34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Сергій Анощенко відповів на запитання мешканців Кузнецовська

Сергій Анощенко відповів на запитання мешканців Кузнецовська

29.12.2011

125

2157

Вчора, 27 грудня, міський голова Сергій Анощенко звітувався перед жителями міста про свою діяльність, як мера Кузнецовська, в 2011 році.

Зустріч з мешканцями розпочалась о 17.00 в музичній школі міста, зал був заповнений вщент, очевидно, що питань за рік в кузнецовців до мера назбиралось чимало. Звісно, що найрезонанснішими з них були питання, які стосувались підвищення тарифів на комунальні послуги.

Пропонуємо до вашої уваги річний звіт міського голови Сергія Анощенко, опублікований в №52 газети "Вісті":

"Шановні мешканці міста!

От і добігають останні дні 2011 року. Вже кожна родина розпочала підготовку до новорічних свят з надією на щось нове, надзвичайне та позитивне. Але кінець року - це і час підведення підсумків.

Що ж ми встигли зробити за рік?


З початку року першочерговою проблемою міста було відключення 33 ліфтів, термін експлуатації яких закінчився і які інспекція Держгірпромнагляду опломбувала. І ми з цим справились. За кошти міського бюджету проведена модернізація 8 ліфтів, капремонт 44 ліфтів та експертне обстеження 43 ліфтів. На виконання цих робіт затрачено 3204,235 тис.грн.

Також за кошти міського бюджету виконано ремонт міжпанельних швів житлового будинку №3 по м-ну Вараш на суму близько 200,00 тис.грн. та капремонт 6 покрівель житлових будинків №1 по вул. Кібенка, №4/3, №4/2, №15/1, №34, №5/3 по м-ну Будівельників – 240,158 тис.грн., закінчується ремонт гурт. №1 - близько 100,0 тис.грн.

Здійснено виконання робіт по благоустрою міста, а це ремонт пішохідної доріжки біля житлових будинків №5/1-5/3 по м-ну Будівельників (35,7 тис.грн.), придбано спецобладнання (КРАЗ-розкидач, косарка навісна, мотопилка та інша техніка) на суму 963,7 тис.грн., для ремонту пам’ятника воїнам-афганцям виділено біля 20,0 тис.грн., планується встановлення обладнання відеоспостереження по місту (до 100,0 тис.грн.).

Підготовлено такі проекти: реконструкція насосної станції 3-го підйому (34,9 тис.грн.), схема тепло-постачання міста (біля 70,0 тис.грн.), схема водопо-стачання міста (біля 70,0 тис.грн.), схема визначення меж та поділу прибудинкової території багатоповерхової забудови міста (більше 74 тис.грн.).

На благоустрій міста та утримання зелених насаджень, доріг, кладовища використано більше 3,6 млн.грн. Встановлено 8 нових дитячих майданчиків (біля житлових будинків №25/1, №31, №38, №20 по м-ну Будівельників, №10 по м-ну Ювілейний, №4 по м-ну Перемоги, №34, №7 по м-ну Вараш) на суму 200 тис.грн., придбано 71 контейнер для сміття (100,0 тис.грн.); придбано 67 дорожніх знаків (52,8 тис.грн.), 7 термочаш для висадження квітів (7,56 тис.грн.).

Іде завершення робіт по встановленню світлофора біля ринку "Північний” (більше 220 тис.грн.), який так необхідний для організації руху в години пік.Для покращання очистки та дезактивації стічних вод на міських очисних спорудах проводиться закупівля 2 насосів-дозаторів (більше 43,5 тис.грн.). Встановлення їх покращить екологію навколишнього природного середовища.

Проблемою, і не тільки в нашому місті, є збільшення тарифів на оплату комунальних послуг. Так, підвищення тарифів проводиться і у нас, але вони економічно обґрунтовані. З метою соціального захисту населення міста в умовах фінансово-економічної кризи відповідним рішенням міської ради з 1.05.2011 – по 1.10.2011 року для населення було призупинено зростання тарифів за рахунок відшкодування з міського бюджету. Однак це значні суми і місто не в змозі робити це постійно. Окрім того, протягом року НКРЕ неодноразово піднімала вартість гігакалорії теплової енергії, яка виробляється на АЕС, і ми також змушені були піднімати тарифи. Через існуючі прогалини в законодавстві ці дії НКРЕ нанесли збитки КМКП більше, ніж на 700 тис. грн., які не відшкодовуються державою вже тривалий час.

Великою допомогою для нашого міста стали кошти субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на фінансування заходів із соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження в сумі 4377,82 тис.грн.

За дані кошти проводиться виконання частини реконструкції загальноосвітньої школи №1 (виділено більше 2,0 млн.грн.) та електромонтажне і сантехнічне переобладнання гуртожитків №2, №3 (більше 270,0 тис.грн.).

Завершено виконання поточного ремонту вуличного освітлення по вул. Соборній, майдану Незалежності, м-ну Будівельників, вул. Набережній, на залізничній платформі, дорозі Рівненській (298,337 тис.грн.) та ремонту гідроізоляції зовнішньої стіни житлового будинку № 26А по м-ну Вараш (56,946 тис.грн.). 100% проведено розмітку доріг міста (97,415 тис.грн.).

Виконано поточний ремонт покрівель 12 житлових будинків (№32А, № 19 по м-ну Вараш; №11, №13, №48, №48А, №49, №49А, №50, №50А, №51, № 51А по м-ну Перемоги). На стадії завершення виконання міжпанельних швів по 7 житлових будинках (№ 9А по м-ну Перемоги, №45А, №45Б по м-ну Вараш; №10/2, №4/1, №13, №17 по м-ну Будівельників).

Виконано мощення тротуарною плиткою біля гуртожитку №3 (89,9 тис.грн.) та ремонт металевої огорожі по проспекту Шевченка (34,9 тис.грн.).

Зважаючи на зростання кількості автомобілів у місті та скарги і звернення від мешканців, виконано ряд кишень для автомобілів біля житлових будинків, а саме біля житлових будинків №43, № 4, №5, №27, №28 по м-ну Вараш; №18/1–18/4, по м-ну Будівельників (більше 290,0 тис.грн.) .

Багато зроблено і для поповнення матеріальної бази освіти. За кошти міського бюджету придбано обладнання для кабінетів фізики у ЗОШ №1,3 по 10 комп’ютерів у комп’ютерні класи ЗНЗ №1 та гімназії; за співфінансування обласного та міського бюджетів придбано обладнання в кабінет біології ЗНЗ №4. Завершуються роботи по реконструкції покрівлі та заміні вікон у ЗОШ №1. За кошти міського бюджету було придбано обладнання та предмети довгострокового користування на суму 477 тис.грн. Було виділено більше 550 тис.грн. на заміну вікон і дверних блоків, ремонти покрівель, сантехніки, електрообладнання.

Утримання і фінансування освітянської галузі - це обов’язок держави і фінансуватись освіта повинна з державного бюджету. Однак кожен рік іде значне недофінансування і ми змушені виділяти великі суми з міського бюджету. Коштів, які виділяє держава, не вистачає навіть на виплату зарплатні вчителям, і ця нестача покривається місцевим бюджетом. Через це ми не можемо в повному обсязі забезпечити першочергові потреби міста – модернізацію ліфтів, ремонт покрівель, швів, доріг, тротуарів.

У 2011 році було виділено 370 тис. грн. з міського бюджету на забезпечення безкоштовними ліками малозабезпечених верств населення.

Для захисту непрацюючого населення міста в разі виникнення надзвичайної ситуації проведена закупівля препаратів стабільного йоду, закуповуються засоби індивідуального захисту населення - респіратори протипилові "Росток-1”.

Дорогі мешканці та гості міста, користуючись нагодою хочу привітати Вас з наступаючими Новорічними святами, побажати Вам міцного здоров’я, щастя, родинного достатку, а також завірити Вас у тому, що міська влада і надалі буде турбуватись про наше місто: про його чистоту та озеленення, буде робити кроки для покращання умов Вашого проживання та зростання добробуту. Разом з тим я прошу і Вашої допомоги в цьому. Адже вклад кожного з нас починається з Вашої квартири, двору будинку, в якому проживаєте (утримання в належному стані поручнів та стін сходинкових майданчиків, вхідних дверей та поштових скриньок), збереження дерев, рослин, кущів."

Відео: скоро

Всього коментарів: 125
1 2 »
1
MataHari | 28.12.2011 | 13:47
+ (3) -
Была сегодня на предновогоднем шоу "Отчет городского председятела перед членами независимого профсоюза РАЕС"!!! Ржач полный!!! Король-то ГОЛЫЙ!!! Даже смелости не хватило у «голенького», что бы нормально пообщаться со всеми жителями города и услышать правду о настоящих проблемах города! ПОЗОР!!!! Собрал членов своего псевдо независимого профсоюза, немножечко приперчил своими подчиненными из исполкома и КМКП, и начал самолюбование!!! Браво – голенький!!! Ты идеален, твои действия гениальны, ты не ошибаешься, ты наш герой!!! Да вот беда – это видишь лишь ты! А вокруг тебя лишь: психи, стучащие по батареям; наркоманы, устроившие туалет в квартире; неблагодарные жители города которые не научились еще стучать на соседей; образование, съедающее все деньги бюджета; бессовестные жители города, которые почему-то не кайфуют от повышения коммунальных тарифов, как они не могут понять, что все это делается для их благополучия (надо же как-то компенсировать потери КМКП в 4 миллиона гривен, им что жалко?); ну и конечно, эти бессовестные депутаты, которые почему-то не дают раздерибанить город, и имеют (оказывается) свою позицию!!! А ты из-за них коварных не можешь ничегошенко сделать! Обвинять всех вокруг ты мастак! Но я так и не услышала главного, а что ты сделал для города за год???? Эх, голенький, голенький – не по тебе шапка Мономаха!
4
Аламак | 28.12.2011 | 17:18
+ (-1) -
А що потрібно було зробити за рік? Відкрити тролейбусну лінію чи вибити пару гектарів для "індивідуального будівництва"?
2
степан | 28.12.2011 | 13:47
+ (0) -
Зі звіту Анощенка 27.12 11р- туалет в парку не потрібний. Погані депутати цього не розуміють і не хочуть продати незавершений будівництвом туалет в якому він хотів би зробити кінотеатр
- тарифи будуть підвищуватись і надалі
-памятник Т.Г. Шевченку в місті не потрібно будувати. Хочте, будуйте за свої гроші
-пам"ятник Жертвам Чорнобиля дороге задоволення
-підвищення в 4 рази орендної плати за землю нормально. Орендарі зажерлися
-передача системи "Візит"створеної за бюджетні кошти та кошти громадян в приватникам- нормально
- у всіх бідах міста винуваті держава, депутати міської ради та самі мешканці.
3
Степанида | 28.12.2011 | 14:12
+ (4) -
Сергію Івановичу! А навіщо ж було на звіт зганяти силою працівників КМКП? Ви що, боялись, що добровільно ніхто не виявить бажання прийти вас послухати? Негарно це, а на наступні вибори теж будуть так "добровільно-примусово" запрошувати? Десь ми це вже бачили...
5
Аламак | 28.12.2011 | 17:25
+ (2) -
В Кузнецовську є десь туалет крім автостанції? З пам'ятниками можна мораторій об'явити. Поки не зросте добробут жителів міста відповідно. З орендною платою слід індивідуально підходити до кожного і звичайно прозоро. А що таке "Візит"?
А як справи по недобудовах, наприклад, біля міськради комплекс?
І який взагалі штат КМКП (хоча б керівний) і скільки якої роботи воно виконує?
6
Кириленко | 28.12.2011 | 17:40
+ (0) -
Андрощук свого носа і тут всунув (маю на увазі фото) biggrin
7
AndyEn | 28.12.2011 | 17:47
+ (0) -
Как говорится - выбрали, кушайте! cool
8
Кириленко | 28.12.2011 | 17:48
+ (2) -
Зробіть краще дороги в місті нормальні! Тут доріг не багато а їхній стан - латка на латці!
9
Валентина | 28.12.2011 | 19:15
+ (0) -
...."Підготовлено такі проекти: реконструкція насосної станції 3-го підйому (34,9 тис.грн.), схема тепло-постачання міста (біля 70,0 тис.грн.), схема водопостачання міста (біля 70,0 тис.грн.), схема визначення меж та поділу прибудинкової території багатоповерхової забудови міста (більше 74 тис.грн.."
---Цікаво а що це за схеми і хто іх розробляв, що коштують вони 70тис грн?????? Вони золоті чи що???
Волинянин | 28.12.2011 | 19:23
+ (0) -
Зустріч міського голови із мешканцями (тобто його звіт) був дуже погано підготовлений: по-перше- зігнали повний зал ковбасників із КМКП ;
-не було чути запитань до мера і його відповіді.(Що не можна було встановити мікрофон у рядах??)- зрозуміло, що це було зроблено навмисно, щоб більший балаган був- тим ліпше для нашого принципового Анощенка..
Він вів себе зухвало , неграмотно відповідав на запитання, розмовляв суржиком, як рагуль із тернопільської російської школи...
Волинянин | 28.12.2011 | 19:27
+ (1) -
(виправлення): -не було чути запитань до мера тільки його відповіді.
антианощенко | 28.12.2011 | 21:30
+ (0) -
Із звіту Анощенка пойняв, що у всьому винна только держава, только не
його любіма партія регіонів (ПРОФФЕСІОНАЛоВ).
Дуже вже любить себе Анощенко( такого нетямущого, безхребетного, безідейного).. Із такім підходом до роботи міського голови вмєсто 4,3тис.(які за нього проголосували) остануться у його прихільниках Юрко Нестерчук (казкар), Сергій Шевченко (баламут), Лишканці(із вигоди) та сраколиз Вася Журба..
GenkaUA | 28.12.2011 | 21:56
+ (0) -
Зважаючи на зростання кількості автомобілів у місті та скарги і звернення від мешканців, виконано ряд кишень для автомобілів біля житлових будинків, а саме біля житлових будинків №43 Вараш:

- наскільки відомо стоянку для автомобілів біля цього будинку виконано за кошти забудовника
дуся | 29.12.2011 | 00:44
+ (0) -
Це швидше схоже на звіт директора комунального піядприємствая. а не мера міста, чи він собі підготовлює місце в комунальному, після того, як йому висловлять жителі міста недовіру. Накінець всі зрозуміли хто є хто, а то все депутати були у всьому винні. Чомусь і досі незатверджена структура виконкому, бо це не вигідно нашому шанованому мерові.
гість | 29.12.2011 | 00:58
+ (0) -
Шоб ви знали-я був присутній на тому балагані і задав письмово пану Анощенку про дорогий проїзд у міських маршрутках,так він його навіть не зачитав,видно дійсно лижеться з лишканцями.А про паскудні дороги до речі хтось задав питання,у відповідь-нема коштів,я краще на зарплату пущу,бийте,мовляв,далі товариші автомобілісти свої тачанки,ну вас на...
Юрій_Рабий | 29.12.2011 | 01:13
+ (0) -
Шановний Сергіє Івановичу! Дуже дякую Вам за Вашу роботу! Це перший міський голова який насправді близький до людей! Я не бачу у Вас пихи, Ви такий же простий як проста людина, справжній європеєць! Тут не при такій посаді, а пре деяких, що просто жах. За цей рік я ні разу не бачив в місквиконкомі курців в кабінетах (виходять до місця для паління). Ні разу не бачив як працівники виконкому в кабінетах п'янствували (може я не натрапляв). При минулому голові, був свідком як в кабінеті першого заступника в понеділок вранці вся "еліта" святкувала День народження, а офіціанточки лише підносили оковиту.. А Ви не палите, це здорово! При тому, що депутати не затерджували заступників, часто Ваші ініціативи не підтримувалися, Ви зуміли показати хороший результат!
Окрім цього, при Вашому керуванні в місквиконкомі працівники гарно і чемно відносяться до людей. Приємно приходити коли до тебе відносяться з повагою! Одним словом плюсів купа! Я дуже задволений Вами як міським головою. Якщо перший рік був вдалий то вірю, наступні будть ще більш продуктивними! Бажаю Вам залишатися таким як Ви є, простим і близьким до людей! А також нехай Вас оточують правильні люди, котрі допомагали, а не забирали б у Вас сили!
З наступаючим Вас Новим роком!
Юрка | 29.12.2011 | 02:13
+ (0) -
Шановний Пастире Рабий Юрій дякуйте не надякуйтеся міському голові, приміщення де ви проводите свої служіння (ресторан Вараш) вам не дістанеться, адже власник - полячка, а земельну ділянку 60сотих, яку вам так гаряче обіцяв міський голова, ви так і не отримаєте,тому що пан Анощенко на "брехні їде, брехнею поганяє" в цьому переконалися ті хто мав з ним справу. А недовіру меру Анощенку я думаю під парламентські вибори - гарантовано забезпечать депутати міськради з допомогою громади, яку ви представляєте. Амінь.
Юрій_Рабий | 29.12.2011 | 02:28
+ (0) -
Шановний Юрка, ні ресторан, ні земля тут ні до чого! Не переживайте Ви за нас, в нас все було, є і буде веріцгутно! А тут я просто висловлюю свою думку відносно роботи міського голови.
леший | 29.12.2011 | 03:00
+ (0) -
Підтримую Юрій_Рабий на рахунок думки щодо роботи мера. А всім "хаятелям" - попробуйте ви всі прпрацювати на посаді мера, і тоді критикуйте
Юрку | 29.12.2011 | 09:44
+ (1) -
Ви дивіться, щоб депутатам громада не висловила недовіру скоро biggrin
Почитайте звіти, які вони друкують в "Вістях" - "брехні їде, брехнею поганяє". Одна вода, а реальні дії де?

А мер у нас розумний, просто потрібна злагоджена співпраця з депутатами, більшість з яких хвилюється за свою партійну долю, а не за долю міста.
Рік прозріння | 29.12.2011 | 10:56
+ (0) -
Звіт прозріння, рік прозріння і розчарування всі розумні зрозуміли "За кого голосували?"
Sds | 29.12.2011 | 11:04
+ (0) -
Рік прозріння, ніби ті, хто зараз "жене" на мера, за нього голосували на вибрах biggrin Не смішіть biggrin

Я голосував за нього, поки не розчарований.
Аламак | 29.12.2011 | 14:17
+ (0) -
Ніяк Анощенко когось з бариг образив.
liliya | 29.12.2011 | 15:47
+ (0) -
бачили очі кого вибирали, а тепер їжте хоть подавітся((((( не такого майбутнього ми бачили коли вибирали нашого мера, підвів він нас, зато сам в шоколаді. А ви прості люди які все житя горбатились за копійку пенсії платіть більшу половину за квартиру, яка в той же час холодна і грязні підїзди,яка різниця чи хліб ви їсте з водою чи з молоком, про мясо взагалі мовчу а наш доброякісний мер буде ВИВОЗИТИ СВЮ СІМЬЮ ДО ФРАНЦИИ. Цікаво, коли він працюван на РАЕС він також так відпочивав...?! angry
liliya | 29.12.2011 | 15:54
+ (0) -
в першу чергу ображені прості люди, не потрібно їх обзивати баригами, таке склалось воаженя що алмак шисьорка нашого мера angry
Аламак | 29.12.2011 | 18:40
+ (1) -
В чому претензії "простих людей"? Мер по під'їздах ходить і смітить? Чи там не прибирають ті, кому за це платять?
Анощенко звітується по доходах і видатках міського бюджету. Це вже щось.
Аноним | 29.12.2011 | 19:16
+ (0) -
"Мер по під'їздах ходить і смітить? Чи там не прибирають ті, кому за це платять?"

Больная тема... Чисто не там где убирают, а там, где не мусорят...
СЛАДКИЙ | 29.12.2011 | 19:39
+ (1) -
Ребятки, кто бы мером не был бы все равно критиковали бы ... biggrin
! | 29.12.2011 | 20:09
+ (1) -
З мером якось не гарно вийшло. Взагалі-то Кузнецовськ вдруге наступив на ті ж самі граблі (перший раз хохма получилась з Степаном). І будем ми цей "брєд" слухати ще довго, до наступних виборів це точно.
А з рестораном взагалі велика дурниця (з вини тої ж влади).Єдине місце було де можна було гарно повечеряти.
Да і штундам «рабим» місце в резервації, а не проводити свої збіговиська в закладах громадського харчування.
Света | 29.12.2011 | 21:25
+ (0) -
Мер наш багато обіцяє ми вже відчули від нього покращення життя коли платили за комуналку!!
Света | 29.12.2011 | 21:27
+ (0) -
Наш мер готовий все в парку продати навіть до останього туалету, а що дітям лишити???
Юрій_Рабий | 29.12.2011 | 22:21
+ (-1) -
Я не голосував за Сергія Івановича бо не знав його, але молився, щоб Бог поставив хорошу людину. І я вдячний Богові за міського голову який зараз у нас! А щодо комунальних платежів то не знаю хто скільки платить (про це я плисав в іншій темі), а я плачу дуже мало... За воду гарячу щось там 30-40 і стільки ж за холодну +-, за тепло не багато... За те я не ношу воду, не грію, купаюся досхочу, не заготовляю дрова.. Одним словом супер!
lexx2000 | 30.12.2011 | 14:11
+ (0) -
Якщо ви пане Рябий платите за воду 30-40 гривень то цікаво на скількі ви його відмотуєте??????
Батя | 29.12.2011 | 22:33
+ (0) -
Я вот думаю. когда этот наш сектант Рабый молится?? Он все время в компютере сидит.. Конешно ему в кузнецовске -супер, это же не забитое село Жовкини....А здесь дурные хохлы и деньжат подкинут на разные развлечения в ресторане..
Юрій_Рабий | 29.12.2011 | 23:17
+ (1) -
Так бачиш батя, я маю високу продуктивність, встигаю і з тобою поспілкуватися,і помолитися biggrin cry так, в кузнецовську мені дуже подобається жити і я не соромлюся, ні свого села рідного, ні свого імені й прізвища, на відміну від тебе, батя... але мова ж не про мене, а про міського голову. який як на мене є хорошим biggrin
Батя | 29.12.2011 | 22:48
+ (0) -
29-й. Ти забув прикольного насправді, мера-масона КОРОВКІНА, котрого на 5 років обирали дурні кузнєцовські.
І дуже за Коровкіна агітував волиняка із Повурська -Макарук Василь із своєю сім"єю та головою партії "ПОРА" (сином) Макаруком Сергієм (теж українцем) Ото був мер в памперсі -прикол для Кузнєцовська.
І йому більшість БЮТівська імпічмент не піднімала. Був вигідний для БЮТ балаган у Кузнєцовську та у міськвиконкомі.Зараз цей масон у 83 роки із партії регіонів- радником на АЕС ..Що ж він зробив мером у 82роки???
степан | 29.12.2011 | 22:58
+ (-1) -
Анощенко пообіцяв зменшити тарифи на утримання квартир та прибудинкової території за рахунок виключеня оплати за поточний ремонт. Але запевнив, що після цього ремонтів в під"їздах не буде.
А ще запевнив що адмінвитрати в КМКП найнижчі, хоч перед виборами писав в своїй газеті, що адмінвитрати в нас найвищі. З того часу адмінперсоналу в КМКП не поменшало. Взагалі то звіт був по одному спектру роботи - житлово-комунальному. А соціально-економічний блок був випущений. А освіта, культура, охорона здоров"я, створення умов для залучення інвестицій???
Читач | 29.12.2011 | 23:00
+ (0) -
А степа інвестиції у власну кишеню залучав. І не відзвітувався перед громадю і не поділився з нею cry
GenkaUA | 29.12.2011 | 23:01
+ (1) -
Наша люди взагалі не знали за кого голосували, для прикладу взяти мажоритарний округ. Вони обирали не конкретну людину, а тупо шукали в списку кандидата від "Батьківщини". Яка вже перед цим 4 роки в кузнецовську нічим не займалась крім популізму.
! | 29.12.2011 | 23:15
+ (0) -
Батя. Как говорится, я дико извиняюсь. Жидо-массоны правят миром. Факт.
Ну а молиться в ресторане - тема для М.Задорнова.
О! | 29.12.2011 | 23:17
+ (0) -
"Читач" та "Рабий" із одної анощенківської секти-"Зелена планета партії регіонів".
Я | 29.12.2011 | 23:40
+ (0) -
За воду гарячу щось там 30-40 і стільки ж за холодну +-, за тепло не багато...
А в єдиному державному реєстрі доходів фізичних осіб у Рабого Юрія напевно великий нуль.
О! | 29.12.2011 | 23:47
+ (0) -
Я посидів трохи на тому звіті, але багато людей вставало і виходио із словами: "пішли бо від нього нічого путнього не почуєш" або Ходімо. бо він (тобто Анощенко)не знає сам що говорить"
.. Тобто Анощенко попав не у свою тарілку..із нього мер. як із ..... куля
Рік прозріння | 29.12.2011 | 23:50
+ (-1) -
Хай би ти краще не молився Рябий... І я дурний голосував за нього, а розчарувався з першої зувстрічі, а про другу мовчу. Ну всяких Кузнецовськ бачив мерів НО ТАКОГО...
Света | 30.12.2011 | 02:05
+ (-1) -
Будемо чекати може наш мер ще щось хорошого зробить. Якогось толковаго собі заступника поставить!!!(ХА-ХА)Під свого друга чи його сина ринок відкриє.
Олег | 30.12.2011 | 02:27
+ (-1) -
Я проживаю у гуртожитку №2 і ремонту сантехнікі не наблюдав , незнаю шо він тут росказує..
дуся | 30.12.2011 | 17:25
+ (-1) -
Він ще багато що нарозказує, тільки побільше слухайте, локшини хватить на всіх.
степан | 30.12.2011 | 20:50
+ (0) -
Не розумю чому всі напали на Анощенка. Він ще навчиться. Дайте людині хоча б зо два роки попрацювати. Та й перший заступник, кум Василь Ковальчук поки що не має досвіду. Цьому також ще років два потрібно. Ось поміняє Петрика на голову ПР Ціпан тоді робота піде на ура. Ще б більшість депутатів поміняти на таких як Юрик Нестерчук. Тоді можна було б частіше за кордоном відпочивати.
Я теж лоханувся | 30.12.2011 | 20:55
+ (1) -
На станції всі перед виборами носилися із газетою Анощенка, про Вілєколєпного Гошу. Думали що Анощенко жару дась всім, як мером стане- а він зразу у партію бандюковичів побіг для захисту своєї шкури. Ото принциповий получився мер. І тарифи обіщав знизити-навіть у газетах росчети робив,як він зниже. а вже 3 раз повишає--брехун.
Юрко | 31.12.2011 | 03:18
+ (0) -
А я за нього не голосував, бо був з ним в одній партії, і дуже радий що він від нас пішов. Бо Анос хотів щоб ми підтримали тоді його в мери а не Магдича. І він є карєрист а Вася Ковальчук теж дуже хреновий керівник, я про це знаю як працівник АЕС. Так що важко нам буде з ними до слідуючих виборів.
Патріот | 31.12.2011 | 03:51
+ (0) -
Я про Жданця скажу. При Степанові місто процвітало. Займало перші місця в Україні і КМКП на той час приносило доходи в міський бюджет і не було боржником і ціни на ком. послуги не росли, як в Анощенка 5 раз на рік.А на рахунок цієї брехні чи брав Степан хабарі- то нехай прокуратура заведе кримінальну справу, як зараз прийнято з Юлею. Тим більше що Жданюк зараз зовсім не при владі а безробітний і нехай перевірять скільки він і де має котеджів і хто з кузнецовців їх будував. До речі офіс УНП що в 3-му гуртожитку теж Анощенко з Ковальчуком хочуть відібрати е партії, хоч та справно платить за всі послуги. І на мій коментар я хотів би почути від вас, шановні відвідувачі сайту, відгуки. Щиро вам вдячний.
Юрій_Рабий | 31.12.2011 | 11:43
+ (-3) -
Коментую - не знаю чи місто процвітало при Жданюку, але те, що він антисеміт то це знаю, він і нас приписав до сіоністів, в мене ще зберігаються його статті про нас в газетах "Волинь" і "Вісті"... Він обзивав нас й всіляко притісняв і я йому пророкував, що він не добуде міським головою бо він ненавидить Божий народ і до нас був нетерпимим. Я йому особисто сказав, що він буде ніким! Так і сталося, його забрали в заступники губернатора, щоб вище було падати. Подивіться скільки він набрав на цих виборах. Я йому простив і благословляю його, але Біблію не можна переступити. "І поблагословлю, хто тебе благословить, хто ж тебе проклинає, того прокляну. І благословляться в тобі всі племена землі!" (Буття 12:3) Людина, що ненавидить євреїв, віруючих - не має майбутнього! Степану Івановичу потрібно змінитися в цьому і попросити в Бога прощення! А щодо того, що забирають оренду то це сіяння й жнива!
GenkaUA | 31.12.2011 | 17:17
+ (0) -
Так ви і є кодло сатаністів, п. Рабий придумав собі релігію і заробляє на дурнях гроші
Юрій_Рабий | 31.12.2011 | 19:04
+ (-3) -
принижувати людей є ознакою слабкості, сильні люди своїм життям й мудрими аргументами доводять свою позицію. ваші висловлювання говорять про вашу обізнанність й мудрість.. не ображаюся на вас бо якби ви знали правду то так не говорили б...
ну нагадую, що тут мова про нашого мера=)
Патріот | 31.12.2011 | 19:23
+ (-1) -
Юра і тобі Анощенко не дасть землі ніколи як і Жданюк, хоч ти йому лижеш зад.А жиди- це найбільша у світі ворожа нація для всіх народів.Прочитай книгу "Вихід"з Біблії де вони виходячи з Єгипту знищували цілі міста, чоловиків убивали а жінок гвалтували.
Юрій_Рабий | 31.12.2011 | 19:56
+ (-2) -
Ну і чому ви так переживаєте за нас, за землю?? cry я вже не однаразово говорив, що все у нас є, було і буде гут!..
А щодо євреїв то ставлю вас до відома - Ісус був євреєм і А коли ви Христові, то ви Авраамове насіння й за обітницею спадкоємці. (До галатiв 3:39)[i] Отже якщо ви вірите в Ісуса то є дитиною Авраама, а Авраам є першим євреєм, батьком всіх євреїв! Так, що потрібно розбиратися в тому про, що пишете.
І ще пропоную чесно назвати своє ім'я, я ж не під псевдонімом... Чи ви переживаєте за свою безпеку?=)
Патріот | 01.01.2012 | 00:30
+ (-1) -
Так, Ісус Христос мав єврейське коріння, але Він був Сином Бога Живого та єврейки Марії і Він постійно противився жидівським законам.Одні з них "око за око, зуб за зуб" і вводив свої "любіть ворогів своїх" і т.д.За що жиди Його і розп'яли. Так за що ми повинні плазувати перед жидами?
Юрій_Рабий | 02.01.2012 | 00:12
+ (0) -
ви просто абсолюютно не розбираєтеся в даній темі, на такому рівні я не буду вам нічого доводити бо навіть знання азів не спостерігається, перепрошую...
GenkaUA | 31.12.2011 | 11:13
+ (-1) -
Ахаха я теж пам'ятаю, як Анощенко рвався в кандидати на посаду мера, але його не підтримали члени партії і він тоді ображений на всіх вийшов з партії.
степан | 31.12.2011 | 21:40
+ (-2) -
Скільки б Рябий не лизав голову той, при всьому бажанні, не зможе виділити йому землю. Тут вирішують депутати. А стосовно божого народу, то його представники зробили більшовицький переворот, нищили церкви, священослужителів, мирний народ і не лише український. Вони ж були активними організаторами репресій та голодоморів в Україні. Винищуючи українців планували на території України створити жидівську державу. А всякого хто наважиться викрити їхню антилюдяну сутність обзивають антисемітом і цькують за допомогою своїх ЗМІ та різних рябих, які існують за їхні гроші. Це вони проклинають в своїх синагогах Богдана Хмельницького, Івана Франка та весь український народ який народив цих Великих Українців. А на слово жид не потрібно ображатись. Адже слово Єврей в українській мові появилось віднедавна. А в Польщі, окрім як жид, цю націю не називають. І ніхто за це не ображається.
Юрій_Рабий | 02.01.2012 | 00:24
+ (-2) -
Степане, Ви вірите Біблії? Якщо ні то навіщо Ви називаєте себе християнином? Вірити в Бога не можна не вірячи Писанню. Писання ж називає ВСІХ ВІРУЮЧИХ В ІСУСА ДІТЬМИ АВРААМА (ТОБТО ЄВРЕЄМИ) Читайте уважно родословну Ісуса. 1 Книга родоводу Ісуса Христа, Сина Давидового, Сина Авраамового: 2 Авраам породив Ісака, а Ісак породив Якова, а Яків породив Юду й братів його. 3 Юда ж породив Фареса та Зару від Тамари. Фарес же породив Есрома, а Есром породив Арама. 4 А Арам породив Амінадава, Амінадав же породив Наассона, а Наассон породив Салмона. 5 Салмон же породив Вооза від Рахави, а Вооз породив Йовіда від Рути, Йовід же породив Єссея. 6 А Єссей породив царя Давида, Давид же породив Соломона від Урієвої. 7 Соломон же породив Ровоама, а Ровоам породив Авію, а Авія породив Асафа. 8 Асаф же породив Йосафата, а Йосафат породив Йорама, Йорам же породив Озію. 9 Озія ж породив Йоатама, а Йоатам породив Ахаза, Ахаз же породив Єзекію. 10 А Єзекія породив Манасію, Манасія ж породив Амоса, а Амос породив Йосію. 11 Йосія ж породив Йоякима, Йояким породив Єхонію й братів його за вавилонського переселення. 12 А по вавилонськім переселенні Єхонія породив Салатіїля, а Салатіїль породив Зоровавеля. 13 Зоровавель же породив Авіюда, а Авіюд породив Еліякима, а Еліяким породив Азора. 14 Азор же породив Садока, а Садок породив Ахіма, а Ахім породив Еліюда. 15 Еліюд же породив Елеазара, а Елеазар породив Маттана, а Маттан породив Якова. 16 А Яків породив Йосипа, мужа Марії, що з неї родився Ісус, званий Христос. (Вiд Матвiя 1:1-16) ІСУС БУВ ЄВРЕЄМ! МАЛО ТОГО, МИ ВІРИМО В ЄВРЕЙСЬКОГО БОГА! Ось як Бог представляється І сказав іще Бог до Мойсея: Отак скажи Ізраїлевим синам: Господь, Бог батьків ваших, Бог Авраама, Бог Ісака й Бог Якова послав мене до вас. А оце Ім'я Моє навіки, і це пам'ять про Мене з роду в рід.(Вихід 3:15) Оцей Бог є і нашим Богом!
1-50 51-96
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів