34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Спілкування з владою міста

Спілкування з владою міста

29.02.2012

6

1150

Як відомо, Закон України "Про доступ до публічної інформації" визначає, що публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень свої обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.

Згідно даного закону, розпорядник інформації має надати відповідь на запит не пізніше п’яти робочих днів. Відмова чи відстрочка в задоволенні запиту повинна бути обґрунтованою та наданою у письмовій формі з роз’ясненням порядку оскарження.

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Інформація, якою володіє Кузнецовська міська рада та її виконавчий комітет


Отож, у вигляді експерименту створюємо тему "Запитання до представників влади міста".

В цій темі всі бажаючі можуть поставити свої запитання до представників влади міста Кузнецовська.

Прохання формулювати питання коректно та максимально чітко. Також було б чудово, якби всі ми в цій темі обійшлися без сварок, обзивань та безпідставних звинувачень.

Якщо запитання буде дуже актуальне та цікаве, а відповіді на нього від представників влади не буде тривалий час - спільними зусиллями формуватимемо офіційні інформаційні запити та розміщуватимемо відповіді на них у цій темі.
Всього коментарів: 6
1
34400 | 29.02.2012 | 21:28
+ (0) -
Розпочнемо.
На сьогоднішній день багатьох цікавить питання розміщення в місті систем відеоспостереження.

Отож, 28 лютого в міській раді зареєстрований наш запит стосовно цього питання:

Загальний опис інформації, що запитується:

Інформація щодо розміщення в місті систем відеоспостереження, придбаних за рахунок коштів міського бюджету (кількість придбаних систем відеоспостереження; місця розміщення кожної системи відеоспостереження; сума коштів, витрачених на придбання кожної з систем відеоспостереження; дата встановлення; хто саме матиме (має) доступ до інформації, яку зафіксують системи відеоспостереження).

Кількість встановлених на сьогоднішній день в місті систем відеоспостереження (за рахунок коштів міського бюджету)?

Чи встановлені в Кузнецовському міськвиконкомі системи відеоспостереження? Якщо так, то в яких саме місцях вони встановлені, в якій кількості та яка сума коштів міського бюджету витрачена на придбання цих систем відеоспостереження?

Яка сума витрачатиметься щорічно на обслуговування цих систем відео спостереження?
4
Flashpoint | 29.02.2012 | 22:26
+ (3) -
Дуже цікава тема. biggrin
Десь там темами нижче я бачив запити до ДАИ міста від komrad може він погодиться частково / чи по частям, а може й в купі - їх тут викласти! wink
Як сказав один Вася-Бетмен: - ".... страна должна знать своих героев" верніше їх відповіді!
2
Сергій | 29.02.2012 | 21:48
+ (0) -
Питання:
Коли буде влаштовано освітлення за супермаркетом "Вопак", перед будинками 33/1 і 33/2?
Мені відомо, що з цього приводу звертався мешканець одного з цих будинків та отримав відповідь про те що потрібно розробити проект і т.д. ... ну це все ЗРОЗУМІЛО! Але коли там не буде вже темно, скільки я від кума буду ходити в темряві?... ну зараз в трьох під'їздах вкрутили лампочки(а всіх здається 12), але ж це не вуличне освітлення - це під'їзд
Зрозуміло, що треба кошти і їх нема як завжди... тоді: скільки тих коштів треба, хоч озвучте суму - може скинемся з кумом та його сусідом, проспосоруємо! Чекатиму з нетерпінням відповідь.
3
Flashpoint | 29.02.2012 | 22:15
+ (3) -
У Вас є офіційна (на папері) відповідь? Як що є,не могли би її сфотографувати (сканувати) та викласти (звісно закривши свої чи кума особисті данні) на цьому сайті, думаю людям буде цікаво подивитись на підпис людини яка так довго розробляє проект! angry
5
СонЯ | 29.02.2012 | 22:27
+ (0) -
Пропоную покласти край суперечці стосовно будівництва туалету в парковій зоні - http://34400.net/news/2012-02-25-807-0-2

Можливо, хтось більш юридично грамотний, ніж я, допоможе сформулювати текст запиту до мера?
6
34400 | 01.03.2012 | 00:02
+ (0) -
ТЕМУ ПЕРЕНЕСЕНО СЮДИ - http://34400.net/forum/91
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів