34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Виконком засідав у новому складі

Виконком засідав у новому складі

12.04.2013

12

1980

 11 квітня 2013 року в залі міськвиконкому пройшло засідання виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VI скликання. У засіданні взяли участь члени виконавчого комітету (т.в.о. міського голови секретар ради Ігор Куц, Олександр Мензул, Станіслав Решетицький, Олег Прокопчук, Анатолій Бортнік, Людмила Жупанюк) та керівники відділів, управлінь та інших виконавчих органів міської ради. 

 

Головуючий на засіданні т.в.о. міського голови Ігор Куц оголосив про наявність кворуму (у залі були присутні шість членів виконкому) і приступив до оголошення порядку денного. Всього на розгляд було винесено 25 основних питань і одне додаткове. Варто зазначити, що члени виконкому детально розглядали кожен проект рішення та активно долучились до роботи, задаючи багато питань по суті проектів рішень і вникаючи в усі тонкощі роботи виконавчого комітету.

 

 

Під час засідання було розглянуто ряд питань, зокрема:

 

- надано дозвіл на перепланування квартир одній з мешканок міста;
- погоджено режими роботи магазину "Магніт", аптеки № 5 ТзОВ "Рута" та відділу "Товари для здоров’я";
- внесено зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 24 березня 2011 року № 61 „Про реєстрацію будинків 2, 3 по м-ну Будівельників та будинків 40, 42, 44 по м-ну Вараш, як гуртожиток для проживання сімей”;
- заслухано інформацію про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради за 2012 рік;
- затверджено зразок свідоцтва про право власності на нерухоме майно; 
- заслухано інформацію про підсумки роботи відділу культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради у 2012 році та перспективи галузі на 2013 рік;
- заслухано інформацію про хід виконання розпорядження голови ОДА від 18.12.2008 року № 550 „Про Програму підтримки молоді в області на 2009-2015 роки”;
- прийнято перспективний план роботи виконавчого комітету міської ради на 2013 рік та ІІ квартал 2013 року;
- створено робочу групу з контролю за пасажирськими перевезеннями на міських автобусних маршрутах загального користування та таксі (до складу робочої групи увійшли заступник міського голови Юрій Кравець, начальник відділу економіки Володимир Грушевський, головний спеціаліст відділу економіки Вікторія Волох, начальник ВДАІ Кузнецовського МВ УМВС України Андрій Катеринич, начальник ВДС БЕЗ Кузнецовського МВ УМВС Олександр Маринич, головний державний інспектор праці ТДІП Наталія Новіцька, начальник відділу оподаткування фізичних осіб Кузнецовської ОДПІ Людмила Шоломей, начальник відділу з питань торгівлі та сфери обслуговування населення Руслана Ляскун);
- створено координаційну раду з питань безпеки дорожнього руху;
- затверджено план діяльності виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік;
- проведено перерозподіл бюджетних призначень в межах затвердженого загального обсягу бюджетних призначень спеціального фонду по головному розпоряднику бюджетних коштів - відділу культури виконкому.
 
Окрім того, членами виконкому було затверджено новий склад громадської ради при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради та прийнято низку рішень, що стосувались захисту прав дітей та оформлення прав власності. 
 
Розгляд питань "Про створення робочої групи з координації дії органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень" та "Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2012 рік" перенесено на наступне засідання виконкому. 

 

Нагадаємо, що відповідно до рішення Кузнецовської міської ради від 26.02.2013 №725 "Про утворення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради VІ скликання" (зі змінами) членами виконкому затверджено: 

 

- Куца Ігоря Валерійовича, секретаря Кузнецовської міської ради;
- Павлишина Павла Яремовича, генерального директора ВП «Рівненська АЕС»;
- Коцюбинського Олександра Володимировича, начальника «СМСЧ №3 МОЗ України»;
- Мензула Олександра Павловича, керівника ОСББ «Ювілейний 4»; 
- директора комунального підприємства міські електричні мережі Решетицького Станіслава Августовича; 
- Прокопчука Олега Михайловича, голову адвокатського об’єднання «Прокопчук і партнери»;
- Бортніка Анатолія Андрійовича, приватного підприємця; 
- Жупанюк Людмилу Миколаївну, завідувачку ДНЗ №5.
 
 
Отже, саме цим людям тепер належить на засіданнях виконавчого комітету дбати про благо міста – виправдовуючи депутатську довіру, позаяк всі вищезазначені кандидатури членів виконавчого комітету затверджено на сесії Кузнецовської міської ради.
Всього коментарів: 12
1
Лаврентій Палич | 12.04.2013 | 14:09
+ (0) -
А по якому праву є т.в.о. обов'язки міського голови при живому голові?
І як приватний підприємець чи адвокат збираються виконувати рішення міської ради?
Яремович тепер під Куцом ходить?
2
Я | 12.04.2013 | 14:17
+ (-1) -
Я в шоці від членів, саме членів
3
Лорд | 12.04.2013 | 14:23
+ (-1) -
То був кворум чи ні? Я чув. що не було. Хто бреше?
4
явшоці | 12.04.2013 | 14:26
+ (2) -
Цікаво, а за якими якостями визначали хто саме буде членом виконкому? Ну директор РАЕС і Коцюбинський понятно, а хто обирав інших??? Де взялись всі ці люди??

Чому приватний юрист, приватний підприємець, директор садка і керівник ОСББ мають вирішувати, чи давати мені дозвіл на перепланування квартири чи позбавляти якогось товариша Пупкіна батьківських прав, наприклад?? Явшоці.
5
погоня | 12.04.2013 | 14:34
+ (1) -
Відсутність Павлишина та Коцюбинського свідчить, що вони не визнають Рішень ради про відставку Анощенка та про обрання нового виконкому. Мабуть через те, що ці рішення були прийняті з порушенням законодавства. Це підтверджує рішення суду. А якщо нелегітимний орган приймає якісь рішення то їх, при бажанні, можна визнати незаконними. Господи, для чого така кара нашому місту напередодні Великодня. Мабуть потрібно освятити місто та перейменувати його з Кузнецовська на якесь інше.
6
Регламент | 12.04.2013 | 14:34
+ (3) -
РЕГЛАМЕНТ виконавчого комітету Кузнецовської міської ради

Пункт 3.1. Засідання виконавчого комітету проводиться згідно з планом роботи, як правило, у третій четвер кожного місяця з 14 години 15 хв. і є правомочним, якщо в ньому беруть участь більше половини від загального складу виконавчого комітету. За потреби, міським головою скликається позачергове засідання.

Якщо вірити сайту міської ради, то зараз склад виконкому - 8 чоловік. То єсть більша половина - це 5-8 членів. Було шість, тож за логікою Куца - кворум є. Ну це у випадку якщо його дії підпорядковуються хоч якійсь логіці...

Спочатку членів було 12 (+Кравець, Магдич, Антипець, Сич). Недавно на сесії (ніби на останній, яка була) їх виключили зі складу виконкому. Тож залишилось 8 членів.
Але. Якщо останню сесію визнають незаконною, то й це рішення про виключення буде незаконним, то й цей виконком теж незаконним буде.
7
Лаврентій Палич | 12.04.2013 | 14:54
+ (5) -
Що таке виконком взагалі? Люди там на роботі чи на громадських засадах? При СРСР це були наче робочі місця із зарплатою, правами і обов'язками. Може міська рада не потрібна, все замінить виконком?
8
Регламент | 12.04.2013 | 15:00
+ (3) -
1. Загальні положення, основні напрями діяльності виконавчого комітету
1.1. Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради ( далі – виконавчий комітет, виконком) є виконавчим органом міської ради. Кількісний склад виконавчого комітету визначається міською радою. Персональний склад виконавчого комітету затверджується міською радою за пропозицією міського голови.
1.2. Виконавчий комітет є підзвітним і підконтрольним міській раді, а з питань здійснення ним повноважень органів виконавчої влади – також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади.

Один Куц з/п отримує, всі інші члени працюють на громадських засадах.
9
Лаврентій Палич | 12.04.2013 | 15:21
+ (-1) -
Анощенко зарплату отримує?
sir_the_dragon | 13.04.2013 | 16:38
+ (0) -
А є різниця, отримує чи ні?
БРАТ | 13.04.2013 | 17:48
+ (0) -
НИЧЕ ЕКСМЕРУ НЕ ПЛАТИТЬ! ОН НА БИРЖЕ ПОЛУЧАЕТ НАВЕРНО, А КОВАЛЬЧУК В ДАЇ ХОТЕЛ МОЖЕТ ВЗЯЛИ...
! | 15.04.2013 | 10:52
+ (0) -
Ну і криса Ти "БРАТ"
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів