34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // На правах реклами // Про ідею створення юридичної фірми «Компроміс-Право»

Про ідею створення юридичної фірми «Компроміс-Право»

02.07.2013

9

2450

«По кожному питанню юристи розходяться в думках

приблизно половина на половину. Якщо б ми діяли тільки в тих

випадках, коли думки співпадають, ми б ніколи нічого не зробили»Томас Джефферсон про юристівСьогодні пам’ятаю кожен крок в своєму житті, кожну думку, яка привела мене до ідеї створення приватного підприємства юридичної фірми «Компроміс-Право». 

Майже на протязі цілого року здійснювалась розробка логотипу «Компроміс-Право», як об’єкту інтелектуальної власності в яку вкладалась частинка мене самої.

Під час прийняття мною рішення про створення приватного підприємства «Компроміс-Право» вивчалося значення «голубів», як символу який використовується в сфері християнства, психології та в різних європейських державах світу.

Міфологія східних слов`ян говорить, що гніздо голубів в будинку українця та росіянина є важливим оберегом від пожежі. Згідно з легендами, поширеними в Карпатах і Поліссі, ангел у вигляді голубка повідомляв новонародженим дітям про їх долю. Білоруський народ, а саме в районі Свіслочі уявляли людські душі в образі голубків. Якщо вони відлітали в рай то мали білий колір, якщо ж в пекло то чорний. У словаків під час набивання перин, які йшли у посаг нареченій в них вкладалося голубине пір`я, що мало символізувати довге взаємне кохання наречених.

В християнській традиції голуб був втіленням раю, святого духу, хрещення і взагалі християнської віри.

В мене відразу зародилась ідея та бажання розробити в якості логотипу ПП ЮФ «Копроміс-Право» білих голубів.

Логотип двох білих голубів ПП ЮФ «Компроміс-Право – це символ надії, впевненості, дух життя та світла, але все залежить в житті від власної волі людини, на що саме вона спрямовує своє природне та юридичне право.

Логотип «Компроміс-Право» - це символ кохання, материнства, жіночності, сімейного щастя, істина, мудрість, символ доброї божественної вісті.

Голуби «Компроміс-Право» обернуті один до одного, свідчать про згоду людей між собою, яка може бути досягнута лише після реалізації свого права на досягнення компромісу!

Логотип «Компроміс-Право» є важливим елементом іміджу юридичної фірми. 

Він допоможе в подальшому споживачу ідентифікувати ПП ЮФ «Компроміс-Право» на ринку послуг.Про себе.

Я, Сергієнко Олеся Валеріївна, є директором ПП ЮФ «Компроміс-Право» та здійснюю безпосереднє керівництво його господарською діяльністю.

Народилася в місті Кузнецовську Рівненської області 08 вересня 1982 року.

У 2004 році закінчила з відзнакою Київський університет економіки та права "КРОК" за напрямком підготовки "правознавство" та отримала кваліфікацію юриста.

У 2001 році пройшла успішне стажування в Комітеті законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України.

У 2005 році отримала другу вищу освіту в Київському університеті економіки та права "КРОК" за напрямком підготовки "інтелектуальна власність" та здобула кваліфікацію професіонал з інтелектуальної власності.

Працювала ріелтором ТОВ "Владика", помічником патентного повіреного України в Міжнародній патентно-юридичній фірмі "Діл-консалт", завідувачем технічного архіву та завідувачем технічної бібліотеки ВП «Рівненської АЕС» Навчально-тренувального центру, юрисконсультом приватного підприємства юридично-брокерської фірми "Ювіра", здійснювала підприємницьку діяльність в сфері надання адвокатських послуг.

Маю відповідний перелік справ, які отримали успішний результат у судовій практиці.

В червні 2013 році пройшла успішне підвищення кваліфікації в місті Києві, а саме в Школі адвокатської майстерності Асоціації адвокатів України.

Сертифікат Школи адвокації/адвокатської майстерності Асоціації адвокатів України № 001/01-2013 від 22.06.2013 року засвідчує відповідно до Національної рамки кваліфікацій про проходження першого рівня програми неформальної освіти (підготовка/перепідготовки кадрів) за напрямками: "ВІЗУАЛЬНО-АНАЛІТИЧНА ІДЕНТИФІКАЦІЯ ОСОБИСТОСТІ" та "ПСИХОЛОГІЯ ВПЛИВУ В АДВОКАТСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ" загальною тривалістю 55 годин.

Даний сертифікат також засвідчує, що відповідно до рівня професійної компетенції Сергієнко Олеся Валеріївна отримала сертифікат Асоціації адвокатів України про підвищення кваліфікації № 001265. 

Виховую сина.Послуги, які надає ПП ЮФ «Компроміс-Право».

Юридична фірма "Компроміс-Право" цілеспрямовано формує програму своєї власної діяльності, здійснює орієнтацію на нововведення, розробляє стратегічні, тактичні, поточні та оперативні плани.

Підприємство планує приймати активну участь у матеріальному і моральному стимулюванні продуктивності праці своїх майбутніх працівників, заохочувати та підтримувати винахідницьку і раціоналізаторську діяльність, а також сприяти підвищенню рівня кваліфікації свого персоналу. 

Метою діяльності підприємства є вирішення існуючих правових конфліктів, шляхом досягнення компромісу або іншим способом передбаченим законодавством, використання ефективних, правових, законних способів і методів захисту прав та інтересів фізичних, юридичних осіб.

Згідно статутних положень ПП ЮФ «Компроміс-Право» основним пріоритетом її професійної діяльності є захист прав та інтересів дітей. Підприємство надає безоплатну правову допомогу дітям, які звернулися та потребують захисту своїх прав та інтересів згідно чинного законодавства.


Але, чи завжди в нашому житті можливий компроміс? Ні, не завжди.

На компроміс не можна йти, якщо друга сторона діє виключно в своїх інтересах та не готова піти на взаємні уступки.

Слово «компроміс» прийшло до нас від латинського слова compromissum, яке буквально означає згоду або угоду.

Тому компроміс можна описати як взаєморозуміння і згода, яких досягли завдяки взаємним уступкам.Приватне підприємство юридична фірма «Компроміс-Право» надає наступні юридичні послуги для фізичних та юридичних осіб:

- консультації та роз’яснення в різних галузях права шляхом комплексного та системного аналізу;
- проведення переговорів з приводу можливості врегулювання існуючого конфлікту шляхом досягнення компромісу або іншим способом передбаченим законодавством;
- проведення процедури медіації;
- оформлення та складання позовних заяв, скарг до суду;
- оформлення та складання письмових звернень, інформаційних запитів до органів державної влади, підприємств, установ, організацій;
- оформлення та складання цивільних і господарських договорів;
- формування та збирання необхідних доказів з метою захисту прав та інтересів фізичних і юридичних осіб;
- юридичний супровід договорів, що підлягають нотаріальному посвідченню;
- представництво прав та інтересів фізичних і юридичних осіб в органах державної влади, підприємствах, установах, організаціях ;
- представництво прав та інтересів фізичних і юридичних осіб в судових інстанціях;
- юридична допомога фізичним та юридичним особам з приводу захисту об’єктів інтелектуальної власності, а саме комерційної таємниці, фірмового найменування, торгової марки, авторських та суміжних прав ін.;
- реєстрація юридичних осіб;
- організація та проведення науково-практичних семінарів, тренінгів, круглих столів з 
правових питань, які потребують обговоренню.Основний неформальний принцип роботи ПП ЮФ «Компроміс-Право».

Кожен день у своєму повсякденному житті нам доводиться вибирати свій власний КОМПРОМІС.

В більшій мірі, це стосується наших дітей, близьких родичів, друзів, колег по роботі.

Відсутність компромісу створює напруженість, невизначеність та взагалі деформує нас, як особистість в цілому.

Отримавши відповідний життєвий та професійний досвід мені дуже хочеться згадати та процитувати Вам один монолог з якого кожен з Вас зробить свій висновок незалежно від того, який у Вас матеріальний стан, рівень освіти або соціальний статус.

Я вважаю, що у кожного з нас є свій власний досвід. Дело «Заколдун» Монолог Фарфуркиса о понятии факта.

«Ложь – это отрицание или искажение факта.

 Но что есть факт?

Можно ли вообще в условиях нашей невероятно усложнившейся действительности говорить о факте?

Вы скажите: «Факт есть явление или деяние, засвидетельствованное очевидцями».

Однако очевидцы могут быть пристрастны, корыстны или попросту невежественны.

«Факт есть деяние или явление засвидетельствованное в документах».

Но документы могут быть подделаны или сфабрикованы.

Наконец, «факт есть деяние или явление, фиксируемое лично мной».

Однако мои чувства могут быть притуплены или даже вовсе обмануты привходящими обстоятельствами.

 Таким образом, оказывается, что факт, как таковой, есть нечто весьма эфемерное, расплывчатое, недостоверное, и возникает естественная потребность вообще отказаться от такого понятия.

Но в этом случаи лож и правда автоматически становяться первопонятиями, неопределимыми через какие бы то ни было более общии категории…

Существует Большая Правда и антипод ее – Большая ложь. 

Большая правда так велика и истинность ее так очевидна всякому нормальному человеку, каким являюсь и я, что опровергать или искажать ее, то есть лгать, становится совершенно бессмысленно. 

Вот почему я никогда не лгу и, естественно, никогда не лжесвидетельствую».


Достовірність в нашій державі мало кому потрібна, добиватися потрібно не достовірності, а правдоподібності та переконливості.

Добитися високого рівня достовірності своїх поглядів про обставини дуже важко, навіть якщо цілеспрямовано прагнути до істини та використовувати при цьому ефективні технології інтелектуальної роботи.

В політиці, економіці, науці, судових справах БЕЗКОМПРОМІСНЕ намагання добитися істини обертається додатковими затратами сил, меншою результативністю в порівнянні з опонента та конкурентами.

Фактами можна довести та спростувати все, що завгодно.

Особливо якщо використовувати не всі факти, а лише ті, що відносяться до справи. 

В моїй судовій практиці під час дослідження складних обставин справи постійно на всякий важливий факт знаходився інший факт – з протилежним значенням.

Також, траплялися ситуації, коли один і той самий факт застосовувався сторонами у справі з протилежними правовими позиціями.

Пріоритет мав той опонент, який перший залучить в судовому процесі факт на свою сторону.
Сприйняття факту у справі особою залежить від наявного світогляду. 
В одному і тому явищі різні люди бачать різні факти.
На сьогоднішній день, я в своїй професійній діяльності не завжди даю перевагу фактам.

Слово факт «заворожує» лише людей в яких не зовсім розвинуте власне мислення.

Тому що знання фактів само по собі не дає ніякого розуміння ситуації в цілому. 

Усі факти підлягають юридичній обробці на їх основі потрібно створити систему понять та суджень, які потім можна правильно використовувати в процесі захисту прав та інтересів людини.

Ось чому, я завжди рекомендую своїм клієнтам реалізувати своє право на досягнення компромісу!

 Досягнення компромісу – це право наших клієнтів на будь-якій стадії вирішення існуючого спору!

Ми постійно ставимо нові позитивні цілі та успішно досягаємо їх!Компроміс-Право в особі його директора бажає Вам процвітання, любові та внутрішньої гармонії!ПП ЮФ «Компроміс-Право» знаходиться за адресою:

34400, м. Кузнецовськ, Рівненська область, м-н Будівельників, 32/1, приміщення № 77 (біля с/м «Вопак»).

Контактні тел.
: (03636) 2-42-66, 098-075-76-22.

E-mail:
oxlestun@online.ua

www.compromise.key.ua
Всього коментарів: 9
1
Вадим | 02.07.2013 | 20:36
+ (2) -
Я так понял, чсто это на правах рекламы?
2
65516 | 03.07.2013 | 00:49
+ (0) -
так багато роботи зроблено над логотипом, аж цілий рік витрачено, а мило з oxlestun@online.ua на osergienko@online.ua ніяк?:)))))
3
Цікавий | 03.07.2013 | 07:55
+ (1) -
Так розумію, не замужем?
4
Жених | 03.07.2013 | 15:23
+ (0) -
И телефончик есть.
5
кел | 04.07.2013 | 09:21
+ (0) -
А фото ????
6
Юрист | 06.07.2013 | 22:34
+ (0) -
Університет КРОК) Якби ж то Шевченка, Могилянка, Мудрого...
7
oxlestun | 07.07.2013 | 11:24
+ (0) -
А в нас так багато юристів, які закінчили столичний вуз). Київський Університет КРОК один із найкращих комерційних вузів в місті Києві, а рівень викладацького складу чудовий...
8
Логотип гівно | 17.07.2013 | 11:55
+ (0) -
Таке враження що логотип ви вкрали з піратьского збірника логотипів за 91- 98 роки.
9
oxlestun | 18.07.2013 | 10:48
+ (1) -
Стосовно "вкрали" треба бути обережним. Все таки  стосовно інтелектуальної власності вони знають набагато більше за вас!!!!!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 392
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 8494

Останні новини

34400.net © 2011-2016

Кузнецовськ - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів