34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 6 // Пройшла 34 позачергова сесія міської ради

Пройшла 34 позачергова сесія міської ради

19.08.2013

26

1417

16 серпня 2013 року пройшла позачергова 34 сесія Кузнецовської міської ради. До порядку денного було внесено 9 основних та 12 додаткових питань. Після обрання секретаріату та лічильної комісії традиційно заслухали депутатські запити та звернення. Їх в цей день було лише декілька. 

Депутат Руслан Пашко звернувся на начальника управління освіти міста із пропозицією присвятити перші уроки у новому навчальному році відзначенню 40-річного ювілею міста та розповісти школярам про історію заснування Кузнецовська та про людей, які внесли значний вклад в розвиток міста та РАЕС. Пропозицію було підтримано. 

Надія Волощук звернулась до колег-депутатів від імені мешканців будинків, прилеглих до магазину "Вкусняшка", розміщеного по мікрорайону Будівельників. Людей хвилювали незручності, які їм заподіюють відвідувачі даного торгового закладу. "Ми втратили спокій, під нашими вікнами біля цього магазину постійно розпивають спиртні напої, там ще є аптека, біля якої постійно сидять наркомани, які знущаються з нас та наших дітей. Всюди валяються використані шприци та пляшки з-під горілки та пива. І це лише частина того, що нам доводиться бачити щодня і щоночі", - в розпачі ділилась наболілим з депутатами мешканка будинку №6, котра завітала на сесію, аби заручитись підтримкою депутатів. Народні обранці пообіцяли взяти на контроль дане питання.


Людмила Грекова розпочала своє депутатське звернення рядками з новели Василя Стефаника "Новина": "У селі сталася новина, що Гриць Летючий утопив у ріці свою дівчинку. Він хотів утопити і старшу, але випросилася..." Депутати здивовано очікували продовження, однак, на цьому читання новели Людмила Іванівна припинила. А продовжила звернення вже власними словами: "У Кузнецовську сталася новина, що пам"ятника Тарасу Шевченку у місті до 200-річчя Кобзаря встановлено не буде". Звернення Людмили Іванівної адресувалось секретарю міської ради Ігорю Куцу та кузнецовським депутатам і стосувалось пам"ятника Шевченку,  спорудження якого у нашого місті опинилося під загрозою через брак коштів.

Наступні три питання порядку денного стосувались поновлення на посаді заступника міського голови Василя Ковальчука: №1018 "Про внесення змін до рішення ради "Про затвердження структури органів Кузнецовської міської ради, загальної чисельності працівників апарату управління"", №1017 "Про визнання таким, що втратило чинність рішення ради № 839 від 19.04.2013 року "Про звільнення першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Ковальчука»"" та №1012 "Про звільнення першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В. Ковальчука"". Однак, оскільки перше питання не набрало достатньої для прийняття рішення кількості голосів - наступні два за пропозицією депутата Сергія Макарука зняли з порядку денного.

Після цього депутати заслухали звіт новопризначеного начальника фінансового управління Валентини Тацюк щодо виконання бюджету міста Кузнецовська за І півріччя 2013 року та внесли зміни в бюджет міста на 2013 рік. Слідом затвердили "Програму розвитку малого та середнього підприємництва в місті на 2013-2014 роки" та надали дозвіл на користування комунальним майном КЗ "Центр реабілітації". 

Окрім того, в цей день депутати затвердили Порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів у місті; прийняли у комунальну власність 10 об'єктів, які не підлягають державній реєстрації (9 громадських зупинок, розміщених по місту та скейт-парк, балансова вартість якого сягає близько 24 тисяч грнивень); надали 10 тисяч гривень на лікування кузнецовській онкохворій дитині та затвердили склад спостережної комісії при виконавчому комітеті.

Останніми розглядали два кадрові питання: "Про призначення директора комунального закладу "Парк культури та відпочинку"" та "Про призначення директора Прес-центру Кузнецовської міської ради"". І хоча обговорення даних проектів рішень було бурхливим і депутатам довелось навіть переривати сесію на півгодинну перерву для додаткового розгляду, керівниками комунальних закладів таки стали рекомендовані кокурсними комісіями кандидати: керівником "Парку культури та відпочинку" таки було призначено Літвина Сергія Миколайовича (за його кандидатуру проголосували 23 депутати), а директором  "Прес-центру Кузнецовської міської ради" стала Левицька Валентина Андріївна (за неї віддали свої голоси також 23 депутати). 

В "Різному" депутати заслухали начальника управління освіти міста Анатолія Гончара, який прояснив ситуацію щодо медоглядів для працівників бюджетних установ та запевнив присутніх, що всі працівники бюджетної сфери мають повне право не сплачувати за проходження медогляду (обов'язковою є лише плата в 37 гривень, яку бере СЕС).


Всього коментарів: 26
1
Льоша | 18.08.2013 | 21:27
+ (4) -
Як таке можна стерпіти, що долю українця Ковальчука вирішує бютівська зграя холуїв кланово-олігархічної ВО "Матьківщина", і ще цей перебіжчик із партії в партію -непорядний Макарук Сергій знімає питання із порядку денного... К....!!
2
Голова | 18.08.2013 | 21:39
+ (3) -
Все логічно. Ковальчука в свій час звільнили і прибрали зовсім його посаду. Тепер Ковальчук суд виграв, відповідно, його треба поновити. А посади то вже нема.. Як поновлювати? То першим рішенням, за яке не проголосували, мали повернути посаду, другим - поновити Ковальчука на цій посаді, а третім - знову його звільнити. Так як перше не прийняли, то й інші два зняли через втрату їхнього сенсу.

Інше питання - нашій раді вже й суд не суд, і Закон не Закон? Чи не забагато на себе берете, шановні депутати? Як кажуть, скільки ниточці не витись... а кінець рано чи пізно буде.
3
Вітька | 18.08.2013 | 21:40
+ (0) -
Посадют всех. Кроме меня.
4
Ольга | 18.08.2013 | 21:48
+ (7) -
Шановні кузнецовці ! Чи буде порядок в Україні, якщо депутати міської ради не вирішують рішення суду, наперед знаючи що за це вони не будуть покарані?????????
Хто ж у нас тоді депутати міської ради?
Чи не побратими вони донецької влади, яка що хоче те і чворить в країні, підімнявши під себе всі суди і всі інститути влади!!!!
Подивіться кого ми обрали керувати містом. Хто із них відповідає званню депутата міської ради???
Мартин | 24.08.2013 | 00:20
+ (0) -
Шановна пані Ольга... Передостаннім реченням ви самі  поставили питання про те, чи є різниця у діях в юридичному полі між донецькими братками і місцевими дівчатками і хлопчиками від "батьківщини", які всілякими способами під кришуванням "своїх нардепів" творять безлад у міській раді... Як наслідок - наглядні місцеві методи їх "юридичної діяльності" лишень підверджують побудову їхньої партійної структури, як кланового клубу по певних меркантильних зацікавленнях... Там небуло і немає до сих пір конкретної політичної програми по розбудові нашої держави не для злодіїв різних мастей і олігархату, а для народу... Всі партії, які фінансуються за рахунок тих хто обікрав наш народ, ніколи небудуть душити злодіїв, які їх привели до влади...
5
Юрік | 18.08.2013 | 21:55
+ (3) -
Та лажає Батьківщина по повній програмі. На наступних виборах чоловік 10 їхніх проскочить по списках і усьо. Остальним буде "давай, досвіданія".
погоня | 19.08.2013 | 08:17
+ (1) -
Юріку. 10 мандатів по списках це 50% голосів виборців. Сумніваюсь. На минулих вибораї їх по списку пройшло 7депутатів
6
погоня | 18.08.2013 | 22:12
+ (4) -
В місті править чиновник а не закон. Невиконання рішення суду вищим органом міста є унікальним явищем. Але маємо розуміти, що депутати обєднані в Фракції які мають керівників що керують голосуванням своїх депутатів. Більшість в раді складає БЮТ.    .І при бажанні Куца,  Хвалько проходить будь яке рішення. Не зацікавлені в виконанні рішення суду і Свободівці тому що Кравець зайняв посаду на якій перебував Ковальчук.
А щодо відмови від  спорудження памятника Шевченку, то проте, що його не буде, було зрозуміло ще тоді коли проводився конкурс. Важливо прокукарікати. А виконувати не обовязково. І так у всьому. Ось посади розділити, майно чи землю продати, тут депутати мастаки. А щось конкретне зробити слабаки. Та й хто має робити. Подивіться на лідерів.  Що вони зробили в своєму житті? Хіба що один Пєшко. Той хоч зробив якийсь бізнес на латанні взуття.
7
Ольга | 18.08.2013 | 22:47
+ (1) -
Я вважаю, що у міській раді такі тупуваті депутати, що вони не знають хто такий Тарас Григорович Шевченко...
А як твори Шевченка підходять до нашої влади!! І при життю Т. Шевченка керувала московітка Катерина-вража баба і жиди і зараз Путін -московіт ,сучий син і жидо-олігархи....
8
аее | 18.08.2013 | 23:48
+ (0) -
таке враження що Грековій один Шевченко потрібен! весь час тільки памятником переймаеться!!! !
9
Сєня | 18.08.2013 | 23:52
+ (-3) -
Так Грекова ж голова міського осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка. Кому перейматись памятником, як не їй.

Хоча, якщо по суті розібратись, то краще б переймалась проблемами кузнецовців. Бо ж саме для цього її в депутати обирали.
сарказм | 18.08.2013 | 23:59
+ (-2) -
Грековій треба черговий піар, бо вже давно її не було чути. Після зняття мера щось дівчатка були притихли, але ж скоро будуть чергові вибори, то треба знову себе показати. З "Батьківщини" ж її витурили, от ж і треба себе пропіарити.
Цікаво | 19.08.2013 | 00:39
+ (0) -
А що, Грекова вже не в Батьківщині?? З яких це пір?
Медоляд | 20.08.2013 | 21:46
+ (0) -
Дивно чути від керівника управління освіти слова "... всі працівники бюджетної сфери мають повне право не сплачувати за проходження медогляду (обов'язковою є лише плата в 37 гривень, яку бере СЕС)". Адже, згідно діючого українського законодавства, обов'язковий медичний огляд проводиться за рахунок роботодавця і ніяких сумнівів не повинно бути (у випадку працівників навчальних закладів - роботодавцем є управління освіти). Навіть оплата 37 гривень - теж обов'язок роботодавця, а то складається враження, що коли укладався договір про медогляд, то про них забули або не знали. Тоді потрібен додатковий договір, інакше - це порушення законодавства.
Алла | 20.08.2013 | 22:11
+ (2) -
Для вирішення питання ціле літо всі про медогляди мовчали. Тепер видали. Хто поверне гроші і нерви тим працівникам, які пройшли медогляд і заплатили,і тим кому відмовили, хто не хотів платити...
Інга | 20.08.2013 | 22:14
+ (3) -
Бери і бий у морду- всіх депутатів! слів немає!
Аврора | 21.08.2013 | 20:40
+ (1) -
В державній стоматології немає жодного нового крісла. В лікарні немає сучасної апаратури.Гроші на ремонТ виділяються тільки на першу школу. Але зате працівники міськвиконкому мають прекрасні щоквартальні премії. А наші депутати від Батьківщини замість того щоб навести лад в місті займаються чварами. ГАНЬБА!!!!!!!!!! Через таких хвальків і куців народ Кузнецовська перестане довіряти і Яценюку, і Юлі. ГАНЬБА!!!!!
jarema | 22.08.2013 | 22:40
+ (0) -
Аврора!!!!А що ,хіба ще є такий народ в Кузнецовську , який після знищення НКВДистами (де було 97%євреїв ) отаманів Холодного Яру, після організації урядом більшовицької Росії (де було 98% євреїв) геноциду українців в 1932-33роках, після знищення українців в 1937-1987рр в радянських таборах урядом Росії (де 97% були євреї)...
 Після знищення в сучасній Україні заводів, фабрик, селян, підприємців,  молоді, освіти, медицини, культури,після створеного в Україні генофонду українців,знищення української мови (повна русифікація в усьому!! ) може ще довіряти президенту, прем"єру-тупому фінно-угру, уряду України (в якому 96% євреїв),  депутатам ВР (де зараз вже 99% євреїв??????
А Яценюк і Юлька хіба не є представниками цієї нацменшини, яка знищила Україну??? То хіба нормальний українець може їм довіряти, знаючи історію України???
Аврора | 23.08.2013 | 00:30
+ (0) -
jarema! "В ком веры нет, надежды нет, надежда Бог, а вера свет" Т.Г.Шевченко.
сарказм | 23.08.2013 | 21:48
+ (0) -
16 Аврора Що стосується лікарні, то за крісла і апаратуру треба питати в пана Коцюбинського, адже лікарня фінансується з Міністерства охорони здоровя і згідно теперішнього законодавства фінансування з двох бюджетів заборонено. Не думаю, що хтось із депутатів був би проти, якби можна було б закупити апаратуру за гроші міського бюджету.
сарказм | 24.08.2013 | 00:45
+ (0) -
20 Мартин Ви теж були при владі, розкажіть краще як Ваша політична сила керувала, як землю в центрі міста продавала за копійки пані Коляді, в мене складається таке враження, що хай краще керують містом регіони, аби тільки про "Батьківщину" не чути.
Мартин | 24.08.2013 | 23:08
+ (0) -
Чорному "сарказму": - Хто чи що таке Коляда уяви навіть немаю... Бути при владі, для мене значить особисто виносити чи приймати якісь рішення... До того я недоріс... "Дякую" за підняття рейтингу мого впливу у місцевому самоврядуванні!!!
Ольга | 24.08.2013 | 17:49
+ (0) -
Сарказме!!Поясніть виборцям чим відрізняється кланово-олігархічна банда ПР від кланово-олігархічної банди "батьківщини"?? Чим мільярдер-злодій Янукович із ПР
відрізняється від лідерки "батьківщини2 Тимошенко ?
мільйонери ПР:Колісниченко, Ахметов, табачник,азаров, чечетов і т. далі вся ПР чим відрізняються від Яценюка, Турчинова, Гриценка, Луценка,Мартиненка, Тарасюка, Червоненка?? і так далі ,, Хто із них працює не на свою СІМ"Ю, а на УКРАЇНУ??
ВИ бютівці -холуї ПР. Ми пам"ятаємо угоду в 2009 Януковича +Тимошенко про конституційний переворот і цілування Юльки із путіним..Тільки зрадник і дурень може захищати і бути в секті "батьківщина"
Мартин | 24.08.2013 | 23:21
+ (0) -
Пані Олю... Список перерахованих вами злодіїв України необхідно скоротити на одного Луценка... Хлопець півтора року просидів у тюрі, прочитав біля 300-та книжок, і впрограмі прибабаханого Остапа Дроздова - "Прямим текстом", в каналі ZIK, почав говорити про реальні речі, потрібні українському народу... Примкнув до реального людського руху - "Третя Республіка"... Будь ласка викресліть його з того списку...
Ольга | 27.08.2013 | 22:44
+ (0) -
п.Мартине!Хочу Вам сказати, що я не можу викреслити Луценка із списка негідників та зрадників Майдану. Бо не може син 1секретаря обкому партії перетворитися в патріота, посидівши 1 рік в тюрмі: бо я пам"ятаю, як на запитання донецького журналіста : "Хто такі бійці УПА?" Луценко відповів:"Це були бандити".
Не можна вірити Луценку, якого двічі два президенти випускають із тюрми???.. Першого разу Кучма, за організацію акції:"Україна без Кучми" його випустив на другий день,(а хлопці невинні відсиділи по 2-3роки і скільки не добивалися,щоб їх випустили -їх не випустили)!!
А другого разу ось зараз Янукович випустив! ніби лікуватися?? (а може із якимось завданням??)
Я не вірю луценку, який кричав на Майдані гасла:"Бандитам- тюрми" і після Майдану був призначений В. Ющенком на високу посаду міністра внутрішніх справ, замість щоб садити переляканих бандитів до тюрми, Луценко розпивав із ними чаї..
Луценко критикував Юльку коли був депутатом ВР від "Нашої України+ "Народна самооборона", а потім перебіг до юлькіного табору зрадників- і зараз ставить на президента Тимошенко!(мабуть отримавши від неї щось вагоме для сім"Ї!!)
Він обіцяв. що ніколи не буде міністром МВС при Януковичі, але побіг до Януковича як тільки той покликав...
Тому Мартине, це не та людина що можна їй зараз вірити, бо дуже багато у нього помітних проколів.
Мартин | 02.09.2013 | 00:07
+ (0) -
Знімаю шляпу і вибачаюся... Перерив у мережі все стосовно "третьої республіки Луценка", і заодно згадав всі мої особисті "контакти" з ним, і особливо,з вже покійним, його татком... Я висловився необдумано в попередньому коментарі... А як Вам виглядає громадстький рух Рибачука?...
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів