34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // Провели протипожежне тренування

Провели протипожежне тренування

09.12.2015

0

1234

Для того щоб врятувати своє життя та здоров’я, матеріальні цінності та зменшити матеріальні збитки у разі виникнення надзвичайної ситуації кожен громадянин повинен знати, як правильно діяти в тій чи іншій ситуації, приймати відповідні рішення, бути дисциплінованим та організованим. Незважаючи на численні заходи, які проводяться керівниками підприємств, установ та організацій, наявність засобів протипожежного захисту, якими обладнане чи не кожне приміщення у місті, дають мінімальний результат.

 

Найкращий спосіб засвоїти алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації – прийняти участь у її ліквідації, хоч і в навчальній формі. З цією метою в кожному підприємстві, установі та організації проводяться спеціальні об’єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту та протипожежні тренування.

 

Так, 9 грудня працівники Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели протипожежне тренування з працівниками управління Пенсійного фонду України у місті Кузнецовськ. Рятувальники розповіли про стан з пожежами в місті та області, правила безпеки в побуті, основні причини виникнення пожеж, особливо у осінньо-зимовий пожежонебезпечний період та порядок використання вогнегасників.

 

 

Окрім інформаційної бесіди, працівники управління практично відпрацювали порядок дій у випадку пожежі та інших екстремальних ситуаціях. Заходи проводилися відповідно до затвердженого в.о. начальника планом проведення тренування.

 

 

«Загалом, зустріч працівників із фахівцями пожежної справи дає кращий результат, аніж звичайна теорія. Необхідність проведення таких заходів полягає і у тому, що під час практичного тренування краще засвоюється інформація та порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, в тому числі і пожежі», - зазначив в.о. управління.

 

Під час залучення працівників Держслужби З НС до проведення подібних навчань та тренувань працівники дізнаються про правила поведінки під час виникнення різних небезпечних ситуацій. По закінченню тренування вогнеборці вручили пам’ятні листівки із заходами безпеки під час пожежонебезпечного осінньо-зимового періоду.

 

 

Ігор Шевчук,

Кузнецовський міський сектор

Головного управління ДСНС України

у Рівненській області 

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів