34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 6 // Пройшло чергове засідання виконкому

Пройшло чергове засідання виконкому

05.02.2015

0

1015

В конструктивній та діловій обстановці 2 лютого пройшло чергове засідання виконавчого комітету під головуванням в.о.міського голови Ігоря Куца, - інформує сайт Кузнецовської міської ради.

 

Участь у засіданні виконкому взяли 8 членів виконавчого комітету, прокурор міста Григорій Нижник та керівники структурних підрозділів виконавчого комітету.

 

 

Члени виконкому заслухали та обговорили 21 питання порядку денного. Керуючись ст. 41, ч.3 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кузнецовської міської ради вирішив призупинити дію рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 27 листопада 2014 року № 251 «Про внесення змін до установчих документів Територіального центру соціального обслуговування м. Кузнецовськ».

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економіки Володимира Грушевського про виконання делегованих повноважень у сфері захисту прав споживачів у м.Кузнецовськ протягом 2014 року, виконком вирішив взяти її до відома.

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та звернення ВП «Рівненська АЕС» щодо надання розрахунків послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій члени виконкому вирішили встановити тариф на житлово-комунальні послуги для ВП «Рівненська АЕС», а саме: на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по гуртожитку «Прометей» для проживання сімей по мікрорайону Перемоги, 24, в осях 1-16 ( житлові приміщення з №1 по № 37) - 5,32 грн. за 1м2. Також, на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по гуртожитку «Електрон» - 11,04 грн. за 1 м2.

 

 

На виконання рішення протоколу №3 засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, відповідно до Правил дорожнього руху, виконавчий комітет вирішив затвердити нову схему організації дорожнього руху на перехресті вулиць Л. Українки – Соборної – Колгоспної, встановивши на перехресті цих вулиць наступні знаки:

 

- на світлофорі, що знаходиться на вул. Л. Українки при виїзді направо на вул. Соборну табличку білого кольору із нанесеною на ній стрілкою зеленого кольору на рівні червоного сигналу світлофору;

 

- на світлофорі, що знаходиться на вул. Соборній при виїзді направо на вул. Колгоспну табличку білого кольору із нанесеною на ній стрілкою зеленого кольору на рівні червоного сигналу світлофору;

 

- на світлофорі, що знаходиться на вул. Колгоспній при виїзді направо на вул. Соборну табличку білого кольору із нанесеною на ній стрілкою зеленого кольору на рівні червоного сигналу світлофору;

 

- на світлофорі, що знаходиться на вул. Соборній при виїзді направо на вул.. Л. Українки табличку білого кольору із нанесеною на ній стрілкою зеленого кольору на рівні червоного сигналу світлофору.

 

Розглянувши подані матеріали ВП «Рівненська АЕС», протокол комісії з підготовки переведення жилих приміщень (квартир) житлового фонду у нежилі та навпаки від 26.12.2014 року, на підставі рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 29.05.2008 № 172 «Про затвердження Положення про переведення жилих приміщень (квартир ) житлового фонду у нежилі та навпаки», виконавчим комітетом міської ради було прийнято рішення нежитлові приміщення №№ 9, 17, 25 в будинку 21 «Електрон» по мікрорайону Перемоги перевести у житлові.

 

Розглянувши протокол громадської комісії з житлових питань виконавчого комітету міської ради від 27.01.2015 року виконавчий комітет міської ради затвердив списки квартирного обліку на 2015 рік.

 

Окрім цих питань члени виконавчого комітету розглянули ряд питань що стосувалися адресації об’єктів нерухомості, оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна фізичним та юридичним особам, а також соціально-правового захисту дітей.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів