34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // Про роботу "Муніципальної Варти" розповів керівник штабу

Про роботу "Муніципальної Варти" розповів керівник штабу

19.06.2016

0

3346

15 червня 2016 року "Про виконання міської програми підтримки діяльності громадського формування з охорони громадського порядку "Кузнецовська муніципальна варта» за 2015 рік"" присутнім доповідав керівник штабу громадського формування з охорони громадського порядку Геннадій Дерев'янчук.

 

Керівник штабу громадського формування з охорони громадського порядку Геннадій Дерев'янчук

 

 

Інформація про виконання міської програми підтримки діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Кузнецовська муніципальна варта» за 2015 рік:

 

"Для забезпечення активного реагування на звернення громадян, підвищення результативності роботи органів внутрішніх справ з профілактики правопорушень, розкриття кримінальних проявів та підтримання належного правопорядку, більш широкого залучення населення до участі в роботі громадських формувань з охорони громадського порядку Кузнецовською міською радою прийнято рішення від 25.09.2014 №1579 «Про затвердження міської програми підтримки діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Кузнецовська муніципальна варта» на 2014 – 2015 роки». Міська програма підтримки діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Кузнецовська муніципальна варта» (далі-Програма) спрямована на організацію допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та профілактики злочинності у місті при залученні міської громадської організації «Громадське формування з охорони громадського порядку «Кузнецовська муніципальна варта» (далі – ГО «Кузнецовська муніципальна варта»). Відповідальним виконавцем Програми є ГО «Кузнецовська муніципальна варта».

 

Планові обсяги фінансування у 2015 році становили 63454 грн. Надійшло та використано – 63454 грн. Асигнування використанні на матеріально-технічне забезпечення діяльності ГО «Кузнецовська муніципальна варта».

 

У 2015 році, спільно з працівниками Кузнецовського МВ УМВС України в Рівненській області було проведено 188 чергувань щодо забезпечення громадського порядку, прийнято участь в охороні під час проведення культурних, спортивних, політичних та інших масових заходів в м.Кузнецовську. При чергуваннях акцентувалась увага, в тому числі, щодо профілактичної роботи по недопущенню скоєння правопорушень неповнолітніми громадянами та проводились профілактичні бесіди з громадянами, схильними до правопорушень та злочинів.

 

Досягнуто ефективне здійснення заходів по контролю за дотриманням правопорядку у місцях проведення загальноміських заходів, місцях масового перебування громадян та вжито своєчасні заходи реагування на повідомлення про вчиненні злочини і правопорушення".

 

Відповіді на запитання депутатів у відео:

 

 

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1048
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9192

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів