34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // "Ремонт" дороги чи знущання над автомобілістами?

"Ремонт" дороги чи знущання над автомобілістами?

08.02.2013

14

1526

Нещодавно мав можливість помітити, як автодорожники КМКП засипають ямки по вул.Енергетиків якимось відсівом з каміння. 

Навпроти Колібрісу як завжди на дорозі стоїть вода, а працівники КПКП, знаходячи ямку під калюжею, беруть лопату відсіву і засипають її. 

З одного боку  - все це добре, а з іншого - це говорить лише про погане ставлення до автомобілістів, адже такий "ремонт" -  на один-два дні і знову буде та ж сама ямка. Отож, знову нефункціональне витрачання державних коштів, тобто гроші на вітер? Зганьбило себе КМКП, не вміє працювати. В минулому році було подане пряме звернення до міського голови Анощенка від активістів "Дорожного контролю" і "Громадського контролю" з пропозиціями, але на жаль, відповіді так і не отримали.

Здається, комусь вигідно проводити такий "поточний" ремонт, витрачати державні гроші за непризначенням і залишати їх у своїх карманах? Ганьба!Всього коментарів: 13
1
coiner | 08.02.2013 | 14:34
+ (5) -
Робота підлеглих, якнайкраще характеризує свого керівника.
2
вольт | 08.02.2013 | 14:54
+ (3) -
От так у нас відмиваються гроші, а потім будем хаяти депутатів.
3
komrad | 08.02.2013 | 15:03
+ (3) -
ЗУ" Про дорожній рух":
Стаття 13. Участь об'єднань громадян і громадян у
здійсненні заходів щодо безпеки дорожнього руху

Об'єднання громадян і громадяни мають сприяти державним
органам у здійсненні заходів щодо безпеки дорожнього руху.

Міністерства, інші центральні органи виконавчої влади та
об'єднання зобов'язані враховувати пропозиції об'єднань громадян і
громадян з питань безпеки дорожнього руху.
Стаття 53. Відповідальність за порушення
законодавства про дорожній рух


Юридичні та фізичні особи, винні в порушенні законодавства
про дорожній рух, відповідних правил, нормативів і стандартів,
несуть відповідальність згідно з законодавством України.Дорожньо-транспортні події можуть бути наслідком злочинних порушень правил, норм і стандартів особами, відповідальними за будівництво, ремонт або утримання доріг, вулиць, дорожніх споруд (невідповідність параметрів дороги стандартам, що забезпечують безпечний рух; несвоєчасний ремонт дорожнього полотна; відсутність належного контролю за станом доріг, вулиць, мостів, залізничних переїздів; неякісний ремонт доріг і дорожніх споруд; порушення правил проведення ремонтних робіт (відсутність огорожі, попереджувальних знаків); недостатня освітленість вулиць тощо).Не є секретом той очевидний факт, що вулиці Кузнецовська вже давно не відповідають не тільки вимогам ГОСТу 3587-97 "Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди ...», а й всяким нормальним людським уявленням про якісну рівну дорогу.
Дорожники в цьому випадку завжди розповідають про складні погодні умови взимку, чиновники обіцяють відремонтувати, а водії поминають і тих і інших незлим тихим словом. Така ситуація виникає вже багато років поспіль. Причина тому - неякісний ямковий ремонт доріг, на якому «освоюються» величезні суми. Але навіть якщо асфальтом укладається заново досить велика ділянка дороги - це не є гарантією того, що навесні асфальт залишиться в нормальному стані. Причина тому досить банальна - недотримання норм при виробництві і укладанні асфальту при повному потуранні відповідальних за це служб.
4
komrad | 08.02.2013 | 15:10
+ (4) -
Ми також висуваємо до влади нашого міста, так само, як і до органів центральної влади, такі вимоги:

1. Забезпечити процес проведення ремонту доріг, що гарантує безпеку всіх учасників дорожнього руху. Ямковий ремонт повинен здійснюватися в день, коли дорога готується до асфальтування. Якщо це неможливо з об'єктивних причин, підготовлені під ремонт ділянки дороги повинні бути відповідним чином розмічені, позначені або огороджені. Бажано проводити дорожні роботи в темний час доби.

2. Інформація про обсяги, умови, вартість і компанії-виконавці ремонту кожної окремої ділянки доріг повинна бути публічною, загальнодоступною на офіційному сайті міста або іншому ресурсі. Розміщення цієї інформації повинно бути своєчасним, і оновлюватися у міру надходження замовлень на ремонт міських доріг компаніям-підрядникам, тобто ДО моменту проведення ремонту. Всі корекції за вартістю та обсягами дорожнього ремонту повинні вноситися оперативно і без затримок.

3. Компанії-підрядники, а також посадові особи міської ради та комунальних служб, повинні нести персональну відповідальність, адміністративну і матеріальну, за результати проведення неякісного дорожнього ремонту. Компанія-підрядник, котра неякісно відремонтувала дорогу, свідченням чого будуть ушкодження дорожнього полотна ДО моменту закінчення гарантійного терміну (не менше двох років), повинна в повному обсязі компенсувати в бюджет міста вартість проведення ремонту всієїЇ ділянки дороги.
4. Зробити прозорою і максимально доступною будь-якому громадянину України інформацію, що стосується ремонту доріг, включаючи: вартість робіт, реквізити підрядників і організаторів виконання робіт, умови договорів на ремонт дороги (особливо цікавий розділ «гарантії якості виконання»).

Оскільки інформація про те хто, за якою ціною, коли ремонтував дороги і хто гарантував якість їх ремонту не є комерційною чи державною таємницею, її отримання є законним правом будь-якого громадянина та організації України. Адже мова йде про витрачання бюджетних, відповідно, наших спільних коштів. А приховування цієї інформації має переслідуватися за законом за вчинення корупційних дій.

5. Усунення порушення ГОСТів при здійсненні дорожнього ремонту, а також притягнення до адміністративної, кримінальної та матеріальної відповідальності винних посадових осіб, відповідальних за дорожній сектор, і виконавців дорожнього ремонту.

Посадова особа міської ради або комунальної служби міста, що підписала договір на виконання дорожнього ремонту на умовах, котрі завідомо виключають можливість отримання матеріальної компенсації за неякісний дорожній ремонт, має бути негайно звільнена від посадових обов'язків та притягнута до адміністративної, матеріальної або кримінальної відповідальності.

Ми просимо не ігнорувати наші вимоги і проведену нами акцію! Ми наполягаємо на їх виконанні і не зупинимося, якщо вони не будуть виконані, не буде зламана порочна, корупційна система у сфері дорожнього будівництва та ремонту, небезпечна для життя наших співгромадян!
Ми очікуємо відповіді, перш, ніж перейти до більш радикальних дій. Не сумнівайтеся: ми не зупинимося!

1. Що саме гарантують підрядники, які виконують дорожній ремонт: якість поставлених латок або вони дають гарантію на всю ділянку дороги, на якому проводився ямковий або інший ремонт?

У випадку, якщо підрядники, які виконують ремонт ділянки дороги, дають гарантію не на всю ділянку, а лише на ті латки на дорожньому полотні, які вони роблять, дорога цілком може руйнуватися в інших місцях, які знаходяться, найчастіше, в безпосередній близькості від місць проведення поточного ремонту, а отже гроші витрачаються даремно.

2. Який гарантійний термін експлуатації дороги після виконаного ремонту?

Якщо цей термін менше двох-трьох років - це практично гарантує повтор аналогічного ремонту на наступний же рік і повністю позбавляє підрядників від відповідальності за неякісний ремонт від весни до весни, що є для них дуже і дуже вигідним. Якби гарантія була понад 1 рік, то логічно припустити, що дорожній ремонт проводився б як мінімум не щороку на одних і тих же ділянках доріг.

3. Хто приймає роботу від імені замовника і контролює якість виконаної роботи? Хто перевіряє фактичні витрати матеріалів, їх якість та дотримання технології укладання асфальтобетону?

На ділі, ми жодного разу не зустріли представників міських дорожніх управлінь ні під час проведення, ні після закінчення дорожніх ремонтних робіт. Не було людей з вимірювальними приладами, не було контролю якості матеріалів, не зустрічалися люди, що виробляють фотофіксацію і т.д. Впевнені, що ці контролери - міф, тому як нікому немає діла до цього ...

Але чому до цих пір дорожні чиновники уникають покарань, хоча відсоток «відкату» за дорожній ремонт досягає 30-40% від загального кошторису робіт?
5
4875235s | 08.02.2013 | 15:33
+ (-2) -
Звичайна картина на дорогах після зими - нема нічо не звичайного!
6
небайдужа | 09.02.2013 | 01:50
+ (0) -
В 2012 році на ямковий ремонт було виділено більше 90 тис. грн, в 2013 році в бюджеті міста на реконструкцію, ремонт та утримання доріг міста передбачено 1 млн. 605 тис. грн. Ці гроші підуть на КМКП. Основний розпорядник бюджетних коштів міський голова. От і треба питати панів Анощенка та Афанасьєва за ями на дорогах міста.
7
BormanidzE | 11.02.2013 | 21:28
+ (-1) -
Мля...Ты реально дибил! Я это уже точно знаю!!!
8
Зима | 12.02.2013 | 17:11
+ (0) -
Дурні та дороги - це, виявляється найбільша біда не лише росіян...
9
dktcehjlbkfcmqjkjxrf | 12.02.2013 | 18:07
+ (0) -
мда, поки ми будемо бити свої машини на дорогах, які доречі в мене в селі набагато кращі, то пан Анощенко зі своїм дружком Афанасьєвим будуть прокладати свої бюджетні махінації....... бачив я на якій машині їздить синок Афанасьєва, там подвіска буде ціла Цеж тільки подумати які великі гроші можна відмити на одних дорогах, Добрі люди схаменітся потрібно закінчувати з цим "безпределом" невже ніххто не може протистояти цій парі
патріотУкраїни | 12.02.2013 | 18:48
+ (0) -
Зато СТО мільйони зароблять може ше в яких і механіки зароблять непогано якшо їм зарплату піднімуть...
Quit | 12.02.2013 | 22:41
+ (3) -
ото вже ті наші дороги ... сів за руль ... і ... поскакав))))))
каток | 17.02.2013 | 18:49
+ (-1) -
якби роботу ваших язиків на цей ремонт дороги були б ідеальними
dktcehjlbkfcmqjkjxrf | 18.02.2013 | 13:21
+ (0) -
тут не язиками нада роботу робити, а виділенні гроші які так вміє присвоїти мер пустити на роботу доріг
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів