34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 7 // Проект ЄС допоможе модернізувати ЦНАП у місті

Проект ЄС допоможе модернізувати ЦНАП у місті

21.11.2016

0

1218

18 листопада 2016 року у виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради в рамках реалізації Проекту міжнародної технічної допомоги Європейського союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» відбувся практичний семінар з питань ефективного формування та використання інформаційних і технологічних карток, - інформує сайт міської ради.

 

У семінарі взяли участь міський голова Сергій Анощенко, заступник міського голови Ніна Зубрецька, керівник-експерт проекту Роман Матвійчук, експерт проекту, заступник голови правління Центру досліджень місцевого самоврядування (м.Львів) Ігор Бригілевич, експерт проекту директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради Лариса Карп’як, керівник Руслана Коцюбайло та адміністратори відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, суб'єкти надання адміністративних послуг.

 

 

Ініціаторами заходу виступили департамент економічного розвитку і торгівлі Рівненської обласної державної адміністрації та управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації.

 

Розпочав семінар керівник проекту Роман Матвійчук, який поінформував присутніх про його мету, завдання та очікувані результати. Він повідомив про те, що в рамках проекту планується модернізувати 14 ЦНАПів Львівської, Волинської та Рівненської областей. До їх числа потрапив і Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Кузнецовської міської ради. Загальна вартість проекту― 1 077 599 євро, в т.ч. кошти міських рад, районних державних адміністрацій і громад не менше 13 %. Більшість коштів буде вкладено у модернізацію приміщень і інфраструктури вибраних ЦНАП, а також для проведення заходів з підвищення фахового рівня керівників і адміністраторів ЦНАП та підвищення поінформованості жителів про надання адміністративних послуг.

 

У режимі «Скайп» з учасниками спілкувалися Віктор Тимощук (експерт проекту, заступник голови правління Центру політико-правових реформ м.Київ) та Юрій Ковтун (начальник відділу з питань підприємництва та регуляторної політики департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської обласної державної адміністрації), які розповіли про альтернативні моделі офісів з надання послуг та вказали на необхідні та очікувані зміни у державній політиці і законодавстві щодо адміністративних послуг.

 

Проаналізовано роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Кузнецовської міської ради та надано рекомендації і пропозиції щодо вдосконалення інформаційних і технологічних карток.

 

Серед обговорених на семінарі тем були питанняпрактичних аспектів застосування чинного законодавства у сфері ведення Реєстру територіальної громади, надання адміністративних послуг Державної міграційної служби та реєстрації нерухомості, бізнесу. Висвітлювався закордонний досвід надання послуг Державної міграційної служби.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів