34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Рівненська АЕС працює у штатному режимі

Рівненська АЕС працює у штатному режимі

24.01.2014

8

2075

24 січня 2014 року інформаційний простір України буквально вибухнув сенсаційною новиною під заголовками: "Готується захоплення Рівненської АЕС",  "Планується захоплення РАЕС", "На Західній Україні планується захоплення Рівненської АЕС?", "Нависла загроза захоплення протестуючими Рівненській АЕС". Новину підхопили не лише рівненські сайти, а й інтернет-ресурси усієї України. 

Сьогодні прес-служба ВП "Рівненської АЕС" прокоментувала дану новину:

"Рівненська атомна електростанція працює у штатному режимі. Про це заявив заступник генерального директора з фізичного захисту та режиму Володимир Конюк. 

Кілька годин тому в Інтернеті з’явилося повідомлення про те, що невідомі особи здійснюють тиск на співробітників станції з метою захоплення об’єкту. Посилаючись на анонімне джерело, ЗМІ стверджують, що на співробітників служб, підпорядкованих заступнику генерального директора з фізичного захисту та режиму, а також на їхні сім’ї здійснюється тиск з метою підготовки спроби «фізичного проникнення на територію АЕС». 

Повідомляємо, що Рівненська АЕС працює у штатному режимі. 

Охорону атомної електростанції забезпечують внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ. Також нагадуємо, що відповідно до вимог ст. 47 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», проведення зборів, мітингів, демонстрацій та інших громадських заходів на території ядерної установки чи об’єкта, призначеного для поводження з радіоактивними відходами, та в санітарно-захисній зоні забороняється. Також забороняється організація і проведення мітингів, демонстрацій, пікетування, блокування транспортних комунікацій та інших громадських заходів за межами території ядерної установки чи об’єкта, призначеного для поводження з радіоактивними відходами, та їх санітарно-захисних зон, якщо внаслідок проведення таких заходів може виникнути порушення дієздатності систем ядерної установки чи об’єкта, призначеного для поводження з радіоактивними відходами, або буде утруднено допуск персоналу, підвезення людей, вантажів, пожежної та іншої спеціальної техніки. Особи, винні в порушенні положень цієї статті, притягуються до відповідальності згідно з законодавством України".

Також інформацію про те, що АЕС України працюють у штатному режимі, розмістив сайт ДП НАЕК "Енергоатом":

"Державне підприємство НАЕК «Енергоатом» експлуатує 15 атомних реакторів та виробляє до 50 відсотків електроенергії України. Відповідно до Закону України «Про використання ядерної енергії і радіаційну безпеку» на Компанію покладено функції експлуатуючої організації, що відповідає за постійне підвищення рівня безпеки АЕС України. 

Станом на сьогодні рівень безпеки діючих енергоблоків відповідає національним та світовим стандартам, що підтверджено МАГАТЕ та іншими міжнародними організаціями. 

В умовах загострення політичної ситуації в Україні робота енергоблоків АЕС відбувається в штатному режимі згідно з затвердженим графіком, виконується виробнича програма, проводяться всі заплановані заходи. 

Забезпечення режиму фізичного захисту, охорони та оборони АЕС України здійснюється згідно з міжнародною Конвенцією про фізичний захист ядерного матеріалу та вимог законів України. 

Відповідно до законодавства України підрозділами фізичного захисту українських АЕС та військовими частинами внутрішніх військ МВС України забезпечується безперервність функціонування систем фізичного захисту АЕС, безумовне виконання вимог перепускного та внутрішньоо’бєктових режимів, посилений рівень охорони ядерних установок та ядерних матеріалів, заходи запобігання виникнення кризових та надзвичайних ситуацій. 

Персонал суворо дотримується норм, правил і стандартів ядерної та радіаційної безпеки. Колектив ДП «НАЕК «Енергоатом» неухильно дотримується норм діючого законодавства. Морально-психологічний клімат у колективах ДП «НАЕК «Енергоатом» стабільний. 

Жодних проявів, які б свідчили про можливість вчинення будь-яких дій, які б могли призвести до порушень умов безпечної експлуатації АЕС, не зафіксовано."
Всього коментарів: 8
1
www | 25.01.2014 | 13:21
+ (0) -
Митингующие захватили Министерство энергетики и угольной промышленности.
http://glavcom.ua/news/180478.html
2
GenkaUA | 25.01.2014 | 15:18
+ (0) -
Ну ну хай прийдуть і спробують принаймі. Це ж ядерний обєкт в такому випадку потрібно відкривати відразу вогонь на ураження. Це ж тре до такого додуматись РАЕС нашу атакувати.
3
Фейк | 25.01.2014 | 15:21
+ (0) -
Та це фейк, думаю що ніхто не збирався РАЕС захоплювати. Спеціально хтось поширив, щоб внести паніку. Так що просто не звертайте уваги!
4
СекС | 25.01.2014 | 15:58
+ (0) -
РАЕС переведено на спеціальний режи охорони!
5
Спец | 25.01.2014 | 16:08
+ (0) -
Все АЭС Украины переведены на спецрежим охраны

Об этом заявил министр энергетики и угольной промышленности Эдуард Ставицкий.

Напомним, сегодня здание Министерства энергетики и угольной промышленности было захвачено активистами Гражданского движения «Спільна справа», но позже было освобождено.

«Мне удалось убедить людей выйти из помещения. Здание освободили», - сказал Ставицкий в комментарии УНИАН.

Внешнее блокирование здания министерства будет продолжаться, а в здание будут пускать сотрудников ведомства по пропускам.
6
www | 26.01.2014 | 01:11
+ (-1) -
GenkaUA, ти дибіл!!!!
Нехай твоїх рідних на ураження стріляють!!!!
Чи ти думаєш, що твоя Раес важливіша за життя?
7
GenkaUA | 26.01.2014 | 09:32
+ (0) -
дебільне створіння вивчи що таке радіація і її вплив, а потім пиши свою галіматню. РАЕС не хлібзавод чи пивзавод.
8
ОО | 20.02.2014 | 22:52
+ (0) -
Це що у людей має бути в голові, щоб таке придумати??

"Одуревшие майдановцы уже не знают что захватывать. Сегодня «мирные митингующие» перешли к захвату стратегических объектов Украины.

Среди прочего, сегодня была захвачена Атомная электростанция в городе Ровно. После штурма станции, активисты заняли административные блоки, подожгли архивы и главный сервер. Теперь, когда контроль над главный энергетическим ресурсом области установлен, новоиспеченный комендант Ровенской атомной станции просто не знает что с ней делать.

«Ми поділемося своєю енергією з усім народом України» — шутит А. Шлейман (комендант Ровенской АС, представитель «Правого Сектора» г. Ровно)."

З сайту http://r-u.org.ua/?p=8528
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1100
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9243

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів