34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Степан Жданюк: "Коштів в бюджеті недостатньо"

Степан Жданюк: "Коштів в бюджеті недостатньо"

01.10.2014

10

1504

Вже давно написана ця стаття, але все якось не вистачало часу, щоб її завершити та опублікувати. Та й думалось, що міська влада дослухається до пропозицій і виправить становище. Але за своїми клопотами владі не до наповнення бюджету. Мабуть, важливіше правильно розподілити ті кошти, які надійшли. А коштів в бюджеті недостатньо.

 

Саме так в своєму відеовиступі на сайті 34400.net сказав в.о. міського голови І. Куц. Ніхто не сумнівається в правдивості його слів. Коштів в бюджеті завжди мало, скільки б їх не було. А особливо тепер, коли Україна перебуває в стані війни з РФ (Росією Фашистською). І державний бюджет і прості українці допомагають нашій армії, якій бракує навіть елементарних речей. Здається, що в такий скрутний для держави час кожний чиновник повинен докласти максимум зусиль для наповнення державної казни. Це ж стосується і нашого міста. Я неодноразово під час особистої розмови з Ігорем Куцом, його заступниками, виступами на міському Майдані, радіо та на сесії міської ради вказував міським обранцям на їхні недопрацювання, які призводять до втрат міського бюджету. А ці втрати немалі, і за скромними підрахунками сягають сотень тисяч гривень. Я не враховую коштів, які можна було б отримати від розміщення на депозитних рахунках комерційних банків вільних залишків бюджетних коштів, які на початок року склали більше 4 мільйонів гривень. Я про інші втрати.

 

Багато хто з нас виходить в суботу на міський базар і бачить ту кількість підприємців з інших населених пунктів, які торгують в нашому місті. Зі слів начальника відділу економіки виконавчого комітету міської ради Грушевського, в деякі дні кількість підприємців, які здійснювали виїзну торгівлю сягала сімсот чоловік. І жоден з них не заплатив за користування торгівельним місцем жодної копійки. Такого немає в жодному населеному пункті України.

 

Ці непрямі втрати можна вирахувати. Провівши елементарні грубі підрахунки можна сказати, що місто недоотримує близько 300 - 400 тисяч гривень (300 торгівельних місць поза існуючими ринками х 25грн/місце х 50 субот в які торгують = 375000 гривень). Я розумію, що це приблизні цифри, але точніше могли б сказати фахівці міськвиконкому якби отримали відповідні вказівки від своїх керівників.

 

Але є ще й прямі втрати від суботньої торгівлі. Ми бачимо працівників КМКП, які прибирають гори сміття залишеного після себе торгівельниками. Тут можна підрахувати з точністю до копійки втрати КМКП на прибирання території і вивезення сміття. Це зарплата з нарахуваннями зайнятих працівників + транспортні витрати + адміністративні та загальновиробничі витрати. Все це за рік також складає чималу суму витрат, які лягають на збитки КМКП.

 

Ще одне джерело втрат бюджету складають недоотримані бюджетом кошти за використання землі підприємцями, які встановили в місті кіоски без оформлення договорів оренди земельних ділянок. Я неодноразово вказував керівникам міста на ці порушення, виступав на сесії міської ради. Однак чув у відповідь – оформлення земельних ділянок займає багато часу. Тому нам простіше отримати від підприємців спонсорську допомогу. А як же існуючий «Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Кузнецовськ» в якому чітко вказано, що розміщення тимчасових споруд можливе лише за умови законодавчо врегульованих земельних відносин. Тобто на власних або орендованих земельних ділянках. Додатково можна порахувати збитки КМКП на відновлення пошкоджених нерадивими торгівельниками газонів та зелених насаджень. Як приклад кричущої нерадивості, кіоск встановлений на газоні перед автостанцією, дійти до якого можна лише переступивши через кущі зелених насаджень. Або ж торгівля з автомобілів на газонах біля центрального ринку в базарні дні. Складається враження, що владу, керівництво КМКП, ДАІ, яка має право накладати штрафи за паркування на газонах, це влаштовує. А місто від цих недопрацювань відповідальних осіб втрачає такі необхідні кошти.

 

Ще один приклад втрат бюджету, який підтверджений рішеннями сесії міської ради. Один підприємець продав, а інший придбав магазин «Бахус» розташований на орендованій земельній ділянці в мікрорайоні Вараш. Продавець на законних підставах відмовляється від орендованої земельної ділянки, а покупець звертається з проханням надати в оренду цю ж земельну ділянку. Міська рада приймає рішення про припинення оренди. Продавець з дати прийняття рішення вже перестає сплачувати до бюджету кошти за оренду земельної ділянки, а Покупець ще не сплачує. Цього ж дня депутати приймають рішення, яким Покупцю надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою для відведення земельної ділянки в оренду. Здається, все правильно. Але покупець, виготовляючи документацію, зовсім не зацікавлений в її швидкому виготовленні. Та навіть при великому бажанні, вся процедура оформлення оренди земельної ділянки займає більше року. І весь цей час місто не отримуватиме коштів до бюджету. Хоча цих втрат можна уникнути передавши Покупцю землю в суборенду, адже закон і договір про оренду землі це передбачає. І паралельно надати Покупцю дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку для майбутньої оренди. І хай виготовляється та документація хоч 10 років. Місто не втратить від цього жодної копійки. А так лише від цієї земельної ділянки площею 400 кв.м місто недоотримає близько 15 тис. гривень за рік.

 

Ось такий короткий перелік «добрих» справ, через які втрачаємо сотні тисяч гривень таких необхідних місту.

 

Степан Жданюк

Всього коментарів: 10
1
zarik | 03.10.2014 | 11:14
+ (0) -
А ще можна і потрбно штрафувати за паркування на зелених насадженнях (газонах), десятки тисяч гривень додаткового дохіду в міцевий бюджеті порядок на вулицях
2
komrad | 03.10.2014 | 11:59
+ (2) -
Ну штрафує Прокопович,а далі що? Мажорчики які мають звязки в прокуратурі чи в ментурі думаєш будуть платити? Ти в нас ДАІ коли останній раз бачив, тільки якщо щось станеться,і то прибувають через час. А Рівненські ДАІвці,так звані нюхачі до нас їдуть тільки збити бабло по 130,або розвести мопедиста без доків.
3
zarik | 03.10.2014 | 17:13
+ (0) -
як би була б нормальна влада то платили би, а так ти здебільше правий..(((
4
добродій | 08.10.2014 | 10:53
+ (1) -
Шановний пане Степане!

Вам, як політичному динозавру, певне не слід навіть намагатися просуватися у крісло мера, адже наш свідомий народ вже бачив Вашу роботу і Вашу підступну втечу до більш ласого місця. Ваша велика політична кар'єра завершена і це слід визнати. Розумієте, деякі політики не вірять і не хочуть визнавати крах своєї політичної кар'єри, а подальші намагання лише погіршують ситуацію. Це як при шизофренії - доки пацієнт не визнає своєї хвороби усі спроби по лікуванню марні.

Саме тому бажаю Вам зворов'я, щастя і дуже прошу не лізьте у політичне життя Кузнецовська більше ніколи, адже народ Вам більше не повірить, навіть при наданні таких правдивих та однозначних доказах упущень поточної місцевої влади.

Давай до побачення!
5
патріот | 08.10.2014 | 13:44
+ (1) -
Жданюк сдал то чем пользовался много лет, а сейчас полюзуется Куц... Да тут если порыться, можно найти много вкусного, что таскать по прокуратурам можно многих бывших меров и теперешнего и.о. да и уже таскали, но отмазался... Думаю, що народу это бладство надоест и каждый получит по заслугам... за секонд в центре города, как даются и кому даются разрешения, за долгострой в центре и т.д. можно много перечислить! А Жданюку хочется пожелать, сидишь на пенсии - сиди дальше нечего лезьть туды от куда поперли... Продажные вы, товарищи меры и и.о.(
6
topor | 08.10.2014 | 18:40
+ (2) -
Два дружбана Жданюк та Червоткин все мріють про повернення до влади.Пенсіонерики вам треба думати про вічне і добре.А не казочки писати для лохів.Знаємо які ви патріоти.За вашими гаслами та патріотизмом цинічно проглядється ваше бурхливе минуле. \вид\ Це коротка вам оцінка!!!
7
ато | 08.10.2014 | 23:51
+ (1) -
В мусорний бак обох.
8
Бандера | 13.10.2014 | 15:38
+ (0) -
Я  Жданюка бачив на Майдані справжній бозць.Так само за нього говорять бійці Айдару.З вас неодин в ато непоїхав допомогу вести,кого тільки непросили,а Степан їздить.Ви на диванах стратеги і політики,доходить до справ стаєте бидлом.Зробіть дюстрацію сепаратистам Павлишину і Гошовському Херої довбані.Отоді пишить.
9
добродій | 14.10.2014 | 17:18
+ (0) -
Шановний пане Степане!

Досить прикриватись чужими іменами і писати про себе від третьої особи. Через таких "вічливих" людей як Ви у нас наразі анексовано Крим, знищено Донбас, у стагнації економіка усієї країни. І якби не Ваші дії, то цього всього б не було. Прочитайте у ВІКІ про "ефект метелика", Ваші ж дії також до цього призвели, адже Ви колись були владою.

Ідіть на пенсію та пишіть мемуари про власні втрачені можливості і промахи поточної влади.

Але якщо у Вас є факти про злочини керівництва ВП РАЕС, то чому ж Ви досі не сидите в прокуратурі або СБУ? Дайте правоохоронцям "хліба поїсти". Досить голослівно бризкати гівном навкруги.

Давай до побачення!
Бандера | 15.10.2014 | 12:01
+ (0) -
Хто прикривається чужими іменами?Я є Плотка В.Г. м.КузнецовсьБандера псевдо мого брата, який воює в Айдарі.Я нікого по життю небоявся.Ви гніди нас боїтесь ,бо ми на своїй  богом даній землі.Злочин керівників РАЕС буде доказаний ,цим уже займається обл. прокуратура.Будуть доказані поїзки тітушок яких відправляли ваші патрони.А автобус який ми спалили ,чий був?Жданюка ви зря чіпаєте,за ним бійці Айдарівці.Ви думаєте що революція вже закінчилась?.Недочекаєтесь.Слава Нації!!!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1093
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9236

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів