34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Вибори // Шановні виборці міста Кузнецовськ!

Шановні виборці міста Кузнецовськ!

16.04.2014

0

2107

25 травня 2014 року ми з Вами обиратимемо Президента України на позачергових виборах. Номер нашого виборчого округу - 157. До його меж входять місто Кузнецовськ, Володимирецький, Рокитнівський, Зарічненський, Дубровицький райони (м.Дубровиця - центр округу).

 

Мешканці міста, що є виборцями і мають право голосу на цих виборах, відповідно до Конституції України, зможуть проголосувати на 15 звичайних виборчих дільницях, що утворені в місті Кузнецовськ на постійній основі (як і на виборах народних депутатів).

 

 

Хронологія виборчого процесу наступна. До 6 травня — утворення дільничних виборчих комісій звичайних і спеціальних виборчих дільниць. Починаючи з 9 травня на кожній виборчій дільниці будуть знаходитись попередні списки виборців, де кожен виборець, що до неї належить, може прийти і перевірити себе на включення. До 12 травня включно кожен виборець отримає іменне запрошення з повідомленням про своє включення до попереднього списку виборців на певній виборчій дільниці, адресу дільничної виборчої комісії, контактний номер телефону, розпорядок роботи, а також про час і місце голосування.

 

Виборцям, які постійно нездатні самостійно пересуватись, буде повідомлено про можливість проголосувати за місцем перебування. Тим виборцям, які не здатні самостійно пересуватися, але в списках у них немає відмітки «НСП», рішенням дільничної виборчої комісії на підставі їх заяви та довідки медичної установи про стан здоров’я надається можливість проголосувати за місцем перебування. Така заява разом із довідкою повинна бути надіслана поштою або передана іншими особами дільничній виборчій комісії до 20 години 23 травня.

 

Якщо Ви не отримали запрошення або в ньому містяться помилки у Ваших персональних даних, то необхідно звернутись до Вашої дільничної виборчої комісії або у відділ ведення Державного реєстру виборців та написати заяву про уточнення попереднього списку виборців. Такі заяви приймаються до 19 травня включно.

 

Виборцям, які у день виборів перебуватимуть не за своєю виборчою адресою, надається можливість тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси (ТЗМГ). Для цього необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання або за місцем перебування з відповідною заявою та документами, що підтверджують необхідність такої зміни. За наявності всіх підстав, цим виборцям буде змінено місце голосування, про що видається відповідне посвідчення. Вказані виборці на час цих виборів будуть у списках на новій дільниці. Якщо ж виборець, який тимчасово змінив своє місце голосування вирішить проголосувати за своєю виборчою адресою, то йому необхідно спершу відкликати заяву про ТЗМГ і повернути видане посвідчення в тому відділі, який його видав. Але все це можливо тільки до 19 травня, оскільки в цей день у реєстрі виборців починається формування уточнених списків за якими і буде проводитися голосування.

 

Якраз в уточнений список виборців, який на виборчих дільницях буде знаходитися з 23 травня, включаються громадяни, що змінили місце голосування за власними заявами. Якщо ж Ви не знайшли себе у списку виборців, а вказаний термін звернення минув, то Ви ще можете звернутись до суду в термін до 22 травня, за рішенням якого до 24 травня Вас можуть включити у списки виборців на дільниці. У день голосування 25 травня зміни до уточненого списку виборців не вносяться.

 

Щоб не залишитися осторонь виборчого процесу потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у списках виборців, і, власне прийти на вибори. Пам’ятайте, що Ваша завбачливість допоможе нам не допустити неточностей при складанні списків виборців на позачергових виборах Президента України у травні цього року, а Вам – комфортно здійснити свій громадянський обов’язок і проголосувати за обраного кандидата.

 

Наявність паспорта для отримання бюлетеня в день голосування, для уточнення своїх даних в Реєстрі, для зміни місця голосування ОБОВ’ЯЗКОВА.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців Кузнецовської міської ради:

 

м.Кузнецовськ, м-р Будівельників,3 , 4-й поверх, хол.

 

Графік прийому виборців: з 8:00 до 17:15; в п’ятницю: з 8:00 до 16:00.

 

А з 26.04.2014 по 25.05.2014 (включно) відділ працює ще й у вихідні та святкові дні з 09:00 до 16:00.

 

Телефони для довідок: 3-71-14, 2-14-63.

 

 

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців Кузнецовської міської ради

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1094
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів