34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Грекова Л.І.: "Вам, шановні виборці, судити: працювала, як змогла"

Грекова Л.І.: "Вам, шановні виборці, судити: працювала, як змогла"

30.11.2011

5

846

Звіт депутата Кузнецовської міської ради Грекової Людмили Іванівни (фракція ВО "Батьківщина”)

Мій шлях у депутати був непростим і рішення обиратися прийшло з роками, а значить було виваженим.

Обрання депутатом місцевої ради свідчить про високий рівень суспільної довіри.

У моєму випадку цей ступінь довіри швидше за все виявлявся більше виборцями нашого міста до політичної сили, від якої я висувалась кандидатом, – до партії «Батьківщина».

У відповідь потрібно було брати на себе відповідальність перед громадою, виконувати покладені на тебе обов’язки добросовісно і професійно.

Тож чи вдалося це за рік після виборів?

Найперше, звісно ж, слід зауважити, що брала участь майже в усіх (за винятком 2-х) 12 сесіях міської ради.

Єдина галузь, у якій працюю все свідоме життя, - освіта.

Очевидно, тому логічним був вибір працювати у постійній депутатській комісії з питань духовності, освіти та культури.

Протягом звітного періоду проведено 16 засідань комісії, на яких розглядались найгарячіші питання освіти та культури:

- про невиконання рішення міської ради щодо часткової децентралізації централізованої бухгалтерії управління освіти;

- про матеріально-технічне забезпечення навчальних кабінетів у ЗНЗ;

- про визначення статусу чоловічого аматорського гурту «Заграва»;

- про діяльність народної музично-театральної студії «Калейдоскоп»;

- про виділення нового приміщення для міської дитячої бібліотеки;

- про забезпечення харчування учнів та виплати батькам компенсацій за період, що їх діти не харчувалися в школах;

- про встановлення у місті пам’ятного знака Т.Шевченку.

Багато чого із названого не вирішено позитивно, багато що залежить від спільної волі депутатської фракції, керівників управління освіти, навчальних закладів чи закладів культури. Тому позитив приходив і приходить дуже повільно і далеко не зразу. Однак він усе ж таки був і, хочеться сподіватися, буде.  

Завжди намагалася бути у центрі найрезонансніших конфліктів, що траплялися в освіті, подій, які відбувалися в місті.

Так, комісією було зініційовано проведення позачергової сесії міської ради у зв’язку з проблемами, що виникли в ЗНЗ з харчуванням дітей. У результаті чого завдяки спільним зусиллям міської ради, міського голови та управління освіти було вирішено питання виплати компенсацій батькам.

Позитивно вирішено питання про введення ставок звукооператора та керівника самодіяльного колективу у міському центрі дозвілля «Лісова пісня».

У той же час намагалась домогтися позитивного вирішення проблем, які виникали у працівників трудових колективів ЗНЗ, ДНЗ, музичної школи, порушувались батьківськими комітетами шкіл та садків щодо ремонту приміщень груп, класів; щодо впровадження інноваційної моделі «Один учень – один комп’ютер» (ЗОШ №5). На жаль, останнє питання не вирішено і перебуває на контролі, відносно забезпечення харчуванням дітей, що відвідують групи продовженого дня, вирішено по НВК, не вирішено – по ЗНЗ. 

Протягом року працювала у громадській комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради, завдяки рішенням якої покращили свій житловий статус мешканці гуртожитків по м-ну Будівельників.

Брала участь у роботі ініціативних груп з підготовки святкування у місті Дня прапора та Дня Незалежності, Дня міста, у роботі тимчасової депутатської комісії з питань використання коштів, виділених на потреби освітньої галузі за рахунок коштів вільних залишків. Працюю у тимчасовій комісії з підготовки статуту міста.

Спільно із депутатом Л.Сусь підготувала і подала звернення щодо встановлення світлофора на перехресті біля ринку «Північний» (гроші під проект виділено) та стосовно забезпечення безпечного руху автотранспортних засобів у районі авто-заправки «Журавлина».

Працювала у громадській приймальні, а швидше просто з особистими зверненнями мешканців будинків 19, 16, 22 по м-ну Вараш, від яких надходили скарги на недостатньо гарячу воду, на якість забезпечення дворів дитячими майданчиками, на облаштування прибудинкових територій, на покращання житлових умов, з питань працевлаштування. За всіма зверненнями подавалися чи то депутатські запити, чи то готувались прохання від комісії на ім’я міського голови, на ім’я виконуючого обов’язки начальника КМКП п.Афанас’єва, проводились особисті зустрічі із відповідними посадовими особами.

Крім того, є членом громадської ради як голова міського об’єднання ВУТ «Просвіта» імені Т.Шевченка і таким чином співпрацюю із громадськими організаціями.

Беру участь у роботі фракції ВО «Батьківщина», за підтримки якої вдається досягти певних результатів і у особистій депутатській діяльності, і в роботі комісії з питань духовності, освіти та культури.

Звісно, багато не названо, бо хизуватися нічим, однак мушу зізнатися в тому, що дуже багато часу, зусиль і енергії забирає така відповідальна робота.

Тому вам, шановні виборці, судити: працювала, як змогла. Принагідно хочу нагадати про те, що у громадській приймальні працюю кожної другої середи місяця із 17 години.

Джерело - газета "Вісті"
Всього коментарів: 5
1
Сергій | 01.12.2011 | 03:03
+ (0) -
"Калейдоскоп" цікава штука, але мусив доньку звідтіля забрати, через постійні сварки між (як так і не розібрався, хто ж там крайній та винний).
Пам'ятний знак Т.Г. Шевченку, по-моєму ліпше пам'ятник.
2
Аламак | 01.12.2011 | 13:45
+ (1) -
Залиште в спокої Шевченка, йому і так наклепали пам'ятників як Леніну колись. В Україні були й інші люди.
Та нині вся держава натягується на пільги пільговикам. Заборонені всі покупки дорогих авто, різні шоу, пам'ятники....
3
Аня | 01.12.2011 | 15:15
+ (0) -
Програма «Один учень – один комп’ютер» при її технічному забезпеченні була б дуже цікавою і корисною для дітей. Мало уваги приділяємо сучасним освітнім технологіям. Комп'ютери є в кожній сім'ї, де наші діти переважно бавляться в ігри або дивляться мультики, входять в соціальні мережі, а от цілеспрямованим використанням комп'ютерної техніки в навчанні за підготовленими освітніми програмами в Кузнецовських школах поки похвалитися не можемо.
4
Роман | 01.12.2011 | 20:40
+ (0) -
О, так, програма "1учень- 1 комп" успішно впроваджується в усьому світі, а в Кузнецовську краще вікна пластикові поставлять в школу, ніж програму.
5
lexx2000 | 01.12.2011 | 21:40
+ (0) -
про забезпечення харчування учнів та виплати батькам компенсацій за період, що їх діти не харчувалися в школах; angry angry

Ну просто бред сивої кобили - аж коліна позбивали так за харчування добивались.
за харчування для дітей звернення в ВР України і КБУ писав Ординат і ще пару чоловік з фракції Батьківщина жодної людини
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів