34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Про призов громадян на строкову військову службу восени 2016 року

Про призов громадян на строкову військову службу восени 2016 року

03.09.2016

0

1483

Н А К А З

військового комісара Кузнецовського міського військового комісаріату

26.07.2016 м. Кузнецовськ № 90

"Про призов громадян м. Кузнецовська на строкову військову службу восени 2016 року".

 

У відповідності до Закону України “Про військовий обов`язок та військову службу”, Указу Президента України від 29 березня 2016 року №122/2016 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2016 році” , Постанови Кабінету Міністрів України №352 від 21 березня 2002 року "Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом" та Директиви Генерального штабу Збройних Сил України Д-5 від 15 лютого 2016 року "Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, у 2016 році" у жовтні - листопаді 2016 року проводяться заходи по медичному обстеженню та призову громадян на строкову військову службу.

 

Явці на призовну дільницю м.Кузнецовськ для проходження медичного обстеження підлягають усі громадяни, яким виповнилося та в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин. Призову на строкову військову службу підлягають придатні за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповниться 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу

 

З метою виконання Закону України “Про військовий обовязок та військову службу”

НАКАЗУЮ:

 

1. З метою проведення медичної та призовної комісії громадянам, яким надійшла повістка міського військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути у визначений строк, зазначені в повістці за адресою: м. Кузнецовськ, м-н. Перемоги 23, з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для медичного обстеження та призову на строкову військову службу, зобов`язані прибути в міський військовий комісаріат до 10 жовтня 2016 року маючи при собі документи, які засвідчують особу.

 

2. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають за межами м. Кузнецовська, зобов`язані негайно повернутись до місця постійного проживання та з`явитись у військовий комісаріат для проходження медичної комісії.

 

3.​ Громадяни, які ухиляються від призову і не з`являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

 

4.​ У відповідності до Закону України “Про військовий обов`язок та військову службу” керівникам органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності забезпечити своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовної дільниці.

 

5. Контроль за виконанням даного наказу здійснюю особисто.

 

6. Наказ довести до всього особового складу в частині, що його стосується.

 

 

Військовий комісар Кузнецовського міського військового комісаріату

майор Я.В.КУЗЛО

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1098
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9240

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів