34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Прилипало Гриценко: Ющенко - сволота

Прилипало Гриценко: Ющенко - сволота

27.09.2012

27

1708

Коментар голови кузнецовської МО УНП Степана Жданюка стосовно зустрічі Анатолія Гриценка з виборцями, яка відбулась в місті Кузнецовську 26 вересня 2012 року:

"Прилипало Гриценко: Ющенко - сволота. Саме так обізвав Анатолій Гриценко, третій номер в списку Яценюка, колишнього президента України Віктора Ющенка під час зустрічі з виборцями в місті Кузнецовську 26 вересня цього року. 

Це вже не перше подібне висловлювання колишнього міністра оборони України про Віктора Ющенка, якого він звинувачує у всіх бідах України. Але мабуть забув пан екс-міністр оборони, що він очолював міністерство оборони в урядах Тимошенко, Єханурова та Януковича, і, мабуть, частину провини за стан в державі мав би взяти на себе. Він також забув, що всі основні «опозиціонери» керували державою при Ющенку, який доручив Юлії Тимошенко керувати урядом. На голову Верховної Ради України Ющенко рекомендував Арсенія Яценюка. Саджати бандитів було доручено Юрію Луценку на посаді міністра МВС та Олександру Турчинову, який очолив Службу Безпеки України.

Міністерство Закордонних Справ очолив ще один нинішній «опозиціонер» Борис Тарасюк, а Міністерство оборони очолив вже згадуваний Анатолій Гриценко. Блоком соціальних питань опікувався віце- прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко. Координацію дій між «Нашою Україною» та «Батьківщиною» в Верховній Раді Ющенко доручив Мартиненку, який здав свою фракцію і йде до Верховної Ради в списках «опозиції». Цікаво виходить: обмеживши Верховною Радою повноваження Президента до повноважень англійської королеви, Уряд (всі перераховані) та Верховна Рада (Яценюк) керували державою, а звинувачують у всьому Ющенка.

Але тут нічому дивуватись. Про те, що таке Гриценко, свідчать його висловлювання про теперішніх союзників в той чи інший період його політичного життя.

Зокрема згадаємо, що він говорив напередодні другого туру президентських виборів про Януковича та Тимошенко в передачі Шустера: – «там немає відповідальності, немає моралі, але хтось із них очевидно переможе… Я не піду в уряд ні Януковича, ні Тимошенко. Я не підтримую жодного з них. Це принципова позиція, тому що між цими двома кандидатами, їх командами і принципами немає великої різниці».

«Що таке команда Тимошенко – я не знаю. Нинішній уряд? Очевидно ні. Фракція БЮТ? Якщо це команда Тимошенко, то я в ній працювати не можу. Тому що в фракції БЮТ сидять люди, причетні до розбазарювання земель, державних підприємств, розкрадання бюджетних коштів через Тендерну палату та інші схеми. З такими мені не по дорозі»,- заявив Гриценко 17.01.2010 року в одному зі своїх численних інтерв’ю.

Він спростував інформацію опубліковану в газеті «Сегодня» про те, що в другому турі він підтримає Тимошенко, бо хоче працювати в її уряді. «Це брехня, - заявив Гриценко. – З Тимошенко та Януковичем мені не по дорозі. Мені в іншу Україну.»  

Не краще відгукувався Гриценко і про нинішнього свого вождя Яценюка, якого критикував за те, що у важкі хвилини той був відсутній в Верховній Раді.

Ми пам’ятаємо, як цей «принциповий» політик виходив з Комітету опору диктатурі, як він заперечував право Яценюка на лідерство в об’єднаній опозиції. І ось нарешті вгамувався, отримавши місце в прохідному списку Яценюка. Але взамін, мабуть, пообіцяв нищити своїх колишніх союзників з «Нашої України» та особисто Віктора Ющенка, якому мав би бути зобов’язаний за свою стрімку політичну кар’єру. 

А зараз Гриценко нагадує рибу-прилипалу, яка приліпилась до чергової акули, щоб харчуватись та пливти разом з нею до своєї обітованої землі. А люди думають, що він і справді самодостатній принциповий політик." 


Голова Кузнецовської МО УНП Степан Жданюк

Всього коментарів: 27
1
_Я_ | 28.09.2012 | 09:45
+ (0) -
Може бути
2
Аламак | 28.09.2012 | 12:01
+ (0) -
Ясна справа.
3
sir_the_dragon | 28.09.2012 | 13:29
+ (1) -
Пане Жданюк, навіщо лізти так далеко, аж у Київ. Візьмемо ближче: де туалет у парковій зоні?
5
Патріот | 28.09.2012 | 15:58
+ (0) -
sir...the///dragon, а ти що, всрався. biggrin
sir_the_dragon | 30.09.2012 | 16:48
+ (0) -
А ти вже навіть не сереш? Чи сереш у під'їздах?
4
Did | 28.09.2012 | 13:55
+ (1) -
через дурня Костенко, який вибрав в якості фронтмена особу з мінусовим рейтингом, -Жданюку робота, причому робота марна. З Плющем у УНП відсоток був би трохи вищим.
6
???? | 28.09.2012 | 23:22
+ (1) -
Патріот dragon пожизни усырается. Это ж прихвостень Анощенко. Это их кредо - всратись
sir_the_dragon | 30.09.2012 | 16:49
+ (0) -
Я б порадив тобі горба стесати, станеш знаком оклику. А за "прихвостня" дякую, люблю компліменти.
7
Сриберко | 28.09.2012 | 23:29
+ (2) -
Через те що українці 360років обсирають українців, а перед ворогами стоять на колінах, ми у сраці вже 360 років.А те що Гриценко-зрадник і тушка це не новина. На президентських виборах 2010 р він обсирав Януковича і Юльцю а зараз за дуже великі гроші за замовленням ворогів України обсирає справжніх українських патріотів за допомогою яничар.яких ну дуже багато в Україні.
8
Сриберко | 28.09.2012 | 23:36
+ (2) -
sir_the_dragon !!! а Ви хоча Б на цих важливих для України виборах подивилися б трохи далі від свого шлунка і порожнього кишківника . Бо заклинило ваш мозок на цих органах ...
sir_the_dragon | 30.09.2012 | 16:51
+ (-1) -
Не дуже добре думається, коли хочеться у туалет. От і змушений туалет робити тут, на сайті.
9
оса | 29.09.2012 | 14:55
+ (0) -
Пане Жданюк, не провокуйте народ.Ви краще єднайтеся,якщо ВИ українець,не з тими воюєте. В нас ворог один- партія регіонів.Здорового глузду Вам і єдності.
Жданюк | 29.09.2012 | 21:17
+ (2) -
Для оси. Я з Вами погоджуюсь, що Партія регіонів наш ворог. Але не лише вона, а й КПУ Партія Литвина, інші партії які в сіоїх назвах використовують назву сусідньої держави а також ті перебіжчики в ВР, які перебігають до ПР, ті "українці", які йдуть в виборчі комісії від ворожих партій. А щодо єднання, то ми йдемо на вибори трьома партіями правого спрямування-УНП, КУН та Наша Україна. Пропонували Свободі, УРП-Собор,близьким ідеологічно, але вони вирішили йти на вибори самостійно. А щодо провокацій, то Ви не за адресою. Ми українці маємо підтримувати партії та лідерів які сповідують національну ідеологію, в списках яких переважають українці, а не ті хто молиться на свої столиці Москву чи Тель-Авів.Ви проаналізуйте списки партій, які йдуть на вибори, і ви побачите, що лише в списках Нашої України та Свободи українці складають більше 95%. А все те, що я виклав в своїй статті, я сказав Гриценку особисто після завершення зустрічі в "Лісовій пісні". Я його попередив, що писатиму про його негідну поведдінку.
ммм | 30.09.2012 | 00:03
+ (2) -
Аналізуючи Ваші виступи та статті, можна зробити висновок, що вам всі поперек горла стали.На мою думку, Ваш пан бжоляр здав неньку Україну з усіма патрахами.А так обіцяв бандитам тюрми, а потім тих самих бандитів почав нагороджувати.
Виборець | 30.09.2012 | 01:51
+ (0) -
10 Жданюк (Вчора 20:17)
Все це марнослів'я.
А ось факти: Ющ, закликаючи своїх прихильників голосувати проти всіх у 2 турі президентських виборів, фактично привів до влади Януковича, забравши у тимошенко ті кілька відсотків, яких не вистачило для її перемоги. Був вибір: Тимошенко чи Янукович, ющенки вибрали Януковича.
На цих виборах ющенки заберуть у опозиції 0,5-1% на користь ПР та КПУ. Можливо ціх 0,5% не вистачить Свободі що-б пройти в Раду, тоді ющенки додадуть ПР і КПУ ще 3-4%.
Висновки: моляться ющенки на "на свої століці Москву чі Тель-Авів" чи ні -невідомо , але те що вони працюють на Януковича - це 100% факт. Все інше тільки марнослів'я.
Вано | 30.09.2012 | 02:25
+ (0) -
цікаво, що пан Жданюк навіть не намагається спростувати, що Ющенко - сволота. Його відповідь "сам дурак". Можливо Гриценко і дурень, але він говорить правду, Ющенко дійсно сволота.
Жданюк | 30.09.2012 | 11:28
+ (3) -
Я переконаний в тому, що Партія Регіонів, КПУ, та їхні сателіти є ворожим партіями в Україні.Також хочу нагадати, що проти Тимошенко і Януковича виступали також Яценюк, Гриценко Та Тягнибок, а не лише Ющенко. Але до цих політиків чомусь претензії відсутні. Не збираюсь нічого спростовувати, а просто викладу свої міркування з цього питання. Я, на відміну багатьох, мав би ображатись на Ющенка, бо при ньому втратив роботу, як втратили її близько 200 членів УНП в області. Найбільша фракція в обласній "Батьківщина", фракції "Наша Україна", "Партія регіонів", Народна партія України"(литвинівці) та соціалісти об"єднали свої зусилля і проголосували двома третинами за відставку Василя Червонія з посади голови ОДА. Після цього відбулося звільнення з роботи його команди. Це перший факт коли Батьківщина голосувала з регіоналами. А все для того, щоб головою обласної ради став член Батьківщини О. Данильчук, пізніше виключений з партії за порушення статуту. З часом від Ющенка відійшли ті, хто під його крилом здобув становище в суспільстві. Залишились лише ті хто сповідує національну ідею. І вийшло так, що в області виборчі штаби "Нашої України"очолили УНПісти, бо нашоукраїнці порозбігались (поприлипали) по інших, більш перспективних партіях.
Я спробую пояснити, чому дехто так люто ненавидять Ющенка. Ця ненависть пропагується та культивується лише тому, що президент Ющенко проголосив курс на Європу та НАТО. Росія, не бажаючи випустити Україну зї сфери свого впливу, розпочала дискредитацію носія цієї ідеї Ющенка. Через ЗМІ нам вбивають в голову, що в усіх бідах України винуватий Ющенко. Ющенко ворог. Ату його. Так само багато українців поділяють нав"язані Росією думки, що ворогами є Мазепа, з якого до цього часу РПЦ-УПЦ не знята анафема, вбиті Москвою Петлюра, Коновалець, Бандера, Шухевич та інші менш відомі українські політики, які прагнули одного- вивести Україну зї сфери впливу Москви.Москва люто ненавиділа трьох європейських лідерів. Президента Польщі Качинського, справжня правда про смерть якого під Смоленськом навіки захована в сейфах Луб"янки. Ненависть до Саакашвілі привела до війни в і втрати Грузією 20% території і дестабілізації в Грузії яку здійснює 5 колона та спецслужби Кремля. Мабуть ні в кого немає сумніву, що невдала спроба отруєння Ющенка, це рука Москви. А все тому, що ці лідери планомірно і наполегливо проводили політику віддалення від Росії. Тому Росія й підключила всі свої сили для дискредитації носіїв національної ідеї через всі доступні засоби - телебачення, радіо, газети та інтернет. ЇЇ п"ята колона та агентура, яка зайняла ключові владні пости в Україні, нищить нашу мову, культуру, історію. Вбиває нашу пам"ть та віру. А все для того, щоб і надалі панувати в Україні. А більшість з українців,які не бачать ляльководів цих процесів, увірує в те, що розповідають Шустери, Кисельови, Табачніки та Колєсніченки. Збираються голосувати за нові політичні проекти Кличка та Корлевської. Ющенко, на відміну від багатьох переконує про необхідність проходження до парламенту "Свободи" з якою в нас немає ідеологічних розходжень. Є розходження на рівні лідерів. Але про це можна буде поговорити після виборів. Я хочу нагадати, що ми не обираємо президента Ющенка. Миобираємо до парламенту політичні партії. В нашій українській ідеологічній команді серед 225 кандидатів в депутати іде Ющенко. Він не гірший від Яценюка, Турчинова, Королевської, Кличка чи Гриценка. Чи лише тому, що в команді Ющенко, треба знищити всю команду? А як тоді з тими партіями де були Фельдмани, Губські які перебігли до Партії Регіонів. Партії в яких відсутня українська ідеологія не повинні бути в парламенті.
Сриберко | 30.09.2012 | 11:18
+ (3) -
Турчинов, Луценко,Гриценко,Яценюк,Томенко,Москаль,Немиря, Мартиненко, Жванія, Порошенко всі вони їздили на ковзанах в уряді Тимошенко за Ющенка. Тепер всі вони ну дуже "хароші" для українців, а один Ющенко чомусь зрадив Україну і продав її ворогам. Немає ніякої різниці між ПР та "Батьківшиною". Це усвідомило незначний відсоток українців, тому більшість ( недумаюча за своїх дітей) "галасують" за Юльку яка сидить за розробленою ворогами програмою в камері,яка краща за квартири українців, які все життя пропрацювали. Українці забули як Юльця-прем"єр, порушивши закон у 2008 р, обрізала пенсії на 200-2т грн. Всі пенсіонери судилися і нічого не виграли.
Сриберко | 30.09.2012 | 11:51
+ (3) -
Діям голові злочинної олігархічної бандитської партії регіонів Ципан Ользі, я не дивуюся. Що можна чекати від неграмотного контролера АТП ??? Тільки такі яничари , як Ципан, (із обмеженою розумовою діяльністю) працюють на ПР.
А от діям української вчительки історії із вищою педагогічною освітою, голові теж злочинної олігархічної партії"Батьківщини", Хвалько, я дуже здивована!!!! Вона повинна вже добре знати, якої біди наробили жиди-НКВдисти за роки комуно-більшо-вицької окупації України..
А Хвалько із 2005 р зразу ж після помаранчевої революції працює на знищення України за гроші олігархів "Батьківщини"(а гроші йшли немалі). Невже ці дві українські жінки не бояться Бога, прокльонів жінок, діти яких хворіють на важкі хвороби і не мають за що лікувати діточок, діти яких не мають роботи в України і розлетілися у найми по всьму світі,(їх там принижують, вбивають). Ціпан і Хвалько за яке майбутнє ви агітуєте голосувати неграмотних українців ? Ви обоє непогано влаштували життя своїх сімей. Одумайтеся, бо після виборів, виборці ПР та обрізаної опозиції "Батьківщина" зрозуміють , що неправильно знову галасували (як завжди), але знову буде вже пізно. Бо владу в Україні візьмуть ДВІ бандитські партії ПР та Батьківщина. І розділять нашу Україну між собою. Але ї вам обом тоді буде погано, Бо ніхто не любить зрадників (Їх завжди після перемоги розстрілювали)!!Ціпан і Хвалько одумайтеся! ще не пізно покиньте працювати на олігахів-бандитів...
погоня | 30.09.2012 | 13:54
+ (2) -
Біда України в тому, що багато чиновників та посадовців, яким українці довірили свою долю ставали зрадниками України. Про таких гарно сказав лавреат Шевченківської премії Михайло Андрусяк:«Зрадництво 50-х років нікуди не зникло»
– Тим часом у книзі «Останні з когорти «залізних» ви назвали десятки конкретних прізвищ і навіть оприлюднили фото осіб, котрі під тиском різних обставин зголосилися на співпрацю з МГБ-КДБ. Вони, зрештою, видали ворогові тисячі побратимів, занапастивши й свій родовід. Моє тверде переконання: усім, хто був у підпіллі протягом 1951–1956 років, треба поставити пам’ятники. Сьогодні неможливо уявити, яку мужність, витримку і віру в Україну треба було мати, щоб не зламатися. Багатьом із них більшовики обіцяли величезні суми грошей, квартири, навчання в престижних вузах. Спокуси, як на ті часи, – неймовірні. Мирославу Симчичу пропонували офіцерську посаду в радянській армії і навчання у військовій академії. Він міг реально стати генералом, бо мав винятковий військовий талант. Та попри все залишився вірний присязі й українському народові.
Дехто, зокрема й серед впливових керівників ОУН та УПА, свідомо обирав інший шлях. Але розплата рано чи пізно наздоганяла провокаторів. Приміром, «високопоставленого» зрадника Кірова (Романа Тучака), який був окружним референтом Служби безпеки ОУН Коломийщини, згодом «скосив» інфаркт, окружний субреферент СБ Кузнєц (Микола Ільницький), ставши запроданцем, спився. Я зустрічався з ними на їхніх дачах під Києвом. Це вже були деґрадовані особи. Мабуть, зрада роз’їла їх iзсередини. Тяжіє цей гріх і над їхніми нащадками.
– Це ганебне явище, на жаль, роз’їдає і сучасний український політикум. Воно набуло ще цинічніших форм, бо йдеться не про життя і смерть, а винятково – про задоволення меркантильних інтересів.
– Зрадництво 50-х років нікуди не зникло. Не треба далеко ходити за прикладами – загляньмо під баню Верховної Ради: перебіжки з партії в партію, із фракції у фракцію, торгівля совістю, продаж друзів, зухвалий обман виборців.
Зауважте, який вакуум так званий вітчизняний істеблішмент створив довкола екс-Президента Віктора Ющенка. Бридко спостерігати, як до інших політичних хазяїв від нього тікають люди, яких він вивів у велику політику і дав високі посади. При всій неоднозначності оцінок його діяльності на посту глави держави я не сумніваюся в одному: Віктор Ющенко – справді щиро хотів наблизити Україну до рівня демократичних і заможних країн світу. У тому, що за останні роки на цьому шляху наша Вітчизна втратила багато позицій, – провина всіх нас разом узятих."

27 вересня 2012 року

Версія для друку | Повернутись нагору | На головну


Пошук у номері


Посилання

www.unp.ua

kostenko.unp-ua.org

unp.kharkov.ua
sir_the_dragon | 30.09.2012 | 16:46
+ (0) -
Наскільки я знаю Наша Україна була розпущена, і раптом, з'явилася знову. Тоді постає питання довіри КУН, УНП та тій же їхній УРКаїні.
Жданюк | 30.09.2012 | 21:13
+ (-1) -
Не дискутуйте з тих питань якими не володієте в повній мірі.
sir_the_dragon | 02.10.2012 | 02:23
+ (0) -
При Ющенку, прем'єром був також і Янукович. Питання ще будуть, "володарю"?
Виборець | 30.09.2012 | 18:02
+ (1) -
15 Жданюк (Сьогодні 10:28)
«Я спробую пояснити, чому дехто так люто ненавидять Ющенка. Ця ненависть пропагується та культивується лише тому, що президент Ющенко проголосив курс на Європу та НАТО»
Не пишіть дурніць, пане Жданюк, Ющенка обрали президентом саме під цими гаслами, і не просто вибрали, а вирвали для нього перемогу. І до чого тут Качинський і Саакашвілі ... знову марнослів'я. Ви краще згадайте про аферу з дитячою лікарнею майбутнього. Про те як це посміховисько в останні дні свого президенства нагородило орденом свого рідного брата. Тут і шукайте причини нелюбові народу до Ющенка. До речі цих "дехто", як ви кажете, майже 99% населення.

«Мабуть ні в кого немає сумніву, що невдала спроба отруєння Ющенка, це рука Москви.»
Мабуть ні в кого немає сумніву що ніякого отруєння Ющенка не було. Де результати кримінальної справи? Де рішення суду? Де злочинці?

«Ющенко, на відміну від багатьох переконує про необхідність проходження до парламенту "Свободи"
І при цьому робить все, щоб вона туди не потрапила, перетягуючи на себе 0,5-1,5%.
Може пан Жданюк вірить словам Ющенка про свої 10%? Напевно ні, не можна ж бути таким бовдурем. Тоді скажіть, кому підуть ваші непрохідні відсотки?

Взагалі з так званими "патріотами", як з сектантами, розмовляти майже неможливо. Скрізь, завжди і у всьому у них винні москалі і жиди. І нічого іншого від них почути неможливо. Сріберко - це взагалі щось з області психіатричних діагнозів.
Виборець | 30.09.2012 | 18:16
+ (1) -
17 погоня (Сьогодні 12:54)
"я не сумніваюся в одному: Віктор Ющенко – справді щиро хотів наблизити Україну до рівня демократичних і заможних країн світу. У тому, що за останні роки на цьому шляху наша Вітчизна втратила багато позицій, – провина всіх нас разом узятих."

Гарний цей дядько Андрусяк, треба додати, що не винні також всі президенти, прем'єри, депутати, судді і т.д., а «провина всіх нас разом узятих». Можливо за ці "мудрі слова" Андрусяку дали Шевченківську премію, але за ситуацію в країні відповідають люди наділені владою, президент - в першу чергу. Якщо Ющенко тільки "щиро Хотів", то треба було йому сидіти бухгалтером в колгоспі, і не висовувати з контори носа. Йому доведеться відповідати за те що він зробив, і за те що він не зробив. Його місце - поряд з Тимошенко. Я розумію, що зараз він "насмоктав на дачу", але так буде не завжди.
Жданюк | 17.06.2013 | 23:30
+ (1) -
Пригадав, як обурились наші БЮТівці на мене коли я назвав Гриценка сволотою в "Лісовій пісні" під  час  парламентських виборів.  І ось через короткий період фракція "Батьківщина" приймає рішення про його виключення зі своїх лав за зрадницьку  і колаборантську позицію. Цього і слідувало очікувати. Але виникає запитання до тих осіб які формували партійні списки. Хіба вони там в Києві не бачили, що Гриценко звичайний  політичний прилипала, який зраджує всіх хто його піднімає на політичну висоту. Одним словом - сволота. І таких гриценків в опозиції дуже багато і вони очікують своєї ціни від ПР та гризуться між собою.
Silvestr | 18.06.2013 | 21:09
+ (0) -
Гриценко   разом із Тимошенко несуть відповідальність за угоду на ціну на газ, погоджену у 2009 р у Москві між Тимошенко та Путіним.  Бо Гриценко під час прем"єрства Тимошенко був у ВР головою комітету із національної безпеки та оборони. Тому Гриценко -сволота , теж повинен жити у  Харківскій лікарні у  сусідній палаті біля Тимошенко. Бо Гриценко разом із Тимошенко здали  Україну за газ  в окупацію Путіним  на знущання ....
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1096
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів