34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Проїзд в міських маршрутках подорожчає на гривню

Проїзд в міських маршрутках подорожчає на гривню

02.08.2017

0

1780

31 липня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Вараської міської ради. До порядку денного було включено близько 30 питань, усі вони цього дня були розглянуті, - інформує сайт міської ради.

 

Зважаючи на звернення, яке надійшло від місцевого перевізника, приватного підприємця Сергія Лишканця, у котрому він просить виконавчий комітет погодити збільшення тарифів на проїзд у міському транспорті, було підготовлено проект рішення «Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом».

 

«Доводжу до відома, що з моменту останнього перегляду тарифу на послуги пасажирського автомобільного транспорту, який був здійснений у 2014 році, відбулося значне підвищення вартості паливо-мастильних матеріалів з 14.55 грн. до 20.95 грн., тобто більш ніж на 43%. Також сталися інші негативні економічні явища, а саме: інфляція, знецінення гривні, подорожчання автозапчастин, шин та інших послуг, що споживаються в процесі надання послуг з перевезення пасажирів», - зазначив перевізник Сергій Лишканець у своєму зверненні до міської влади.

 

 

Оскільки під час попереднього засідання виконавчого комітету даний проект рішення не було прийнято, його винесли на розгляд виконкому повторно. Під час засідання, яке відбулося 31 липня, представник перевізника Сергія Лишканця відповіла на запитання присутніх в частині розрахунків вартості тарифу. Запитання, котрі стосувалися своєчасного проходження медоглядів водіями та термінів заміни старих маршрутних автобусів на нові, залишилися без відповідей.

 

Взявши до уваги звернення перевізника та зважаючи на те, що за місяць після оприлюднення даного регуляторного акту до міської влади не надійшло жодної пропозиції чи зауваження від мешканців міста, члени виконкому погодили проект рішення «Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом». Тож тепер вартість проїзду у маршрутних автобусах перевізника Сергія Лишканця зросте на 1 гривню.

 

Вартість проїзду автобусами, що курсують за маршрутом №7 (перевізник КП «Благоустрій»), залишиться незмінною – 3 гривні для дорослих та 2 гривні для дітей. Пільговики ж і надалі користуватимуться муніципальним транспортом безоплатно.

 

 


Обгрунтування підвищення перевізником ціни на проїзд (з проекту рішення "Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом"):

 

"Вартість перевезення пасажирів по маршрутах №№ 1,2,3,4А,5 становить 3,00 грн., на маршруті № 4 (Собор - РАЕС) – 3,50 грн. З моменту останнього перегляду тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом (маршрути №№ 1,2,3,4,4А,5 ПП Лишканець С.І.) у 2014 році відбулося значне підвищення вартості паливно-мастильних матеріалів з 14,55 грн. до 20,95 грн. (станом на 01.04.2017 року), тобто більш ніж на 43,0 відсотки. Також сталися інші негативні явища, а саме: інфляція, знецінення гривні, подорожчання автозапчастин, шин та інших послуг, що споживаються в процесі надання послуг з перевезення пасажирів. Також збільшився розмір мінімальної заробітної плати.

 

У зв'язку із зростанням складових тарифу діючий тариф не забезпечує рентабельну роботу перевізника, що призвело до необхідності перегляду діючого тарифу. Статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органам місцевого самоврядування надані повноваження щодо встановлення тарифів на транспортні послуги в міському сполученні.

 

На основі розрахунків вартості тарифу на пасажирські перевезення тариф на послуги складає:

 

- маршрут № 1 - 4,36 грн.;

- маршрут № 2 - 5,06 грн.;

- маршрут № 3 - 9,10 грн.;

- маршрут № 4 - 6,50 грн.;

- маршрут № 4А - 10,60 грн.;

- маршрут № 5 - 9,36 грн.".

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів