34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Огляд преси // Сергій Анощенко: Чи потрібна заборона приватизації об’єктів у парковій зоні?

Сергій Анощенко: Чи потрібна заборона приватизації об’єктів у парковій зоні?

11.06.2011

23

1675

Тема, яку сьогодні я хочу порушити, доволі актуальна.


Ніхто не стане заперечувати, що паркова зона потребує розвитку, кузнецовці повинні мати зручне і затишне місце для відпочинку.

На жаль, останнім часом з боку окремих депутатів бачимо неоднозначний підхід до вирішення цієї проблеми. Нібито вони переживають за це і водночас мають намір прийняти рішення про заборону приватизації в парковій зоні.

Звертаюсь до жителів міста: скажіть, будь ласка, який підприємець буде вкладати кошти в будівництво, ремонт того чи іншого об’єкта, якщо знатиме, що це ніколи не стане його власністю?

Складається враження, що окремі наші обранці взагалі не мають поняття, що таке підприємництво. Ініціаторам подібних рішень варто було б самим зареєструватись підприємцями, розпочати якусь справу і хоча б попрацювати декілька місяців без збитків.

Вже не кажу про те, що з дня реєстрації підприємець втрачає податкову соціальну пільгу, у нього стає ненормованим робочий день, зникають вихідні. Він працює на власний страх і ризик.

Підприємці нашого міста беруть участь практично в усіх соціальних заходах. І вони вправі надіятись, що органи місцевого самоврядування йтимуть їм назустріч. Але серйозного сприяння розвитку їх бізнесу немає.

Як результат, на сьогодні ніхто з підприємців не хоче вкладати кошти у розвиток сфери відпочинку у парковій зоні. Саме тому два атракціони «Колесо огляду» та «Російські качелі» ніхто з підприємців не хоче брати в оренду.

А коли в об’єкта немає перспективи приватизації, то він перетворюється у незрозумілий довгобуд, такий як туалет у парковій зоні. Він був практично закінчений, встановлені вікна, двері. Були підведені всі необхідні комунікації, не встановлено лише сантехобладнання. А зараз вже викрадено майже 60 відсотків затрачених матеріалів. На сьогоднішній день зловмисники вже розбирають стіни.

Виникла необхідність, щоб депутати не просто по-новому подивились на цей закинутий об’єкт, але й зробили висновки. А на нього було потрачено у свій час 70 000 гривень (без вартості мереж)!


С.Анощенко, міський голова, газета "Вісті"

Всього коментарів: 23
1
igor | 11.06.2011 | 14:03
+ (2) -
Ви можете хоч щось зробити? Бо таке враження що НІ! Не дорогу від північного до Молитвиного,не світлофора обіцяного,не ямок залатаних не видно,з освітленням по м-н Перемоги то окрема тема особливо біля буд.17,18,22,ну взагалі таке враження що влади в Кузнецовську як взагалом і в державі немає,що або чим ви займаєтесь на своїх сесіях.Оцінка 2-
2
виборець | 11.06.2011 | 15:20
+ (3) -
голова говорить як сторонній спостерігач, ніби то не від нього залежить організація роботи атракціонів, добудова туалету. ремонт доріг та ведення всього міського господарства. Депутати винуваті. Бо Ципан не призначили. Пан голова не розуміють, що в розвиток паркової зони можна і потрібно вкладати бюджетні кошти. Підприємці приватизувавши атракціони, приватизують землю і збудують на ній що завгодно.
3
Микола | 11.06.2011 | 21:39
+ (2) -
а може, Сергію Івановчу, пожоще з депутатами, Ви ж мер все-таки... самі ж балатувались, а тепер пізно, вперед!!! за орденами!!!)))
4
Дуся | 12.06.2011 | 23:38
+ (2) -
Шановний Сергію Івановичу, а відколи Ви почали переживати за підприємців? Адже донедавна Ви були проти продажу землі у власність. Де є гарантія, що наші підприємці зроблять щось нормальне в парковій зоні, а не чергову забігайлівку з пивом, де тоді можна буде вийти з дітьми погуляти, покормити білочок,адже за кілька років там не буде жодного дерева. Будуть гребти всі, що бачитимуть.
5
Сидір | 13.06.2011 | 21:02
+ (0) -
Я не знаю хто із підприємців може взяти атракціони на себе. Це ж яка відповідальність за безпеку людей? Атракціони старі вже і потребують на ремонт великих затрат. А взагалі то це не головні проблеми в нашому українському місті.
Дивно пише якось наш голова - так як стороння людина у місті. Забув мабуть, що взяв відповідальність після виборів своєю обраною головою все вирішувати. Виборці пішли на вибори -тупо проголосували і забулися зовсім про вибори , бо у них свої життєві проблеми: немає роботи в чоловіка, у дітей. Немає житла у дітей які одружилися, хвороби різні, на які потрібні кошти а їх немає..
Атракциони не знаю кого зараз турбують???
6
Ганнуся | 13.06.2011 | 21:10
+ (0) -
А туалет у парковій зоні на совісті любимого всіма Коровкіна та більшості депутатів із БЮТа, які були у минулому депутатському корпусі . Туалет не добудували за 5 років, майже готовий...
5років просиділи даремно і недолугі виборці знову їх обрали та ще й більше їх вже 25 (юлькіних кріпаків).
Побачимо що вони за ці 5років зроблять для своїх 3,5тис виборців!!!
7
Юрій | 13.06.2011 | 21:51
+ (1) -
Сидір, добре так, зручно - все спихнути на мера. А депутати де? Вони взагалі ні при чому до того, що робиться в місті? Тоді яка їхня функція в міськраді?

Ганнуся, +100. Всі шишки полетіли на Анощенка тому, що він відкритий - не приховує своєї діяльності. При Коровкіну ви й не знали, що реально робиться в місті.
Туалет вже скільки часу стоїть? А хто винний - Анощенко? Не смішіть.
Просто деякі окремі депутати звмкли, що можуть робити, що захочуть і все шито-крито. А тут Анощенко не дає їхні звичні схеми та відкати в міськраді прокручувати - ату його!
8
Босяк | 14.06.2011 | 21:37
+ (1) -
О Юрчику пізнаю Нестерчука який бігав по партіях як і його татко Анананощенко, а на депутатів нема чого гнати, адже голосують а пропозиції на покращення життя в місті, а це ідороги, будинки які потребують ремонту, паркова зона, а це те МРЕО яке вже "перенесли" в Кузнецовськ як писав Несттерчук про досягнення нашого молодого лева, а тут депутати ламають все, оце прикол, ГОЛОВА не може працювати бо недають депутати, а він не пробував сідати за стіл переговорів з нашими депутатами а не їздити в Рівне і скиглити голові Держадміністрації на депутатів. ГАНЬБА такому керівнику.
9
Pravdorub | 14.06.2011 | 23:02
+ (0) -
Розвиток паркової зони це звичайно добре, але де ж програма розвитку міста та якщо не розвитку то хоча б застою, де обговорення на сайтах, в пресі, де конкретні кроки, що влада хоче зробити. Все інше - пусте базікання влади, та з ними Діда Поноса з його казочками (казочки писати - не мішками ворочати). Совок совком та совком поганяє.
GenkaUA | 15.06.2011 | 21:43
+ (-2) -
Та яка тут паркова зона, хай краще мер подивиться на дороги в місті.
Андрій | 17.06.2011 | 12:02
+ (0) -
шановні по- перше мер говорив за паркову зону, те що в нас є проблеми це факт і їх потрібно вирішувати це також факт,....
всім відомо, що біля кормушки всім добре, тож що б було видно, що вони хоч щось роблять, ото і валять свою нездатність вирішити проблему на когось.(а швидше один на одного)

ВНОШУ ПРОПОЗИЦІЮ
давайте обговоримо які +, а які - принесе місту приватизація паркової зони????????
потім ці пропозиції можна принести на сесію,...і заявити свої вимоги(від громади міста), а якщо пропозиції будуть досконало пропрацьовані, і з висновками на користь міста, то я впевненний, що громадські організації нас підтримають.....

як мінімум, можна спробувати))))))))
Varvara | 17.06.2011 | 12:11
+ (0) -
Я бачу небагато плюсів. А от мінусів... Якщо парк перейде в приватні руки, він перетвориться на кучку забігайлівок.

Так, можливо, там і стане чистіше, і туалет добудують, але дітям там вже зараз нічого робити - на "крєпості" бар, атракціон "Дзвіночок" - кафе.
І потихеньку з інших атракціонів зроблять бари, я в цьому впевнена. Буде акий собі куточок відпочинку для батьків, а не для дітей.

Невже в міста немає грошей, щоб самотужки зробити ДИТЯЧИЙ парк відпочинку?
Андрій | 17.06.2011 | 13:19
+ (0) -
нажаль на державу або на місто надії мало,..якщо ми продали зоводи,фабрики,...які приносили мільярди то що говорити про парк..??????????????

а для батьків як на мене там є місця ,зайдіть в кафе дзвіночок, в сиредену, чудова дитяча площадка,...з іграшками, з "качєлями"... саме те що потрібно для батьків..))))
Varvara | 17.06.2011 | 14:27
+ (0) -
"якщо ми продали зоводи,фабрики"
Ну так давайте ще парки продамо, чого вже там?

"зайдіть в кафе дзвіночок, в сиредену"
Чесно - я вважаю, що дитині не місце там, де п"ють пиво і палять, тому ми й не відвідуємо подібних закладів, надаю перевагу "Ласунчику", наприклад.
Ясно, що не відгородиш дитину від усіх "прєлєстєй" життя, але те, що в наших силах, ми ж можемо зробити.
андрій | 17.06.2011 | 15:20
+ (0) -
ну так це ж і ті самі батьки там п№ють пиво....)-?

неодноразово сам бачив мама з дитиною та з бутилкою пива????????????

і взагалі пивко нармальний напій (шуткую)..))))))))
Леся | 18.06.2011 | 00:38
+ (0) -
Прочитайте кузнецовські писаки, як ви знаєте українську мову. А ще мабуть і депутати??? Ганьба.
Borya s morya | 18.06.2011 | 11:18
+ (1) -
выгоните их из класса))))))))!!!, а то понаписывали... умные филологи не могут разобрать)))))))))
чорний | 18.06.2011 | 19:09
+ (0) -
Давайте вдумаємось в слова: паркова зона. Це якраз відображає те що там на сьогоднішній день відбувається. Я розумію що від зміни назви суть не зміниться але є вираз відомого російського сатирика: якщо людина народилась в бараці то вона вивчиться і збудує великий красивий БАРАК
андрій | 29.06.2011 | 15:08
+ (1) -
прошу взяти до уваги, що йде обговорення проблеми приватизації паркової зони,... а не проблеми грамитики..))))))))

так що ганьбити будете іншим разом.!!!!!!!!!!!!!!

а і ще раз Ви вже такі розумні , і звертаєте увагу на помилки, і це для Вас так важливо.....у Вас є можливість виправити їх...та надати граматично правильні коментарі..)))))))))))))
ми всі дякуємо Вам.
GodOnPension | 27.07.2011 | 09:00
+ (1) -
А как насчет вместо того, что бы просто прекратить ныть начать самим таки что-то делать? Дело не только в парке. На данный момент то, что там бары есть это хорошо. Почему?Тот же "Колизеи" место где хоть какое-то разнообразие и где можно действительно, что-то сделать, а не аля кучи извините за цензуру быдло-баров аля "Водолей" и так далее. У нас народ сам по себе тяжелый на подрыв. И детям можно найти чем занятся? Почему никто не может организовать к примеру на пляже тот же небольшой фестиваль(а затраты на него минимальные). Днём просто танцы,спорт, выступление там ролеров, скейтеров и так далее. Вечером ещё програмку можно придумать. Видел там палатку построили. От них поддержки можно добиться. Потому, что будут Люди будут клиенты. А пока Вы будете сидеть и ждать пока "Местная Власть" снизойдет к Нам и что-то сделает наверное, что конец света скорее будет smile Так, что делать это надо Своими руками Но это сугубо Моё ИМХО.
Zodchy | 27.07.2011 | 11:46
+ (1) -
"Почему никто не может организовать к примеру на пляже тот же небольшой фестиваль(а затраты на него минимальные)..."
мінімальні затрати - поняття розширене...- ти прикінь кошторис, а потім конкретніше пиши... можна тяп-ляп влаштувати і з кущів фукати будуть...
Влаштовували, можуть!... десь, GodOnPension, тебе в місті не було в минулому році... і в цьому щось намічають ближче до дня незалежності
GodOnPension | 27.07.2011 | 12:19
+ (0) -
Ух, Ты как сразу агресивно. В Своё время когда был в движении Паркура создавал собрания и т.д. На данный момент в Киеве проживаю и последние пару лет с Кузнецовском почти общего ничего не имел. А насчет 24го. Если всё будет хорошо, то снова выступлю с Фаер-Шоу в "Колизеи"
Zodchy | 27.07.2011 | 13:39
+ (1) -
не хотів образити... ступінь агресії був "0"... чесно cool
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1100
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9243

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів