34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // КМКП // Роз'яснення щодо встановлених соцнормативів користування ЖК послугами

Роз'яснення щодо встановлених соцнормативів користування ЖК послугами

24.06.2016

1

1725

Роз'яснення щодо встановлених соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами.

 

З метою забезпечення державних соціальних гарантій у сфері житлово-комунального обслуговування, приведення існуючих норм споживання житлово-комунальних послуг до їх фактичного обсягу споживання, дотримання принципу соціальної справедливості під час надання субсидій, Кабінетом Міністрів України внесено зміни до постанови № 409 від 06.08.2014 року «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», установлено такі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава встановлює субсидії:

 

Для централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання):

 

- у разі використання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку, - 0,0548 Гкал на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;

 

- у разі використання електричної енергії для індивідуального опалення - 65 кВт·г на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період.

 

За наявності окремого обліку споживання електроенергії за періодами часу соціальний норматив використання електричної енергії розподіляється таким чином:

 

- за двозонними тарифами, диференційованими за періодами часу: 67 відсотків об’єму спожитої електроенергії за тарифом в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години) та 33 відсотки об’єму спожитої електроенергії за тарифом в інші години доби;

 

- за тризонними тарифами, диференційованими за періодами часу: 21 відсоток об’єму спожитої електроенергії за тарифом в години максимального навантаження енергосистеми (з 8-ї години до 11-ї години і з 20-ї години до 22-ї години), 33 відсотки об’єму спожитої електроенергії за тарифом у напівпіковий період (з 7-ї години до 8-ї години, з 11-ї години до 20-ї години, з 22-ї години до 23-ї години) і 46 відсотків об’єму спожитої електроенергії за тарифом в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години);

 

 

Для користування послугами з централізованого постачання холодної води - 2,4 куб. метра на одну особу на місяць за наявності централізованого постачання гарячої води та 4 куб. метри на одну особу на місяць за відсутності централізованого постачання гарячої води.

 

У разі перерви у наданні послуг з централізованого постачання гарячої води (більш як на 14 діб) в установленому законом порядку - 4 куб. метри холодної води на одну особу на місяць.

 

 

Для користування послугами з централізованого постачання гарячої води - 1,6 куб. метра на одну особу на місяць. для користування послугами з централізованого водовідведення - 4 куб. метри на одну особу на місяць.

 

У разі відсутності централізованого водовідведення (за відсутності системи централізованого водовідведення та за наявності централізованого водопостачання і вигрібних ям) для вивезення рідких нечистот - 4 куб. метри на одне домогосподарство на місяць.

 

 

Для користування послугами з електропостачання (до 31 грудня 2017 р.) в житлових приміщеннях (будинках):

 

- обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання гарячої води - 130 кВт·г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 250 кВт·г на місяць;

 

- обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води - 150 кВт·г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 270 кВт·г на місяць.

 

 

Користування послугами з вивезення твердих побутових відходів - 0,4167 куб. метра на одну особу на місяць; рідких побутових відходів - 0,76 куб. метра на одну особу на місяць.

 

Залежно від особливостей регіонів та типу будівель соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, встановлені визначаються з урахуванням коригуючих коефіцієнтів.

 

 

 

 

Управління праці та соціального захисту населення

Всього коментарів: 1
1
Mehanik | 24.06.2016 | 23:36
+ (0) -
Это если семья 5 человек умножаем на 0,4 куба мусора = 2 куба. Допустим мусорный бак имеет 1 куб. Мусор вывозят 1 раз в 2 дня это 15 кубов. Это приблизительно 10 семей .тогда за что платят остальные???
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів