Срібний успіх кузнецовських волейболістів

22.05.2012

14

1385

20 травня в Рівному відбувся фінальний турнір V чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд. За підсумками першого етапу нагороди першості розіграли команди «Тепломаркет» (Рівне), «Хрінники» (Демидівка) та РАЕС (Кузнецовськ).

Першу гру фінального турніру грали команди з Рівного та Демидівки. Рівняни, разом зі своїм лідером Дмитром Козловським, що виступає за клуб Суперліги «Будівельник-Динамо-Буковина» (Чернівці), буквально бомбардували команду суперників подачами фактично вибивши їх з прийому і досить легко взяли стартові дві партії. Проте в третій демидівчани зібралися і зуміли вийти на «більше - менше». Але у вирішальний момент гри далася взнаки вища індивідуальна майстерність тепломаркетівців які дотиснули суперників перемігши і в партії і в грі 3-0.

В наступній грі наша команда зустрілася з «Хрінниками». На попередньому етапі в іграх з цим суперником для виявлення переможця знадобилось в кожному з матчів по п’ять партій: першу гру, що відбувалася в Кузнецовську, виграли спортсмени з Демидівки, кузнецовці відповіли перемогою на майданчику суперника.

Стартові розіграші підтвердили – гра буде вестися за кожен м’яч і легкою не буде для кожної команди. «Хрінники», відігравши першу гру були як то кажуть розігріті і відразу захопили ініціативу весь час перебуваючи попереду в рахунку. Кузнецовці утримувались в грі завдяки блоку, де виділялися Ігор Ципан та Олександр Струк і діям нашого літеро Сергія Москича, якій видав одну з найкращих своїх ігор не тільки стабілізуючи прийом, а й вдалим захистом раз пораз піднімаючи здавалося б «мертві» м’ячі. Однак в кінці партії рахунок став критичним 19-23. Тренер атомників Микола Кузьмич бере тайм-аут. І йому вдається налаштувати нашу команду. Андрій Середа забиває перший темп, Іван Романчук атакою з зони четвертого номера пробиває блок демидівчан і вже їм доводиться брати перерву. Не допомогло. Команда РАЕС піймала кураж і доводить здавалося б програшну партію до перемоги 25:23.

Початок другої партії став продовження закінчення першої. Перевага нашої команди стала тотальною. В ці хвилини в наших волейболістів виходило все. Віталій Шкабура - атака першим темпом, Андрій Середа - атака з другої лінії, Віктор Бейзим – декілька хитрих скидань, Ігор Ципан – атака по лінії, Іван Романчук трощив блок, а Олександр Струк знову блоком декілька разів зупинив атаки суперників. Ну і як завжди прасував підлогу Сергій Москвич раз-пораз страхуючи партнерів та підіймаючи м’ячі після атак суперників. Непевне це була одна з найкращих партій нашої команди в чемпіонаті. Перевага команди РАЕС подекуди вимірювалась двозначною кількістю очок і питання переможця в цій партії було зняте задовго до її завершення.

Але і команда «Хрінники» відрізняється характером та волею до перемоги. Навіть після такого програшу вони зуміли зібратися, дещо перебудувати свою гру і нав’язати боротьбу. Відступати їм було нікуди. Знову пішла гра очко в очко. Знову як і в першій партії демидівчани відірвалися в рахунку 22:18. І знову за допомогою хвилинної перерви нашим волейболістам дався камбек і вони ціною над зусиль таки схили шальки терезів в цій партії на свій бік 25:23 і в матчі 3:0.

Таким чином остання гра перетворилася на фінальну. Рівняни мали час на відпочинок, а нашим волейболістам довелося проводити другий поєдинок поспіль. Нажаль ще одну перемогу видряпати не вдалося. Занадто багато сил, насамперед емоційних, залишили наші спортсмени в попередній грі.

Якщо першу в партії точилася приблизно рівна боротьба за невеликої переваги представників обласного центру, то в другій рівняни домінували повністю. Як не намагався Микола Кузьмич тактично вплинути на хід гри ні заміна зв'язуючого, ні тактичні перестановки, ні тайм-аути хід партії не змінили. І все ж нашій команді в третій партії вдалося нав’язати боротьбу - тактичний тренерській хід дві перерви майже підряд дозволили змінити рахунок з 17:21 на 21:21. Однак це був останній спалах активності від наших гравців. Рівняни завдяки вищій індивідуальній майстерності вдало провели декілька розіграшів і перемогли 25:23 в партії і 3:0 в грі. Тож чемпіонами області стали гравці «Тепломаркету», в наших волейболістів срібло, бронза в «Хрінників».

Срібними призерами стали: Андрій Середа (капітан), Сергій Москвич (ліберо), Ігор Ципан, Віктор Бейзим, Іван Романчук, Олександр Струк, Віталій Шкабура, Юрій Сорока, Андрій Кузнєцов та тренер команди - Микола Миколайович Кузьмич.

Крім того РОФВ виділила кращих гравців чемпіонату. Звання кращого ліберо турніру отримав Сергій Москвич, кращий гравець другого темпу – Іван Романчук, кращий тренер – Микола Кузьмич.

Вітаємо спортсменів Рівненської АЕС з цім успіхом і бажаємо подальших перемог! Молодці чоловіки!

+ (3) -
Вот скажите вас жаба давит или жёлчи запасы немеряны?
Эти люди серьёзно работали на тренировах и в играх ради такого результата. Уж поверьте мне. Я это знаю. Не знаю понимаете ли вы что значит пахать на тренировках отработав смену.
Я так понимаю у вас не хватает чего то, что бы просто порадоваться результату и поблагодарить людей добывающих славу и Кузнецовску и кузнецовскому волейболу!
4
сокіл | 22.05.2012 | 23:49
+ (-2) -
Переведіть на українську мову, деякі вислови не зрозумілі!
5
ak-75 | 23.05.2012 | 00:04
+ (2) -
Та не питання biggrin
В перекладі на українську це буде так:
У білого або давить жаба велика і зелена, або жовчі забагато.
Люди які вибороли друге місце дуже відповідально працювали на тренуваннях і в іграх. Вже повіте мені. Я тільки не впевнений, що білий розуміє що значть відпрацювати тренування після зміни. І я так розумію в нього чогось не вистачає, щоб порадіти за результат і подякувати людям, що приносять славу Кузнецовську і місцевому волейболу.

+ (0) -
Маєш якісь конкретні факти? Напиши, щоб підтвердити своє висказування, яке абсолютно не зв'язане з темою!
7
Штрикалка | 23.05.2012 | 13:18
+ (0) -
6 сокіл (Вчора 23:12)

"От скажіть вас жаба давить або жовчі запаси неміряно?
Ці люди серйозно працювали на тренувальні і в іграх заради такого результату. Вже повірте мені. Я це знаю. Не знаю чи розумієте ви що значить орати на тренуваннях відпрацювавши зміну.
Я так розумію у вас не вистачає чогось, що б просто порадіти результату і подякувати людям видобувних славу і Кузнецовську та Кузнецовська волейболу!"
8
Гість | 23.05.2012 | 15:14
+ (-3) -
А синок депутата Ципан, вже відповідальний працівний ВП РАЕС?
9
ak-75 | 23.05.2012 | 16:08
+ (4) -
Да, Игорь работает на РАЭС, или у нас есть положение по которому сыновьям депутатов запрещено работать на станции :D. А на счёт ответственности - это верно. Он очень ответственно относится к тому что делает и не только в спорте
ПІАР | 23.05.2012 | 16:26
+ (2) -
батьків не вибирають і відповідальність за них ненесуть.
9 ak-75 + 100
spartac73 | 23.05.2012 | 20:03
+ (4) -
Вітаю хлопців - М-О-Л-О-Д-Ц-І! hands
Гість | 24.05.2012 | 10:21
+ (-2) -
вже так швидко став відповідальним працівником?ще пів-року тому, мама плакалась, що грає за ВП РАЕС, а на роботу не беруть(((і зразу відповідальний))
43255 | 24.05.2012 | 11:52
+ (5) -
Навіщо змішувати брудну політику з чим, за що можна просто порадіти. тим більше висмикувати одну людину з контексту перемоги команди та міста в цілому. Япросто радію що хлопці несуть спортивну славу мвсту та пілприємству...
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.