34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Ринок «Північний». Звернення до громади міста ФОП Когута О.С.

Ринок «Північний». Звернення до громади міста ФОП Когута О.С.

28.03.2013

31

2209

 У зв’язку з тим, що останнім часом набуло великого розголосу питання продажу земельної ділянки під ринком «Північний», вважаю за необхідне висловити свою точку зору з цього приводу. 

Рішенням Кузнецовської міської ради Рівненської області №591 від 14 вересня 2012 року мені, ФОП Когуту О.С., надано дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для викупу її у власність. 

На виконання цього рішення, 24 вересня 2012 року Кунецовська міська рада уклала зі мною, як із покупцем земельної ділянки, договір №204/09-12 про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки на суму 44814, 70 грн., що становить 1% (один відсоток) від нормативної грошової оцінки вказаної земельної ділянки, а з ТОВ «Нива - Експерт» 10 жовтня 2012 року – договір №01/05/10/12 та додаткову угоду зі мною на проведення незалежної (експертної грошової) оцінки. Примірники Звіту з незалежної оцінки та висновку Експерта знаходяться в Кузнецовській міській раді з 04 грудня 2012 року. 

На сьогоднішній день, на превеликий жаль, після виконання мною своїх зобов’язань по сплаті 64814,70 грн., мені стало відомо, що питання затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки для викупу її у власність, в черговий раз безпідставно не включене до порядку денного двадцять дев’ятої сесії Кузнецовської міської ради шостого скликання. 

Доводжу до відома громади, що на депутатський корпус та виконавчу владу в місті здійснюється тиск з боку п’яти підприємців під керівництвом Жданюка С. (з його слів помічник обласного депутата …… невідомого), які працюють на ринку (Литвин, Пікусь, Юрчук, Козачук, Жданюк). 

Чого саме не вистачає цим підприємцям для нормального функціонування їхнього бізнесу на ринку «Північний»? 
- мною створений взірцевий ринок в місті. 
- зроблені всі умови для комфортного розвитку бізнесу. 
- організовані нові робочі місця. 

Дані підприємці виявили гостре бажання (під шумок) викупити землю під павільйонами, в яких вони здійснюють торгівлю, всупереч вимогам договорів та законодавства, так як дана земельна ділянка знаходиться в оренді ФОП Когута О.С. Моя відмова їх обурила, і як наслідок, почався тиск та маніпуляції на темі викупу земельної ділянки. 

Спостерігаючи за поведінкою даної п’ятірки, я вимушений був звернутись до решти підприємців ринку «Північний» для з’ясування їхної думки. В свою чергу, вони зареєстрували звернення до міської ради та депутатського корпусу про те, що не заперечують щодо передачі в приватну власність земельної ділянки ФОП Когуту О.С., під яким поставило підпис 53 підприємці, які абсолютно впевненні в подальшому розвитку Нашого ринку. 

На мій погляд, тих 5 підприємців зневажають думку 53 підприємців, з метою задоволення власних амбіцій та з корисливих мотивів. Дані дії націлені на дестабілізацію нормального функціонування ринку. 

Створюючи цей ринок, я не шкодував ні власної праці, ні фінансових вкладень, з метою стабільного його функціонування та підтримання статусу найкращого ринку. Тому хочу відповідально заявити, що ринок «Північний» як працював так і надалі буде працювати. Після викупу земельної ділянки, мною буде прикладено максимум зусиль для розвитку всіх підприємців на даному ринку. 

Р.S. Робіть висновки.

Всього коментарів: 31
1
погоня | 28.03.2013 | 23:10
+ (1) -
З інформації Когута не зрозуміло чи продав він підприємцям  кіоски, які пізніше приватизував на себе, чи вони хочуть собі землю під власністю Когута. Мені здається, що підприємці не хочуть віддати Когуту свої кіоски. Адже викупивши землю і маючи на руках свідоцтво на право власності на кіоски Когут зможе вигнати будь кого з ринку. Ось і бояться його гніву ті 53 підприємці. А  5 чоловік воюють за своє
2
иванко | 28.03.2013 | 23:48
+ (0) -
Молодці Жданюк та компанія хоть хтось втре носа цьому негіднику.
3
Юхим | 29.03.2013 | 00:02
+ (0) -
Ахаха, Жданюк сам з собою розмовляє.

По темі: Доріан Грей в попередній темі коротко і по суті написав. сподіваюсь, він не образиться, якщо я його процитую:
"Особисто не знайомий ні з Когутом, ні з підприємцями, але взагалі не бачу проблем у даній ситуації. Влада надає в оренду особі земельну ділянку...ця особа за власний кошт будує на ній магазинчики...оформлює на них (не плутати з землею) право власності...вклавши в них чималу суму, заключає з підприємцями ДОГОВОРИ ОРЕНДИ МАГАЗИНІВ і хоче, як і будь-яка(!) людина, отримати від цього прибуток...звертається до влади з питанням про можливість продажу даної земельної ділянки...влада каже добре, але ти роби всі документи і сплачуй 1% від вартості...особа підготовила всі документи, сплатила 1%, принесла ці документи...влада каже ні, ми передумали...постає питання: ЯКИМ БОКОМ ТУТ ЦІ 5 чи скільки там ПІДПРИЄМЦІВ, які ТИМЧАСОВО КОРИСТУЮТЬСЯ магазинами??? є відносини між орендарем земельної ділянки (власником магазинів) і депутатими!!!
П.С. Чесно кажучи, на місці Гєши, я б поступив по інщому: розірвати договори оренди з тими, кому щось не подобається і хай йдуть і САМІ спробують створити щось своє, з НУЛЯ, а то зараз на все готовеньке, кожен зазирається. Вам ще на руках його треба носити за те що дав можливість годувати сім'ї, а не мявкати щось. Доречі, кожного ранку йдучи в гараж, бачу як він особисто його прибирає, в той час як ви ще спите!Дякую за увагу."

А від себе додам - ніякого конфлікта і не було. Просто деякі особо одаренні сиділи на печі плювали поки Когут пахав, створюючи ринок, а тепер зручний мамент зіскочити з печі і почати качати права з криками "рятуйте, грабббяяяят". Як можна забрати в людини те, чого в неї й не було? Не було в цієї гоп-пятірки землі - і не буде поки самі не зароблять. А на чужий каравай нічого рот роззявляти.
4
зззззз | 29.03.2013 | 01:03
+ (-2) -
слухайте, а всі рішенняя та договори підписані Анощенко, а казали що це все Куц та гоп компанія. Виявляєтьс дерібанщиком землі був Анощенко?
5
Ольга | 29.03.2013 | 01:11
+ (3) -
Та то ззззз робить вигляд ніби не знає елементарного - депутати голосували за це рішення. А підписує всі рішення голова в будь-якому випадку, навіть коли сам за них не голосував)
6
зззззз | 29.03.2013 | 01:12
+ (-2) -
чому тоді Анощеноко не скористався правом вето, як це він робив, коли це стосувалось безпосередьньо його повноважень, а? слабо спортсменам пояснити? До речі респект боту -спортсмен, який так швидко захищає колишнього мєра, мабуть цє мєр?
7
зззззз | 29.03.2013 | 01:16
+ (-1) -
ольга - це дружина Анощенко?
8
кровосися | 29.03.2013 | 01:23
+ (1) -
кормушку не можуть поділити. подобається мені спостерігати за всім цим безладдям. цікаво, чим все це закінчиться?
9
правда | 29.03.2013 | 11:20
+ (-3) -
для пи..ЗЗЗЗЗЗ..дуна, интерестно в каком возрасте надо так не дружыть с головой, что бы не понимать елементарных вещей??? Если не знаешь процедуры принятия решений...тогда не вставляй свои реплики !!! Городскую власть и депутатский корпус всё устраивало в продаже етой земли, так как лягут большыё деньги в бюджет. Но появились "хитровые...ные" торгашы ( 5 шт. ) которые решыли ворвать кусок того, что им не пренадлежит, и бегают по Горсовету обещая большые проблемы ( вызвать СМИ, показать по телевизору) руководству города и отдельным дипутатам ( а електоральные проблемы депутатам не к чему, так как скоро будем их переизберать !!! ) вот и тормозится принятие етого вопроса....хотя аналогичная земля без шума была продана фирме "Скорпио" (супермаркет "У Маэвского", перемоги 19). Если бы по схеме Жданюка ...г-н Маэвский, г-н. Деревянчук, и ещё несколько арендарей должны были высказать свои притензии на ету землю ???? Так получается???? Но ето одекватные люди !!! Геше гнать ету "хитровые...ную" 5-ку с рынка надо !!! что бы пасть скою не открывали !!!
SS | 29.03.2013 | 11:40
+ (3) -
Хвали мене моя губонько! Я вважаю що підприємцям ринку Північний, так як вони є власниками своїх магазинів необхідно звернутися із заявами до міської ради про виділення їм земельних ділянок, які знаходяться під магазинами. Частково можливо і орендують підприємці магазини у Гєши але останній ще до початку будівництва попродавав ці магазини, а тому інформація щодо оренди є перекрученою. Гоніть того взірця і працюйте спокійно.
правда | 29.03.2013 | 12:06
+ (0) -
Яка заява до міської ради??? ти виспався??? Земельна ділянка в оренді у Когута на багато років!!!
каток | 29.03.2013 | 15:44
+ (0) -
то хай собі орендує і далі.
zagrava | 29.03.2013 | 12:09
+ (3) -
Великий Комбінатор Геша хоче двіччі поиметь всіх, і владу і підприємців.Один раз продав кіоски тепер ще раз продасть,тому що люди вірили на слово і документів неоформлювали(або здасть в оренду зовсім другим людям).Нашу безтолкову владу також нагріє, бо є лобісти його бізнесу з тої ж таки влади .Вихід один- неважливо який дим чорний чи білий піде з цього базару Папі-Геші всерівно пісець!!!
правда | 29.03.2013 | 12:23
+ (-2) -
для zagrava....ти сказав "бо є лобісти його бізнесу з тої ж таки влади"...прокоментую: Коли приймається одностайне рішення На сесії Кузнецовської міської ради "про оцінку, та викуп даної земельної ділянки" та ще й не ветується паном Анощенком, а підписується !!! (знаючи як працював депутатський копрус з мером Анощенком С.І. - як кішка з собакою) то це означає не лобіювання інтересів , а ЧІТКА ПОЗИЦІЯ ВСІХ РІВНІВ ВЛАДИ В МІСТІ в цьому питанні, і дана процедура дуже вигідна місту !!! Логічно??? А лобісти з"явилися у Жданюка і компанії (я так думаю не безкоштовно) і тим самим кидають тінь на нашу владу...що рішення які приймаються на сесії " рубля ломаного " не вартують!!!
Аламак | 29.03.2013 | 12:25
+ (3) -
Вартість земельної діляник 4,5 млн.? Не хіло, хоча для Кузнецовська це і не багато.
Всі гребуть, розбирають, чоловік теж собі захотів урвати. Що тут нового? А влада з баригами не один день переплелися. І в місті вже всі собі базари порозбирали.
Але одна справа земля під своїм підприємством, інша під чужим.
Тихенько провести дерибан не вдалося, багато зацікавлених.
А чому не влаштовує статус-кво - Когут орендує в міста, торговці орендують в Когута? Ага, гроші йдуть в бюджет міста, а не ФОП. Кепсько.
123 | 29.03.2013 | 12:53
+ (-1) -
Аналіз даної ситуації:
1.Питання договір і оплата авансу стосується тільки оцінки майна.
2.Рішення ради стосується тільки оцінки майна.
Як говорять в Одесі оцінка і рішення про передачу землі у властність - дві великі різниці????
3. Згідно ЗК України і чинного законодавства по даній ситуації, іде підміна поняття з боку Геші і його прибічників.
Прокуратура - повинна втрутитись в дану ситуацію, адже іде порушення законодавства в даному питанні з боку міської ради - зокрема депутатів .
Зокрема чинне законодавство забороняє передавати у властність рішенням ради - відсутність капітальної споруди на даній землі. Там повинен бути аукціон, де всі ФОП зможуть можуть прийняти участь, і викупити землю під своїми ларьками - це ї є вихід з даної ситуації! Або ж залишити цю ситуацію як вона і є. Тобто оренда землі – наповнення місцевого бюджету.
Анна | 29.03.2013 | 13:26
+ (0) -
для 123 Рішенням Кузнецовської міської ради Рівненської області №591 від 14 вересня 2012 року мені, ФОП Когуту О.С., надано дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для викупу її у власність. Зачем тогда делать оценку если не выкупать эту землю.Неискревляй написаное и не делай вид какбудто ты чтото недопонял тут всё ясно по тексту написано. У геши есть оформленные капитальные сооружения на даной земле если незнаеш непиши. Ага предпрениматели купят и землю и инженерные сооружения под ней и раздеребянят туалет на части чтобы каждый имел свою часть чтобы туда ходить.....что ты за бред пишеш.
Аламак | 29.03.2013 | 13:46
+ (2) -
Справді, капітальних споруд немає, а дозвіл на оцінку може означати стартову ціну на аукціоні. Аукціон має бути по закону. Та й підприємці можуть організуватися в якесь ООО чи АО.
123 | 29.03.2013 | 14:19
+ (0) -
для 18 Анна - так там э капытальна споруда у вигляді туалету. Але згідно будівельних норм - це не являється кап.спорудою.
Стосовно інженерних споруд - то нехай Геша надає послуги по подачі води і каналізації, а також охороні ларьків!!! Все тоді буде по закону!!
правда | 29.03.2013 | 15:23
+ (-6) -
для 123 и Алмак ..... 1) Послуги по водопідведеню і водовідведеню в Нас надає КМКП, який Геша??? (по твоей логике поработай 5 лет, вложы сотни тысяч гривен, построй свой рынок и предоставляй такие услуги !!! Ты что совсем с головой не дружышь ???)
2) Алмак а ты кто такой? закон? или трактователь закона? или просто дурило? ты сказал "а дозвіл на оцінку може означати стартову ціну на аукціоні" а в документе написано "надано дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для викупу її у власність Когуту О.С." какой аукцыон какие ООО, АО ??? ты совсем не понимаешь что написано в офицыальном документе ??? о чём ты тут расказываешь....мозгов докупи, а потом коментируй !!!!!!!
Аламак | 29.03.2013 | 15:51
+ (3) -
В офіційному документі написано, що головою міської ради являється особа виборна. А на ділі виходить, що управляє якийсь чиновник, якого ніхто не обирав.
Надано право проводити експертну оцінку землі особі, яка буде ту землю викуплювати? Тут дуже розумна людина постаралася.
правда | 29.03.2013 | 15:29
+ (-6) -
для Алмака.... если аукцыон, то тебе вместе со Жданюком и компанией надо было подать документы в Горисполком для покупки земли с аукцыона ))) которая находится у Когута О.С. в оренде на много лет вперёд...ты хоть думаешь что ты пишешь???
P.S. Надо сначала всем "умникам" на аукцыоне серой жыдкости для мозга докупить, но всё равно на всех не хватет (ето-же аукцыон).
Аламак | 29.03.2013 | 15:56
+ (3) -
Значить спочатку слід скасувати договір оренди і потім об'явити аукціон на продаж землі. Схоже на кидалово. Але коли є право оренди, а стараються купити, теж схоже на кидалово, але з іншої сторони.
Видно, що правда сірої речовини вже докупила, так обурюється.
каток | 29.03.2013 | 16:04
+ (0) -
Не забувайте,що Гєша тільки підставна особа і виконує те що йому наказують, а його господар в свій час зруйнував одне з найбільших підприємств міста і на частину цих грошей збудував ринок. Чи може Гєша брав кредити для будівництва?
...правда... тримай себе в рамках, тут не змагання хто кому більше нахамить.
123 | 29.03.2013 | 16:28
+ (0) -
для 18 Анна - Рішенням Кузнецовської міської ради Рівненської області №591 від 14 вересня 2012 року "мені" - причому тут ти якщо мова йде про Когута, хоча напевно це ти і є?
123 | 29.03.2013 | 17:03
+ (0) -
для 28 Анна - їще раз повторюю - "пост" для 123 Рішенням Кузнецовської міської ради Рівненської області №591 від 14 вересня 2012 року мені,...... Читай що пишеш, а потім коментуй ділок.
123 | 29.03.2013 | 18:36
+ (0) -
Останный раз Для 30 Анна - пост №18 читай уважно що пишеш, 1 рядок коментаря передостаннє слово перед словом ФОП, стоїть слово "мені" - до чого тут ти????????
А далі по тексту......
б.я | 29.03.2013 | 18:39
+ (3) -
Ну тупоооооой...

Вона ж нормально поясноє - її фраза, це цитата зі звернення Геши. Там написано "Рішенням Кузнецовської міської ради Рівненської області №591 від 14 вересня 2012 року мені, ФОП Когуту О.С.,"

Вона просто ЦИТУЄ.
Анна | 29.03.2013 | 22:15
+ (0) -
Ну немного притормаживает ..... я незнаю как ещё разжевать написаное....
ВЛАДА | 03.04.2013 | 13:30
+ (-1) -
ВЛАДА ПОВІДОМЛЯЄ.ПАН ЖДАНЮК У СВІЙ ЗІРКОВИЙ ЧАС ОТРИМАВ ВИНАГОРОДУ ДВА ЛАРЬКА НА РИНКУ ПІВНІЧНИЙ ЗА ВИРІШЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОГО ПИТАННЯ АЛЕ ДОКУМЕНТИ НІХТО НЕ ПОДАРУВАВ ОТ ІОБ"ЯВИВ ВІЙНУ КОГУТУ О.С
Рекс | 01.11.2014 | 14:40
+ (0) -
Більшість підприємців навіть гадкине мають до даного часу, що на їхні торгові павільйони ( які вони купили по
сумнівним договорам), виготовлений технічний паспорт і свідоцтво на право
власності торгових павільйонів (без землі) , не на користь підприємців.
 Всі думали, що Жданюк з Когутом воює за землю.
І коли Когут збирав підписи на заяві про викуп землі, люди підписували бо
більшість власників не претендує на землю.
Стоїть зазначити , що не всі ТП викуплені, половина просто орендується  і
цим власникам зовсім не до потреби знати, що, чиє і де.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1048
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9191

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів