34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Сергій Анощенко: "В міській раді сталось незаконне захоплення влади"

Сергій Анощенко: "В міській раді сталось незаконне захоплення влади"

25.04.2012

17

1399

Ситуацію, яка склалась 20 квітня на ІІ пленарному засіданні 20 сесії Кузнецовської міської ради, прокоментував міський голова Сергій Іванович Анощенко:

"Закон чітко визначає, хто може скликати сесію, хто може головувати на сесії і в яких випадках відбувається заміна головуючого. Жодних підстав для заміни головуючого на ІІ пленарному засіданні 20 сесії не було. Тому все, що відбувалось в залі після закриття мною ІІ пленарного засідання трактувати інакше, як незаконне захоплення влади, я не можу."


Секретар Кузнецовської міської ради Ігор Валерійович Куц, який замінив головуючого після закриття засідання Сергієм Івановичем Анощенком, бачить ситуацію під кардинально іншим кутом:

"Депутати діяли виключно в межах діючого законодавства. Однак, ситуація таки в тупику. Треба сідати і говорити, щоб переконати один-одного і вирішити, як ми будем рухатись далі. Якщо згоди так і не дійдемо, вихід один - перевибори."


Всього коментарів: 17
1
ППЦ | 24.04.2012 | 16:57
+ (1) -
Я ниче не понял, кто прав то?
2
((( | 24.04.2012 | 17:06
+ (2) -
Боже, дай їм всім розуму! Тільки сили не давай, бо ж позабивають одне одного. cry
3
Юрій_Рабий | 24.04.2012 | 18:16
+ (-3) -
Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому! Коли міста Господь не пильнує, даремно сторожа стереже! (Псалми 126:1)

Якщо Господь не будує, не сприяє будівництву міста, то всі старання й намагання депутатів та міського голови є малоефективними.

От давайте поспостерігаємо за нашим містом.

Здавалось би одна із політичних сил виграла вибори, але чи можуть вони втілити в життя свої задуми?

Ні!

В силу певних причин, не можуть.

Виходить парадокс, 25 депутатів, а ККД дуже низенький.

Або, скажімо, міський голова, здається, виграв вибори, а чи має він можливість вільно і продуктивно працювати?

Навіть заступників не можуть затвердити.

Чому?

Чому люди, які йшли на вибори з великим бажанням служити місту, не можуть домовитися, не можуть плідно працювати на благо міста?

Можливо, відповідь в Писанні?

Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!

А чому Господь не будує?

Чому Господь не сприяє?..

Знаєте, коли будувалася вавилонська вежа то ось, що сказав Бог.

І зійшов Господь, щоб побачити місто та башту, що людські сини будували її. І промовив Господь: Один це народ, і мова одна для всіх них, а це ось початок їх праці. Не буде тепер нічого для них неможливого, що вони замишляли чинити. Тож зійдімо, і змішаймо там їхні мови, щоб не розуміли вони мови один одного. (Буття 11:5-7)

Чи не така картина сьогодні спостерігається в нашому місті?

Депутати не розуміють міського голову, а мер не розуміє депутатів.

І знову повстає питання, а чому так? Чому депутати між собою сваряться? Чому люди хочуть нібито добра для міста, але не знаходять спільної мови?..

Так що виграти вибори це ще не означає, що ти виграв вибори. Якщо немає Божого сприяння то навіть видима набожність не поможе. Як на мене то потрібно шукати причину чому так стається. А той хто шукає – знаходить!

Можливо, є кілька причин цьому, але одну я точно знаю!

Церква «Світло Зорі» просить земельну ділянку ось уже 8 років, але депутати гальмують це питання. І тут уже питання стоїть не суто в нашій церкві, але в тому, що депутати виступають проти Бога!

Чому проти Бога? … і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її. (Вiд Матвiя 16:18)

Якщо Бог створив цю церкву то Він і постоїть за неї! Ніяка влада не матиме успіху, якщо вона буде перешкоджати ділу Божому на землі!

Ми просимо землю не для задовілнення своїх якихось потреб.

Ми просимо землю для того, щоб служити місту, допомагати людям, спасати їх від рабства гріха. Подивіться скільки в місті торгових точок де продається знаряддя вбивства, знаряддя руйнування сімей, горілка ллється річкою, тютюновий дим стоїть стовпом.

Це те, що вбиває, але депутатів це не хвилює, от щоб церкві виділити земельну ділянку то потрібно когось в чомусь переконувати. Ну і де справедливість? От вам і відповідь чому депутати не знаходять спільної мови між собою і з міським головою.

Ми можемо не вірити, що це працює, але не дивлячись на нашу віру, закон земного тяжіння працює, так само і цей принцип.

Якщо Бог за те, щоб Євангеліє проповідувалося, люди звільнялися від алкоголізму й наркоманії, спасалися, возстановлювалися сім’ї то ніхто цього не зможе зупинити. Але люди які цьому перешкоджають, перешкоджають самому Богові, йдуть проти Бога.

А що виходить у нас в місті?

Бари відкриваються, а церкві земельну ділянку не дають.

Такій владі, що йде проти Бога, Бог не сприятиме!

Цю статтю я написав 31 серпня 2011 року
4
sir_the_dragon | 24.04.2012 | 20:23
+ (1) -
Ага, дайте на церкву і я вас благословлю. Це так розуміти?
7
jarema | 25.04.2012 | 21:21
+ (0) -
Рабий ти задовбав із своїми жидівськими псалмами.
Яка може бути злагода між депутатами, якщо кузнєцовці міського голову обрали від ПР, а 25 депутатів від союзника ПР-від "Батьківщини". У цих партіях не українці а хохли. Для них чим гірше в Кузнєцовську та в Україні, то для них це дуже добре!!!!
5
sir_the_dragon | 24.04.2012 | 20:29
+ (-1) -
чому Ігор Валерійович не пам'ятає, як він разом з однопартійцями, відразу після виборів, покинув сесійну залу, причому він вже тоді був секретарем? Кузнецовський осередок (скоріш огризок) "Батьківщини", давно втратив довіру, може ці слова і правда, але я вже не вірю жодному їхньому слову. З такими друзями і ворогів не треба.
9
Carl_von_Clausewitz | 26.04.2012 | 00:28
+ (0) -
одні емоції і ніякого причинно-наслідкового зв'язку
sir_the_dragon | 02.05.2012 | 22:59
+ (0) -
Тільки ті, кому є що ховати ховають свої імена.
6
Юлька | 24.04.2012 | 23:05
+ (0) -
Юрію, Вашій церкві вже років 15 і всі 15 років землі не було, до чого тут Ви з своєю ділянкою до тупості окремих депутатів?

Не пишіть брєд, я чомусь вважала вас розумнішим.
8
jarema | 25.04.2012 | 21:26
+ (0) -
Він розумний!!! Вже не один батько його хоче відлупасити за зіпсовану дитячу душу, та ті гроші, які діти виносять із дому для секти- Рабому...
Юрій_Рабий | 03.05.2012 | 07:21
+ (0) -
/Повідомлення не по темі. Видалено модератором/
IvanGonta | 03.05.2012 | 07:49
+ (0) -
Рябий, не пхай свою секту в кожну тему. Ти поступаєш як свиня. Не пускають в двері-лізеш в вікно. А ще ображаєшся що тебе не поважають.
Я | 03.05.2012 | 10:51
+ (0) -
Я сьогодні біля суда проходив, там вся наша "еліта" місцева тупцювалась: Куц, Петрович, Магдич і ще якась жіночка, не розгледів.

То, мабуть, якийсь суд у них сьогодні.
IvanGonta | 03.05.2012 | 16:40
+ (0) -
Анощенко, йдучи на вибори , мав розуміти, що в нього не буде більшості серед депутатів. Тому мав зробити все для консолідації депутатського корпусу. Він же вирішив всіх нагнути та перемогти, наївно сподіваючись на допомогу Берташа і ПР. Почав воювати одночасно на всіх фронтах. Пересварився з ким тільки міг. Пообгиджував своїх попередників. Втратив підтримку навіть тих хто агітував за нього та активно підтримував на початку його правління. Як приклад- депутат від "Зеленої планети" Валентина Гончарук. З палкого прихильника перетворилась на опонента. Але миритись вже пізно. Тепер, хто кого. Я не знаю з чого розпочались непорозуміння між Анощенком і депутатами. Але коли дві третини депутатського корпусу проти голови, напрошується висновок, що він не зумів справитись з посадою і повинен піти. Від його впертості страждає місто.
ser | 04.05.2012 | 16:49
+ (0) -
Только дебилы могли голосовать за пожарного инспектора идущего в меры на выборах.Вот так и правят страной случайные люди вырвавшиеся к рулю,так и не понявшие что с этим делать.Но они знают твёрдо лишь одно, ОНИ ВЛАСТЬ ,ОНИ У КОРЫТА.
Наташа | 12.05.2012 | 00:17
+ (0) -
Анощенко подав 10 позовів на депутатів до суду.Вже десять днів сидить в судах іне соромно зарплату отримувати.Дороги не ремонтуються,покрівля в будинках протікають,дитячі майданчики не ремонтуються.А бродячі собаки під вікном у мера гавкають.О як гарно працює мер.
akapella | 12.05.2012 | 08:19
+ (2) -
Хлопчики та дівчатка не треба лукавити! Ні з ким Анощенко не сварився. Просто за багато років в міській раді створилася система ігнорування мешканцями, яка стає до них чутливою лише під час виборів.З часом депутати ставали її органічною складовою і починався дерибан бюджету міста вже з учасниками, які вправно маневрували між мешканцями і своїм вмінням подобатися та апетитами посадовців. Анощенко перший мер, який не прийшов вписуватися в цю паразитну систему, він прийшов її демонтувати і встановити зрозумілу систему стосунків між владою та простими громадянами. Рахуватися з дармоїдами потрібно, але звертати на них увагу не варто.Тільки прощатися, бо закінчиться тим,що його самого демонтують, що, власне, зараз і пробують зробити наші обранці. А місто стоїть, і відповідальність на себе бере тільки мер, а депутати як миші під совком поховалися.Інститут депутатства в нашому випадку - це орган колективної безвідповідальності та орган потенційних можливостей для падлюк.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів