34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Рік депутатства: звітує Бортнік Валентин Андрійович

Рік депутатства: звітує Бортнік Валентин Андрійович

18.11.2011

2

783

ЗВІТ депутата Кузнецовської міської ради, заступника голови комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства БОРТНІКА Валентина Андрійовича (фракція ВО «Батьківщина»)

За звітний період відбулося 20 засідань комісії, на більшості з них я був присутній і брав участь у їх роботі.

Крім того, був учасником наради 21.01.2011р. при міському голові з питань діяльності Рівненського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, на якій було прийнято рішення створити комунальну установу на базі Реабілітаційного центру та рекомендувати Головному управлінню праці та соціального захисту Рівненської ОДА призначити нового директора; а також брав участь у нараді за дорученням голови РОДА 29.06.11р. в РОЦСРДІ на звернення батьків дітей-інвалідів м.Кузнецовськ щодо діяльності РОЦСРДІ та реабілітації інвалідів після 18 років.

Вже на першому засіданні комісії 27 листопада 2010 р. були визначені основні напрямки роботи:

- робота по організації хоспісу;

- створення центру для жінок та дітей, які потерпають від насильства у сім’ї;

- забезпечення безкоштовними памперсами людей, які цього потребують (хворі зі спинальними захворюваннями, лежачі хворі з числа малозабезпечених);

- міські медичні програми (по туберкульозу, цукровому діабету, гемофілії, онкологічних захворюваннях та інші);

- створення центру реабілітації для інвалідів після 18 років;

- контроль за забезпеченням ліками пільгових категорій населення та розподілом путівок на санаторно-курортне лікування;

- створення 24-годинного догляду за одинокими людьми, які цього потребують.


Депутатами були прийняті міські медичні програми і на їх фінансування міська рада виділила 367 тис.грн. на 2011 рік. 

Чомусь раніше за міськими програмами можна було купити для ДЗ СМСЧ-3 різну апаратуру, обладнання, витратні матеріали, а також і медикаменти.

А так як ДЗ СМСЧ-3 фінансується МОЗ України і згідно з Бюджетним кодексом заборонено фінансування з двох і більше бюджетів, у цьому році довелось корегувати медичні програми, а саме виключати дві програми («Розвиток донорства крові та її компонентів» та «Запобігання та захист населення від ВІЛ-інфекції та СНІДу») і фінансувати їх через міську програму соціальної допомоги найменш захищеним категоріям населення (відповідно до заяв жителів).

А фінансовому управлінню міськвиконкому довелось звернутись до Міністерства фінансів України за роз’ясненнями.

На засіданні комісії також розглядалось питання створення центру соціально-психологічної підтримки при насильстві в сім’ї та різні шляхи виходу із ситуації (приміщення і фінансування).

Також постійно знаходиться на контролі питання щодо забезпечення ліками пільгових категорій населення.

На жаль, фінансування безоплатних ліків за останні 5-6 років майже не змінилось – це біля 1 млн. грн. на рік, але ціни на медикаменти на місці не стоять і забезпечити всі категорії постраждалих стає все важче і важче.

І нарешті багаторічна робота депутатів, комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, а особливо за останній рік, увінчалась успіхом.

Рішенням Рівненської обласної ради №442 від 4.11.2011 року майно та будівлю комплексу соціально-медичної реабілітації інвалідів з дитинства передано у власність територіальної громади м.Кузнецовськ.

Газета "Вісті" №45
Всього коментарів: 2
1
ВВС | 20.11.2011 | 17:41
+ (0) -
Цікаво чому ж шановний Бортик В.А. не відзвітувався скільки "лівих" рецептів виписали одне на одного лікарі ( в тому числі і він) за чорнобильсткими посвідченнями!
2
Юрко | 20.11.2011 | 22:02
+ (0) -
І не відзвітує бо він давав клятву Гіппократа.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9238

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів