34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Сергій Анощенко відповів на запитання кузнецовців онлайн

Сергій Анощенко відповів на запитання кузнецовців онлайн

29.03.2012

22

1363

Сьогодні, 28 березня 2012 року, на офіційному сайті Кузнецовської міської ради пройшла текстова веб-конференція з міським головою Сергієм Анощенком.
Тривала веб-конференція майже три години (з 13.30 по 16.30) і всього міському голові було задано 24 питання:


1. Вікторія:

12 березня 2012 року було проведено конкурс з визначення аудиторської компанії для проведення комплексного аудиту Кузнецовського міського комунального підприємства. Скажіть, будь ласка, хто переможець конкурсу і коли будуть результати аудиту? Пересічні кузнецовці зможуть ознайомитись з усіма висновками аудиту? 

С.Анощенко:

Згідно рішення сесії міськради було проведено конкурс. Переможцем визнано рівненську аудиторську фірму "Інформ-Дельта-Аудит". Договір буде укладено найближчим часом.


2. Вікторія:
Чи планується добудова туалету в парковій зоні? Якщо ні, то чи понесе хтось відповідальність за нераціональне використання коштів?

С.Анощенко:
В міському бюджеті коштів на добудову немає. Депутати прийняли рішення про заборону приватизації об'єктів в парковій зоні, тому будемо намагатися виставити об'єкт на конкурс для оренди.


3. Руслан:

Добрий день,у мене 2 запитання: 1) З якою метою в міськвиконкомі встановлені камери відеоспостереження? 2)Коли буде влаштовано освітлення за супермаркетом "Вопак", перед будинками 33/1 і 33/2?

С.Анощенко:

1) Для збереження майна та підтримання трудової дисципліни. 2) В цьому році коштів для встановлення освітлення в бюджеті немає, поки що зроблено освітлення перед кожним під'їздом.


4. Анатолій:

В звіті «Рік роботи міської ради на користь громади» вказано «Здійснено виконання робіт по благоустрою міста, а це ремонт пішохідної доріжки біля житлових будинків №5/1-5/3 по м-ну Будівельників (35,7 тис.грн.), …» (http://www.kuznetsovsk-rada.gov.ua/mer.aspx?id=zvit) , в дійсності роботи виконано тільки біля житлових будинків №5/1-5/2 по м-ну Будівельників. Коли буде виконано ремонт пішохідної доріжки біля житлового будинку №5/3 по м-ну Будівельників і за які кошти?

С.Анощенко:

В цьому році передбачено кошти в бюджеті і роботи по облаштуванню будуть закінчені.


5. Мама:

На сьогоднішній день виділені кошти на ремонт даху 1 садочка? Коли буде зроблений ремонт? цього садочка?

С.Анощенко:

Поки що кошти не передбачені, в цьому році необхідно зробити ремонт покрівлі не лише НВК №1, а й ЗОШ №3, ЗОШ №2 та в інших закладах освіти. На всі ремонти грошей не вистачить, тому на сесії будемо визначати пріоритети.


6. Мама:

Чи планують з понеділка, після канікул, зробити карантин в школах? Чи навчання почнеться з 2 квітня?

С.Анощенко:

В п'ятницю СМСЧ подасть дані по захворюваннях і тоді будемо визначатись, але швидше за все карантину не буде.


7. Сергій:

Шановний Сергій Іванович! Хто в місті насправді контролює розподіл коштів на освіту? Чому по всіх школах постійні побори з батьків? Чому ніхто з управління освіти та адміністрацій шкіл за це не відповідає?

С.Анощенко:

Фінансування освіти -- це обов'язок держави, однак держава фінансує тільки на 70%, все інше ми фінансуємо з міського бюджету. В цьому році з бюджету міста додатково виділено близько 9 млн. гривень. Однак цих коштів вистачає тільки на заробітну плату і мінімальне утримання навчальних закладів. На ремонти та доведення закладів до пристойного стану коштів не вистачає.


8. Олександр:

Я є постійним читачем бібліотеки по м-ну Будівельників 24/2. І мене дуже хвилює питання, коли ж нарешті бібліотека отримає достойне приміщення. Про незручності цього приміщення не раз висвітлювалась в ЗМІ і в письмових зверненнях до міського голови Анощенко С.І.

С.Анощенко:

Під цю бібліотеку виділено приміщення в будинку 25/2 по р-ну Будівельників (колишній магазин "Меблі"), однак дане приміщення потребує капітального ремонту та встановлення перегородок, а це більше півмільйона гривень.


9. Сергій:

Шановний Сергій Іванович! Чому влада вирішила встановити памятник Шевченко без проведення міського референдуму? Адже є більш кричущі напрямки витрат коштів! Також багато жителів міста рахують що стела атому повинна залишатись на своєму місці - адже це символ нашого міста, а Шевченко - це вже аналог Леніну при радянській владі...

С.Анощенко:

На мою думку, пам'ятники мають встановлюватися за рахунок меценатів або патріотів, а не за кошти міського бюджету. Однак моя думка і думка депутатів міськради різняться.


10. Юрій:

Коли буде доступ до веб-камер міста простим смертним людям?

С.Анощенко:

На даний час триває налаштування системи відеоспостереження. З часом планується трансляція на сайті. 


11. Антонюк Галина:

Чи не розглядалась можливість віддати лісний прк відпочинку (в тому числі і кафе "Дзвіночок" ) іншому хазяїну

С.Анощенко:

З власниками закладів укладені договори оренди, до їх закінчення ми не маємо права розглядати питання про зміну орендаря. 


12. Анатолій:

В місті майже вдвічі збільшилася плата за прибудинкову територію, чи не вважаєте Ви за доречне розробити механізм, за яким частину коштів буде спрямовано безпосередньо на той будинок з якого вони сплачені, благоустрій території, ремонт під’їздів, заміна дверей та вікон та ін. Можливо це дасть змогу мешканцям міста зрозуміти куди ж йдуть ці кошти та чому ремонтують під’їзд в сусідньому будинку, а не мій?

С.Анощенко:

Після того, як за будинками закріпили прибудинкову територію, плата йде по кожному будинку окремо і всі майбутні ремонти будуть виконуватись за ці кошти. Однак коштів на заміну вікон та дверей в тарифі не передбачено - це кошти тільки на поточні ремонти в під'їздах. 


13. Олена:

Доброго дня Сергій Іванович. Скажіть будь-ласка, яка доля в майбутньому щодо будівництва школи №6 та молодіжного житлового будівництва по м-ну Будівельників. Наперед дякую.

С.Анощенко:

Школу №6 добудовує НАЕК Енергоатом. На цей рік було передбачено 10 млн. гривень, однак в лютому зменшили тариф на електоенергію для НАЕК і питання добудови школи зупинилось. По молодіжному кредитуванню обіцяють виділити декілька мільйонів гривень з державного бюджету, однак цих коштів не достатньо для добудови хоча б одного під'їзду. 


14. Наталія:

Чому працівникам КМКП затримують зарплату? Коли ми отримаємо заробітну плату за лютий?

С.Анощенко:

Зарплату отримаєте найближчим часом (в бюджеті були передбачені кошти для виплати зарплат тільки на два місяці). 23 березня при уточнені бюджету кошти були виділені. 


15. Олександр

Коли буде закінчено ремонт дороги на вул.Тепличній? 

С.Анощенко:

Фірма, яка виконувала ремонт, зробила його дуже неякісно, тому за роботу оплату не отримала. В разі усунення недоліків кошти будуть проплачені. 


16. Шаріков:

Шановний Сергію Івановичу! Скажіть, будь-ласка, коли в нашому місті буде вирішена проблема з безпритульними тваринами? 

С.Анощенко:

Тоді, коли зміниться українське законодавство, яке до тварин відноситься краще, ніж до проблем людей. 


17. Дмитро:

Сергію Івановичу, скажіть будь ласка, чи передбачено в планах на майбутнє капітальний ремонт дороги по вул. Енергетиків (маю на увазі зняття існуючого покритя і наложення нового)? 

С.Анощенко:

На цей рік по вул. Енергетиків передбачено лише ямковий ремонт, частковий капремонт передбачено по вул. Соборна. Вартість одного кілометра дороги більше 2,5 млн. гривень. 


18. Анатолій:

Чи передбачаються кошти на капітальний ремонт житлового фонду? Чи можливо розробити механізм часткового фінансування капітальних ремонтів за рахунок плати за прибудинкову територію? 

С.Анощенко:

Капітальні ремонти покрівель і швів виконуються за кошти міського бюджету. Якщо робити це за рахунок плати за прибудинкову територію, то тариф зросте в декілька разів, а це неприпустимо. 


19. Сергій:

На жаль питання про збори коштів у батьків - фактично проігноровано...Повторюю чому ніхто з посадовців до цих пір не відповів перед законом за збір коштів? Ми платимо податки, і якщо держава не віддає кошти на освіту, ви як предстиавник держави дотуйте необхідну суму а не збирайте її з тих хто вже заплатив податок. 

С.Анощенко:

Я, як міський голова, не є представником держави, а представляю інтереси місцевого самоврядування. Якщо, як Ви пропонуєте, повністю дотувати з міського бюджету освіту, то в місті зупиняться усі ліфти, вулиці не будуть прибиратись і не буде освітлення, тому що все це робиться за рахунок міського бюджету. Я неодноразово звертався в Кабінет Міністрів та Верховну Раду з приводу належного фінансування освіти, однак це питання не вирішено по всій Україні. Щодо збору коштів, то це справа добровільна та благодійна, ці кошти йдуть на покращення стану класів, де навчаються наші діти. 


20. Анатолій:

Чи є затверджений генплан м.Кузнецовська? Як передбачається використовувати землі, які розміщені по м-ну Ювілейний в межах вул.Соборна, вул. Колгоспна, вул.Т.Боровця 

С.Анощенко:

Генплан затверджений, однак він дещо застарів і потребує змін. Земля по мікрорайону Ювілейний належить Рівненській АЕС і по плану там має бути багатоповерхова забудова, дитячий садочок, однак коштів на будівництво немає, тому РАЕС зверталась із клопотанням дозволити індивідуальне житлове будівництво, але міська рада відмовила. 


21. АгніяБарто:

В садочках дуже багато вимагають (саме так - вимагають!) грошей: і на групу, і на садок, і на меблі, ремонти, коври, магнітофони, подарунки в старших групах для садочка, а це не менше 150-200 грн. Для яких потреб в ДНЗ, в першу чергу, виділяються кошти з бюджету? 

С.Анощенко:

Кошти виділяються на виплату заробітної плати, комунальні послуги, миючі засоби та утримання садочка в мінімальних обсягах. Навіть на заміну обладнання та на ремонт коштів не вистачає. 


22. Олександр:

Скажіть, яка подальша доля довгобуду в центрі міста? 

С.Анощенко:

Цей об'єкт викупив приватний власник у фонду Держмайна з умовою його добудови. Спочатку об'єкт мав бути введений в експлуатацію в 2006 році, потім термін продовжили до 2008, потім до 2012 року. Вчора фонд Держмайна проводив огляд об'єкта та був складений акт про його стан. Власник просить продовжити термін до 2016 року, однак я, як міський голова, не погодив це питання та виношу його на розгляд сесії міської ради. 


23. Анатолій:

Чи планується виділення земельних ділянок мешканцям міста для індивідуального будівництва? Чи є можливість освоєння земель лівого берега р.Стир, можливо приєднання цих земель до території міста вирішило б питання індивідуального будівництва? 

С.Анощенко:

В місті немає земельних ділянок для індивідуальної забудови. Вся земля біля міста розпайована і має своїх власників. Навіть в разі розширення меж міста, включення села Заболоття в межі Кузнецовська не з'являться земельні ділянки для забудови. Лівий берег ріки Стир - це заливні луга і необхідно спочатку насипати або намивати грунт, а дуже дорого і в наш час зробити не реально. 


24. Сергій:

Сергій Іванович! Скажіть будь-ласка, якщо громаді міста вже не в силу спостерігати за бездіяльністтю депутатів міськради - яким чином ініціювати дострокові вибори в міськраду? 

С.Анощенко:

Для ініціювання дострокових виборів необхідне проведення місцевого референдуму.


О 16.30 міський голова подякував усім за змістовні запитання, і висловив сподівання, що "ми спільними зусиллями зробимо місто ще кращим, ошатнішим, ближчим до європейських стандартів".


Всього коментарів: 22
1
Толя | 28.03.2012 | 18:11
+ (6) -
А Вам, Сергію Івановичу, дякуємо за "змістовні" відповіді.
І, як завжди, після ваших інтерв'ю залишається лише побитись головою об стіну від того, як в нас все погано і впасти в депресію.
2
Яна | 28.03.2012 | 18:34
+ (2) -
Що не кажіть, а настільки відкритого мера в Кузнецовську ще не було.

Толя, а мені особисто краще гірка правда, ніж солодка брехня.
3
сніг | 28.03.2012 | 22:37
+ (2) -
На мій погляд, практично ні на одне питання відповідь не була надана. Так - поговорили ні про що...
4
sir_the_dragon | 28.03.2012 | 23:57
+ (-3) -
Толя, ще задом сядь на їжака. Змістовна буде промова.
А тобі підсніжник очі роззути потрібно, чи читати не навчили?
5
Патріот | 29.03.2012 | 00:55
+ (2) -
Н-да, тупо відмазався наш голова від проблем міста, то в бюджеті коштів нема то якась інша причина. Для чого взагалі було проводити веб-конференцію? Хіба що задля власного піару- бачте який я добрий, а всі погані.Керувати містом - це не на РАЕС людей бунтувати, тут потрібна відповідальність.
6
Юрій_Рабий | 29.03.2012 | 01:03
+ (1) -
Дякую Сергію Івановичу за чесні, не прикрашені й не популістські відповіді! Таак, не всі вони оптимістичні, за те чесні! Згідний, такого відкритго мера у нас ще не було!
GenkaUA | 29.03.2012 | 18:34
+ (1) -
А Рабий як завжди підлизав меру...)))))
7
кетостерил | 29.03.2012 | 01:46
+ (1) -
нет денег, когда закон поменяется, и тд и тп. А для чего тогда там сидеть? Так любой пожарник мог там сидеть и такие отписки давать.
8
KotSN | 29.03.2012 | 09:08
+ (3) -
Було поставлено запитання: Пане мер, а якщо всі проблеми в коштах і законах то як чесна та принципова людина чому ви не йдете у відставку, може хтось інший зможе? Питання осталось без відповіді ;-)
А от коли спитали про міськраду - то ось вона кохана тема - відповідь була надана відразу...
написав це тому що обидва питання були мої...А ті питання на які отримав відповідь - взагалі краще б не питав :-(
9
Аламак | 29.03.2012 | 10:04
+ (0) -
Цілком пристойний мер і навіть на популістсько-ідіотські запитання відповідав стримано і коректно.
Якщо можна ще одне питання.
Освіта фінансується на 70%, в школах побори і в цей же час стоїть крик про добудову 6-ої школи. Для чого та 6-та школа?
Аламак | 29.03.2012 | 10:11
+ (0) -
Цікава інформація. Я гадав, що в Києві не дають розбити Ювілейний на віли для "кращих людей міста і станції". А виявляється це питання до міськради. В такому випадку певно скоро домовляться. На багатоповерхові будинки коштів немає, а на маєтки знайдуться.
А як міська влада бачить подальший розвиток міста Кузнецовськ? В плані розширення чи зменшення?
Serg_B | 01.04.2012 | 02:36
+ (0) -
Для Вас, шановний, інформація - спроби розпаювати землю на Ювілейному були ще роки 2 тому. Міськвиконком добро не дав тоді і зараз не дає.
Аламак | 02.04.2012 | 12:04
+ (0) -
Звичайно, бо таке рішення протизаконне. І не факт, що колись за нього доведеться відповідати.
Аламак | 29.03.2012 | 10:15
+ (2) -
А пам'ятники Шевченку це просто спосіб фінансування різних партійок. Якщо така нетерплячка, то нехай бюст Шевченку ставлять за рахунок внесків членів партії "Свобода", УНП і тощо.
ak-75 | 29.03.2012 | 13:03
+ (0) -
24 разных острых вопроса. Не обязательно связанных с финансами.
10 ответов денег нет или недостаточно.
Ну что ж можно честно ничего не делать - денег нет и всё тут.
кіка | 29.03.2012 | 18:29
+ (0) -
В нашого мера грошей ніколи нема і не було, тільки на себе любимого є, можна і на відпочинок за кордон два раза на рік поїхати, то може вже пора зробити якісь висновки і приймати більш радикальні міри.
sir_the_dragon | 29.03.2012 | 19:06
+ (1) -
Яке ви маєте право казати, що мер такий-сякий? Коли ви, свої імена боїтеся показати. Черговий раз питаю, що, є що ховати?
кіка | 29.03.2012 | 20:01
+ (1) -
Ви спочатку своє вкажіть, а тоді питайте в когось .
sir_the_dragon | 29.03.2012 | 20:14
+ (2) -
Я зареєстрований, тому моє ім'я є. Зареєструйтесь - побачите.
А це всього-навсього - логін.
Simka | 31.03.2012 | 16:28
+ (0) -
Щодо збору коштів, то це справа добровільна та благодійна, ці кошти йдуть на покращення стану класів, де навчаються наші діти.
Ага "добровівльна"...Не здаш денег тебе на спину плюнут и разотрут и волком будут смотреть. НО мы все родители и понимаем, что ребенок должен находиться в нормальных условиях в школе и сидеть за нормальными партами. Но скажите стоит ли дарить подарки дорогие школе и детским садам? Нам же не дарят подарков на день рождения школы и дет. садики?
Юрій_Рабий | 31.03.2012 | 19:38
+ (-1) -
biggrin
Мені особисто не подобається коли подарунки дарують бо так треба... Хоча я за подарунки, але щиро..., а не так щоб люди не казали, або щоб якось виділитися з натовпу і когось переплюнути...
Serg_B | 01.04.2012 | 02:40
+ (0) -
Так хай батьки не вчителям гроші здають,а самі купують. Більше толку буде та й грошей менше. А то кожен рік одне й те ж саме: тюлі, коври, іграшки... і потім на слідуючий рік в іншу групу або клас і здача грошей заново.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1047
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9190

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів