34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Президент на Рівненщині. Як це було.

Президент на Рівненщині. Як це було.

30.01.2016

61

6412

За другою спробою президент України Петро Порошенко таки відвідав Рівненщину. Візит відбувся 29 січня 2016 року. У рамках візиту Президент відвідав Рівне, Володимирець та Кузнецовськ.

 

До рівненського ЦНАПу на майдані Просвіти президент прибув у супроводі керівництва області та Рівного — Віталія Чугуннікова, Володимира Ковальчука та Володимира Хомка. Вийшовши з авто, одразу підійшов до працівників ОДА та РДА, які з прапорцями чекали його надворі майже півгодини, - пише Рівне вечірнє.

 

 

У ЦНАП Петро Порошенко заходив у цілковитому оточенні охоронців і одразу почав вихваляти заклад. Кілька разів наголосив, що у рівненському ЦНАПі працюють красиві й усміхнені дівчата, а тому у ньому мають бути хороші послуги. Президент зазначив, що у ЦНАПі мають надавати якомога ширший перелік послуг і попрохав керівника рівненького ЦНАПу скласти йому список послуг, які вже надають, бо, зазначив, це вже третій ЦНАП, який він відвідує, і всюди цей перелік різниться. Петро Порошенко ще пройшовся кабінетами ЦНАПу та піднявся на другий поверх, куди вже не пустили журналістів. Наприкінці залишив відгук на спеціальному табло і побажав успіху працівникам. Вийшовши на вулицю, президент знову підійшов до зібраної «групи підтримки». За кілька десятків метрів з-за спин поліції жінки викрикували, що Порошенко «Іуда» та щоб ішов з посади. Втім, цього пан президент, очевидно, не почув. У графіку Петра Порошенка сьогодні ще — відвідування РАЕС та лікарні у Володимирці. Прес-конференцію, на яку сподівалися місцеві журналісти, пан президент не дав.

 

 

 

Після відкриття ЦНАПу Петро Порошенко відвідав Володимирецьку районну лікарню Президент назвав лікарню у Володимирці прикладом децентралізації. Також він пообіцяв піти в парламент, проштовхувати 5 євроінтеграційних законів.

 

Фото rivne1.tv

 

Фото president.gov.ua

 

 

 

Відео polissya.net

 

Під час робочої поїздки до Рівненської області Глава держави ознайомився з роботою Рівненської атомної електростанції. Спілкуючись із працівниками РАЕС, Глава держави зазначив, що енергетика – серед галузей-лідерів за темпами реформування. «Перше, чим ми можемо пишатися, – енергетичною незалежністю», – наголосив Петро Порошенко. Про це інформує сайт www.president.gov.ua.

 

Фото www.president.gov.ua

 

За словами Президента, всього за два роки Україна вийшла на «фантастичний результат», незважаючи на агресивні дії Росії.

 

«Я вас вітаю. Ця зима була першою зимою, коли, незважаючи на те, що росіяни нам повністю перекрили газ, поставили ціну на газ на 30 відсотків нижче, ніж європейська спотова ціна, і Україна знайшла в собі сили сказати «ні, дякуємо». Така поведінка по відношенню до нас – і через агресію, і через економічну блокаду, і через ембарго, яке вони запровадили, – вимагає специфічного ставлення. Але на коліна вони нас не поставлять вже, і ми це твердо знаємо», – заявив Глава держави. foto Крім того, Президент відзначив рішучі кроки із збільшення частки атомної енергетики в енергетичному балансі країни. «Тільки рік тому доля атомної енергетики складала 48% і невпинно падала. Менше ніж за рік ми наростили її з 49% до 56%», – сказав Петро Порошенко.

 

Президент особливо акцентував на тому, що запуск лінії електропередач Рівненська АЕС – підстанція Київська дозволив не тільки здешевити електроенергію та зробити українську енергетику більш конкурентоздатною, але дозволив забезпечити енергетичну безпеку Києва та Київської області, зменшити споживання дорогоцінного енергетичного вугілля.

 

 

«На сьогоднішній день Київ отримує дешеву електроенергію Рівненської та Хмельницької атомних електростанцій і не палить дороге енергетичне антрацитове вугілля. Це – дякуючи вам», – звернувся до персоналу станції Президент.

 

Президент також зазначив значення атомної енергетики для забезпечення безперешкодної роботи енергетичної системи. Він підкреслив, що цієї зими не було віялових відключень електроенергії, не дивлячись на побоювання і прогнози багатьох політиків.

 

Глава держави високо оцінив роботу керівництва станції. «Зараз ми переконалися, що все працює. Працює на відмінно, з гарним ступенем безпеки. Впевнений в тому, що реформи промислового сектору, конкурентоздатність економіки мають починатися з енергетики. Дві складових – енергетика та конкурентоздатний інвестиційний клімат дають можливість нам залучати інвестиції. Те, що ви зробили, це є величезна перемога», – наголосив Петро Порошенко.

 

Глава держави відвідав виробничий майданчик підстанції ВРП-750 кВ, побував у машинному залі Блоку №4, ознайомився з роботою блочного щиту керування.

Всього коментарів: 61
1 2 »
1
В Ровно | 30.01.2016 | 14:48
+ (1) -
7
KotSN | 30.01.2016 | 20:15
+ (-2) -
Більшого гавнюка як це непорозуміння що знімав та робив імбіцильні висновки я давно не бачив...
2
Я | 30.01.2016 | 15:07
+ (1) -
3
Я | 30.01.2016 | 15:10
+ (2) -
Забув додати, шо то Жданюка пост, про те, шо мер не поїхав прогнутись, а вирішував в той час важливі для міста питання на сесії.
4
WMiller | 30.01.2016 | 16:14
+ (3) -
Нормал! Анощенку зачёт!!!!!
5
Валя | 30.01.2016 | 16:18
+ (4) -
Блін, після оцього фото з володимирця, де в рядочок виструнчившись стоять Яніцький, Ковальчук і ще там хтось...

Я би не пережила аби в тому рядочку нашого мера побачила. А так Анощенку  respect
6
Сергій | 30.01.2016 | 19:35
+ (0) -
ха ха..наш "мер" в той час напевне думав як покращити дороги в місті і строїв план по працевлаштуванні жителів міста і йому не до Порошенка було)))
або сидів і плакав.
8
komrad | 31.01.2016 | 01:24
+ (0) -
Панове президенти є до вас розмова
Бо ми давно не чули від вас правдиве слово
І може я ніколи б не починав її
Та скажу вам відверто – причина у війні

В яку ви цю країну всі разом погрузили
І щоб її не було ви нічого не зробили
Невже за стільки років ви достатньо не нажили
Щоб заробляти гроші копаючи могили

Панове президенти є до вас питання
Чому ви всі живете як голубці в сметані
Тоді коли всі люди скидаються солдатам
Копійками, які ви ще в них не встигли відібрати

Чому ви не пошлете на війну своїх синів
Ні внуків, ні племінників, самих вас там не видно
Зате на смерть кидаєте чужих чоловіків
Скажіть мені, невже це виглядає справедливо

Чому холоднокровно ви зливаєте країну?
І у крові своїй ви власну топите дитину
Скажіть, будь ласка, чим всі люди в цій країні винні
Скажіть ціну, за скільки ви продали Україну!

Я хочу побажати вам , панове президенти
Відчути весь наш біль на собі перше ніж померти
А всім нащадкам вашим – я хочу тільки зла
Яке ви всі разом роками готували нам!
9
Саша | 31.01.2016 | 03:33
+ (1) -
Відео в кінці, справді показую свободу слова і прав людини у нас в державі. Звичайно це президент,поважна персона,і да такої особи своєрідне відношення,це гарант держави.але !!! не можна так поводитись з народом,і обзивати бидлом,і ставити кордони міліції,чого йому боятись якщо він чесний президен,не розумію
Слава | 31.01.2016 | 10:57
+ (2) -
Подивіться на тих хто стояв від Рівненської АЕС, все світло профспілки і думайте за кого ви голосуєте на конференціях, вони ВАС зливали і будуть зливати
І. Поліщук | 31.01.2016 | 14:14
+ (0) -
Не до амбітних москалів звертаюся, бо вони майже поголовно тупі від нарордження, а до наших співгромадян. Так ось, будьте розумнішими, бо не про Порошенка як такого (йому ціну ми всі знаємо і на наступних виборах висловимо) йдеться, а про ПРЕЗИДЕНТА держави УКРАЇНА. Отож зустріти потрібно було. У місті. Шанобливо супроводжувати й при тім по-можливості спробувати завести мову про вирішення невирішених проблемних питань. Отож, м"яко кажучи, Анощенко цей момент упустив. А проблеми (сотні проблем, а найголовніша - безробіття) лишились. І як він ті проблеми тепер вирішуватиме? Самотужки? Вельми сумніваюсь. Тоді як? Побіжить до своїх любих регіоналів? Так у них і без Сергія Івановича зараз клопотів вистачає. Звернеться до Президента? Можливо. Та чи не пошле він нашого прохача (а разом із ним і нас усіх), як мовлять, на три веселі букви, пам"ятаячи, що той знехтував ним сьогодні?..
А ось коли будуть вибори - тоді й показуй свій гонор. А зараз упрягайтеся в один плужок і. без оглядки на всяку москальню, яка спить і бачить посеред нас розкол, і орайте ниву, розсудливо і успішно господаруйте разом.
WMiller | 02.02.2016 | 22:53
+ (1) -
Ціну Януковичу (також, нажаль, визнаний всім світом ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ)ми всі також знали! Але чомусь виборів дочекатися не схотіли (залишався 1 рік(!)). Запах подвійних стандартів...
sir_the_dragon | 03.02.2016 | 01:23
+ (1) -
Чому Анощенко мав зустрічати порохно? Він їхав на зустріч з Павлишиним, тож Анощенко зробив правильно, немає чого прогинатись перед шоколадником навіть якщо він президент. А от порохно могло б і відвідати міськраду, не розвалився б.
555. Він же Сум | 31.01.2016 | 14:23
+ (-1) -
І справді, пане Анощенко, корона з вас не впала б. Але, можливо, про щосьдобре і вдалося б домовитись. А так - не дипломат ви. Не скрізь і не у всьому потрібно лізти на рожна. Тим більше в таку непевну пору, коли в країні розпочата пришелепкуватим Путіним  та нашими донецькими аптниками війна.
555. Він же Сум | 31.01.2016 | 14:26
+ (0) -
Перепрошую, передостаннє слово в попередньому тексті - ВАТНИКАМИ.
громада | 31.01.2016 | 15:01
+ (2) -
А я став поважати Анощенка який не покинув сесію, де вирішувались нагальні потреби містян,і не побіг лизати зад президенту.
veb | 31.01.2016 | 15:49
+ (0) -
А я став поважати сам себе- Анощенка який не покинув сесію, де вирішувались нагальні потреби містян,і не побіг лизати зад президенту. З повагою до себе С.Анощенко
громада | 31.01.2016 | 16:54
+ (0) -
А шо прикольно якби я став Анощенком biggrin biggrin biggrin :;-)
І.Поліщук. Він же Сум | 31.01.2016 | 17:21
+ (0) -
До "Громади" та Ved:  Хороша справа сесія, особливо, коли є що на ній ділити. А коли нема?.. Я маю на увазі додаткові робочі місця, на які наші мешканці вже заждались? І до задніци ота вся надумана гордість, коли ні на що жити й утримувати сім"ї. А ще коли діти вчаться (скільки грошей на те потрібно і де їх узяти?!). Або, не дай Бог, захворієш?..Ви уявляєте, скільки коштів потрібно бодай на елементарні ліки, не кажучи про операцію?.. Отож людина, яка вибрана на посаду міського чи якого ще там Голови, по факту сама собі не повинна належати, менше всього повинен думати про власні амбіції, а піклуватись про підлеглих. Тоді, можливо, чогось і досягне (не для себе, а для людей). А так - марне протирання штанів. І ще одне. Сесію можна було б і перенести. На день-два. Не смертельно. Або доручити комусь іншому її провести. Це - було б, погодьтесь, і дальновидно, й мудро. І останнє. Хотівби вибачитись за попереднє висловлювання про росіян. Каюсь, бо написав зопалу. А серед них є й чимало толкових людей. Скажімо такі, як нині вже покійний Нємцов, котрий шанобливо ставився до нашої держави та нас, українців. Тільки ж кремлівська влада таких попросту вбиває. Більше того - навіть нищить квіти, покладені небайдужими своїми співгромадянами на місці вбивства...
Жданюк | 31.01.2016 | 18:16
+ (1) -
Для чого вибачатись? Перед ким?
WMiller | 03.02.2016 | 22:55
+ (0) -
Пане Жданюк, вважаю таку вашу думку хибною та неправильною!
Чим тоді ви кращі за тих росіян, які думають приблизно так: "...кого уважать, украинцев?..."
Так, здавалось би, це дрібниці, але ми повинні бути вище цього!
(на жаль, далеко не всім буде зрозуміло про що я) cool
sir_the_dragon | 03.02.2016 | 01:30
+ (0) -
Чому ж ти такий розумний не запитав порохнявенка, куди пішли кредити, які надавали Україні? Ти ще віриш цій владі: сєня-віталик-петя - тоді тобі дорога під Сарни.
Светлана | 31.01.2016 | 18:33
+ (2) -
У Анощенка, однозначно есть яйца значит! В отличии от остальных!
жук | 31.01.2016 | 18:35
+ (1) -
пане Жданюк чого ви не порішали стоячи біля Януковича при пуску 4 блока дe втрачeна дитяча поліклініка,дe 6 школа
Жданюк | 31.01.2016 | 20:59
+ (0) -
Жуку- Чому ж не порішав? Був підписаний договір між  НАЕК "Енергоатом"і міською радою про добудову школи, дитячої поліклініки, КНС та  каналізаційного колектору Ду-1000, дороги від світлофору до Ст Рафалівки. Даний договір був підписаний також зам. міністра М. Штейнбергом та головою Рівненської ОДА. Але ті хто був після мене чомусь не вимагали виконання договору.
жук | 01.02.2016 | 08:21
+ (0) -
Жданюку cry cry cry толку з твоіх договорів як з використаного прeзeрватива. Дe дитяча поліклініка? Дe шоста школа
WMiller | 03.02.2016 | 22:59
+ (0) -
До Януковича було більше шансів близько підійти та задати запитання ніж до Порошенка)
Меч | 02.02.2016 | 07:55
+ (-2) -
Як можно було обрати такого мера...
12345 | 02.02.2016 | 22:20
+ (0) -
Та не збирається Анощенко нічого вирішувати. Навіть не надійтесь. Як його можуть запросити на станцію на зустріч з Президентом, коли у складі виконавчого комітету немає нікого від них. А саме станція наповнює бюджет міста.Особисті амбіції Анощенка на першому місці і йому наплювати на ваші робочі місця і на проблеми міста. Якщо хтось дивився сесію. то побачив, що нашим новоспеченим депутатам і "керьовнику" міста було важливіше лишити АТОшників місць під гаражі - довідок не надали про те, що підставляли свої голови під кулі, коли вони сиділи в теплих домівках. А деякі депутати бігали по лікарнях, коли отримали повістки. і в спішному порядку робили себе хворими. Благо наша медсанчасть схожа на столичну Феофанію. Але "маємо те, що маємо".
1 | 02.02.2016 | 22:21
+ (1) -
Для меч - чтобы отстрочить корпоратизацию РАЭС, нужен этот мер
12345 | 03.02.2016 | 02:06
+ (0) -
Для 1. Не будьте наївними, Нащо тепер Анощенку станція. Він мер. Як би він не боровся з Гошовським колись, всерівно взяли на роботу, коли попередні депутати звільнили. От і подумайте, як він з керівництвом станції боровся. коли при тотальному безробітті в Кузнецовську його взяли назад. Дуже цінний кадр. Якби він думав вас захистити  і відстрочити корпоратизацію станції, то зустрівся з Порошенком, а не сидів би у виконкомі. Знайшли захисника знедолених.
я | 03.02.2016 | 14:38
+ (0) -
Ну приехал, поболтал и что дальше?
Україна вийшла на «фантастичний результат», незважаючи на агресивні дії Росії.
Да мне все равно как живет Россия и Европа(которой уже нет), я хочу жить  хорошо здесь.
И станцию построила не Украина( тем более западная) -  СССР.
Хоть это помните, читайте, анализируйте, развивайтесь.
Уже оскомину набили от России и Европы.
GenkaUA | 03.02.2016 | 21:46
+ (0) -
А це що за сепаратист на форумі?
1 | 03.02.2016 | 21:04
+ (0) -
Для 12345. Не смешите мои ноги! Павлышин никогда в жизни не взял бы Анощенка назад на РАЭС что он и делал до поры до времени пока не встал вопрос с Законом. И реально Павлышин его нарушал когда не брал Анощенка назад на станцию, Поскольку Мер это выборная посада!!!!!
я | 04.02.2016 | 16:04
+ (0) -
А что у нас, нельзя высказывать свои мысли?
Только то, что вы хотите слышать? А где свобода слова - или только брихати можите?
Школу №1 еще  переименуйте, Чайка то русский преподавала, аль забыли( и она не только меня учила)а? Короткая и у вас память однако?
Ну я с головой  то дружу, в отличии от некоторых.
12345 | 05.02.2016 | 23:28
+ (0) -
Для 1. Почитайте трудову книжку Анощенка. за що його звільнили депутати. Але що там можна було написати, коли він тримав трудову книжку вдома. от вам і закон по - Анощенку.
Для я. Ви ще згадайте, хто насаджував російську тут на Поліссі. Живете тут віками, нашу мову не поважаєте. Назвіть хоч одну українську школу в Росії, а наші діти вчать російську ще з початкових класів. Ніхто і в сні страшному не міг подумати. що наші хлопці будуть гинути та ставати інвалідами від рук російських "братів". А ви тут живете і плюєте в колодязь, з якого п"єте воду. Донбас вже отримав допомогу від братнього народу. Чогось Путін не поспішає брати їх під своє крило. Путіну не треба люди, йому треба вигоріла земля. Ви хочете такого й тут?
Vas | 06.02.2016 | 02:19
+ (0) -
Не пішов і правильно зробив, а робочі місця громада і мер всі разом повинні створювати.
Folks | 07.02.2016 | 00:31
+ (0) -
Яку ж  люстрацію провів Президент і міністр енергетики  в Україні , коли оцей видалено Павлишин, (який в робочий час відправляв із РАЕС тітушок на Майдан на станційних автобусах), працює і надалі  Ген. Директором РАЕС????
І. Грім. Він же Сум | 07.02.2016 | 17:26
+ (0) -
Для "Я". Тобі, вочевидь, потрібна Україна як зайцю дзвінок. Для таких духовних невігласів як ти потрібна лише винищена територія під назвою Малоросія (як це зараз є в Донецьку)), а не Україна з її численним населенням, її радощами й печалями. І не хвались своїм надзвичайним розумом, коли й досі не вивчив і не знаєш української. При цім не вартио посилатись на Чайку. Не позор її в очах інших, бо й у хороших вчителів трапляється чимало поганих учнів твого зразка. Отож повністю підтримую 12345-го й теж вважаю, що недоумкуватому україноненависнику Путлєру тут потрібен лише "Русский мир" з такими духовними рептиліями, як оце наше нещастя під назвою "Я" та йому подібних. В чомусь їх переконувати їх - марна трата часу. Отож геть таких з нашої землі, якщо ведуть себе по-хамськи. Досить їх терпіти.  Для таких має слугувати лише одне гасло: "Чемодан - Вокзал - Россия!-" Там їм добре - хай туди й піз......ть. А ми тут самі собі дамолад. Слава Україні!
222. Він же Сум | 07.02.2016 | 17:42
+ (0) -
Для В.Міллєра. Не сперечаюсь, можливо й справді можна було ближче підійти до Януковича. Зрештою так краще було й для нього. Зірвав шапку у когось з голови - і хода. На відстані таке провернути важче. Але вочевидь саме таких спритників сьогодні потребує світ і Путін це заохочує (бо й сам недалеко пішов).
В. Явір. Він же Сум | 07.02.2016 | 17:59
+ (0) -
Для ВАС (№37). А за що хвалити?! Що доброго міський голова зробив, що не пішов на зустріч з Президентом? Продемонстрував характер? Але особисто мені, як мешканцю міста, глибоко плювати на його амбіції, коли в місті стільки невирішених проблем і тисячі безробітних. А можна ж було бодай спробувати закцентувати увагу глави держави на вирішеннімцих питань. Не впевнений, що щось вийшло б, але була нагода бодай щось  попробувати. Бо самотужки ваша громада й такий амбіційний Мер, на яких ви (вочевидь по-молодості й через відсутність досвіду настільки покладаєтесь) - аначогісінько не зроблять. Запам"ятайте моє слово!
Folks | 07.02.2016 | 20:01
+ (0) -
Погоджуюся із  " В. Явір" ....
BandyGet | 07.02.2016 | 22:34
+ (0) -
Розгрібати ті авгієві стайні, що шайка куца залишила по собі?подякуйте ось кому за "робочі місця") куца може ще похвалити захочете? коррупціонера якого регіонали відмазували? Давайте розберемось чого третій рік набережна розвалена? Як вам в місті зручно пересуватись? Як вам ваш будинок? Як вам по коліна у воді і снігу ходити? Гаряча вода нормально тече? вже готові до порад саушкіна і в мисці митися родиною?тисячі безробітних, бо місто супутник скинуте саме собі на плечі, місто яке для аес та від аес. Робочі місця з повітря не будуть виникати, це кропітка і наполеглива робота! Комлексна задача! і зустрічі зі всякими там діячами яким виставили проплачених "вдячних" які по курсу 25 ледве живуть на рівні сомалі? Що це дасть пішов не пішов що це важливо, кому важливо йдіть махайте прапорцем?а кому треба працювати нікои махати
Сум | 08.02.2016 | 11:55
+ (0) -
І все ж потрібно щось робити, щоб поліпшувати ситуацію.  А особливо потрібно крутитися новообраному голові і його команді. І тупа демонстрація власних амбіцій - не найкращий спосіб бодай щось змінювати. А для Я за №35 можу сказати одне. Висловлювати свої думки можна й потрібно. Але робити це коректно й розумно, не ображаючи при тім саму титульну націю, українців. Бо коли вже тобі, москалику (а ти, вочевидь, москалик, чи, можливо, і наш, але безнадійно зросійщений тупоголовий фрукт, коли мешкаєш в Україні, а спілкуєшся іноземною російською), й справді вже все так тут, допекло (як, між іншим, і нам, українцям, теж, але ми нашу землю й нашу державу не паскудимо при потребі й без потреби, а ругаємо лише недолугих злодійкуватих керманичів, яких, звичайно, на перших же виборах змінимо, оскільки довір"я до них майже нема) - то тебе ж тут сильно ніхто не тримає. Продавай квартиру, хапай чемодан і гайда на історичну батьківщину. Я думаю, тобі там будуть раді. Та й ти там заживеш щасливим, вільним життям. Сподіваюсь, що скористаєшся підказкою та так і вчиниш. Отож удачі тобі, поки що законспірований пі таємниче "Я" чоловіче. Доберешся додому - повідом, як влаштувався і наскільки поліпшилось твоє життя. Будем раді за тебе!
терра | 09.02.2016 | 10:22
+ (0) -
Хто знає Анощeнка губeрнатор нe допустив до прeзидeнта як такого,що можe правду сказати про фeйкову дeцeнтралізацію, чи він поставив інтeрeси громади вищe можливості поздороватись зпрeзидeнтом.
Сум | 09.02.2016 | 11:56
+ (0) -
Для "Я". А й справді - тут ніхто нікого не тримає. Погано - їдь звідси. Пишу так, бо з нинішнім разгальдєяшем і справді потрібно боротись, але не ображаючи корінну націю. Бо не завжди і не в усьому винна вона. Не важко ж збагнути, чому в нас такий гнилий політикум, оскільки імперія (спочатку царська Росія, а потім і СРСР) завжди вирощувала , а всіх інших - безпощадно нищила.Скажімо українців-самостійників, включно з дисидентом Чорноволом, попросту вбивала. Отож і голосували здебільшого за кравчуків, кучм, януковичів (про двох інших не кажу, бо й вони не до кінця українці). А ВР - то й взагалі  майже всуціль чужоземний напівкримінальний легіон. А все тому, що попередня і чинна владна верхівка вельми дбають про ...росіян (ми ж великі демократи?!), євреїв та ще когось, тільки не за українців. Звідси й уся біда, - бо ніяк не не можуть збагнути, що коли нам, українцям, в Україні буде погано - то й усім іншим не набагато краще. А жило б нормально корінне населення - і всім іншим біля нього дихалося б ліпше. Ось до чого приводять споконвічні замашками імперської Росії (що мають ще назву великодержавний шовінізм), де все було й залишається "во благо "старшего брата". І той, з дозволу сказати, старший брат та інші завойовники з нашими малоросами-перевертнями десятками літ поміж нами ходять і два слова й досі по-українськи зліпити не можуть! Зрозумійте, що не нам, а насамперед вам потрібні оті, хай і недолуго сказані, але українською вимовлені слова (пригадуєте, навіть глави інших держав, коли прибувають на нашу землю, намагаються хоч кілька слів сказати українською, зацитувати того ж великого Кобзаря. При цьому з них корона не падає, але з"являється приязнь, бо вони - з а с в і д ч и л и с в о ю п о в а гу. І тоді з ними хочеться розмовляти, шукати щось спільне), а в першу чергу вам, російськомовним. Бо по тому наш народ судить, наскільки ви його поважаєте, або зневажаєте. Натомість таке ж ставлення а то й ненависть отримуєте й у свій бік... Але ж, щоб збагнути це - рльоібно ж хоч трошки мудрості. А у вашого брата окрім пихи часто нічого й немає. ось і вся причина наших спільних непорозумінь, яка багато в чому усім нам заважає...

Відповідати не обов"язково.
Сум | 09.02.2016 | 12:09
+ (0) -
Перепрошую, після четвертого рядка загубилось, отож прошу вставляти слово ПЕРЕВЕРТНІВ. А в передостанньому після слів "щоб збагнути це - необхідно читати "потрібно хоч трохи мудрості" й далі - окрім пихи та хамства
виталик | 09.02.2016 | 13:18
+ (0) -
Бідний Вовчка з Дебиловки. Усі йому заважають жити, все у нього не так, і правителів злодіїв криворуких теж не він і його родичі вибирали.,наїхали на вибори з інших країн і вибрали за них. Усі у всьому винні,  російські, євреї і ще там хто то як він пише, тільки не самі ті хто ходив на вибори і голосував за тих,хто їм 25 років все ні як не дає жити нормально. Ось і сидить злодій у ВР,грабує і грабує, а Вовочка усе плачится, скаржиться і винить усіх і уся, тільки не самих себе. Вони ж такі розумні, що все ні як не можуть вибрати нормальних. Хочеш жити нормально? Живи. Тобі ні хто не заважає. Вибирай мізками (якщо вони є) а не гаслами і пропагандою по ТБ, що б потім не звинувачувати весь світ у відсутності сірої речовини.
я | 09.02.2016 | 14:26
+ (0) -
І що ми маємо, грузин і євреїв у владі, прибалти вже побігли з корабля.
По украински могу  заткнуть любого, если дело в языке.
Как не как я местный, с Рафаловки))))).
И не  тычьте   мне куда  ехать., в отличии от вас не  так  далеко.))))))

Каждый человек может заблуждаться,
но упорствовать в заблуждении может только глупец.
ВОВ | 09.02.2016 | 21:50
+ (0) -
Мені становиться зрозумілим, чому ми так хреново живем останні 25 років! Якщо люди можуть писати такий бред в коментах, то, нажаль, ми  заслуговуємо так жити! Звичайно, в усіх бідах винен Путін, ватнікі і саме головне- М О С К А Л І !!!!!!
ВОВ | 09.02.2016 | 22:18
+ (0) -
А ще винні памятники Леніну! ГЕТЬ ЇХ! :D
12345 | 10.02.2016 | 01:16
+ (0) -
А я більше поважаю того росіянина, який живе тут і говорить російською, ніж того ніби й місцевого з Рафалівки. Росіяни говорять своєю рідною мовою, а це не зрозуміло що. Ще й хоче сказати, який він розумний, а ми всі "глупцы".Оце приклад українця, якому сором говорити рідною мовою.
виталик | 10.02.2016 | 14:27
+ (0) -
ВОВ | Вчора | 20:50 - ты будешь жить хреново до тех пор, пока будешь обвинять всех и вся вокруг. И у таких даунов как ты  если  в борще будет плавать дерьмо, то всё равно будет кто то виноват, и если не москали , то твой больной мозг найдёт крайнего. А то что это дерьмо твоё, местное, родное - это не важно, главное слюной побрызгать и найти крайнего. Тебя в психушке заждались.
Сум | 12.02.2016 | 00:17
+ (0) -
Віталіку. Ні, хлопче. Брешеш. Ніхто чужий не приїхав сюди голосувати. Але місцеве населення здебільшого старається голосувати за демлкратичні сили, а вся москальня з окремими нашими холуями-пристосуванцями за вашого брата. Усе ще, наївні, вірять, що москаль може добром поділитися!
Сум | 12.02.2016 | 00:34
+ (0) -
А ще для Я (49). Ну про "демократичну" Рафалівку у нас в районі й кури знають! Там же всі енкаведисти після війни осіли. Недаревно колись ту місцину називали червоним заповідником! Відтак їх отприски - і досі комуніздять, працюючи на найкращих посадах та нам розповідають, як можна зневажати і свій народ, свою культуру й мову. Він хизується, що він звідси, а душа, як бачимо, гнила. Не сумніваюсь, що таким як ти завжди було добре і дороги скрізь були відкриті. А всім іншим, у кого батьки не працювали в ЕНКАВЕДЕ та колишніх партійних органах, хто з села чи народився у простій робочій сім"Ї?.. Багато хто - з неблатних - може в нас отримати роботу???? Якщо і вдається влаштуватись - то хіба щзо будівельником, двірником чи сторожем.
Сум | 13.02.2016 | 21:01
+ (0) -
На жаль, це правда. Про червоний, комуністичний заповідник. Звідси й відповідний психологічний клімат у подібних містечках на зразок Рафалівки. І ще довго ті, хто царював у ту непевну пору та їх діти із сумом будуть оглядатись у той час, і розповідати як їм тоді було добре. Але й не заікнуться про те, за рахунок кого їм так добре жилося...
Сум | 13.02.2016 | 22:00
+ (0) -
Для Кот СН (№1). Так ось, сьогодні мені сподобався наш Президент (завваж, на цей раз пишу Наш, до того ж - із великої літери!), - після прекрасного виступу Петра Олексійовича (отут він молоденць!!!) на останньому європейському форумі. Як громадянин України, дякую йому за сказане, що на нашій землі не змовкає не звичайний громадянський конфлікт, як це класифікує Путлєрська Росія, а звичайнісінька москальська агресія. А ще потрібно було на той форум прихопити з собою з десяток упійманих на нашій землі військовослужбовців Росії, які, за словами противної сторони настільки  "заблудились", що спочатку з доброго дива опинился зі зброєю в Криму (так звані зелені чоловічки), а потім - і на Донбасі та на Луганщині. Вивести їх перед люди, хай би зізнались, що вони забули в Україні. А наших сепарів, а особливо їх ватажків - попросту розстріляти. Бо за зраду скрізь одна плата - на шибеницю! І ніяких домовленостей (тим більше змін до Конституції за їх вимогою!) з гавнюками. До слова, у світі ніхто й ні про що з такою публікою (а то все - терористи) не домовляється. Їх попросту ліквідовують, як це нещодавно зробили французи, хоча я зовсім не вітаю (і вважаю недопустимим) розповсюдження всіляких карикатур на мусульманського пророка в одному з журналів, оскільки, подобається те нам, чи ні - їх переконання є їх правом. Так, переконуймо їх у правильності нашої віри, християнства, але без глумління, без насмішок над їх переконаннями, інакше скотимось до міжрелігійних війн. Не повторюймо Росію, яка говорить одне, а чинить по-своєму, лякаючи всіх ще й ядерною довбешкою. І коли Путін цього не розуміє - нагадайте йому фінал Адольфа Гітлєра, який теж думав, що вже поклав собі під ноги увесь світ. Отож ВІВАТ, Петре Олексійовичу! Ще б вам рішучості у боротьбі з корупцією та зарвавшимися олігархами, за якими давно плачуть тюрми. І ми підтримаємо вас у тому!
Сум | 14.02.2016 | 10:25
+ (0) -
Читаю оце все й, скажу відверто, не можу збагнути звідки серед нашого брата-українця стільки розвелося скотиняк, як каже Ляшко, які навіть мови рідної цураються. А це і є найголовніша ознака зради свого народу, своєї української культури. А зі зрадниками усі народи в усі часи і в усьому світі  поступають однаково - на шибеницю!..
1-50 51-53
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів