34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місцеві вибори-2015 // Сергій Анощенко: автобіографія

Сергій Анощенко: автобіографія

19.09.2015

3

1692

КАНДИДАТ НА ПОСАДУ Кузнецовського міського голови

Анощенко Сергій Іванович

 

АВТОБІОГРАФІЯ

 

 Я, Анощенко Сергій Іванович, народився 25 травня 1962 року в м. Тернопіль, Україна. Громадянин України. В 1979 закінчив Тернопільську СШ №10. З 1979 по 1980 рік працював в Тернопільському міськпобуткомбінаті. З 1980 по 1985 рік навчався в Львівському Політехнічному Інституті за спеціальністю автомобільні шляхи та отримав кваліфікацію інженера-будівельника.

 

Після закінчення інституту з 1985 по 1994 рік працював в 2-му загоні воєнізованої пожежної охорони по охороні Рівненської АЕС та м. Кузнецовська.

 

З 1994 року по 2010 рік працював інженером з метрології відділу головного метролога Рівненської АЕС.

 

В 2010 році обраний міським головою міста Кузнецовськ. Виступав категорично проти повального дерибану земель та майна комунальної власності, в тому числі житлово-комунального господарства, відмовлявся призначати «депутатів непрофесіоналів» на керівні посади в органах самоврядування, тому протягом 2012-2013 року депутатська більшість(«Батьківщина»), в антиконституційний спосіб 5 разів достроково припиняли повноваження міського голови. На протязі 2013-2014 років тривав розгляд мого позову про усунення від посади міського голови, суд визнав дострокове припинення повноважень міського голови протиправним.

 

З лютого 2015 року і по даний час працюю інженером з вантажопідіймальних механізмів та ліфтів ЦВПМ ЕРП ВП РАЕС.

 

Одружений, виростив двох доньок. Дружина працює оператором СВО хімічного цеху ВП РАЕС. В Україні проживаю постійно. Не судимий. Позапартійний.

 

 

 

Передвиборча програма як дзеркало невігластва наших партійців

 

Якщо б Закон про вибори передбачав ценз на рівень освіти для місцевих осередків політичних партій, то список бажаючих отримати шматочок влади скоротився б наполовину.

 

В системі місцевого самоврядування з самого початку закладений механізм безвідповідальності влади перед власним народом. Законодавці не передбачають санкцій за реальну неможливість виконати передвиборчі програми. А тому партійні організації можуть обіцяти, що завгодно. Ніякий бар’єр не зупинить пустобрехів.

 

Якщо б був введений механізм „вменяемости” для деяких передвиборчих обіцянок, то майже третина місцевих осередків партій не пройшла б навіть першого випробування. Бюлетені були б коротшими, й держава б заощадила такі необхідні їй кошти – для оплачування роботи членів дільничних виборчих комісій.

 

Навіщо плодити невігласів при нашій владі? Ми повинні відмовитися від поблажливого відношення до деяких політиків. Люди повинні розуміти, що депутати місцевої ради не вирішують питань «обороноздатності» нашої країни та не можуть змінити в країні систему влади.

 

Перечитуючи тексти передвиборчих програм партій, кандидати яких хочуть наступні роки робити наше життя безхмарним та щасливим, розумієш, що їм не вистачає простого звичайного посібника для студентів з питань розвитку місцевого самоврядування. Щоб почитати про елементарні речі, які прописані в нашому законодавстві та не виглядати невігласами.

 

Депутати потрібні для рішення питань виключно місцевого значення

 

Зараз ми обираємо депутатів, що будуть представляти наші інтереси в міській раді. Місцеве самоврядування, згідно закону, це - гарантоване державою право та реальна здатність територіальної громади вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України. Спроможність вирішення цих місцевих питань залежить від того, що має та чи інша територіальна громада. Згідно Закону, матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у комунальній власності територіальних громад, а також об'єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад.

 

Тобто, при плануванні власних завдань, всі ми повинні розуміти, що якщо у нас є матеріали для будівництва дерев’яної шлюпки, то побудувати з них сучасного авіалайнера навряд чи вдасться. Багато з кандидатів про це або не хочуть думати, або й самі навряд чи здогадуються.

 

Ми йдемо... А навіщо?

 

Як вже говорилося вище, міська рада створюється для вирішення місцевих інтересів власне кузнецовців, членів територіальної громади нашого міста. Вона розподіляє кошти бюджету, контролює його витрати, приймає рішення про відведення земельних ділянок, надання оренди, введення місцевих податків та зборів, вирішує наші з вами місцеві проблеми. Кузнецовські, а не загальноукраїнські чи навіть Рівненської області. На це є інші органи влади, місцеві ради інших територіальних громад тощо, куди балотуються інші кандидати, видумуючи інші передвиборчі програми.

 

Всього коментарів: 3
1
ПІАР | 19.10.2015 | 18:59
+ (0) -
А яка в нього команда?
2
Ага | 20.10.2015 | 13:26
+ (1) -
О команда Сталіна просто шок наведе порядок не тільки в селі а й в країні..надіємся!!!!?Точніше стальна команда якщо голову буде мати свою і розум.
3
1609 | 23.10.2015 | 09:02
+ (0) -
суспільствата нашого міста.   Навіщо далеко ходити. У нашому місті визнаний судом шахрай Когут О.С. який обманув підприємцівоформивши всі торгові павільйони на ринку Північний на себе «єдиного»,  балотується в команді Анощенка С.І. в
депутати до Кузнецовської   міської ради. Анощенко С.  взяв на себе відповідальність за свою команду
і за кожного кандидата окремо.  Отже
Анощенко С. підтримує шахрая - Когута Ореста («ГЕША»). Доказом  порядності  
Анощенка С. є  наступні факти : - Коли Анощенко С. пішов з посадиміського голови захопив  з собою ноутбук
який  стоїть на обліку в міськвиконкомі і
досі не повернув. А ноутбук  куплений за
бюджетні кошти. - Підтримує шахрая.   Чиможна вірити  Анощенку С. та кандидату в
депутати Когуту О. від громадської організації « Народний контроль»?
 Який лад в місті може навести шахрай?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1048
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9192

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів