34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 6 // Про рішення чергового засідання виконкому

Про рішення чергового засідання виконкому

17.06.2015

4

1486

Під час засідання виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, яке провів в.о.міського голови Ігор Куц, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 9 питань порядку денного. Про це інформує сайт міської ради.

 

Першими традиційно розглядалися питання про надання коштів на виплату матеріальної допомоги учасникам бойових дій АТО, особам та добровольцям, що безпосередньо приймали участь в АТО або членам їх сімей, а також найбільш незахищеним верствам населення. Як завжди, за дані рішення члени виконавчого комітету голосували одностайно.

 

 

Наступним рішенням виконком схвалив Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення атракціонів, луна-парків, циркових вистав та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності на території парку культури та відпочинку. З метою збільшення надходження коштів до міського бюджету, створення сприятливих умов для розвитку та функціонування підприємництва у місті та впорядкування розміщення розважальних атракціонів, лунапарків, циркових вистав та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності на території парку культури та відпочинку, виконавчий комітет Кузнецовської міської ради своїми рішеннями затвердив Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності, а також межі посадкових майданчиків для розміщення на них зупинкових комплексів. З цією ж метою виконком надав дозвіл на розміщення на території парку культури та відпочинку (проспект ім.Т.Шевченка, 20) мотузкового парку.

 

Найбільше запитань у присутніх викликав проект рішення «Про проведення коригування встановлених тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються Кузнецовським міським комунальним підприємством з 01.06.2015 року», яке на розгляд виконкому представив директор Кузнецовського міського комунального підприємства Роман Саушкін.

 

На це Роман Саушкін надав обґрунтовані пояснення: «Кузнецовське міське комунальне підприємство надає послуги по вивезенню твердих побутових відходів мешканцям житлового фонду міста та юридичним особам. На даний час діючі тарифи не відшкодовуються у повному обсязі. Зазначена проблема обумовлена тим, що на початку 2015року вартість на паливо-мастильні матеріали зросла на 24.5 %, а саме, у діючому тарифі бензин 13,52 грн.без ПДВ , фактично 16,83 грн. без ПДВ. Тому, враховуючи зростання економічних чинників, які не залежать від підприємства, виникає необхідність у коригуванні паливо-мастильних матеріалів. Це призведе до збільшення тарифів для населення на 12%, бюджетних установ 11%, інших споживачів 8%. Коригування проводилося у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 1010 від 26 липня 2006 р. «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів». Прийняття скоригованих тарифів на послугу з вивезення твердих побутових відходів до рівня, що покриває економічно обґрунтовані витрати підприємства - є необхідним кроком для забезпечення надання послуг належної якості та дозволить стабілізувати фінансову ситуацію підприємства».

 

 

Після тривалих обговорень рішення було прийнято. Даним рішенням передбачається проведення коригування встановлених тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаватимуться КМКП з 1 липня 2015 року. Також члени виконкому надали ряд пропозицій щодо покращення роботи КМКП, серед них: закупівля та проведення модернізації транспорту, переведення автомобілів на газ.

 

На прохання Ігоря Куца, Роману Саушкіну надано протокольне доручення на наступне засідання виконкому надати кошторис щодо закупівлі GPS-навігаторів.

 

Розглянувши протокол громадської комісії з житлових питань виконавчого комітету міської ради від 15.06.2015 року, на підставі статей Житлового кодексу України, Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо взяття на квартоблік громадян міста та надання житла, включення та виключення квартир із числа службових.

 

На завершення засідання члени виконкому розглянули і прийняли рішення з двох питань, які стосувалися соціально-правового захисту прав дітей.

Всього коментарів: 4
1
l-power | 17.06.2015 | 20:15
+ (0) -
а нахрена им нужны GPS-навигаторы? КМКП плохо в местности ориентируется? Вам некуда деньги девать? Лучше бы подумали как начать детей кормить в школах с 1 сентября
2
ніна | 18.06.2015 | 07:14
+ (0) -
А шо виконкомовський член Павлишин вже щось забив на засідання,чог це він не ходить?
3
Вася | 18.06.2015 | 09:54
+ (0) -
видалено
4
віталія | 25.06.2015 | 01:24
+ (0) -
Молодці
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9238

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів