34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Продаж кузнецовських земель: депутати за чи проти?

Продаж кузнецовських земель: депутати за чи проти?

02.05.2011

0

782

На 7 сесії міськради, яка відбулась 29 квітня, розглядалось чимало земельних питань. 

Ще до початку розгляду питань про продаж кузнецовських земель в приватні руки, перед присутніми в сесійній залі виступила депутат від партії "Свобода" Наталія Грохольська з слідуючою пропозицією: земельні питання на цій сесії взагалі зняти з порядку денного і не розглядати.

Мотивувала вона це тим, що питання про продаж земельних ділянок повинне було узгоджуватись не лише на земельній, а й на бюджетній комісії, чого не було зроблено. Депутат від цієї ж партії М.Ю.Пешко додав: "Це принципове питання - продаж земельних ділянок!" 

Пропозицію Н.Грохольської поставили на голосування, але депутатами вона не була підтримана і народні обранці приступили до розгляду земельних питань.

Першим розглядалось питання про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичній особі-підприємцю Журбі О.О. 

Після перегляду відео ви взнаєте, що запланував Олександр Олександрович збудувати на місці магазину "Нектар" (що розміщений в районі Берізки)


Слідуючими розглядались такі питання:

- про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для викупу її у власність фізичній особі-підприємцю Ігнатюку О.А. (відмовлено в наданні дозволу);

- про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичній особі-підприємцю Дейнеці М.П. (землю продано);

- про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для викупу її у власність фізичній особі-підприємцю Магамєдову Г. (відмовлено в продажі);

- про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності громадянці Горбенко Л.І. (відмовлено в продажі);

- про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для викупу її у власність МПП „Ринок” (відмовлено в наданні дозволу).

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9238

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів