34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Поліція // Вилучення гральних автоматів на "Берізці" (ВІДЕО)

Вилучення гральних автоматів на "Берізці" (ВІДЕО)

04.08.2011

6

1662

Черговий, вже другий в цьому місяці, зал гральних автоматів, який до вчорашнього дня успішно функціонував в центрі міста Кузнецовськ (а саме в районі зупинки "Берізка", поблизу магазину квітів), закрили вчора, 3 серпня 2011 року, співробітники відділу спеціальної міліції при УМВС України в Рівненській області спільно з депутатами Кузнецовської міської ради Кніовцем А.С., Нестерчуком Ю.Л., Андрощуком О.Г. та Чернецьким І.В.

На момент перевірки в залі, окрім гравців, знаходились 3 працівники закладу: 2 адміністратори та дівчина-оператор, а в залі функціонували 15 гральних автоматів.
Ніхто з робітників залу гральних автоматів не був офіційно працевлаштований, до того ж, майже всі вони, очевидно, страждали на амнезію, в чому можна було впевнитись, прослухавши діалог між співробітником ВСМ і одним з працівників залу:

- Ти давно тут працюєш?
- Другий день.
- Ким?
- Ну так, за автоматами дивлюсь...
- Хто тебе брав на роботу?
- Не знаю, тут якийсь охоронець був...
- Охоронець? Чи, може, власник?
- Ні, я власника не знаю.
- Де цей охоронець?
- Не знаю, він тут вчора був, коли я прийшов. Каже - працюй, дивись за порядком. І пішов...
- А як ти взнав, що їм потрібний працівник?
- Не знаю, десь почув...
- Де?
- Не пам'ятаю.
- А де зараз цей охоронець?
- Не знаю, пішов десь...
- Коли повернеться?
- Не знаю, казав, що потім...
- А гроші ти кому повинний був віддавати?
- Не знаю, він казав, що потім прийде, забере...

Гральний зал був облаштований відеоспостереженням, і, очевидно, справи в ньому йшли досить таки непогано, зважаючи на вилучену співробітниками ВСМ при УМВС України в Рівненській області з каси залу суму в 2229 гривень. 

Виключно завдяки злагодженим та професійним діям працівників відділу спеціальної міліції при УМВС України в Рівненській області та депутатів Кузнецовської міської ради 15 гральних автоматів були опломбовані та вивезені на зберігання у Кузнецовський міський відділ міліції.


Ситуацію коментує Гаврилюк Володимир Олексійович, перший заступник начальника МВ міста Кузнецовськ, начальник кримінальної міліції:

"Гральні автомати вилучали співробітники ВСМ при УМВС України в Рівненській області, нехай вони й коментують ці події."

Ситуацію коментує Музичук Василь Васильович, начальник відділення по обслуговуванню РАЕС ВСМ при УМВС України в Рівненській області:

"Сьогодні було припинено незаконну діяльність ігрового залу, який знаходився в місті Кузнецовськ, по вулиці Шевченка 14. При цьому з залу вилучено 15 гральних автоматів та грошові кошти в сумі 2229 гривень України".

Ситуацію коментує Олег Андрощук, депутат Кузнецовської міської ради від партії "Фронт змін":

"Гральний бізнес - це велике зло нашого міста. Ми, як депутати міської ради, зробимо все від нас залежне для того, щоб припинити діяльність в місті Кузнецовську залів гральних автоматів. 

За короткий проміжок часу це вже другий випадок, коли завдяки співпраці  співробітників ВСМ при УМВС України в Рівненській області та депутатів Кузнецовської міськради ми маємо ще один закритий зал гральних автоматів в місті Кузнецовськ."

P.S. від 34400.net

Читати про спробу закриття грального залу на "Берізці"  5 липня 2011 року співробітниками Кузнецовської міліції

Читати про закриття грального залу на ринку 28 липня 2011 року працівниками ВСМ при УМВС України в Рівненській області


Відеозвіт з місця події:

Всього коментарів: 6
1
zmeusha | 04.08.2011 | 19:08
+ (3) -
Співробітники ВСМ при УМВС України в Рівненській області закривають вже другий гральний зал в Кузнецовську- оце молодці!А наші менти за що гроші отримують,за просиджування штанів?
2
natsionalist | 07.08.2011 | 23:10
+ (3) -
Наші менти ніколи не можуть закрити бо це їх бізнес. Вони кришують всі гральні заклади, наркопритони та точки самогоноваріння. Через, що і їздять на дорогих машинах. Сам Маринич нач УБЕЗа (не путайте з Леонідом Мариничом) приїжджав на захист грального закладу що на "Берізці".
3
cevas | 08.08.2011 | 13:05
+ (0) -
та они откроются всеравно ....
4
nick | 09.08.2011 | 22:24
+ (0) -
Сегодня для показухи закрыли, а завтра открыли, деньги очень надо.
5
Did | 11.08.2011 | 18:58
+ (2) -
В нас склався стереотип - раз депутат, значить, автоматичто, погана людина.

Може досить рівняти всіх під одну гребінку? Ось реальні депутати зробили реальну справу, що знову не так? Може, замість критики варто підтримати наших депутатів?
6
Я | 11.10.2011 | 15:58
+ (0) -
А я на днях бачила цього "амнезійного" хлопця в блакитній рубашці в залі гральних автоматів, біля Колібріса. Він туди, мабуть, теж на роботу влаштовувся "на один день".
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1100
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9243

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів