34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // КМКП // Роз’яснення щодо розрахунку тарифу мешканцям гуртожитків

Роз’яснення щодо розрахунку тарифу мешканцям гуртожитків

23.03.2016

1

1754

Роз’яснення КМКП

 

щодо розрахунку тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються мешканцям гуртожитків за адресами:

 

м-н Перемоги,21 «Електрон»,24, 24/1, «Прометей».

 

 

У зв’язку з прийняттям на баланс Кузнецовським міським комунальним підприємством гуртожитків для проживання сімей за адресами: м-н Перемоги, 21; 24 та гуртожитку для проживання одиноких громадян за адресою Перемоги 24/1 «Прометей», відповідно до рішення Кузнецовської міської ради від 31 липня 2015р. № 2048 «Про передачу комунального майна з балансу виконавчого комітету на баланс КМКП (Перемоги,21)» та рішення Кузнецовської міської ради від 13 січня 2016р. № 138 «Про надання згоди на передачу державного майна у комунальну власність територіальної громади» розрахована вартість на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються Кузнецовським МКП мешканцям гуртожитків.

 

Вартість надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій визначено на основі економічно обґрунтованих планових (нормативних) витрат окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників послуг, що повинні надаватися в будинку для забезпечення санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків з урахуванням Переліку послуг, що визначений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

 

Під час розрахунку нормативних витрат враховувались середньомісячні витрати з оплати праці виходячи із мінімальної заробітної палати в розмірі 1378 грн., відрахування на соціальні внески в розмірі 22 %, матеріальні витрати окремо за статтями експлуатаційних витрат враховуючи діючі ціни на матеріальні ресурси та паливно-мастильні матеріали, енергетичні ресурси – вартість кВт/год. в розмірі 0,825 грн. для освітлення місць загального користування, накладні витрати, обов’язкові платежі.

 

Виробничий персонал необхідний для належного утримання гуртожитків та прибудинкової території розрахований відповідно до наказу Мінрегіонбуду та ЖКГ України від 25.12.2013 р. № 603 «Про затвердження Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій».

 

 

Перелік послуг

 

Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

 

Структура, періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

 

 

 

Джерело: kuznetsovsk-rada.gov.ua

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів