34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Сьогодні на На РАЕС проводиться протиаварійне тренування

Сьогодні на На РАЕС проводиться протиаварійне тренування

10.11.2011

1

872

Сьогодні, 10 листопада, на Рівненській атомній електростанції проводиться спільне з дирекцією ДП НАЕК «Енергоатом» загальностанційне протиаварійне тренування.

Тема тренування: «Комунальна аварія на РАЕС, яка виникла у результаті надзвичайної геологічної і гідрологічної ситуації у районі розташування ВП «Рівненська АЕС» і призвела до виходу з ладу системи основного і резервного електропостачання АЕС і відмови у результаті цього системи охолодження ядерного реактора».

Під час тренування планується проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Рівненської області із врахуванням організації реагування у випадку загрози та виникнення аварії на ВП «Рівненська АЕС».

Основною метою тренування є перевірка готовності і відпрацювання дій керівного складу, оперативного персоналу і персоналу, який входить до складу аварійних груп і бригад, при виникненні радіаційної аварії і ліквідації її наслідків, в тому числі:

- удосконалення організації дій та взаємодії керівного складу ВП РАЕС та ДП НАЕК «Енергоатом», місцевих та регіональних органів влади у випадку виникнення аварії;

- удосконалення практичних навиків оперативного персоналу щодо виявлення та класифікації аварії;

- приведення органів управління, сил та засобів у готовність до дій з локалізації і ліквідації аварійної ситуації; організації і порядку проведення заходів протирадіаційного захисту персоналу, населення та навколишнього середовища;

- забезпечення функціонування системи оповіщення, зв’язку та інформаційного обміну в ході локалізації й ліквідації аварії.

У тренуванні задіяні: структурні підрозділи ВП РАЕС; кризові центри Дирекції ДП НАЕК "Енергоатом” та інших АЕС України; аварійні формування аварійно-технічного центру ДП НАЕК "Енергоатом”, місцевих та регіональних органів влади, які відповідно до аварійних планів, залучаються для локалізації аварійних ситуацій на ВП «Рівненська АЕС».

Тренування проходить у рамках командно-штабних навчань у Рівненській області на тему "Дії органів управління та підрозділів територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Рівненської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру", під час якого відпрацьовуватимуться дії рятувальників у випадку буревію, аварій на ПАТ «Рівнеазот» та на ВП «Рівненська АЕС», прориву греблі на Хрінницькому водосховищі (с.Хрінники Демидівського району).


ДОВІДКОВО:
На Рівненській атомній електростанції експлуатується чотири енергоблоки з водо-водяними реакторами (ВВЕР).
Енергоблок №1 (ВВЕР-440) введено в експлуатацію 1980 року, енергоблок №2 (ВВЕР-440) – 1981 року, енергоблок №3 (ВВЕР-1000) – 1986 року, енергоблок №4 (ВВЕР-1000) – 2004 року.
У грудні 2010 року ДІЯР України продовжила термін експлуатації енергоблоків №№1,2 РАЕС на 20 років.
Рівненська АЕС щороку генерує понад 16 мільярдів кіловат-годин екологічно чистої електроенергії, що складає майже 20,3% від її загального виробництва на атомних електростанціях України.


Управління інформації та зв'язків із громадськістю РАЕС

Всього коментарів: 1
1
einhell | 11.11.2011 | 19:28
+ (0) -
Даааа прикольно було ))))) а якби по справжньому то де стільки патрулів ДАІ набрали? а чому машина супроводження спереду без проблискових маячків їхала?неїж всі ігнорували...))))88243
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів