34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Собаки VS Люди: на чиєму боці правда?

Собаки VS Люди: на чиєму боці правда?

22.10.2015

12

3838

До редакції 34400.net звернувся мешканець Кузнецовська із листом. Наводимо його зміст:

 

"16.10.2015 року після 14 год. озброєний чоловік напав на безневинного чоловіка та з вогнепальної зброї пристрелив його домашнього улюбленця на очах у дітей.

 

Події розгорталися так: Близько 15 год. по м-н Будівельників, 30/2 в дворі бавилися багато дітей, які гралися з собакою. Власником був чоловік-пенсіонер, який жив у цьому ж будинку. Собачка завжди любила дітей, гралася з ними і ніколи їх не ображала. Розігравшись собачка почала гавкати, чим злякала одного хлопчика (який не живе в нашому дворі). Відповідно це не сподобалося його мамі, на що вона дуже розлютилася. Почала нецензурну лайку до власників і почала погрожувати, що зараз приїде мій чоловік і вашого улюбленця пристрелить.

 

Через кілька хвилин в двір влітає автомобіль, з якого вийшов розлючений чоловік. Не встигнув він вийти із машини, як в руках в нього вже була вогнепальна зброя. Почав наближатись до власника собачки. Дядько-власник в той час сидів на лавці біля під’їзду та спостерігав за своїм собакою, який лежав біля нього. Розлючений чоловік не стримуючи своїх емоцій, перезарядив свою зброю на очах у всіх діток, на швидким кроком ішов через весь двір.

 

Наблизившись до чоловіка, без розбору, в притул зробив постріл в собачку. Постріл був такої гучності, що сколихнув все подвір’я. І це все відбулося на очах у дітей і дорослих, які перелякано почали розбігатися хто куди, не знаючи подальших намірів зловмисника. Після пострілу, приголомшений чоловік зі сльозами на очах кинувся до свого улюбленця, але нападник без розбору і не дивлячись на те, що це літня людина, почав його ізбивати. В результаті чого чоловік отримав перелом носу, та ще багато травм. Тим часом бідна собачка зливалася кров’ю та голосно лаяла від болю. Це все відбувалося на очах у діток, які вже потроху приходили до тями від пострілів. Тільки через 30 хв. приїхала швидка і «міліція», цей весь час ізбитий чоловік і собачка стікали кров’ю.

 

Жахливі думки і злість переповнювали голови кожного із дорослих, які були свідками даної події. Як можна було таке зробити: вистрелити, побити, злякати. Всі навколо в сотні разів більше перелякалися, ніж той хлопчик на якого «гавкнула» безневинна собачка !!!!!!! Чоловік, який позволив собі серед білого дня розгулювати зі зброєю та зробив постріл, як виявилося згодом є Кузнецовським бізнесменом та власником бару «Венеція».

 

Після приїзду «міліції» чоловік-зловмисник з усмішкою підійшов до співробітників потиснув їм руку і усміхаючись почав їм розказувати свою версію. Кулю так і не знайшли, бо вона пронизала «на виліт» шию собаки. Побитого чоловіка швидка забрала в лікарню, собачку забрали рідні. А стрілок так і зник невідомо куди, міліція його навіть не затримала. На цьому все закінчилося…… Але мовчати не хочеться. Зрозуміло що в міліції все на таких людей «затруть», але в головах переляканих діток від побаченого все залишиться назавжди!".

 

Ми звернулися до автора листа через електронну пошту з пропозицією надати більше інформації, аби краще розібратися у обставинах події. Поки що відповіді не отримали.

 

 

 

 

Сам Олександр Деревянчук прокоментував дану подію у мережі Фейсбук так:

 

"Всем добрый вечер. Деревянчук Александр Николаевич. Адекватный, во всех отношениях, отец напуганного ребенка неадекватный собакой по адресу м-н. Бегмы 30/2.

 

Ребенок играл с друзьями во дворе, к ним подбежали псы, и начали гавкать и кидаться на моего сына. Он в истерике успел убежать в подъезд, после чего мне перезвонила жена и рассказала о данном ЧП.

 

Через 3-4 минуты я был во дворе, в котором не было ни одного ребенка на лавочке сидел мужчина лет 50-ти и возле него пес без намордника и поводка. Пока я подходил к нужному подъезду, данный мужчина активно хамил и угрожал моей жене физической расправой!!! Я подошел к нему и сделал замечание по поводу пса который был рядом, и начал гавкать на меня! Мужчина в агрессивной форме в 100% нетрезвом состоянии сказал: " мне по...уй, мой пес гуляет и делает все что угодно, а твоих детей и жену, я буду резать ".

 

Пес кинулся мне на ногу, после чего я выстрелил ему в бедро, с ТРАВМАТИЧЕСКОГО ЗАРЕГЕСТРИРОВАНОГО устройства для отстрела резиновых пуль!!!! После чего пес убежал, а агрессивный мужик начал лезть ко мне в драку!!! Я отходя назад уговаривал мужчину отойти к себе на лавочку, он достал из под курточки полную бутылку водки и хотел меня ударить. Я уклонился от удара, а бухой неадекват упал лицом на свою бутылку и порезал свое лицо!!! После чего он встал и с "розочкой" в руках начал идти на меня с криками "я тебя сука зарежу"... От этой агрессии я уходил еще минуты 2, словив удобный момент я выбил из его руки "розочку" он бросился на меня с кулаками, но упал на землю, неудачно пытаясь ударив меня. После чего вышли соседи и начали мне хамить и грубить!!! Я начал рассказывать им реальную картину происходящего, так как никто из них ничего не видел!!!

 

Дождавшись милиции меня опросили я сел и уехал забрав с собой заплаканного, напуганного ребенка и оскорбленную супругу!!! Своей вины в данном происшествии не вижу...так как поступил правильно и наиболее корректно в отношении бешеного пса и его неадекватного хозяина, по информации соседей, хронического и неуправляемого алкоголика!!!! Если у кого-то есть вопросы ко мне, звоните на номер 097 2348659".

 

 

У міліції Кузнецовська розповіли, що таку справу зареєстровано і наразі вона знаходиться на розгляді сектору дозвільної системи. 

 

"Цією справою займається інспектор дозвільної системи. Ним буде перевірено усі обставини події: опитано свідіків, відібрано пояснення і лише після встановлення факту правомірності застосування зброї буде винесено рішення. Окрім того, дану справу внесено до ЄДРДР, тож  цим розслідуванням займатиметься ще й кримінальна міліція", - зазначили у міліції.

 

Редакція 34400.net готова надати можливість висловитися усім особам, згаданим у публікації.

Всього коментарів: 12
1
Правда? | 22.10.2015 | 10:14
+ (1) -
Чиє бабло, того і правда, поки що так. Шкода старого і так ті старі бідують, заводять віддушин у вигляді тварин, діляться з ними останнім.. а тут держи пулю і дякуй що не в тебе
2
Sou | 22.10.2015 | 12:20
+ (1) -
Добавте в теги слово "алкаш"
3
Izotop | 22.10.2015 | 15:10
+ (1) -
з собаками у нас в місті взагалі біда...... інколи страшно ходити по вулиці
4
Правдалюб | 22.10.2015 | 20:01
+ (2) -
От і живемо в місті: де п"яні собаколюби гуляють з собаками без намордників, наші діти і онуки риються в пісочницях з собачим і котячим лайном, неадеквати гуляють по місту зі зброєю.А тепер уявіть собі, що сталося,як би хтось з Вас зробив зауваження дитинці Сашка на вулиці чи якось ненавмисне її образив-через скільки хвилин Ви валялися б з простріленою ногою на землі? Люди!куди ми всі котимося?!! Любий конфлікт можна вирішити без насильства, просто де-хто хоче показати свою силу і впливовість.  Пригадайте:декілька років назад Валєра,той шо Тишковець, побив молоду жінку-інваліда і за що-за те що його донька щось не поділила з іншою дівчинкою в дворі. Люди,  схаменіться -який приклад ви подаєте дітям!!!
5
Прохожий | 23.10.2015 | 00:29
+ (1) -
Я скорее поверю, что собака сама застрелилась, избив перед этим хозяина, чем статье-опровержению на фейсбуке.
Кто из вас смертных без блата сможет просто взять и купить, а затем зарегистрировать травмат? Из простых смертных - почти никто. Двоякие мысли по поводу легализации оружия. Вот вышел бы деревянчук с травматом, почесал стволом затылок и подумал бы, а вдруг против моей пукалки там реальный ствол, да и ногу свою жалко если что.
Но с другой стороны. Нашкребешь на пукалку-огнестрел, а такой неадекват со СТВОЛОМ выпрется. Кто его знает, как лучше...
6
Venka | 23.10.2015 | 09:49
+ (0) -
" Ребенок играл с друзьями во дворе....Через 3-4 минуты я был во дворе, в котором не было ни одного ребенка " - явно.
З другої версії можна триллер знімати - тато-герой з травматом "порішав" пенсіонера з дворняжкой, сильно, а якщо ще п`яний (не факт, про це тільки свідки можуть говорити), то там і бити не було кого, можна було просто попередити, пригрозити.
По факту нічого страшного не сталося, щоб братися за зброю. Страшно подумати якщо цього хлопчика образять чи ненароком налякають інші діти...
Не розумію, як можна на очах, мінімум, власної дитини вистрілити в собаку, який приклад, не розумію, як стояла ця його жінка, не спиняючи його - розвивайся жорстокість
7
Shafranskiy | 23.10.2015 | 14:01
+ (1) -
Дуже дякую за підтримку не байдужих громадян:
Я хочу розбити дану статтю на три частини початок конфлікту, його розпал, та мої висновки
Приблизно  о 3 годині хвилин молодий юнак по імені Дмитро йшов зі своїм псом. Нагадаю: " пес не бійцівської породи, а більше схожий на дворового пса". Де його пес дійсно можливо гавкнув на дитину Дерев'янчука а можливо просто підбіг  " дитина не покусана  з жодного ушкодження в дитини немає, зі слів мами дитина була налякана".
Після чого мама дитини побігла до господаря пса  будучи а агресивно налаштованому стані почала гупати в двері щоб їй відкрили. Після того як їй відкрили вона нецензурною лайкою почала погрожувати що чоловік прийде прямо додому та перестріляє всіх собак, та піднялася трьома поверхами вище зустріла на сходах громадянина Ш «нагадаю потерпілого» і з нецензурною лайкою почала говорити що її чоловік застрелить  його пса, а на запитання  громадянина Ш що сталося продовжила нецензурно лаятися. Приблизно через пів хвилили конфлікт вважався вичерпане, Громадянин Ш зі свої псом спустився на вулицю та сів біля свого під’їзду. Приблизно через декілька хвилин Громадяни  Дерев’янкуч йдучи прямо на громадянина Ш швидким кроком в агресивно налаштованому стані «нагадаю що йому до свого під’їзду за відстанню ближще ніж до під’їзду громадянина Ш» підійшов до пса громадянина Ш та в притул розстріляв його зі зброї при цьому нічого не пояснюючи. На зауваження громадянина Ш «ти що робиш»? почав наносити тілесні ушкодження на тягнути його по землі «нагадаю що початок конфлікту,  його розпал, розстріл і те що він наносив тілесні ушкодження підтверджуються показами свідків»! Дана кримінальна справа віднесена до  «Єдиного реєстру досудових розслідувань»
Підбиваючи підсумки та аргументуючи факти прошу у вас звернути увагу заради того щоб даного інциденту не сталося не з ким із нас. Також на кінець хочу звернути увагу що пес громадянина Ш та громадянин Ш не був присутній на початку конфлікту «ні громадянин Ш ні  його пес» не  були навіть на вулиці коли дитину громадянина Дерев’янко налякав   пес…
На кінець хочу нагадати що данні діяння громадянина Ш передбачені Статтями 125,296,299 Кримінально кодексу...shafranskit@mail.
8
Kuc_Igor | 23.10.2015 | 16:20
+ (0) -
В якому жанрі написана ця стаття - фантастика? Такого абсурда давно не читав))))
Автору статті тільки книжки писати, ну і під своїми статтями самому собі коменти плодити)))
9
Евгений | 23.10.2015 | 18:45
+ (0) -
Это действительно из серии ЖЕсТЬ. Точка в этом деле должна быть поставлена правоохранительными органами. И очень жаль, что пока у нас в
стране не существует такого понятия как гражданский контроль и
гражданское общество.
Коваль | 23.10.2015 | 18:54
+ (3) -
Так товарищ Д. и есть представитель так называемого "гражданского контроля". Он член муниципальной варты и разрешение на ношение оружия получил как член этого формирования.

По теме. Я не оправдываю "алкаша" (?) с собакой. Увидеть в городе собаку в наморднике - большая редкость. Но стрелять в городе посреди белого дня, это как-то слишком.
kabon2 | 23.10.2015 | 21:10
+ (3) -
як що я не помиляюся громадянин Деревянчук  ще й балатуеться в депутати!? нагадайте з якої партії! може там всі такі)))
Александр | 13.02.2016 | 01:24
+ (0) -
Деревянчук- больной человек. Неадекватный. Таких нужно изолировать от общества ибо кроме агрессии и угрозы для людей и животных больше нечего ждать. Сомневаюсь что его ждет хоть какие-то наказание от милиции, а если и что-то будет то его деньги всё решат к сожалению! Беречь детей нужно от таких как он, а не от собак!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів