34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 6 // Пройшло засідання виконкому

Пройшло засідання виконкому

06.02.2014

0

968

Під головуванням в.о. міського голови Ігоря Куца 30 січня 2014 року відбулося засідання виконавчого комітету Кузнецовської міської ради. Про це інформує сайт Кузнецовської міської ради.

В ході засідання членами виконавчого комітету було розглянуто 22 питання порядку денного. 


На початку засідання в.о.міського голови Ігор Куц в черговий раз наголосив на тому, що в зв’язку з збільшенням у 2014 році суми вилучення з бюджету міста до державного бюджету, місто входить у цей рік в складній фінансовій ситуації. Вилучення в цьому році складатиме 56 457,9 млн.грн. Для повного забезпечення життєдіяльності міста не вистачає 22 млн.850 тис. В той же час, кошти на заробітну плату працівникам бюджетних установ передбачені повністю. Виконавчий комітет схвалив проект бюджету міста Кузнецовськ на 2014 рік в загальній сумі 207 746,1 тис.грн. 

Інформацію заступника начальника управління освіти Надії Степасюк про виконання затвердженої розпорядженням голови ОДА від 01.11.2010 №493, обласної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року в м.Кузнецовськ було взято до відома. 

Виконавчий комітет також взяв до відома інформацію директора комунального закладу «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Наталії Федінчик про організацію надання соціальної послуги денного догляду для інвалідів та дітей-інвалідів в комунальному закладі«Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів». 

Начальник відділу економіки виконавчого комітету Володимир Грушевський поінформував присутніх про стан розроблення Стратегічного плану розвитку м.Кузнецовськ. З метою забезпечення стабільного функціонування діючих мереж електрозв’язку на території міської ради та недопущення їх механічних пошкоджень внаслідок проведення робіт організаціями та громадянами виконавчий комітет міської ради вирішив керівникам підприємств, установ, організацій, власникам приватної землерийної техніки та громадянам при підготовці до проведення будівельних, монтажних, землерийних робіт, інженерних вишукувань, а також інших заходів поблизу та в межах охоронних зон ліній електрозв’язку, внаслідок яких зазначені лінії може бути пошкоджено, забезпечити дотримання вимог правил охорони ліній електрозв’язку. 

З метою збільшення надходжень від плати за землю, захисту міської ради від несумлінних землекористувачів, що ухиляються від вчасного укладання договорів оренди, недопущення безоплатного використання земельних ділянок комунальної власності, що призводить до втрат міського бюджету, визначення та відшкодування збитків, завданих територіальній громаді м. Кузнецовськ внаслідок порушення порядку землекористування, та з метою стягнення з суб’єктів господарювання збитків, заподіяних внаслідок неправомірного використання землі (без одержання документа, що посвідчує право на неї) виконавчий комітет вирішив створити комісію з визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам. 

Членами виконавчого комітету розглянуто ряд питань щодо: 
- присвоєння адресних номерів об’єктам нерухомого майна; 
- встановлення режиму роботи стоматологічного кабінету по м-ну Будівельників, 56; 
- взяття на квартоблік громадян міста, затвердження списків квартобліку; 
- оформлення права приватної спільної часткової власності на квартири та житлові приміщення в гуртожитках м.Кузнецовськ. 

Всі інші 10 питань стосувалися соціально-правового захисту прав дітей.
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1098
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9240

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів