34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Заклади освіти міста до нового навчального року готові

Заклади освіти міста до нового навчального року готові

04.09.2013

4

2577

Про готовність закладів освіти міста до нового 2013/2014 навчального року розповів під час засідання виконавчого комітету Кузнецовської міської ради начальник управління освіти Анатолій Гончар. Дану інформацію члени виконкому взяли до відома та рекомендували управлінню освіти вжити заходів щодо функціонування закладів освіти відповідно до Законів України „Про дошкільну освіту”, „Про загальну середню освіту”, „Про позашкільну освіту” та забезпечити раціональне використання бюджетних коштів, а керівникам загальноосвітніх навчальних закладів міста забезпечити належну організацію харчування учнів в шкільних їдальнях.

ІНФОРМАЦІЯ про готовність закладів освіти міста до нового 2013/2014 навчального року.

В цілому стан підготовки закладів освіти міста можна охарактеризувати такими показниками.
В місті функціонує 19 закладів освіти.

Із них: 9 дошкільних навчальних закладів, 2 НВК (дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня), 6 загальноосвітніх навчальних закладів, 2 позашкільних навчальних заклади (БДЮТ та ДЮСШ).

Фінансово-господарська діяльність.

У навчальних закладах міста проведено роботу щодо зміцнення та збереження навчальної, матеріально-технічної бази, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, правил і норм охорони праці, техніки безпеки. Проведено роботу по підготовці навчальних закладів до нового навчального року, роботи в осінньо-зимовий період, виконано поточні та косметичні ремонти приміщень, здійснено придбання необхідного обладнання, інвентарю та товарів, надавались послуги по техобслуговуванню і ремонту технологічного та вентиляційного обладнання, з обслуговування і ремонту санітарно - технічних систем, технічного обслуговування електрообладнання, з обслуговування комп'ютерної техніки тощо.  
В 2013 році, з метою проведення процедур закупівель товарів, робіт та послуг, проведено 30 засідань комітету з конкурсних торгів управління освіти, в тому числі 27 процедур відкритих торгів. Укладено договорів: всього – 130, з них: на придбання – 80, на надання послуг – 50. 

Дошкільна освіта.

Дошкільною освітою охоплено 73,5% дітей віком з 1 до 6 років. Охоплення дошкільною освітою дітей віком від 5 до 6 років становить 100%. Визначено попередню мережу ДНЗ (у 2013/2014 навчальному році – 121 група). В зв’язку з потребою батьків у влаштуванні дітей в дошкільні навчальні заклади, планується відкриття 1-ї групи (діти 2-3 років) в дошкільному навчальному закладі № 7 замість 1-го класу, який буде розміщений у ЗОШ №2. Проводиться відповідна робота по створенню електронної черги на отримання місця у дошкільному навчальному закладі. Всі дошкільні навчальні заклади забезпечені кадрами. Залишається проблемним питання приведення штатних розписів у відповідність до Типових штатних нормативів.

Технічний стан будівель та приміщень ДНЗ задовільний. У дошкільних навчальних закладах виконані заплановані поточні ремонти та виконуються аварійні ремонтні роботи, проводиться підготовка теплових вузлів до роботи в осінньо-зимовий період, придбано будівельні та інші господарські матеріали. Заклади забезпечені інвентарем, технічними засобами навчання, миючими і дезінфікуючими засобами. Частково проведено заміну меблів (дитячі стільці та столи, шафи, комп’ютерні столи тощо). Дитячі меблі, які втратили естетичний вигляд, зусиллями працівників полаковані, пофарбовані, підклеєні. Придбано технологічне обладнання для харчоблоків (електроплити, холодильники, центрифуга).

Проведено заміну віконних і дверних блоків в ДНЗ №№ 3,4,5,8,11, виконано поточний ремонт покрівлі в ДНЗ №7, ДНЗ №11, виконано поточний ремонт фасаду ДНЗ №6 та НВК №1. Планується здійснити капітальний ремонт покрівлі в ДНЗ №8, НВК №10 та поточний ремонт сантехнічних систем в ДНЗ №5 та НВК №1. 

Зусиллями працівників закладів виконані косметичні ремонти приміщень (побілка стель ігрових та спальних кімнат, туалетів, фарбування панелей, стін приміщень, плінтусів, частково проведено заміну лінолеуму, світильників, міжгрупових дверей, виконано косметичні та поточні ремонти усіх харчоблоків, пралень, відремонтовано і пофарбовано малі архітектурні форми та тіньові навіси тощо).  

У шести дошкільних навчальних закладах функціонують плавальні басейни для малят. Всі ДНЗ підключені до мережі Інтернет.

Належним чином оформлені ігрові зони для дошкільнят, зони навчання, психологічного розвантаження, природи, фізкультури, трудової діяльності. В основному розвивальне середовище для дошкільників оснащене матеріалами, виготовленими вихователями власноруч, яскраві, приваблюють око малечі, міцні, добротні. 

Створені хороші умови для роботи працівників закладів: оформлені кабінети, кімнати, приміщення мають привабливий естетичний вигляд, спокійну кольорову гаму, прикрашені матеріалами декоративно-прикладного мистецтва, доробками дошкільників, живими квітами, акваріумами. На почесному місці у кожному закладі розміщена державна символіка.

Території всіх закладів у хорошому стані. Особливо слід відмітити по новому оформлену територію дошкільного навчального закладу №3, повністю перефарбована територія дошкільного навчального закладу №4, естетично оформлена територія дошкільного навчального закладу №11,12.
На контролі управління освіти виконання ремонтних робіт згідно укладених договорів.

Загальна середня освіта.

Навчальними закладами визначено попередню мережу класів. У 2013/2014 навчальному році планується 201 клас, 5 131 учень (2012/2013 навчальному році – 208 класів), на 7 класів менше , ніж у попередньому навчальному році, груп продовженого дня у 2013/2014 навчальному році – 21 (2012/2013 навчальному році – 20), кількість груп продовженого дня збільшиться на 1 у зв’язку з тим, що на базі ЗОШ №2 функціонуватиме додатково 1-ий клас шестиліток. 

В закладах погоджено тижневе навантаження учителів на новий навчальний рік. Відповідно до нормативів усі загальноосвітні навчальні заклади міста забезпечені кадрами. Залишається проблемним питання повного тижневого навантаження учителів у ЗОШ №4. У процесі підготовки до роботи у новому навчальному році значна увага приділялася питанню зменшення двозмінності навчання. Проте залишається двозмінне навчання у ЗОШ №3 та гімназії.

На контролі управління освіти забезпечення навчальних закладів підручниками.

Технічний стан приміщень загальноосвітніх навчальних закладів задовільний. Виконуються аварійні ремонтні роботи та проводиться підготовка теплових вузлів до роботи в осінньо-зимовий період. Поповнено матеріальну базу навчальних кабінетів, придбано лабораторне обладнання для облаштування кабінету фізики ЗОШ №2, лінгафонного кабінету ЗОШ №1 та кабінету історії ЗОШ №1.

Частково проведено заміну меблів (стільці та столи, шафи, комп’ютерні столи тощо), придбано ліжка, шафи для роздягання, постільну білизну для організації денного сну учнів 1-их класів ЗОШ №2 та ЗОШ №5. Проведено часткову заміну світильників , придбано будівельні та інші господарські матеріали, канцелярські та інші витратні матеріали, виконується поточний ремонт покрівлі ЗОШ №3. 
Всі заклади підключені до мережі Інтернет.

Зусиллями працівників закладів та батьків, спонсорів проведено косметичні ремонти в класних кімнатах, коридорах та інших приміщеннях.

Планується здійснити капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №4 , ЗОШ №5 та гімназії, розпочати реконструкцію покрівлі ЗОШ №2 , завершити реконструкцію ЗОШ №1 та виконати ремонтні роботи по влаштуванню міні-футбольного поля із штучним покриттям у ЗОШ №1.
На контролі управління освіти виконання робіт згідно укладених договорів.

Позашкільна освіта.

В позашкільних навчальних закладах визначено попередню мережу гуртків та секцій, примірний розподіл тижневого навантаження. На 01.09.2013 року позашкільною освітою планується охопити 1200 дітей, зокрема в БДЮТ - 770 дітей (64 групи), в ДЮСШ – 430 дітей (6 відділень).

В ПНЗ поповнено матеріальну базу (спортінвентар, меблі, будівельні матеріали). В БДЮТ закуплено канцелярські та інші витратні матеріали. Зусиллями працівників ПНЗ виконані косметичні ремонти приміщень. Виконано ремонтні роботи по облаштуванню актової зали БДЮТ. Проводиться робота по заміні електротенів у сауні ДЮСШ.

20-23 серпня 2013 року міською комісією спільно із представниками МВ ГУ МНС та міської СЕС проведено огляд закладів освіти та визначено ступінь готовності навчальних закладів до нового 2013/2014 навчального року. Всі навчальні заклади готові до початку 2013-2014 навчального року.

Серед загальноосвітніх навчальних закладів слід відмітити високий ступінь готовності ЗОШ №1, ЗОШ №3, гімназії. Всі дошкільні навчальні заклади та навчально-виховні комплекси мають також високий ступінь готовності. Серед позашкільних навчальних закладів має високий ступінь готовності Будинок дитячої та юнацької творчості.


Також під час засідання виконавчого комітету Кузнецовської міської ради було встановлено мережу закладів культури Кузнецовська в кількості – 5-ти:
- початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад Кузнецовська дитяча музична школа;
- Кузнецовська міська бібліотека для дітей;
- Кузнецовська міська публічна бібліотека;
- центр дозвілля;
- комунальний заклад «Парк культури та відпочинку».


Мережу закладів культури затвердили таким чином:

КТКВК 110205 «Школа естетичного виховання» - початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад Кузнецовська дитяча музична школа. Всього відділів - 6: 
- духовий відділ;
- народний відділ;
- фортепіанний відділ;
- струнно-смичковий відділ;
- теоретичний відділ;
- підготовчий клас;
всього класів - 9, в них 344 учні.

КТКВК 110201 «Бібліотеки» - Кузнецовська міська бібліотека для дітей. Всього відділів - 5:
- відділ обслуговування дітей 1-4 класів;
- відділ абонементу 5-9 класів;
- відділ читальної зали 5-9 класів;
- відділ обслуговування дітей м-ну Будівельників;
- відділ комплектування та обробки видань.

КТКВК 110201 «Бібліотеки» - Кузнецовська міська публічна бібліотека. Всього відділів - 4:
- відділ менеджменту та інформації;
- центральний відділ обслуговування користувачів;
- відділ обслуговування юнацтва;
- відділ обслуговування м-ну Будівельників.

КТКВК 110204 «Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу» - «Центр дозвілля». Всього художніх аматорських колективів, які носять звання «народний» - 4:
- народний аматорський хоровий колектив;
- чоловічий вокальний ансамбль «Заграва»;
- народний аматорський ансамбль бандуристок «Берегиня»;
- народний аматорський хор «Передзвін»;
Всього колективів художньої самодіяльності, клубів за інтересами, гуртків, студій – 16, в них учасників - 360. 

КТКВК 110502 «Інші культурно-освітні заклади та заходи» - комунальний заклад «Парк культури та відпочинку».

Всього коментарів: 4
1
sashoks | 04.09.2013 | 20:46
+ (1) -
А коли будуть змонтовані світильники в 6-А класі 5-ої школи??? Хай діти сліпнуть? Батьки постаралися з ремонтом, а школа???
2
На вила | 04.09.2013 | 21:08
+ (1) -
Послухати Гончара, то все зробив він і вчителі. А про батьків ані слова.
Головне, щоб бюджетні кошти були використані раціонально. І головне, щоб були використані раціонально не під час проведення тендерів.
3
Вікторія | 06.09.2013 | 17:02
+ (0) -
А чому двозмінне навчання тільки у 3 школі та гімназії? А 1 школа?
4
qweasdf21 | 24.12.2013 | 00:36
+ (0) -
він робить тільки все чужими руками і хвалиться що він зробив, наприклад більярдом в Управлінні освіти, а як щось серйозне вирішувати то він зразу на лікарняному
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів