34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Річний звіт депутата Кузнецовської міськради Матвієнко З.А.

Річний звіт депутата Кузнецовської міськради Матвієнко З.А.

30.11.2011

0

844

ЗВІТ депутата міської ради від фракції ВО «Батьківщина» З.А.Матвієнко, голови постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства

Мої повноваження депутата міської ради розпочалися 26 листопада 2010 року. Згідно з взятими на себе передвиборними зобов’язаннями ввійшла до складу постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, до якої, окрім мене, входять ще троє медичних праців-ників.

На першому засіданні, яке відбулося 27 листопада 2010 року, мене було обрано головою комісії. На цьому засіданні були визначені і пріоритети діяльності комісії згідно із зобо-в’язаннями кожного із її членів.

Це:

1.Проведення роботи по створенню міського соціального центру, який би вирішував такі питання:
-надання допомоги та супровід людей з непереборними станами;
-надання допомоги жінкам, що потерпають від домашнього насильства;
-надання повного переліку соціальних послуг інвалідам та дітям-інвалідам.

2.Сприяння роботі служб, які займаються вирішенням проблем багатодітних та інших соціально вразливих категорій сімей з дітьми.

3.Вивчення питання та напрацювання пропозицій щодо розширення переліку послуг, які надаються одиноким інвалідам та людям похилого віку.

4.Вивчення питання щодо можливості забезпечення засобами санітарії та гігієни інвалідів зі складними вадами.

5.Розробка та прийняття медичних програм, які недостатньо фінансуються із Державного бюджету.

6.Контроль за забезпеченням ліками за безкоштовними рецептами згідно з міськими медичними та Чорнобильською програмами.

За звітний період комісією розглядались питання стосовно майже всіх заявлених напрямків (за винятком п.3).

Станом на 1 листопада 2011 року комісією проведено 23 засідання.

З них 2 засідання проводилось спільно з комісією з питань планування соціально-економічного розвитку та фінансів і 2 засідання в складі тимчасової комісії зі створення міського реабілітаційного закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями».

Комісією розглядалися питання, що стосуються порядку денного всіх сесій міської ради, звернення окремих громадян, установ та ін.

Це питання забезпечення житлом, насилля в сім’ї, забезпечення інвалідів путівками в санаторій "Червона калина”, компенсації за харчування дітей-інвалідів, які не відвідують навчально-виховних закладів, забезпечення ліками пільгових категорій населення, діяльності Рівненського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Для вирішення питань, з якими звертались громадяни до членів комісії, направлялися листи, звернення чи депутатські запити на ім’я посадових осіб: міського голови С.Анощенка, заступника міського голови, начальника фінансового управління Н.Зубрецької, начальника міського управління праці та соціального захисту населення Т.Сич, голови Рівненської ОДА В.Берташа, голови Рівненської обласної ради Ю.Кічатого, першого заступника голови ОДА А.Юхименка, начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Рівненської ОДА О.Підкидач, начальника Кузнецовського МВ УМВС М.Пацая, прокурора міста В.Теслюка, начальника ДЗ "СМСЧ-3” МОЗ О.Коцюбинського, в.о. директора КМКП В.Афанас’єва, голови постійної комісії з питань соціальної політики та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Рівненської обласної ради В.Оль-ховина, депутатів обласної ради М.Колісниченка та В.Бондаренка, депутата Верховної ради України Ю.Прокопчука, у Міністерство сім’ї, молоді та спорту.

Мушу зазначити, що звертаючись до депутата, люди покладають великі надії на те, що їх проблеми будуть вирішені.

На жаль, у багатьох випадках посадові особи і на звернення депутатів дають лише відписки, залишаючи проблеми невирішеними. Тому час від часу люди звертаються на прийом повторно.

Найбільш інтенсивною моя робота, як і робота членів комісії, була з питання, що стосується діяльності Рівненського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

І нарешті 4 листопада 2011 року сесією Рівненської обласної ради було прийнято рішення за номером 422 «Про передачу комплексу соціально-медичної реабілітації інвалідів з дитинства у власність територіальної громади м.Кузнецовськ».

Це рішення вважаю актом справедливості щодо громади міста, яка вистраждала цей об’єкт. Це перший крок до створення міського соціального центру для надання вичерпного переліку послуг людям з обмеженими можливостями та іншим соціально вразливим групам населення.

Принагідно хочу подякувати міському голові С.Анощенку, секретарю міської ради І.Куцу, моїм колегам-депутатам із фракції «Батьківщина» та депутатам інших фракцій за підтримку у цьому питанні.

Газета "Вісті"

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів