34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Ринок "Північний": земельний конфлікт не врегульовано

Ринок "Північний": земельний конфлікт не врегульовано

26.03.2013

33

2240

Секретарю міської ради
в.о. міського голови І.В.Куцу

Шановний Ігоре Валерійовичу.

На виконання протокольного доручення сесії міської ради, 13 березня 2013 року, під Вашим головуванням, відбулася нарада з врегулювання питання щодо продажу земельної ділянки під ринком «Північний». Як Вам відомо, основною проблемою в даному питанні є неврегульовані майнові відносини між приватними підприємцями, які придбали торгівельні кіоски в ПП О.Когута. Ці кіоски розташовані на земельній ділянці запланованій міською радою до відчуження.

Ви знаєте про те, що вже після продажу кіосків приватним підприємцям, О.Когут приватизував ці ж кіоски і вже на правах власника звернувся до міської ради з заявою про викуп земельної ділянки на якій розташовані зазначені кіоски.

Про те, що кіоски знаходяться у власності підприємців О.Когут підтвердив на робочій нараді і це відображено в підписаному Вами Протоколі наради. Неодноразові намагання підприємців сісти за стіл переговорів з О.Когутом для врегулювання майнових питань ні до чого не привели. Він категорично відмовляється від переговорів, як і відмовляється від юридичного узаконення здійсненого раніше продажу кіосків.

У разі прийняття міською радою рішення про відчуження земельної ділянки під ринком «Північний» у власність О.Когуту підприємці остаточно втратять право на повернення свого майна.

Тому, звертаємось до Вас з проханням не виносити, як Ви і обіцяли, на розгляд чергової сесії міської ради питання про відчуження земельної ділянки під ринком «Північний» у власність ПП Когуту О.С. та створити робочу групу, яка б детально розібралась в даній ситуації і за результатами розгляду внесла пропозиції для розгляду міською радою.


Представник Кузнецовської асоціації захисту прав підприємців,
адвокат В.Г. Тишковець
Всього коментарів: 33
1
Аламак | 27.03.2013 | 11:41
+ (0) -
Покажіть нарешті громаді голову міської ради Кузнецовська!
2
123 | 27.03.2013 | 12:56
+ (7) -
Ребята не партесь, этот конфликт уже не будет решен никогда в Правовом поле!!!
1.Когут не сдаст свои позиции - приватизации земли под базаром, соответственно под ларьками у него под особым контролем!!!
2.Предприниматели если не отстоят свое право на землю, получат дырку от бублика, а не земельные акты на землю под ларьками!!!
Соответственно кто нибуть да будет обижен !!!
В связи с тем что Куц и его Гоп-компания в лице Магдича, Хвалько и др. лиц заварили эту кашу, они попоробуют протолкнуть какое нибуть решение в стиле: приватизация земли Когутом, а потом подписание Когутом с предпринимателями договоров аренды???
Вот здесь и есть сущность этой замаскированой проблемы?
Через год или допустим два, предпринимателей уберут с этой земли вместе с ларьками, эта схема уже обкатана в Одессе!!!
Смотрите что делается в Одессе с рынками - это явление уже наступает в Кузнецовск!!! Там предпринимателей убирают с рынков!!! При этом уже людей сажают в тюрьму за то что они мешаю работать законному владельцу – то есть владельцу рынка!!! И этому способствует Куц и его собратья по партии!!!!!
Удачи всем лицам в этом задеяном земельном скандале!!!!!
Но не забывайте будут выборы и эту ситуацию вспомнить нашим местным ДЕПУТАТАМ!!!!
3
Аламак | 27.03.2013 | 13:21
+ (1) -
Влада і гроші у нас не роздільні. Про відокремлення бізнесу від влади ведуться лише розмови.
Тут питання в тому, чому містом управляє людина призначена, а не обрана жителями міста? Києвом нині теж управляє людина призначена, а не обрана, так там вий стоїть серед всіх опозиціонерів всіх мастей.
Навіщо вибори взагалі?
4
кацап | 27.03.2013 | 14:15
+ (7) -
Геша Аферист номер 1 в місті,покідав усіх підприємців на гроші і ще раз хоче.Як в народі кажуть без лоха і жизнь плоха
5
aaaa | 27.03.2013 | 16:45
+ (-3) -
Шановний пан Тишковець, та невдоволенні життям на ринку підприємці! Діями яких керує всім відомий "десятипроцентник" (відкати за прийняті питання)Жданюк, який зробив багато "добрих" справ для міста та збагатився на цьому і тут хоче лобіювати власні фінансові інтереси підбиваючі інших для відстоювання своїх власних побажань. Що неподобається цим підприємцям? Ринок який являється образцовим в нашому місті та є одним з найкращих на теріторії західної України. Зроблені всі умови для високоприбуткової торгівлі та комфортних умов праці. Невже Ви думаєте що пан Когут закопував у землю великі гроші, які щей досі не окупились в повному обсязі, а невдоволенні підприємці вже давно відбили свої затрати і отримують стабільно високі прибутки завдяки умовам, які створенні паном Кугутом. І все це було зроблено за для того, щоб через пару років все це зруйнувати ??? Створювавши цей ринок не шкодуючи ні фінансових вкладень, ні власної праці, з метою стабільного його функціонування, та підтримання статусу найкращого ринку.
А тепер поглянимо на це питання з позиції Здорового Глузду !!! На ринку функціонує близько 70-ти торгових павільйонів, з них невдоволених розвитком даного питання п"ятеро власників: Жданюк, Литвин, Пікусь, Юрчук, Козачук. В протиріччя вищезгаданим власникам є офіційне звернення підприємців ринку "Північний", яке зареєстроване під № 05/28 від 14.03.2013 р. у міській раді, що не заперечують передачі у приватну властність земельної ділянки ФОП Когуту О.С., а це 53 людини. Якщо взяти у процентному відношенні то 91% за і 9% проти (як мінімум це смішно!!!) І ми з Вами повинні прислухатися до думки "хитрозроблених" 9%, які нехтують бажаннями 91% підприємців, яких все влаштовує, та прагнуть розвитку власного бізнесу шляхом нормальних життєвих позицій.
А на останок розглянемо особу автора статті - адвоката даного угрупування, що дистабілізує ситуацію в місті, пана Тишковця. Він раніше працював на посаді начальника юридичного відділу, був звільнений за систематичні прогули, та знаходження в нетверезому стані у робочий час. За ці заслуги він отримав Бюджетну квартиру від пана Жданюка, а тепер прийшов час відпрацьовувати дану щедрість!!!

P.S. Висновки робіть самі....та тільки з власних думок !!!
7
погоня | 27.03.2013 | 18:23
+ (7) -
Для  " аааа" - Підприємцям не подобається те, що Когут продав їм кіоски, а потім ці ж кіоски приватизував на себе любимого. А розбудовував він ринок також і за кошти отримані від підприємців за кіоски. Діяв принцип - продав кіоск, а за ті кошти збудував 2чи 3 нових кіоски. І це є нормальне ведення бізнесу. Але продавши частину кіосків Когуту мабуть стало їх шкода і він їх приватизував на себе. А тепер говорить, що вони його. Поступає з підприємцями як з лохами. А аааа це виправдовує
6
хер | 27.03.2013 | 18:01
+ (3) -
да всё это дерьмо не хватает нормальной прокуратуры. продажный городок, всё за бало , противно даже в этом дерьме жить, тупые селяне выбирают всякое г...но а потом ещё жалуются.
8
ЯЯЯ | 27.03.2013 | 18:36
+ (0) -
А підприємці вирішили під шумок до кіосків ще й земельку під кіосками хапонути?
9
aaaa | 27.03.2013 | 18:36
+ (-2) -
Для "Погоня" Для вирішення таких питань в Нас є відповідні правоохоронні органи, які займаються вирішенням даних Противорічь. Яким чином дані неузгодження можуть впливати на викуп земельної ділянки. Раніше міською владою було прийняте рішення "Про надання дозволу на виготовлення документів для викупу даної земельної ділянки" ( в 2012р., тим самим депутатським складом), та заплачений авансовий платіж від нормативної грошової оцінки, яка була зроблена з погодженням міської влади.
погоня | 27.03.2013 | 23:33
+ (1) -
Депутати приймали рішення з продажу землі виходячи з  інформції наданої Когутом. Зараз вони отримали додаткову інформацію від підприємців і можуть відмінити своє рішення. А щодо вкладених Когутом коштів, то тут немає сумніву.  Гроші вкладені і немалі.Але погодьтесь, що недуже порядно приватизовувати те, що вже комусь продано.
Доріан_Грей | 28.03.2013 | 20:41
+ (0) -
Не бачу логіки у Вашому коментарі...як може бувший власник ПРИВАТИЗУВАТИ те, що ПРОДАНЕ  новому власнику?
Саша | 27.03.2013 | 18:43
+ (1) -
Да питання яйця виїденого не стоїть. Міська рада ВЖЕ погодилась на викуп землі, взявши аванс. Тай на виготовлення документації.

А тепер пару підприємців мутять воду, аби й їм щось дісталось. Всі інші підприємці на ринку - НЕ ПРОТИ того, аби власник ринку купив цю землю.
ole | 27.03.2013 | 18:44
+ (6) -
Для мене зовсім не зрозуміла позиція тих 53 підприємців, що не заперечують передачі у приватну власність Когуту земельної ділянки?!! Адже на вищезгаданій нараді сам Когут заявив, що через пару років, на тому місці ніякої торгівлі і не буде! Так всіх вас , в тому числі і 53 "які не заперечують" попрохають звільнити територію! І ще одне -аааа дуже гарно рахує, гроші підприємців, а як же Когут хоче купити, тому, що не відбив, а як купить, то відразу відіб"є?!
aaaa | 27.03.2013 | 18:52
+ (-3) -
Для "погоня"...Вами була висловлена думка, що базар будувався за рахунок грошей підприємців взятих для будування одного павільйона, а з них будувалося 2-3 павільйони !!! А Ви рахували вартість вкладених коштів в: підведення води, каналізації, відвод дощових вод, підведення двох ліній електромереж, для безперебійної подачі електроенергії, влаштування всієї території ринку бетонною стяжкою, та бруківкою.... і не повний список виконаних робіт для нормального функціонування ринку. Це все також було зроблено за кошти підприємців?
aaaa | 27.03.2013 | 19:05
+ (-2) -
Ось тільки невідомо з чиїх слів це було сказано на нараді що ніякої торгівлі небуде. Як писалось вище про те що все робиться для нормального функціонування ринку і я так думаю всі це бачуть в якому стані знаходить ринок і як підтримується його функціонування. Ніхто нікого гроші не рахує, а тим більше у кожного своє життя і хто як їх заробляє це питання особисто кожного. І де будуть взяті кошти на викуп також нікого не повинно цікавити треба дивитись як влаштовувати своє життя а не влазити в життя інших людей.
аовр | 27.03.2013 | 19:16
+ (-4) -
тих пару недовольних підприємців так вимальовують, ніби вони нещасні жертви.
а я от знаю точно, те що вони покупляли в Геши кіоски по тисячі-дві, а тепер продати хочуть за 10-20 - це чиста правда, бо сам цікавився придбати. то якщо так розібратись, ці бариги печуться лиш за те, щоб куплене задешево продати задорого, фактично крім заробленого на торгівлі - ще нажитись на Гешиній праці, бо що вони туди вклали, що вони там зробили? для того їм і треба документи - тому, хто збирається працювати, а не перепродати - це все просто ні до чого, в них необхідні для роботи питання давно вирішені і ніхто і ніщо їм не заважає. от вам і позиція 53-х, цілком логічна і зрозуміла.

і не ведіться на дебілів типу попереднього, які тут нібито цитують Гешу що торговлі не буде - слухати треба було уважно що він каже, а не вихоплювати окремі слова з контексту, малося на увазі - якщо станція закриється, що вже у всіх на вустах. і про Одесу - їхні ж запуски, ті самі бариги гвалт піднімають щоб під шумок бабла на кіоску нічого не роблячи зрубити, прикривають галасом суть.
aaaa | 27.03.2013 | 20:06
+ (-4) -
Для "аовр" ....красава....))))
каток | 27.03.2013 | 20:39
+ (4) -
аааа щось багато цитує Гєшу можливо це і є він сам. аовр, а ти хотів у них перекупити вже облаштовані розкручені магазини за ті ж самі тисячу-дві, які вони віддавали за каркас? І не дави в людей сльозу через бідного Гєшу, його затрати мінімальні і вложені кошти вже десять разів окупилися.
aaaa | 27.03.2013 | 21:13
+ (-3) -
каток. Читай уважно хто пише коменти. цитувала Гешу друга людина. І якби це був і він що тут нетак написано?? Чим облаштовані? обшиті стіни?? Розкручені? якби не господарювання Когута на даній теріторії і там би був срач як би вони його не розкручували туда би ніхто неходив а саме там все робиться задля того що люди мали належні умови праці. І ніхто тут не пише шо Геша бідний а викладается думка на розсуд людей. Затрати мінімальні? мабуть ти далекий від будівницва і пишеш таку несінітницю....
каток | 27.03.2013 | 22:08
+ (2) -
аааа, я уважно читаю коменти, не погано знаю Гєшу, як господарник він нескажу що поганий так собі посередній(порядок підтримує) і розкручує ринок не він, а самі підприємці. Щодо будівництва то ми з тобою майбуть знаходимось на однаковій відстані. Скажи чи багато він вклав, щоб кинути лівньовку, потратити пару десятків кубів бетону на проходи, покрити проходи одним з найдешевших матеріалів, підвести електрику, поставити туалет (основні роботи) - це те що ти називаєш належні умови праці, так без цього він не відкрив би ринок. Належні умови праці створює кожен для себе. Згідний?
кацап | 27.03.2013 | 21:28
+ (1) -
аааа-Геша 100 подув.!!!!!Я його знаю і знаю як він говорить!!!!! А проти геши всі підприємці на ринку просто бояться проти нього йти!!! Чого а того що всі знають що він за нелюд!!! і як він відноситься до людей. Геша знай і на тебе найдеться управа!!!!
хер | 27.03.2013 | 21:34
+ (-3) -
о чём вообще тут пишет этот народ, который комментирует это дерьмо?
не ужели все так отупели?
или тут в городе по собирались одни дауны?
полнейшая деградация нации.
ФОП | 28.03.2013 | 11:12
+ (3) -
Маю магазинчик на ринку в Гєши. Підписала звернення яке приніс Гєша бо боялася проблем у разі не підписання, документів на магазин в мене немає, так, одна фількіна грамота!!! А проблеми він пообіцяв зробити кожному хто не поставить підпис, тепер шкодую, що підписалася і залишуся в дурнях.
ivan | 28.03.2013 | 14:05
+ (0) -
Для ааа. схоже ця особа яка пеше всяке лайно сидить в своєму туалеті. І це лайно яке з нього виходить свідчить про те, що це або ж сам геша або ж ті хто отримав аванс або ж взагалі телепень якому пофіг на що і на кого виливати свій бруд...
_Я_ | 28.03.2013 | 15:22
+ (-1) -
Всі ці питання вирішаться, повірте, - в найближчому майбутньому, і Геша домовиться з ФОПами, і всі будуть раді, але спочатку цюпроблему потрібно закрити у міській раді...
13 | 28.03.2013 | 18:55
+ (3) -
Проблеми у ФОП почнуться як тыльки Геша приватизуэ землю!!!!! 101 % - даю що все так ы закынчиться!!
Доріан_Грей | 28.03.2013 | 22:38
+ (1) -
Особисто не знайомий ні з Когутом, ні з підприємцями,  але взагалі не бачу проблем у даній ситуації. Влада надає в оренду особі земельну ділянку...ця особа за власний кошт будує на ній магазинчики...оформлює на них (не плутати з землею) право власності...вклавши в них чималу суму, заключає з підприємцями ДОГОВОРИ ОРЕНДИ МАГАЗИНІВ і хоче, як і будь-яка(!) людина, отримати від цього прибуток...звертається до влади з питанням про можливість продажу даної земельної ділянки...влада каже добре, але ти роби всі документи і сплачуй 1% від вартості...особа підготовила всі документи, сплатила 1%, принесла ці документи...влада каже ні, ми передумали...постає питання: ЯКИМ БОКОМ ТУТ ЦІ 5 чи скільки там ПІДПРИЄМЦІВ, які ТИМЧАСОВО КОРИСТУЮТЬСЯ магазинами??? є відносини між орендарем земельної ділянки (власником магазинів) і депутатими!!!
П.С. Чесно кажучи, на місці Гєши, я б поступив по інщому: розірвати договори оренди з тими, кому щось не подобається і хай йдуть і САМІ спробують створити щось своє, з НУЛЯ, а то зараз на все готовеньке, кожен зазирається. Вам ще на руках його треба носити за те що дав можливість годувати сім'ї, а не мявкати щось. Доречі, кожного ранку йдучи в гараж, бачу як він особисто його прибирає, в той час як ви ще спите!Дякую за увагу.
П.П.С. Очікую десь -7 або -9 )))
Веста | 29.03.2013 | 09:58
+ (1) -
Я не розумію, чому має продаватися земельна ділянка? Замість того, щоб місто стабільно отримувало гроші за аренду, депутати продадуть земельку за мінімальну суму та хабарі. А потім ПП Когут що захоче, те й буде робити. Нічогенький такий шматочок землі мало не в центрі міста! Що ж це робиться?
SS | 29.03.2013 | 11:53
+ (0) -
ГЕШаааа - Хвали мене моя губонько! Я вважаю що підприємцям ринку Північний, так як вони є власниками своїх магазинів необхідно звернутися із заявами до міської ради про виділення їм земельних ділянок, які знаходяться під магазинами. Частково можливо і орендують підприємці магазини у Гєши але останній ще до початку будівництва попродавав ці магазини і повірте не за копійки, а тому інформація щодо оренди є перекрученою. Гоніть того взірця ЧИСТОТИ і працюйте спокійно. Куди прокурор дивиться. Валєра ти ж там  тусуєшся з прокурорами їм галочки теж потрібні, а ти в очах громадян міста як Адвокат (з великої букви) піднімешся.
22222 | 29.03.2013 | 15:39
+ (0) -
для SS ... "Валєра ти ж там тусуєшся з прокурорами їм галочки теж потрібні, а ти в очах громадян міста як Адвокат (з великої букви) піднімешся." Просто в прокуратурі працюють люди, які "дружать" із законом, а Валера хоче просто стати адвокатом( з великої букви) не розуміючи питання яким почав займатися. Піднявся він в очах громади після того, як був звільнений за незадовільне виконання своїх службових обов"язків у Міській раді. І з прокурорами він не тусуеться !!! А зовсім навпаки !!!
Валерій | 29.03.2013 | 16:49
+ (1) -
Шановні критики (аааа-2222 та інші). Як адвокат я займаюсь своєю роботою за угодою з Клієнтами. Клієнтами молиб бут і Гєша і будь-хто інший кому необхідна правова допомога. В даному випадку до мене звернулась Кузнецовська організація захисту прав підприємців членами якої є вищезазначені вами підприємці. Тому говорити, що це якесь угрупування яке дестабілізує ситуацію в місті просто некоректно,неправильно і просто смішно. Підприємці як і мивсі хочуть захистити свою власність, як захищав би кожен із нас своє право на рухоме чи нерухоме майно. Все проходить в межах правового поля і закон, а ні з мого боку, а ні з боку підприємців не порушується. Всі підприємці готові до переговорів і вирішення даної проблеми.
Що ж до посилаь відносно мене то хочу зауважити, що службову квартиру я отримав у 2006 році коли Жданюк вже давно не був мером! І забезпечена моя сім*я була житлом за результатами моєї праці в тому числі і  по судах - господарських, адмністративних, загальних усіх інстанцій. Нарікань на мою роботу по захисту інтересів територіальної громади не було. Що ж до мого звільення  = мушу зазначити, що жодних дисциплінарних стягнень за період служби в мене не було, а звільнився я за власним бажанням після відпустки, оскільки вирішив працювати самостійно без будь-яких начальників над собою -  змінити так сказати обстановку бо одне і те ж щодно, щомісяця, щороку за мізерну плату службовця просто вбиває.   Яо ціную свободу і це для мене головне.
Для "АААА, 22222, Спортсмена" для того, щоб ви володіли достовірною інформацією, я можу надати вам згоду на отримання публічної інформації відносно мене у виконкомі - розпорядження про звільнення та надати згоду на запит щодо наявності стягнень відносно мене за неналежне виконання обов*язків чи появу на роботі в нетверезому стані.
Так, що захотьте , отримуйте достовірну інформацію і викладайте в неті.
P.S.Хоча я сумніваюсь, що хоч хтось зайде або ж відкрито напише своє ім*я. більше всього. що будуть і далі впадати до примітивізму і показувати невігластво поливаючи брудом, але нічого страшного, я вбачаю в цьому і позитивний момент...
aaaa | 29.03.2013 | 22:04
+ (2) -
Пане Тишковець! Всі добре розуміють як ці питання при звільнені вирішуються щоб у трудовій був нормальний запис. я і не буду сперечатись про то що запис там такий як треба. Та що нам той запис якщо багато хто у місьвиконкомі знає ту істину правду незалежно від запису у трудовій. Да і що тут говорити тут люди можуть все бачити на власні очі хто є хто. І я би на твому місці помовчував би краще згадуючи багато моментів твого життя. Чи ти вже забув хто приходив до Коровкіна і просив за тебе.......... і за яку ситуацію...........
працівники УБ РАЕС | 31.03.2013 | 18:06
+ (0) -
Щоб там хто не писав, як-би не обзивали жителів Кузнецовська, з Північним ринком нічого, ніхто не зробить. І шістьорка, ГОСПОДАРЯ ринку, геша буде робити з приватними підприємцями, які працюють на Північному те, що ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ- ГОСПОДАР зробив 7000 тис. працівників УБ РАЕС, і ніяка влада, ніякі прокурори, не полізуть в це болото. Все продано і за все оплочено. І б.у. МЕР Ж-К фігурує тут, щоб заробити собі бали на майбутні вибори.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів