34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Сенс життя - у вічній боротьбі: заручники – мешканці міста

Сенс життя - у вічній боротьбі: заручники – мешканці міста

07.11.2012

127

2682

Сенс життя - у вічній боротьбі: заручники – мешканці міста


«Справедливість є. За неї варто боротися»
Із передвиборної програми кандидата на посаду міського голови
Сергія Анощенка

Минуло рівно два роки, як були проведені вибори міського голови та депутатів Кузнецовської міської ради. Протягом цих двох років відбувався не розвиток міста, а боротьба міського голови із депутатським корпусом та мешканцями міста.

Напевно, для міського голови Сергія Анощенка вічна боротьба, створення конфліктів в оточуючому середовищі – це його стихія, це те, чим він живе і дихає, без чого він не може існувати, сенс його життя.

У короткі періоди між боротьбою Сергій Іванович бере відпустку та проводить її за кордоном, відновлюючи там сили для продовження вічної боротьби та конфлікту.

Протягом неповних двох років міський голова встиг декілька разів побувати за кордоном у декількох країнах, а наразі відпочиває у країні, що багата на нафту та шейхів-мільйонерів. Неможливо не помітити, що добробут міського голови суттєво зростає.

А поряд з цим чи є для мешканців міста справедливим те, що міським головою Сергієм Анощенком вперто подається черговий проект рішення про збільшення тарифів на оплату прибудинкової території та комунальних послуг?

Мотивація підвищення тарифів – їх збитковість. І це тоді, коли заробітна плата виконуючого обов’язки директора комунального господарства за 2011 рік складає майже 133,0 тис. грн., тобто 11 (одинадцять!!!) тисяч гривень в місяць. 

Справедливо? Чесно?

«Наведення ладу в комунальних підприємствах міста». Про це також запевняв Сергій Іванович у своїй програмі.

Але скоро вже і наводити лад не буде де, оскільки комунальне підприємство за період каденції Сергія Анощенка стало банкрутом.
Розмір заборгованості перед РАЕС сягнув майже 20 млн. грн., а це втричі більше ніж за часів попередніх трьох міських голів, разом узятих. І це при тому, що рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг один з найвищих у області.

Як реакція на такий безлад, депутатським корпусом було ініційовано проведення аудиту господарської діяльності комунального підприємства. 

Постає питання, і що ж далі збирається робити міський голова з висновками аудиту? Нічого. Міський голова вважає, що астрономічні заробітні плати керівництва КМКП і в подальшому повинні відбуватися за рахунок мешканців міста.

По-чесному і справедливому «турбується» міський голова і про працівників освіти, 21 працівника освіти Сергій Анощенко запропонував посвятити у безробітні.

З метою захисту інтересів цих працівників, депутати міської ради винесли проект рішення, який залишав ці посади, однак, міським головою у порядок денний без наявних на те підстав цей проект на голосування не був поставлений.  

Проте, у інших напрямках бюджетні кошти міським головою все ж таки використовуються «справедливо» та «чесно».

Ще у грудні 2011р. міським головою було придбано за бюджетні кошти систему відеоспостереження на вулицях міста за 83 тис. грн.

До цього часу встановлені камери відеоспостереження не працюють, а є лише декорацією, що прикрашає місто. У цьому то морози винні, то інтернет- провайдери, то ще якась біда. 

Цікаво, що закупівлею не тільки системи відеоспостереження, але й іншими закупівлями: комп’ютерів, оргтехніки, респіраторів опікується один з найголовніших заступників міського голови, який за посадовими обов’язками повинен вирішувати питання життєдіяльності міста, а не бути завгоспом.

Порушувалось депутатами і питання щодо шокуючої вартості та якості ремонту ліфтів.

Тому, депутатами було подано пропозицію вивчити ринок цих послуг та залучити підприємства з інших областей, у тому числі з міста Києва, які надають ці ж послуги значно дешевше. Звичайно, що ця пропозиція не знайшла підтримки з боку міського голови.

Не почув міський голова і пенсіонерів, які врешті змушені були звернутись на сесії до депутатів з проханням захистити від захоплення їхні садово-городні ділянки, новими господарями яких у тому числі стали два депутати, наближених до міського голови.

Залишилось без відповіді питання депутатів щодо витрачених кілька десятків тисяч гривень з міського бюджету на облаштування і досі неіснуючого дитячого майданчику, який будувала посадовець та одночасно наближений до мера депутат.

Саме тому, за таку діяльність міського голови на «благо мешканців міста», мною поданий проект рішення про припинення його повноважень, бо подальша боротьба за справедливість Сергія Анощенка лише наносить непоправну шкоду громаді міста.

Насамкінець, варто зазначити, що наступним очільником незалежної профспілки РАЕС стала близька до Сергія Анощенка людина, за сумісництвом депутат міської ради.

Саме той депутат, який вирішив, що «справедливим» буде наповнення його власних кишень за рахунок довірливих підприємців, що торгують на ринку, адже він має депутатський мандат і «дах» головного «борця» за справедливість. 

Але тут всі крапки над «і» розставлені. Горе-депутат отримав постанову суду про вчинення корупційних дій, несумісних із статусом депутата міської ради.Юрій Кравець,


депутат міської ради, фракція ВО «Свобода»

Всього коментарів: 127
1 2 3 »
1
Єллоу | 07.11.2012 | 15:44
+ (1) -
Шооо, опять власть меняется?

Надоело уже, хотя мер и правда слишком много отдыхает, в то время, когда среднестатистический кузнецовец раз в год неделю на море себе с трудом может позволить. Ближе к народу надо быть, да.
2
rt | 07.11.2012 | 16:18
+ (0) -
Справедливо і чесно висловив своє бачення.Тількі дякую за те,що відкрив очи всім, на справжню сітуацію в місті.Тепер,багато що стало зрозумілим і відносно мера і відносно його холуїв,що сакури садили
3
zet | 07.11.2012 | 17:22
+ (0) -
Свобода все більше викликає до себе довіру та повагу.Депутат Кравець Ю. грамотна,самодостатня людина,таких би більше,тоді б ми з вами жили в квітучий Україні.
4
AR | 07.11.2012 | 17:30
+ (4) -
Флаг в руки а на амбразуру, этого милого человека - столько добра сделал для людей города, что жизнь кажется как в раю. Нужно этому Юрию сказать что ты сделал за 2 года во власти, и отчитатся перед своими избирателями. А так получается сам ничего не сделал для людей, а виноваты все кроме него. Негоже Вам "пане" так работать у власти. Наведите примеры конкретных своих дел!!!! И народ Вас полюбит, поймет и простит!!!!!!!!
5
ser | 07.11.2012 | 17:34
+ (1) -
Надо создать и зарегистрировать общественную организацию жителей города Кузнецовска и подать в суд от имени всех жителей на это недоразумение и всех кто разворовывал город при его правлении
6
sir_the_dragon | 07.11.2012 | 17:51
+ (0) -
"его правлении" - це чийого? Якщо розбиратись, то з усіма, хто був з 1991 по теперішній час.
7
Аламак | 07.11.2012 | 18:18
+ (2) -
Стара пісня - мер паганий, депутати хороші. В депутатів відповідальність колективна, тобто ніякої.
А що в КМКП справді получка 11000 грн. в місяць? Нічого собі так. Вони що там, в шахтах працюють? blink
_Я_ | 08.11.2012 | 13:47
+ (0) -
Ні, вони скинулись Анощенку на путівку
8
Степан | 07.11.2012 | 20:21
+ (1) -
Нехай цей неук не розповість про себе! Наприклад, як за нього писали дипломну роботу коли "розумник" вчився в Європейсбкому (Стара Рафалівка), як прагне посісти місце заступника міського голови і, який у нього придурок колега Пешко. Ганьба і позор придурку депутату...
9
Логіка | 07.11.2012 | 20:55
+ (-1) -
Степан - у Вас пост із сфери сам дурак, а по суті питання щось можете прояснити та заперечити. Отож, до побачення.
as | 07.11.2012 | 20:58
+ (-2) -
Ура скоро ПРИПИНЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ ГОЛОВИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аламак | 07.11.2012 | 21:22
+ (4) -
...і місцевих обранців! tongue
Логіка | 07.11.2012 | 21:14
+ (0) -
AR- Ви закон про місцеве самоврядування читали? Прочитайте, там все зазначено, хто, за що відповідає. Те, що пан Юрій можливо нічого не зробив не заперечує його міркування. Ваш пост із опери - "сам дурак".
pop2 | 07.11.2012 | 21:36
+ (2) -
Нажаль Сер-Гей не зміг стати мером він залишився критиканом, плітником, самодуром але він забув, що перша особа міста це слуга народу, лідер, господарник, політик, дипломат, а цих якостей в нього не має і вже не буде. Я думаю, що якщо прокурор не втрутиться зі своїм незаконним протестом, в місті будуть перевибори, а до виборів буде в.о. секретар ради, який має стабілізувати ситуацію і почати роботу щодо зменшення витрат КМКП та призначити нового директора КМКП. Ні, по-перше звільніть цього найпппершого зассступника:) а то смішить все місто:(
_Я_ | 08.11.2012 | 13:49
+ (0) -
А прокурор втрутився бо квартиру від Анощенка отримав
микола | 07.11.2012 | 21:50
+ (3) -
Шановні всі наші місцеві депутати крім "балачок" із Вас ніхто нічого конкретно не зробив для міста, є окремі випадки їх можна перерахувати на пальцях,але вони не значні!!!! Зато медалі всі готові повісити на піджак, от наш Кравець яркий примір для цього.
patriot | 07.11.2012 | 21:59
+ (0) -
...потрібно давно всіх негідників на вили підіймати... „Поховайте та вставайте, Кайдани порвіте. І вражою злою кров"ю волю окропіте..." п.с. а то просремо неньку, як колись...
ас | 07.11.2012 | 22:10
+ (1) -
Треба його Кравця призначити В.о.мера, він знає як "освоїти" бюджетні кошти, які надходять від РАЕС. Заживемо тоді дуже дуже добре. Будемо цілуватись на вулиці один з одним.
Логіка | 07.11.2012 | 22:17
+ (1) -
Для Миколи. Вам говорять про Фому, а ви про Ерему. Ну якщо говорти про Фому, то прочитайте передвиборну програму Фоми, по пунктам, що зроблено. Ну ви можете сказати, що хтось там заважав. Поганому танцюристу, ну щось там постійно заважає. Просто скажу: потрібно брати на себе відповідальність, не ховатися за спинами, приймати рішення та їх виконувати.
pop2 | 07.11.2012 | 22:57
+ (0) -
Захисники Сер-Гея, а що він виконав зі своєї програми? Ану по пунктам, слабо? І які я...ця йому заважали:)
Місцеве самоврядування
- реформувати виконавчий комітет Кузнецовської міської ради;
- відкрити телефон прямої лінії для скарг на бездіяльність посадових осіб міської влади та комунальних підприємств, з щотижневим контролем з боку міського голови;
- рішення міської влади будуть відкриті для вільного доступу на міському інтернет-сайті;
- постійний і дієвий контроль за дотриманням Кодексу Законів про Працю України для захисту працюючих;

У житлово-комунальній сфері
- наведення ладу в комунальних підприємствах міста;
- вирішити питання своєчасного ремонту дахів та гермошвів у житлових будинках ;
- провести капітальний ремонт дитячих майданчиків, автомобільних доріг в місті, облаштувати внутрішньодворові кармани для паркування автомобілів;
- забезпечити своєчасне виконання ремонтів у під’їздах;
- вирішити питання будівництва сміттєпереробного комплексу;
- забезпечити функціонування громадських туалетів в м.Кузнецовську;

У сфері охорони здоров'я, освіти, культури, молоді та спорту
- усі діти міста повинні отримати можливість відвідувати дошкільний навчальний заклад;
- в Кузнецовську буде відкрито сучасний кінотеатр;
- будуть впроваджені програми, спрямовані на зміцнення родини. Адже «міцна родина – міцна країна» - це основа гармонійного розвитку суспільства;
- будуть підтримуватись ініціативи у сфері освіти та виховання(відновлення гуртків самодіяльної творчості та спортивних секцій на базі шкіл у житлових мікрорайонах міста);
- сприятиму виконанню програм подолання та попередження наркоманії, раннього вживання алкоголю та тютюну;
- сприятиму відродженню міського пляжу, створенню скверів для відпочинку;
- сприятиму поверненню МРЕВ ДАЇ в м.Кузнецовськ;
- буде вирішена проблема виїзду бригад швидкої допомоги м.Кузнецовська на дачні ділянки жителів міста;
Повернемо ЖКГ людське обличчя. Я переконаний – зростати повинні не тарифи, а якість послуг.
У разі обрання мене на посаду міського голови я зобов’язуюсь стояти на захисті моралі, традицій та духовності в нашому місті. Формуватиму команду шляхом діалогу з політичними силами, представленими в міській раді, за основу братиму професіоналізм, чесність, відданість громаді міста.:)

Місту потрібна команда фахівців(Ковальчук, Нестерчук, Чернецький :), які знають, що треба змінити, як це можна зробити і не побоїться робити кардинальні зміни.
БРАТ | 07.11.2012 | 23:04
+ (-1) -
Ю.Кравець - ви наша надія і віра!!! Ваш проект про припинення повноважень - це вогонь серед зими! Громада міста Кузнецовська просить Вас бути мужнім та йти до кінця у вашій боротьбі! Ми окропимо ваш проект вражою злою кров*ю. Він повинен бути втіленним у життя. Коли рішення буде прйнято - ви вилукуєте все місто. Ви наче лікар, який вилікує безнадійно хворих!!! Ми просимо Вас прийміть це мужне рішення - дозвольте нам жити у чудовому місті, де не буде свавілля! Ми вас наділили повноваженнями і просимо - припиніть повноваження міського голови!!! З вами ми, Бог, та віра у світле майбутне нашого міста.
НАША ПРАВДА В ТОМ, ЧТО ОТЗВЕНЕЛА ПОРА МЕРА, ОПАЛО ЛИСТЬЯ ОТРАВЛЕННОЕ ЛОЖЬЮ, И ЗИМА НАМ ОБЕЩАЕТ - НОВОГО ЧЕЛОВЕКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Брату | 07.11.2012 | 23:13
+ (1) -
Жесть. Я до останнього надіялась, що то сарказм такий своєрідний у вас.
А ви це все серйозно?

Тоді перерахуйте, що ж такого зробив Кравець для міста за два роки. І про Пешка роботу було б цікаво почути.
БРАТ | 07.11.2012 | 23:20
+ (2) -
pop2 Підтримую!!! Про зассступника ти влучно написав! Не тільки місто смішить, область там живота рве з обох!
Логіка | 08.11.2012 | 00:07
+ (0) -
Брату,що написав жесть.Повноваження міського голови та депутата міської ради суттєво відрізняються (закон про місцеве самоврядування). Міський голова очолює виконавчу владу (очолює виконавчий комітет) та міську раду, постійно керує містом.Тобто, це головна особа в місті, яка всім керує, в тому числі і радою. Ну, а логічно, той хто всім керує - той за все відповідає. У депутата - представницькі повноваження - хоча від нього теж багато, що залежить. По простому: Міський голова має на багато більше повноважень щоб здійснити щось конкретне для розвитку міста. Ну тому, хіба можна порівняти повноваження міського голови та депутата.
Брат | 08.11.2012 | 00:17
+ (-1) -
20 Брату (Сьогодні 21:13) - не сестра ты мне!!!

Весь город ждет принятия решения,
Юрий - мы Вам даем свое благославение!
Пусть труден будет путь, нелегкою борьба,
Я верю, знаю - поменяем мера!
И станет город грудью чистою дышать,
И станет меньше фальши, SOS - спасите наши души.

Логіка - я нічого не порівнював ( я писав про повноваження депутатів, тому що вони можуть прийняти це рішення. Читай уважніше)
Логіка | 08.11.2012 | 00:31
+ (0) -
Брат, я писав не Вам, а тому хто написав Жесть
БРАТ | 08.11.2012 | 00:35
+ (0) -
Логіці - Вибачаюсь.
Вона пише Жесть. А хіба НЕ ЖЕСТЬ - ЖИТИ У ЛАЙНІ????????
Логіка | 08.11.2012 | 00:40
+ (0) -
Брат - все в житті відносно. Я просто логічно доводжу - в чому причина негараздів у місті. Хто очолює владу - той за все відповідає. Ну а поезія, і вихваляння когось - це недоказ та нелогічно.
БРАТ | 08.11.2012 | 00:53
+ (0) -
Логіка я за правду! І меру вже пора сказати - ТЫ КТО ТАКОЙ? ДАВАЙ, ДОСВИДАНИЯ!
Поезія - не для депутатів, а для нашого чарівного міста! Просто депутати мають цьому свавіллю положити край!
Логіка | 08.11.2012 | 01:16
+ (0) -
Брат - багато емоцій, а хто має гарячу голову той програє. Ну а правда у кожного своя. Той хто оцінить кожну сторону та знайде правильне рішення - поступить мудро, а значить виграє. Тому у всьому треба слідувати логіці.
Допобачення, дякую за полеміку.
БРАТ | 08.11.2012 | 01:18
+ (0) -
А хто має ХОЛОДНЕ СЕРЦЕ - вже програв..............
Логіка | 08.11.2012 | 01:31
+ (0) -
Так, отож, потрібно мати холодну голову, гаряче серце, рішучу волю та відповідальність за прийняті рішення.
БРАТ | 08.11.2012 | 01:33
+ (-3) -
Согласен! Депутати - Ми з Вами!!! Прийміть це ДОЛЕНОСНЕ РІШЕННЯ!
sir_the_dragon | 08.11.2012 | 02:25
+ (0) -
Холодне повинне бути все! /видалено/
В жодному з постів немає ні краплини розумності, тільки переливання з пустого в порожнє. Одному мер заважає, іншому Пешко, Куц виявляється найліпший кандидат на місце мера, Кравець сам диплом не написав... Ще що скажете?
Зрозуміло лише одне: за цих осіб голосувала певна частка населення Кузнецовська, обгаджуючи цих осіб ви тим самим обгаджуєте тих, хто за них голосував. То ж "гарячі голови і холодні ноги" спочатку думайте, якщо є чим. Мені вже набридло стібатися з відвідувачів цього сайту, тим паче, що вони цього не розуміють.
За вас фактично всіх я можу сказати: боягузи, брехуни, підлабузники. Ховаєтесь не відомо від кого за ніками, то хто ви тоді є?
манька | 08.11.2012 | 07:44
+ (4) -
32-му. А є вони: пару ніків-отой же Кравець, який вже третій рік не працевлаштований(див.його трудову); Магдич,якого вигнали з трьох попередніх робіт за злодійство; Пару депутатів-овочів (типу Бурак); а ще забула активного героя всіх тем сайту- Андрощука (ну цей зовсім хворий) І обєднує їх не мерофобія, а скромне люське бажання зайняти крісло замістника і прийде тоді щастя.
vef | 08.11.2012 | 10:12
+ (2) -
Цікаво спостерегати в коментарях як Чернецький та Пащиха намагаються себе захитсити нападками на Кравця Ю.,ця солодка парочка шахрайськи відібрала у пенсіонерів дачи,які належали законно людям впродовж 10 років.Під дахом борца за справедливість вони вирішили що іх махинації з дачами,з землею під стоматолога сестричку Чернецького ,здирництво грошей с підприємців на міських ринках буде покрито таємницею.А тут довели бідних людей до того,що вони с трибуни на сесії оголосили призвища цих негідників.Про що тут ще можна говорити.
vefu від "Пащихи" | 08.11.2012 | 11:46
+ (1) -
Роботи мені більше не має, як займатися коментарями. Це в нас полюбляють спеціально навчані люди.
_Я_ | 08.11.2012 | 13:56
+ (0) -
«Справедливість є. За неї варто боротися»
Із передвиборної програми кандидата на посаду міського голови Сергія Анощенка
Це точно, і щоб її (справедливості) добитися - потрібно побороти Анощенка!!!
Мітяня | 08.11.2012 | 14:14
+ (0) -
Не дає Анощенко комусь дерибанити землю.
20 | 08.11.2012 | 14:15
+ (3) -
Тут сидит качка під ніками ЛОГІКА і БРАТ і рішуче думають що вони формують громадську думку міста ! Хлопяки - це ви на самому ділі чи Кравець, Пешко, Хвалько або КУЦ, ми Вас дуже любимо, понімаємо, цілуємо, і конешно ПРОЩАЄМО
БРАТ | 08.11.2012 | 14:32
+ (0) -
_Я_ підтриимую!!!!!!!!!!!!!!! І ПОВІР МЕНІ ПОДОЛАЮТЬ!!!! З ними громада і БОГ!

ДЕПУТАТИ подолайте цю "СПРАВЕДЛИВІСТЬ",
ми ДОПОМОЖЕМО Вам, в нього є норовливість,
але ВИ нач меч, порубаете зло,
і ЦЕ РІШЕННЯ БУДЕ, НАЧЕ В СЕРДЦЕ КОЛ!!!

Юрій ми Вас підтримуємо - Ви наша надія!!!!!!!!!!! НАД МІСТОМ НАВИСЛА ВЕЛИКА БРЕХНЯ, МИ ЧЕКАЄМ НА РІШЕННЯ! - НА НОВЕ, ДОСТОЙНЕ, ЖИТТЯ!!!!!!!!!
українка | 08.11.2012 | 15:15
+ (0) -
(flag:ua)
жителька | 08.11.2012 | 16:22
+ (0) -
У нас дуже благополучне і небідне місто. Але керівництво ( і мер, і депутати) не можуть зробити правильний розподіл коштів, а потім (що семе головне) перевірити законність їх використання тими фірмами, підприємствами та організаціями, яким ці кошти виділили. Всюди кругова порука і відкати.
nana | 08.11.2012 | 17:31
+ (2) -
Оце так справи!Таких мерів в нас ще небуло.При чому тут депутати,ви що зовсім не розумієте?Чому раніше за все відповідав мер?А тепер от так красти і при цьому все валити на депутатів.Афанасьев якого туронули за злодійство зі стройки,в комунальному мало не посадили за теж саме,пристроів всіх своіх дітей ,дружину до себе в комунальне і разом з Анощенком вкрали 20 млн.грн.А ви про щось тут розповідаєте.Це смішно.
БРАТ | 08.11.2012 | 18:27
+ (0) -
ООООООООООООООООООООО папа молодец!!!!!!!!!!!!!!!! Хоть ты не боишься правду говорить!!!!!! А то это какой-то сайт тут много "подлиз"!!!!!!!!!!!! Город будет болен, до того момента пока не снимут мера!!!!!!!!!!!!!!! ВСЕМ СКОРО ВЫЗДОРОВЛЕНИЯ!!! Мы лЮбим этот город и будем бороться с опухолью!!!! ДЕПУТАТЫ МЫ С ВАМИ!!!
grafd | 08.11.2012 | 21:34
+ (1) -
Шановний Ю.К.(автор статті) розкажіть, хоча б коротко, про ваші хороші вчинки для міста Кузнецовськ. Що саме ви корисного зробили.Або ваш однопартієць - Пешко??? Розкажіть чим ви кращі за тих людей, яких так відверто поливаєте брудом...
grafd | 08.11.2012 | 21:39
+ (1) -
Або чому ви , будучи депутатом, не зупинили це свавілля і беззаконня, яке відбувалось просто у вас на очах???...
Справедливість переможе | 08.11.2012 | 21:53
+ (0) -
Юрій Кравець-сама брехлива і безчесна людина і мені дуже шкода,що він знаходиться у списках такої хорошої партії,адже партією прикривається його фальшиве нутро
Коваль | 08.11.2012 | 22:20
+ (1) -
Кравець якраз дуже порядна людина. Не видумуйте і не оббріхйуте. Не перекручуйте факти, шановні. Бо дуже смішно. Відразу можна здогадатися чия це робот.
ас | 08.11.2012 | 22:31
+ (1) -
Ю.К. Ми Вас дуже любимо-"білого і пушистого", поважаємо "за справедливі зроблені справи", понімаємо "що непускають до корита", но при цьому не ПРОЩАЄМО
grafd | 08.11.2012 | 22:34
+ (2) -
ПОРЯДНА ЧИ НЕ ПОРЯДНА - ЦЕ БУДЕ НА ЙОГО СОВІСТІ. Він виклав статтю, якою (судячи з усіх коментарів до неї) викликав бурхливу і неоднозначну реакцію. От і цікаво чи ця людина(будучи депутатом) дійсно приносить якусь користь місту і людям,які в ньому живуть, чи це просто черговий провокатор, який побачив що його партія пройшла до ВР і хоче вчасно пропіаритись, щоб у вирішальний момент зайняти тепленьке місце... ЧИТАЮЧИ КОМЕНТАРІ-ВИДНО ЩО ЛЮДЕЙ БАЛАМУТИТИ ВІН ВМІЄ...особисто мені нічого невідомо про заслуги Ю.К. перед містом і жителями.Можливо просто я не володію достатньою інформацією. ХОЧЕТЬСЯ ПОДРОБИЦЬ...
БРАТ | 08.11.2012 | 22:54
+ (0) -
А подробиці в тому, що на сесії депутати будут голосувати за дострокове ПРИПИНЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ МІСЬКОГО ГОЛОВИ, завдяки проекту, який подав Кравець!!! ТОДІ І ПРИПИНЕТЬСЯ СВАВІЛЛЯ.
grafd | 08.11.2012 | 23:01
+ (1) -
А ви точно впевнені що все свавілля поширюється лише від голови міста??? просто ходять такі думки серед населення , що і депутати БЮТівці не такі вже й янголи, як нам це стараються подати. Та і в СВОБОДІВЦІВ не все так альтруїстично...
grafd | 08.11.2012 | 23:03
+ (1) -
про Регіоналів просто не згадав, але це не означає мою прихильність до них...
1-50 51-100 101-114
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1019
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9150

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів