34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // В.о. міського голови Кузнецовська звинуватили в корупції

В.о. міського голови Кузнецовська звинуватили в корупції

16.11.2013

24

2185

За всі роки незалежності України декларована владою боротьба з корупцією врешті-решт дісталась і до Кузнецовська. Ситуація, котра на сьогоднішній день склалася в нашій міській раді, з лишком перекриває події минулого року, коли депутати Кузнецовської міської ради звинувачували один одного в корупційних діях (детальніше про ті події можна прочитати тут, тут, тут і тут).

Як стало відомо, восени 2013 року відповідними органами було отримано інформацію, котра вказувала на наявність в діях виконуючого обов’язки голови Кузнецовської міської ради Куца Ігоря Валерійовича (члена Кузнецовського осередку ВО «Батьківщина») ознак адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП («Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів»), який при виконанні обов’язків Кузнецовського міського голови (посада якого відноситься до третьої категорії посад, відповідно до підпункту «в» п.1 ч.1 ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції») є суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, порушив встановлену Законом вимогу щодо необхідності урегулювання конфлікту інтересів.

Зокрема, в протоколі йшлося про те, що: " ... використовуючи надані Законом України «Про місцеве самоврядування» повноваження, Куц І.В., здійснював організацію підготовки пленарних засідань, доповідав порядок денний, головував на пленарних засіданнях, пропонував депутатам проголосувати за відповідні проекти та підписував прийняті радою рішення, на підставі яких його матері (яка має інше призвище), дозволено приватизувати шляхом викупу комунальне майно – торгові ряди вбудованих приміщень, магазин «Барвінок» (нежитлове приміщення вбудоване в багатоквартирний житловий будинок) площею 72,5 кв.м., за адресою: м.Кузнецовськ, м-н Вараш, 11, секція 3.
Зокрема, Куц І.В., здійснював організацію підготовки четвертого пленарного засідання сесії Кузнецовської міської ради шостого скликання та питань, що виносились на розгляд сесії ради, яка відбулась 28 грудня 2012 року.
Головуючи на вказаному пленарному засіданні, Куц І.В., доповів порядок денний, до якого було включене питання «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації у 2013 році до міської програми приватизації нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Кузнецовськ на 2011-2015 роки».
В ході розгляду даного питання на сесії, Куц І.В., запропонував депутатам прийняти проект рішення та виніс його на голосування, після чого було прийняте рішення №668 від 28.12.2012 року «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації у 2013 році до міської програми приватизації нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Кузнецовськ на 2011-2015 роки». В подальшому Куц І.В., підписав прийняте Кузнецовською міською радою рішення, згідно якого його матері, дозволено приватизувати шляхом викупу об’єкт нерухомого майна – торгові ряди вбудованих приміщень, магазин «Барвінок» (нежитлове приміщення вбудоване в багатоквартирний житловий будинок) площею 72,5 кв.м., за адресою: м.Кузнецовськ, м-н Вараш, 11, секція 3.

Крім того, Куц І.В., здійснював організацію підготовки сесії ради та питань, що виносились на розгляд позачергової тридцять другої сесії Кузнецовської міської ради шостого скликання, яка відбулась 29 травня – 7 червня 2013 року.
Головуючи на вказаному пленарному засіданні, Куц І.В., доповів порядок денний, до якого було включене питання «Про встановлення ціни продажу об’єктів комунального майна».

В ході розгляду даного питання на сесії, Куц І.В., запропонував депутатам прийняти проект рішення, виніс його на голосування та особисто голосував, після чого було прийняте рішення №924 від 7.06.2013 року «Про встановлення ціни продажу об’єктів комунального майна». В подальшому, Куц І.В., підписав прийняте Кузнецовською міською радою рішення, згідно якого його матері, встановлено ціну продажу об’єкта нерухомого майна - магазин «Барвінок» площею 72,5 кв.м., за адресою: м.Кузнецовськ, м-н Вараш, 11 секція 3, в сумі 82331 грн. без ПДВ.
Чим порушив вимоги визначені Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».
Таким чином, Куц І.В., при виконанні обов’язків Кузнецовського міського голови, своїми діями порушив вимогу щодо необхідності урегулювання конфлікту інтересів, передбачену п.2 ч.1 ст.14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та ст. 12-1 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», зокрема не повідомив Кузнецовську міську ради про його наявність.
Враховуючи викладене, в діях Куца І.В., вбачаються ознаки адміністративного корупційного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 172-7 Кодексі України про адміністративні правопорушення (Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів»).
Незважаючи на це, Куц І.В., будучи належним чином ознайомлений із вимогами вказаних нормативно-правових актів, не повідомив Кузнецовську міську раду про наявність конфлікту інтересів."

Втім, як відомо, складення протоколу про корупцію ще не означає притягнення особи до відповідальності за корупційне правопорушення - це компетенція суду, до якого і був направлений зазначений протокол для розгляду. 

Кузнецовський міський суд під головуванням судді Малкова В.В. розглянув дану справу 14 жовтня 2013 року.

Довідково. 
Відповідно до ч.1 ст.1 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» конфлікт інтересів – це суперечність між особистими майновими, немайновими інтересами особи чи близьких їй осіб та її службовими повноваженнями, наявність якої може вплинути на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи не вчинення дій під час виконання наданих їй службових повноважень.

При цьому, п.2 ч.1 ст.14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» встановлено вимогу для посадових осіб місцевого самоврядування щодо невідкладного повідомлення безпосереднього керівництва про наявність конфлікту інтересів. Вказану норму деталізовано ст. 12-1 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», якою передбачено обов’язок міського голови, секретаря ради у разі виникнення конфлікту інтересів негайно доповісти про це відповідній раді та вжити всіх необхідних заходів, спрямованих на запобігання конфлікту інтересів.

Всього коментарів: 24
1
Патріот | 18.11.2013 | 22:52
+ (1) -
Так ринкова ціна комерційної нерухомості в центрі міста десь 1000 доларів США за 1 кв.метр, а тут продали по 1000 грн - ну звісно тут всі ознаки корупції.
Совість треба мати.
2
оса | 18.11.2013 | 22:59
+ (0) -
ТАК! ТАК!І я про совість. Продали обєкт.як і всім попередникам.
3
СБУ | 18.11.2013 | 23:57
+ (0) -
Не хвилюйтесь люди ми розслідуємо цю справу і Куц і Ко отримають своє.
4
75857 | 19.11.2013 | 00:03
+ (0) -
3 СБУ Ви розслідуйте спочатку справу по дачах в аеропорту, які деякі Ваші чиновники вкрали у бабульок, то там корупції немає чи не так.
5
Виборець | 21.11.2013 | 12:07
+ (3) -
Я хочу звернутись до Кравця. Юрію Михайловичу! Я на виборах голосував за Вас. Я повірив у Вашу передвиборчу програму. Мене не цікавить корупція Куца, мене цікавить Ваше ставлення до цього факту, як свободівця.

Першим пунктом у Вашій передвиборчій програмі стояло: "Ми розпочнемо працювати негайно над такими програмами: Подолання корупції – найбільшого зла нашого міста!".

Де ваше подолання? Ви особисто голосували за продаж мамі Ігоря Куца магазину? Ви не могли не знати, що продаж магазину за таку ціну - це обкрадання громади міста і особисто людей, які за вас голосували. Це не корупція?

Ваша дружина - Валентина Кравець, є у списку людей, які отримають ділянку під гараж в обхід черги. Це не корупція?

Дружина колеги-свобідівця Миколи Пешка і заступник голови міської "Свободи" - Віктор Міцюк теж є в цьому списку. Це не корупція??

Вам не соромно буде тепер дивитись своїм виборцям в очі? Всі принципи, які пропагує Свобода на ділі виявились мильною бульбашкою? Як тільки запахло грішми - бульбашка лопнула? Прикро.
6
55 | 21.11.2013 | 21:07
+ (0) -
Мене цікавить питання, коли магазини продавали за ту ж ціну жінці Литвина, Чмеля та іншим, чому всі тоді мовчали, що це корупція. Коли Литвин за кошти комунального робив ремонт в магазині теж всі мовчали, а зараз комусь дуже вигідно стало нагнітати обстановку і я знаю кому Сергію Івановичу треба, щоб в місті була колотнеча, бо ніяк людина не заспокоїться з своєю відставкою
7
Житель | 21.11.2013 | 21:36
+ (2) -
55, от і мене цікавить, чому особисто ви мовчали раніше, якщо знали про ці факти? Бо коли ви знали і покривали - то ви такий самий як і вони. Інакше чому ж ви говорите про це лише зараз, коли Куц проколовся? Якби прості люди знали - то не мовчали б. Якщо ви не покажете докази, що "продавали за ту ж ціну жінці Литвина, Чмеля та іншим" - будемо вважати, що ви збрехали, щоб просто перевести увагу з Куца на інших осіб.
8
daf | 21.11.2013 | 23:36
+ (0) -
Ну ви що,не розумiете,Анощенко,який отримував готiвкою вiдмитi грошi через казначея Литвина,буде вам тут терпiти правду за свого подельника Литвина та його дружину якi разом успiшно грабували КМКП,приватизовували собi та своiм родичам громадське майно за копiйки.Вони вам краще про Куца розкажуть.А про себе навiщо?
9
Житель | 21.11.2013 | 23:53
+ (1) -
da, ні, не розумію. Виявляється, ви знали про якісь махінації Анощенка, а заговорили лише коли Куца за я..я взяли? То ви в долі були чи просто зараз увагу від Куца відволікаєте? Чи вам рот закривали раніше? Так можна було в вісті написати чи ще кудись, якщо у вас є докази. Чому мовчали?
55 | 22.11.2013 | 00:17
+ (0) -
А хто мені повірить , от Ви всі і зараз мені не вірите, а мовчати вже не сила, коли ця брехлива людина,яка з міського бюджета нагарбала стільки, що куди там Куцу і депутатам разом взятим сидить і обріхує всіх. Хай піднімуть договора по закупках на яких сидів Ковальчук, то чомусь з цим СБУ не йде розбиратися, а шукає крайніх, як завжди.
daf | 22.11.2013 | 00:49
+ (0) -
У Анощенка з цiею службою склалися "дружнi" стосунки тому вони разом зацiкавленi в його поверненi до влади.Про це не знае хiба глухий.
галина | 22.11.2013 | 13:54
+ (-1) -
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА ПІД БУДІВНИЦТВО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ ЦЕ ЦІНА ДРУЖБИ??????????????????????
галина | 22.11.2013 | 13:57
+ (-1) -
ПАНЕ АНОЩЕНКО ПОДАРуЙТЕ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ПІД ГАРАЖ,ЯКУ ВИ вЗЯЛИ БЕЗ ЧЕРГИ ІНВАЛІДАМ ЧИ ЧОРНОБИЛЬЦЯМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!СЛАБО, ШКОДА???????????????????
daf | 22.11.2013 | 22:34
+ (-1) -
Як та иуда Анощенко бiгае по квартирам свого будинку та пропонуе людям написати заяви в виконком на гараж.А сам собi награбастав не один гаражик та дачу."Благодетель" хренов.
лет | 22.11.2013 | 23:18
+ (0) -
ОГО як Куца від злості плющить.
55 | 27.11.2013 | 02:33
+ (0) -
15 лет Це не Куца плющить, а мене вже плющить від брехні. Скільки можна поливати брудом, якби ще лили цей бруд чесні люди, то хоч не так обідно було, а то розікрали все ще і хтось тепер винен.
спостеріґач | 27.11.2013 | 11:08
+ (0) -
респект тобі Аноха і уважуха за те, що ти і не при владі не даєш гнилим
депутатам красти, бо вже як з цікаво зірвались.
порпор | 28.11.2013 | 00:17
+ (0) -
Аноха вже сам, що міг, то вкрав і без депутатів
Валя | 28.11.2013 | 19:23
+ (1) -
Куцу присудили корупцію в апеляційному суді сьогодні!!! Ура, справедливість є!
Олег | 28.11.2013 | 19:28
+ (0) -
Та ну, не вірю. В Куца в суді все схвачено. Звідки інформація, 100 % правда?
Валя | 28.11.2013 | 19:53
+ (1) -
Це в міському суді Незнамова вирішує будь-що Куцу, а то апеляційний!!! 100% правда.
daf | 29.11.2013 | 00:12
+ (0) -
анощенко не злорадствуй.
Жона | 29.11.2013 | 00:42
+ (0) -
Ігорьок, я тобі казала, що ти лох. Ця баришня, твоя шефиня, стоїть збоку красіва і чиста, а ти в ж...і і з корупцією. Треба ж було тобі так лоханутись. Хто тепер сім'ю буде кормити? Слухай жінку другий раз.
cellz | 30.11.2013 | 12:10
+ (0) -
Визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП України, з накладенням стягнення у виді штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 грн.
Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною і оскарженню не підлягає.
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/35601965
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів