34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Чергова сесія міськради: і попрацювали, і вірші почитали...

Чергова сесія міськради: і попрацювали, і вірші почитали...

05.07.2012

11

1757

3 липня 2012 року в актовій залі виконавчого комітету відбулося перше пленарне засідання чергової сесії Кузнецовської міської ради шостого скликання за участю міського голови Сергія Анощенка, депутатів Кузнецовської міської ради, працівників управлінь, відділів та служб виконавчого комітету та представників місцевих ЗМІ.

Також на сесію завітали обурені працівники управління благоустрою КМКП, яким затримують виплату заробітної плати та незадоволені мешканці багатоповерхівок Кузнецовська, у яких відключили ліфти.

Після обрання лічильної комісії (Л.Грекова, Ю.Нестерчук, В.Москалик) та секретаріату (Р.Пашко, І.Чернецький) народні обранці приступили до формування порядку денного.


Розпочалась сесія традиційно з розгляду депутатських запитів та звернень, яких в цей день було чимало:

- депутат Ніна Хвалько (фракція ВО «Батьківщина») попросила колег підтримати її звернення до Рівненської обласної ради, Рівненської облдержадміністрації та Рівненського комунального шляхо-експлуатаційного управління автомобільних доріг з приводу сприяння в організації ремонту дороги «Собіщиці – Рудка», яка веде до Білого озера;

- депутат Зоня Матвієнко (фракція ВО «Батьківщина») ініціювала звернення до голови Рівненської ОДА В.Берташа щодо завершення процедури передачі Рівненського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у власність громади міста та зробила запит до міського голови Сергія Анощенка стосовно цього ж питання;

- депутат Наталія Петрович виступила зі зверненням стосовно допомоги хворій дівчинці - Катрусі Журик;

також перед присутніми виступила голова громадської ради Мирослава Воробей, яка зачитала звернення громадської ради до міського голови Сергія Анощенка та депутатів міської ради. Члени громадської ради висловили занепокоєння напруженою ситуацією, яка склалася в міській раді,  тривалим протистоянням між депутатами та міським головою і закликали депутатів та мера відкинути упередженість та  поступившись фракційними інтересами перед інтересами громади припинити протистояння;


- депутат Юрій Нестерчук озвучив одразу два запити: перший стосувався соціальних відрахувань, другий був адресований голові комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту з проханням розглянути поведінку депутата Олега Андрощука: "Під час засідання депутатів 15 червня 2012 року, голова фракції "Фронт Змін" Олег Андрощук у сесійній залі міської ради публічно мене образив, звинувативши у зведенні рахунків з підприємцем, який 16.06.11 року проводив зварювальні роботи без відповідних дозволів та погоджень в будинку 17 по мікрорайону Будівельників. Своїми діями підприємець наражав на небезпеку мешканців під'їзду. 16 червня Андрощук із групою депутатів звернувся із зверненням до міського голови та в.о. директора КМПК з проханням розібратись по факту. Такими своїми діями Олег Андрощук наніс шкоду моїй репутації, тому прошу вас дати оцінку діям депутата та зобов'язати його публічно вибачитись переді мною." У відповідь Олег Андрощук запропонував депутатам нагородити Юрія Нестерчука орденом за заслуги перед містом, публічно вибачився, покаявся та присвятив Нестерчуку власноруч написаний вірш, в епіграфі до якого назвав Юрія Леонідовича "невгамовним борцем з нелегальним сантехнічним бізнесом":

"Кримінальні надходять вісті,

Банда сантехніків орудує в місті

Та депутат тривогу вже забив,

Злочинцям кисень перекрив

Слава нашим депутатам!

Горе-сантехніків за грати!

Відновимо в місті ідилію,

Не дамо створити Сицилію!"


Після бурхливих оплесків, якими депутати нагородили свого колегу-поета Олега Андрощука, народні обранці приступили до розгляду питань порядку денного. Всього в цей день було розглянуто 32 питання. Основні з них:

- "Про внесення змін в бюджет м.Кузнецовськ на 2012 рік" (цим рішенням було передбачено додаткові кошти на благоустрій міста, утримання закладів бюджетної сфери, а також на модернізацію та ремонт ліфтів);

- Про внесення змін до рішення міської ради від 01.02.12 №318 "Про проведення комплексної аудиторської перевірки фінансово-господарської діяльності КМКП" (перевірку продовжено до 01.08.12);

- Про звільнення від орендної плати Кузнецовської міської організації ветеранів України (за орендовані приміщення №142,143,144 у гуртожитку для проживання сімей по м-ну Будівельників, 2 та приміщення №1-318 у громадсько-офісному центрі по м-ну Перемоги, 23) та Кузнецовську міську організацію Української спілки ветеранів Афганістану (за орендоване приміщення №604 у гуртожитку № 1 по м-ну Будівельників);

- Про створення комісії з організації роботи по складанню та уточненню списків громадян , які мають право на одержання приватизаційних паперів.

 - Про утворення комісії з проведення інвентаризації наявної документації із встановлення водоохоронних зон і прибережних захисних смуг та наявності в натурі (на місцевості) меж водоохоронних зон і прибережних захисних смуг річок і водоймищ.

Також на сесії було розглянуто ряд питань, які стосувались земельних відносин.Однак, розгляду потребувало ще чимало питань, тому частину питань з порядку денного перенесли на друге пленарне засідання. Зокрема: звіт постійної комісії з питань духовності, освіти та культури; звіт міського голови про роботу виконавчих органів ради за 5 місяців 2012 року; "Про повторний розгляд рішень Кузнецовської міської ради від 15.06.2012 року №411 «Про відповідального за зберігання печатки Кузнецовської міської ради"; "Про повторний розгляд рішень Кузнецовської міської ради від 15.06.2012 року №412 «Про внесення змін до рішення Кузнецовської міської ради від 28.01.2011 №50 «Про Регламент Кузнецовської міської ради» депутати розглянуть на ІІ пленарному засіданні сесії Кузнецовської міської ради шостого скликання.  

Всього коментарів: 11
1
sir_the_dragon | 05.07.2012 | 14:40
+ (0) -
Невже "Лёд тронулся...", і мер з депутатами влаштують перемир'я?
2
Юлька | 05.07.2012 | 15:35
+ (0) -
Вряд чи вони вже знайдуть спільну мову. Швидше за все, просто питань спірних не було в порядку денному.

Андрощук трохи поет biggrin
3
jarema | 05.07.2012 | 21:33
+ (-1) -
Розглянуто питання :
-"Про звільнення від орендної плати Кузнецовської міської організації ветеранів України (за орендовані приміщення №142,143,144 у гуртожитку для проживання сімей по м-ну Будівельників)".
---Хочеться дізнатися, хто це такі ветерани України,що звільняються від орендної плати??? Невже знайшлися в Кузнецовську ветерани, які воювали за незалежність та волю України??? Дивно і цікаво на цих ветеранів поглянути...
4
akapella | 06.07.2012 | 00:36
+ (0) -
То цей ще й вірші пише. Подумати тільки!Цей Тоні -лунатік видно багато часу на роботі має
5
олег | 06.07.2012 | 02:06
+ (-2) -
ГАМНОЩЕНКО ГЕТЬ!!!!
6
Віктор | 15.07.2012 | 01:08
+ (0) -
Да Олеже ви хамло !!!! А що може це риже чудо-юдо Куц пише ?? Або Баба-яга Хвалько,чи її страшні гноми тіпа Шолом і гоп компанії ? Страхолюди краще займіться чимось людським вам люди вже в очі плюють а ви все за своє .
7
Я | 16.07.2012 | 09:53
+ (0) -
Віктор а ви не Сергій Іванович?????????????????????????????????????????? Підписуйтесь власним ім*ям... А Вам в очі не плюють.????????????????????????????? В місті тільки згадаєшь про мера - одразу плюються!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8
ЛЯЛЯ | 20.07.2012 | 22:17
+ (1) -
Я а ви випадково не з вищесказаних персонажів,що так піною покрились? Правда в очі коле . Це напевно ви самі таку байку вигадали,що про згадку мера плюються вам мабуть всі очі проплювали ???
9
ЛЯЛЯ | 20.07.2012 | 22:22
+ (1) -
Таким хамлом можуть бути тільки БЮТ в Кузні
Колька | 21.07.2012 | 00:02
+ (-1) -
Ага Ляля, а Вы походите по городе и поспрашивайте мнение про мера.... Только сразу с собой полотенце берите... И причем тут Бют? Вы свои комментарии прочтите - вы не хамло??? Да вы хуже.

Олег (Сьогодні 23:05)
АНОЩЕНКО ГЕТЬ!!!! ЩЕ ДО ОСЕНІ НЕ ДОВГО!!!!!!!!!!!!!! АНОЩЕНКО ГЕТЬ!!!!

Костян (Сьогодні 23:07)
Конечно, при упоминание про мера - даже бабки плюются!!!! Ляля - из ПР. Походу, чудо еще то. Анощенко - ВОН!
34400 | 21.07.2012 | 00:11
+ (0) -
Заспокойтесь, будь ласка. І не пишіть під різними іменами, терпіння в модератора не безмежне.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів