -
Нова Україна із старими депутатами.
2
Олег | 16.03.2014 | 21:43
+ (2) -
І якщо у Рівному хоч жевріє ще якась примарна надія на "Правий сектор", то у Кузнецовську цей Правий сектор очолює та ж ООО "Батьківщина".

Залишається бліденька надія лише на простий народ.
3
Захар | 16.03.2014 | 21:56
+ (2) -
Активісти Майдану вистояли 3 місяці із боями і великими жертвами для того, щоб владу починаючи із Києва розділили між собою во"батьківщина" та во "свобода", навіть не зважали на розум своїх ставлеників.
Якби не Майдан, то ніколи б ці опозиціонери із "батьківщини" та "свободи" не отримали посад.
4
Захар | 16.03.2014 | 22:02
+ (2) -
4 роки ВО "батьківщина" прогаласувала "Юльці-волю" не помітивши, що Армію очолює російський ФСбіст Саламатін потім Лєбєдєв, головою СБУ є російський ФСБіст -Калінін, а міністром освіти -українофоб-жид Табачник. Зараз маємо Юльці-волю, але немає армії, безпеки країни і належної освіти..Слава во"батьківщина"...
5
щш | 17.03.2014 | 00:56
+ (2) -
куцу по шиї!
6
Олег | 17.03.2014 | 03:23
+ (1) -
Пешко - хамло! Ляшка на нього немає!

І так, ради цікавості - які у депутатів можуть бути справи в міській раді крім справ представників громади? Охаміли наші обранці однозначно.
7
ptbzXXI | 17.03.2014 | 10:11
+ (1) -
Таке враження, що сп'яніла від безкарності кузнецовська "Матьківщина" починає втрачати почуття часу та простору.
sir_the_dragon | 20.03.2014 | 00:01
+ (0) -
Невже прозріння настало? Стільки часу знадобилося для цього.
8
Коваль | 17.03.2014 | 23:44
+ (0) -
В однокласниках під цим відео Жарова цілі баталії розгорнулись biggrin

Руслан Пашко
16:36
Проснувся. Онлайн трансляція вже давно ведеться.

Андрей Жаров
16:53
только ни кто про это не знал)))почему то)))для народа вы как в космосе космонавты -все знают ,что есть такие,но ни кто не знает чем занимаетесь!)))Сколько денег есть,куда уходят, кто распределяет и тд.Нет прозрачной работы комиссий и депутатов в целом!Мы поднимем теперь все вопросы(не сдавшие мандаты,неопубликованные согласно закону декларации о доходах и многое другое)!!!А за открытое неуважение вас депутатов к общественности Кузнецовска будем реально не только за ухо выводить из зала!!!! УЖ ПОВЕРЬТЕ!!!!
16:54
Надетая вышиванка не приближает вас к народу,а неуважение к жителям еще больше удаляет!!!
Класс! 2

Руслан Пашко
16:57
Пане Жаров поцікавтеся в міській раді про присутність окремих депутатів на засіданні комісій та сесій, а потім робіть висновки.

Андрей Жаров
17:02
А выкидывание из комиссий неугодных ???особенно где идет дерибан земли и бюджета????Наслушались лапши! ХВАТИТ!!
Класс! 2

Наталія Грохольська
17:11
З ЗЕМЕЛЬНОЇ КОМІСІЇ "ВИКИНУЛИ" ДЕПУТАТІВ СУСЬ Л. У.(ЮРИСТА) ТА Ю.НЕСТЕРЧУКА. ІЗ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ "ВИКИНУЛИ" І.ЧЕРНЕЦЬКОГО, С.ПАШКО, Н.ГРОХОЛЬСЬКОЇ. ІЗ ЖИТЛОВОЇ КОМІСІЇ  "ВИКИНУЛИ" Л.ГРЕКОВОЇ ТА Н.ГРОХОЛЬСЬКОЇ.
Класс! 1

Андрей Жаров
17:12
Ну)))парируйте))))Думаю нечем!
Класс! 1

Руслан Пашко
17:24
Щодо  вишиванки це не є приближення до народу, а мій національний одяг, в якому я ходжу,  ходив і буду ходити незалежно від зауважень, а якщо когось і віддаляє- то їх проблеми. Якщо ви останім часом стали такі активні тоді, візьміть в міській раді графік засідань комісій та приходьте на їх засідання. Прикро, що ви стали одним із тих, хто піддався "Казочкам " окремих депутатів, котрі приходять на сесії тоді, коли їм хочеться або вигідно. Всі проекти рішень про бюджет міста та інші нормативні документи розміщують на сайті Кузнецовської міської ради. Названі вами "неугодные" зривали засідання комісій своєю неявкою. Депутати міської ради не є звільненими депутатами , а отримують свою заробітну плату за основним місцем роботи.   На  Майдані я теж був, і кричати на ліво та право про це, а також розміщувати світлини з відти не важаю за потрібне.
17:26
Залишіть номер телефону, запрошу особисто на засідання комісії.
17:32
Пані Грохольська, не викинули , а зробили переформування. А ви б краще ходили на засідання сесії та виконували б обіцянки перед виборцями та прихильниками  "свободи", під прапором якої ви прийшли у міську раду.

Наталія Грохольська
17:34
РУСЛАН ПАШКО, ПРИ ВСІЙ МОЇЙ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЦІ СЛОВА, ЯКІ Я ЗАРАЗ ПИШУ, ПІДНІМІТЬ ПРОТОКОЛИ ЗА ПОПЕРЕДНІ ЗАСІДАННЯ, ТА ПОДИВІТЬСЯ СКІЛЬКИ ПАШКО, ЧЕРНЕЦЬКИЙ ТА ГРОХОЛЬСЬКА ХОДИЛИ НА КОМІСІЇЇ І НЕ ЗРИВАЛИ ЦИХ ЗАСІДАНЬ. НА ВІДМІНУ ВІД ІНШИХ. БОГ ВАМ СУДДЯ!!!!!!
Класс! 1
17:35
РУСЛАН ПАШКО, ДО ВАШОГО ВІДОМУ, МЕНЕ ВИКЛЮЧИЛИ ЗІ
17:39
ФРАКЦІЇ ВО"СВОБОДА", БО Я НЕ ГОЛОСУВАЛА ЗА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ ТА ЗА "НЕЗАДОВІЛЬНУ" РОБОТУ ПРАЦІВНИКІВ КМКП, І ЦЕ ПІСЛЯ ТОГО, ЩО ЛЮДИ ВИХОДИЛИ СВОЇМИ СІМ"ЯМИ, ЩОБ РОЗГРІБАТИ СНІГ, ЯКИЙ ТОДІ ВИПАВ. А НА ВАШЕ  ЗАПИТАНННЯ Я ВІДПОВІЛА НА СЕСІЇ.
Класс! 2

Андрей Жаров
17:42
нам не нужны ваши приглашения))мы будем стараться по максимуму быть на комиссиях и заседаниях теперь постоянно!Как много снова лапши)))парировать будем не вашими красивыми словами ,а фактами и документами людям ,а не вам!А фото))-гордость что был рядом с теми ,кто поменял страну и  в память молодым!Быть и "быть" на Майдане разное!стыдитесь тыкать))))
Класс! 2

Наталія Грохольська
17:47
"ДЛЯ ПАРТИИ СВОЕЙ ВСЕГДА ГОЛОСОВАЛ. ЧТО МОЖНА ДУМАТЬ САМОМУ НЕ ВЕДАЛ И НЕ ЗНАЛ" (гИЛБЕРТ И САЛИВАН).
Класс! 1
17:50
ПАНЕ ПАШКО У МОЇХ ВСІХ БУДИНКАХ ЗРОБЛЕНО РЕМОНТ ЛІФТІВ ТА РЕМОНТ У БУД.11 ЗРОБЛЕНО З МОЄЮ МІЗЕРНОЮ ДОПОМОГОЮ. ЩО ЗМОГЛА, ТЕ ЗРОБИЛА. НЕ ГОВОРЯЧИ ПРО ІНШІ ЗВЕРНЕННЯ, ЯКІ НЕ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД МЕНЕ, А ВІД БЮДЖЕТУ МІСТА,   НА ЖАЛЬ.....
Класс! 1

Руслан Пашко[/b]
18:13
У моєму будинку ремонт ліфта не робився за кошти міської
ради чи держави тому, що там його не має. А за решту будинків, в яких є ліфти, я голосував і голосувати буду завжди тому, що там живуть люди. На останій сесії 21.03.2014 теж виділялись гроші на ремонт ліфтів, а хто за це голосував, я думаю, бачили кузнецовці в онлайн трансляції.
9
Коваль | 17.03.2014 | 23:45
+ (0) -
Евгений Жуков
18:44
ДААА радикальненько )))
Класс! 2
18:58
Но создавать гражданское движение необходимо и заставлять "державних службовців"  выполнять закон Про державну службу очень актуально (ст 13 финансовый контроль). А именно требовать опубликования всех деклараций о доходах ключевых фигур города , прокурора, судей, ...  И я этим надеюсь с вашей помощью займусь. К каждому чиновнику надо прийти в дом (как к Януковичу, Пшонке...) и не дать ему возможности пользоваться   деньгами не заработанными на государственной службе. 
Класс! 1

Галина Мерзін
19:11
До тих пір поки наші люди будуть голосувати за Батьківщину енд компані в нашому місці порядку не буде. Батьківщина вже надцять років дерибанить у місті. Посади, земля родичам, кумам і т.д. Але ж і голосувати немає за кого. Наприклад, від Сободи до влади дорвався Кравець. Від Рідного міста Магдич. Вони і депутати, і заступники, і члени виконкому, і т.д. Мабуть, боються, що Анощенко через суди поновиться на посаді, то вони і мандата депутата і посади заступника лишаться. А наша більшість в особі депутатів більшості від Батьківщини закриває очі і на це, і на корупціонерів, бо вони не вбачають корупції в діях деяких посадовців. Ну хіба ж азіров, янукович чи пшонка скажуть, що вони крали гроші? Потрібні перевибори депутатів, але і партії за яку можна віддати свій голос не бачу.

Евгений Жуков
19:19
Галина давайте (если хотите) не о партиях говорить а о домах, машинах чиновников. Поверьте если это мы будем делать во власть просить надо будет людей идти. Только ЭТОГО боятся чиновники. И будут делать все, чтобы Вы говорили о выборах, языке, стране в опасности, и т д но только не  об их декларации.
Класс! 1

Галина Мерзін
21:00
Евгений, насколько мне известно вы тоже являетесь или являлись членом ВО Батькивщина. А ваша мама депутат от Батькивщины в Кузнецовске. Хотя если захочет, то "перки" может дать чинушам. А выбирать депутатов будем не по партийным спискам? Хотя я не против говорить и о конкретных лицах.
Класс!
ответить

Евгений Жуков
21:23
Да я являюсь членом ВО "Батьківщина".  И это моя мама))) Но я подчеркиваю, необходимо объединение людей в борьбе с коррупцией и это возможно сделать только обычным людям не допуская во власть воров , независимо от партийной принадлежности. Нам необходимо объединяться именно вокруг этой идеи. Идеи жесткого гражданского сопротивления чиновникам-коррупционерам.  
Класс! 1
Валера | 17.03.2014 | 23:55
+ (0) -
Вот теперь пазл складывается как надо. Так Жаров - тоже проект Хвалько? Вот это женщина, все тылы прикрыла. Народную самооборону - контролирует. Муниципальную варту - контролирует. Правый сектор вообще ручной через своего депутата. Теперь еще Комитет народной довиры. Эта пять!
ukr | 20.03.2014 | 00:32
+ (0) -
Що це виконує "Батьківщина"??? Для чого Ви там зібрались? Тільки вмієте майно і землю дерибанити??? Треба нам звертатись в центральний офіс партії і до журналістів, бо це повний безпорядок.

Сподіваюсь що всі хто дерибанив землю на гаражі і нерухомість вже скоро будуть на лаві підсудних!!!
Андрей | 21.03.2014 | 17:05
+ (0) -
http://www.odnoklassniki.ru/dovira

-это по поводу Хвалько и ее дерибанщиков денег и земель!)))Зубы обламают о народ и Хвалько и другие))))
Андрей | 22.03.2014 | 20:18
+ (0) -
http://www.odnoklassniki.ru/dovira они приняли меморандум)))))до выборов к ним ни каких проблем))))

Андрей Жаров
Засуньте свой Меморандум в зад!!!!

Андрей Жаров
На сколько мерзко и "далекоидущще"видит власть тот срок оставшийся до выборов! Сколько еще можно украсть,уничтожить документов,раздать земель,ввести в заблуждение покрываясь сложным положением в стране!!!Наконец то люди начинают видеть реальное!))))
Евгений Жуков
Сергей, Вы абсолютно правы. И дело не в количестве ГО , а в постановке вопроса))) Если этот меморандум направлен на то, чтобы остановить процесс -это негатив. Если на то, чтобы остановить "черный пиар" это позитив. У меня сложилось впечатление , что таки остановить просесс))) Потаму и риторика на грани хамства. Надеюсь 2004 год никто не забыл и никто не желает повторения истории.
Евгений Жуков14:54
Если они, таким образом, хотят остановить процессы очищения власти от зажравшегося ворья, - Пусть засунут свой Меморандум в ж-пу !!! Если необходимо будет встать на защиту страны - встанем (объявляйте чрезвычайное положение, мобилизацию) Но прикрываться сложной ситуацией и продолжать воровать - надеюсь никто не даст. Что же касается "черного пиара" могу сказать следующее: исполнять закон гос. служащие ОБЯЗАНЫ (декларировать свои и своих родственников доходи) И если это кому то не нравится - ПОШЕЛ ВОН. Очень хочу заставить их жить на свою зарплату. Хочешь быть чиновником - снимай штаны, выворачивай карманы. И если государство не в состоянии обеспечить такого положения вещей (судьи, прокуроры, чиновники ездят на "мерседесах" и живут в "домах" , стоимость которых сотни тысяч долларов, при зарплатах 5-8 тыс гривен) , граждане должны этим заняться. Где тут "черный пиар"? Мы говорим об очевидных фактах. И будем говорить только об очевидных фактах. И ЗАПРЕТИТЬ НАМ ДЕЛАТЬ ЭТО - НЕ МОЖЕТ НИКТО.
сергей москалюк
Тут не всі організації, решта ГО можуть відкривати людям очі щодо беззаконня влади міста. Влада це тільки початок.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1048
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9192

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів