34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 6 // Скликано позачергову 52 сесію

Скликано позачергову 52 сесію

02.04.2015

0

1863

Розпорядженням міського голови скликано 52 позачергову сесію міської ради на 9 годину ранку 3 квітня 2015 року.

 

Під час сесії депутати планують розглянути 3 питання порядку денного:

 

1. Про надання згоди на прийняття цілісного майнового комплексу Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3» та частини приміщень «Санепідемстанція №3 та клінічна лабораторія СМЧ-3» у власність територіальної громади міста Кузнецовськ №2053.

 

Доповідатиме дане питання І.Савченко, начальник відділу комунальної власності.

 

У разі прийняття даного рішення міською радою буде надано згоду на прийняття цілісного майнового комплексу Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3» та частини приміщень «Санепідемстанція №3 та клінічна лабораторія СМЧ-3» у власність територіальної громади міста Кузнецовськ. Після прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Кузнецовськ вищезазначеного майна воно буде взято на баланс новоствореного комунального закладу, цільове призначення даного об’єкту при цьому не міняється. Утримуватися та фінансуватися комунальний заклад буде за рахунок місцевого та цільової субвенції з державного бюджету, добудова та реконструкція, відчужування у приватну власність об’єкту передачі не передбачатиметься. Керівнику Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3» буде рекомендовано підготувати пропозиції щодо реформування та оптимізації роботи даного закладу та подати на розгляд депутатського корпусу до 1 червня 2015 року.

 

Ознайомитись з проектом рішення 

 

 

2. Про внесення змін в бюджет м.Кузнецовськ на 2015 рік.

 

Доповідатиме дане питання В.Тацюк, начальник фінансового управління.

 

Ознайомитись з проектом рішення.

 

 

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.04.2014 №1226 «Про затвердження структури органів Кузнецовської міської ради, загальної чисельності працівників апарату управління» №1994.

 

Доповідатиме дане питання І.Куц, секретар міської ради.

 

У разі прийняття даного рішення до рішення міської ради від 30.04.2014 № 1226 «Про затвердження структури органів Кузнецовської міської ради, загальної чисельності працівників апарату управління» буде внесено зміни. Зокрема, введено з 1 травня 2015 року посаду спеціаліста 1-ї категорії з військово-мобілізаційної роботи відділу з питань режимно-секретної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету міської ради. 

 

Ознайомитись з проектом рішення.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів