34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // Степан Жданюк: "Оберемо Президента в першому турі"

Степан Жданюк: "Оберемо Президента в першому турі"

22.05.2014

29

1851

Голова Української Народної Партії, кандидат в Президенти України Олександр Клименко заявив про припинення виборчої кампанії і закликав партійців та виборців України підтримати на виборах Петра Порошенка.

 

Своє рішення знятись з перегонів Олександр Клименко пояснив необхідністю обрання Президента вже в першому турі виборів. Тому, що другого туру може й не бути. В цьому зацікавлені Росія, ряд українських політиків та кандидатів в президенти України.

 

Останні соціологічні дослідження показують, що Петро Порошенко в декілька разів випереджає своїх найближчих конкурентів Сергія Тігіпка та Юлію Тимошенко, і гарантовано виходить в другий тур виборів. Малоймовірно, що конкуренцію йому складуть Анатолій Гриценко, Ольга Богомолець чи Олег Тягнибок. За результатами тих же досліджень випливає, що в другому турі Порошенко з великим відривом переможе будь кого з конкурентів і стане Президентом України.

 

Виникає резонне запитання. Якщо ми знаємо переможця президентських перегонів, то для чого нам другий тур виборів який відбудеться 15 червня. Хто виграє від того, що в Україні ще три тижні не буде Президента? Виграють політики, які вже напрацьовують рейтинги своїх політичних партій на майбутні парламентські вибори. Виграє Росія та внутрішні вороги України, які без міцної владної вертикалі нищать нашу державу. Але знаю напевне, що програє Україна. Я вже не говорю про фінансові втрати, які понесе Україна на проведення другого туру виборів. Це наживне. Страшніше те, що існуючі керівники держави не можуть захистити Україну як від зовнішньої агресії так і від дій сепаратистів в самій Україні. Приклад Крим та Донбас.

 

В даній ситуації маємо бути державниками, взяти відповідальність на себе і обрати Президента України вже в першому турі. Я звертаюсь до тих виборців, які в першому турі хочуть підтримати свого кандидата, а в другому, якщо він відбудеться, голосуватимуть за Порошенка. Давайте будемо мудрими, і на відміну від політиків, не будемо гратись долею України, а проголосуємо за Порошенка вже в першому турі. Памятаймо, що Росія все зробить для того, щоб другого туру виборів не було. Вони навіть здатні на фізичне усунення кандидата, який їх не влаштовує. А це призведе до хаосу і громадянської війни в Україні. Я ще раз звертаюсь до всіх, хто турбується за долю нашої держави. Будьмо мудрими. Давайте забудемо про свою партійність, якісь політичні амбіції чи симпатії. Давайте будемо керуватись тверезим розумом і думати про майбутнє нашої України, майбутнє наших родин, наших дітей та внуків. Ми не повинні забувати за що загинули на Майданах та гинуть в боротьбі проти окупантів кращі сини і дочки України. Лише ми з Вами і більше ніхто крім нас не захистить Україну від фашистської Росії.

 

Слава вам і Слава Україні.

 

 

Голова Кузнецовської міської організації Української Народної Партії

Степан Жданюк

Всього коментарів: 29
1
mixas | 22.05.2014 | 23:17
+ (-2) -
А зачем его вообще выбирать,можно просто назначить,"социологи" одобряют.Не знаю ни одного кто за него будет голосовать.
2
Володя Семенович | 22.05.2014 | 23:25
+ (-3) -
В моєму оточенні мало за Порошенка ,більше за Ляшка,Тут бабка на двоє гадала!!!
3
Мартин | 22.05.2014 | 23:49
+ (0) -
Для того, щоб знати, чого вартий будь який кандидат на президенство, порадив би в будь якій пошуковій системі набрати слово - "психологічний портрет"... Після того на відповідний запит набрати прізвище особи... Ох і начитаєтеся про Порошенка, Капітельманшу, Гриценка і багато інших зроблені психологами дослідження їхніх душевних переконань ще далеко до початку київського майдану... Там ви зрозумієте чому, у Порошенка  в Росії то відібрали його цукеркову фабрику і віддали назад, а Криму до сих пір у його власності судоремонтне підприємство... Нас вже втретє на президетських виборах ставлять перед маніпулятивним, при допомозі "рейтингів", вибором голосувати за олігархів, які як при ющу і янеуку ефективно розграблювавали державу і народ... Тому раджу плюнути на ті "суперрейтинги", оплачувані, як правило олігархами, і голосувати як каже ваша думка і совість... На відміну від дикої  економічно нашої пострадянської держави, в нормальних країнах Європи олігархат немає права на існування взагалі... Тому я особисто закликаю за неолігарха і пряму людину - ГРИЦЕНКА...
4
Gromada_mista | 23.05.2014 | 07:45
+ (1) -
Ти краще розкажи куди подів Гриценко озброєння за часів свого міністра оборони. За які гроші він маєток під Києвом має? Більшого брехуна ніж Гриценко я не знаю.
5
Лёня | 23.05.2014 | 08:33
+ (2) -
народ продолжающий голосовать за одних и тех же воров, ни когда не увидит нормального будущего.
Мартин | 24.05.2014 | 00:35
+ (0) -
Підтримую цю думку через розуміння, що нам постійно прагнуть деякі незамінні "лідери" втовкмачити, що ми є йолопи, які нерозуміються на їх "супермудрих" думках... Постає питання:- чи потрібні нам політики, думки яких у їх майбутній діяльності ми нездатні доступно зрозуміти?.. Чи не є то чергове обдурювання нас, як це робилося протягом останніх 20-ти років?... Для себе переконався, що це саме так!!!
6
Жданюк | 23.05.2014 | 10:34
+ (1) -
Кожного дня вбивають наших солдатів. Беззуба влада дістала всіх. Росія не хоче виборів. Вона робить все, щоб їх не було. На політичній шахівниці появились нові гравці з величезними грошима. Запитайте в них звідки вони взяли сотні мільйонів на виборчу кампанію. Подивіться на їхні декларації. Вони бідні як церковні миші. Стає цікаво, хто ж ті "меценати", які дають гроші кандидатам і яку мету вони переслідують. Якщо Ви зрозумієте чиї гроші, тоді Вам стане зрозумілим яку роль виконують новоспечені політичні лідери. Але маємо зрозуміти одне українці великих грошей не мають. Тому голосуючи за політиків, які нізвідки появились в один день, Ви підігруєте тим хто в Україні веде геополітичну гру переслідуючи  виключно свої інтереси. Якщо ми не оберемо Президента впершому турі, до другого туру в Україні буде вбито сотні, а можливо й тисячі людей. І прийшовши на виборчі дільниці в другому турі, якщо вони будуть, Ви будете обирати між Порошенком, і іншим кандидатом. Тимошенко  чи Тігіпком. І Президентом Оберуть ПОРОШЕНКА. Що Ви виграєте в цьому випадку? Нічого. Але Україна втратить три тижні дорогоцінного часу і багато життів УКРАЇНЦІВ. Про другий тур можна було б говорити в мирний час. Іде війна. Щодня гинуть наші люди. А ви граєтесь в політику. Поїдьте в місця протистоянь. Ви побачите вбитих, поранених і Ви поміняєтесь.   Повірте мені. Я бачив багато вбитих, багато поранених. Стількох мертвих людей одночасно я не бачив за все своє життя. Але все, що було тоді ні в яке порівняння не йде з тим, що робиться тепер. Я розумію, що не переконаю опонентів тому, що більшість з них є з диванної сотні і сприймають життя через призму телевізора чи монітора компютера.  А реалії інші.
7
КУМ | 23.05.2014 | 11:02
+ (-1) -
Мені дуже подобається гасло "Жити по новому", щодо нашого міста воно не дуже підходить бо в команді в нашому місті давно забуті старі повилазили із своїх нор і вже тут носи позадирали і вже посади майбутні ділять. а давно забуті це Басюк екс заступник міського голови, що на посаді тверезим ніхто не бачив, Шкабура - екс депутат, голова постійної земельної комісії, проводив деребан землі і за допомогою рідної сестри його дружини Ковальчук що в виконкомі ділить квартири житлового фонду міста, щей квартири дерибанив, це Остапюк екс депутат котрий землі під гаражі з Дорожинським дерибанив, Бенза котрий як нова партія так і він там. То яке тут жити по новому. Взялись тут старики розбійники Кніовця загнали за хмари. А до вас Ст.Ів. немає жодних питань ви патріот 100 % чи ви при владі чи поза нею ви залишались таким як і були. А голосувати треба за українця який своїх поглядів не міняв не міняє і не поміняє, вн доказав і голосуванням в верх.раді цілою фракцією в котрій немає тушок це О.Тягнибок. А соціологія у нас продажна в кого більше грошей той і лідер.
добродій | 26.05.2014 | 12:03
+ (0) -
Так точно, Жданюк патріот на всі свої 80 кг. Тільки чи обливає грязюкою справжній патріот свого конкурента? Думаю, що ні. А я свідок тих часів, коли під ліжком Жданюкової племінниці лежали тисячи листівок проти Арістової. Чи змінився Жданюк з тих часів? Думаю, що ні. Тіж самі методи. Ті ж самі слова.
8
111 | 23.05.2014 | 16:33
+ (-1) -
Нема гіршої реклами для кандидата в президенти ніж агітація за нього прокравшогося збанкрутілого Жданюка та афериста Червоткіна
9
Vasa | 23.05.2014 | 17:14
+ (1) -
\вид\ Мабудь запаси вже в нього закінчилися що з нову агітує!!!
75 45 | 23.05.2014 | 19:17
+ (2) -
Каждый гражданин 25 мая сделает так как посчитает нужным и не нужно никому ничего навязывать.....Обявились тут политики с большой буквы...
Jarema | 23.05.2014 | 19:27
+ (1) -
111, 7545 Vasa це чоловіки -пліткарі, які своїми коментами нагадують бабів на лавочкці у селі, що живуть на плітках. На Майдан вони не поїдуть і на схід України- бо можуть вбити, , а їхня справа завжди патякати шкодити Україні. Бо 111, 7545 та Vasa-- вороги.

Jarema | 23.05.2014 | 19:30
+ (-2) -
А ти 7545 взагалі поїдь у свою путінську Росію і там голосуй. Не тобі кацапу вирішувати за хто політик у нас в Україні
WMiller | 24.05.2014 | 19:47
+ (2) -
а почему сразу "кацапу"???
наверное, только потому, что на русском комментарий выложил...
мда...   так мы далеко не уедем...
Jarema | 23.05.2014 | 19:37
+ (-2) -
А Мартину чомусь дуже сподобався брехун-Гриценко?? І що, Мартине не можеш проаналізувати дії цього брехуна від 2004року. То скажи де цей бідний брехун взяв стільки грошей, що його намети стоять навіть по селах???Хто ж це із жидо-олігархів у нього спонсор??
Дай відповідь Мартине. Ти знаєш, що війна докотилася до рівненської області і везуть патріотів у трунах?? А ти сидиш на дивані біля теплої сраки своєї дружини і вводиш людей в оману перед виборами під кулями і смертями. Твої діти не поїдуть у те донецьке пекло, так що не патякай а грійся далі на перині біля комп"ютера. Херой.
Мартин | 24.05.2014 | 00:48
+ (0) -
А чому ти Jarema ЗЕЛЕНА, весь час десь ховаєшся... Настраханий бути червоним?.. Попитай Сопля у Степана, хто такий Мартин?.. Ображаєш гамнюх мого покійного кота...
75 45 | 24.05.2014 | 11:40
+ (1) -
Jarema,да ты что...иди проспись уважаемый...
WMiller | 24.05.2014 | 20:00
+ (2) -
Уважаемый господин Жданюк, фразы от вас, типа "навіть здатні на фізичне усунення кандидата, який їх не влаштовує" и "Росія все зробить для того, щоб другого туру виборів не було" и прочие, многое говорят о вашем профессионализме и подходе к делу. И не в лучшую про вас сторону.
Откуда вам вообще известно, кто на что способен и что дальше будет делать Россия???

Я, конечно же, не в восторге от поведения нашего северного соседа, НО и вы - прекращайте нагнетать и пугать людей, а то выглядит так:  если не выберем в 1 туре Порошенка, то нам всем пи...ц (извините, но из песни слов не выкинешь).

И ещё, сорвать выборы, нынешним представителям власти тоже очень выгодно, так как женщина с косой прекрасно понимает, что проигрыш на выборах это политическая смерть со всеми последствиями.

А ещё, думается мне, что если б кто-то другой из кандидатов был бы на 1-ом месте по соц.опросам - вы агетировали именно за него...    Но хочу ошибаться)

и Последнее. Если вы уже выносите на общее обозрение такое своё обращение к жителям Кузнецовска, то, пожалуйста, хотя бы проводите работу над ошибками перед печатью, а то смешно и не серъёзно!
WMiller | 24.05.2014 | 20:18
+ (3) -
Читаю и просто нет слов...  Продолжу

"Якщо ми знаємо переможця президентських перегонів, то для чого нам другий тур виборів який відбудеться 15 червня."   - где знак "?" у такого РЕЗОННОГО вопроса?
Но не на этом сосредотачиваю внимание.
Имея высшее юридическое образование, у меня возникает вполне адекватный вопрос: ОТКУДА вы знаете победителя президентских перегонов??? И что значит нам не нужен 2-ой тур???
По всем элементарным демократическим нормам (за которые мы так боремся), президентские выборы - это процедура, которая определяет волеизъевление народа и до оглашения результатов ЦИК никто не может знать победителя!  ЧТО ВЫ НЕСЁТЕ ТОГДА???
2-ой тур - это тоже часть процедуры, которая проходит при известных нам обстоятельствах (диспозиция) - и как ВЫ, при этом, можете задаваться таким ГЛУПЫМ РЕЗОННЫМ вопросом по поводу 2-ого тура...?

Думайте, что вы пишите, так как население нашего города далеко не глупое, а ваше обращение рассчитано на...   на мою бабушку Женю, которая НЕ ПОЛЬЗУЕТСЯ интернетом и никогда не прочитает эту, так сказать, статью...
мдаа...
larisa | 24.05.2014 | 22:37
+ (1) -
WMiller!! Справді так, що громадяни наші не дурні і знають, що не тільки Путлєр хоче зірвати вибори в Україні а і його подружка Юлька Тимошенко зацікавлена у тому щоб вибори не відбулися, бо її коробить її рейтинг 4 місця. Баба Яга-Тимошенко не може повірити що їй як артистці не вірять вже українці. А як же їй тепер жити із накраденими в Україні мільйонами та без влади???
larisa | 24.05.2014 | 23:59
+ (1) -
Алєксандр СОЛЖЕНІЦИН
російський письменник,
лауреат Нобелівської премії
«Нет в этом мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап. Рождённый в нацистской стране, вскормлённый пропагандой нацизма, – этот ублюдок никогда не станет Человеком. У его страны нет друзей – либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, унижать и убивать. И за сохранения этого статуса Рассеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа. Воистину: кацапы – звери. Лютые, кровожадные, но… смертные».
XII | 25.05.2014 | 09:39
+ (0) -
Единственный достойный кандидат из всех претендентов - Гриценко Анатолий Степанович !!! Ну никак не Порошенко!!! surprised
добродій | 26.05.2014 | 12:08
+ (0) -
Єдиний достойний кандидат буде той, хто у першому турі набере більше 50%. Країні потрібен президент. А третій майдан так чи інакше буде рано чи пізно.
Bubno | 25.05.2014 | 11:48
+ (-1) -
Jarema таке враження що ти гондурас неосвічений. Перш ніж повчати когось подумай, а сам то ти чого вартий. І патякати бажано в розрізі усвідомлення своєї вартості. Гриценко дійсно єдиний достойний кандидат.
Jarema | 25.05.2014 | 23:50
+ (0) -
Ну що, Bubno! на якому місці твій достойний кандидат?? То хто із нас із Гондурасу??? Мабуть все таки ти, Bubno..
Ларсон | 26.05.2014 | 15:10
+ (0) -
27 господин | Сегодня | 10:08

а если бы набрала юлька-воровка, то она тоже бы была достойна,или это бы показывало что страна вообще больна дебелизмом?
добродій | 27.05.2014 | 09:41
+ (0) -
я ждал этого вопроса... по моему скромному мнению, ВОНА не достойна и если бы выбрали её я бы сказал, что стране хана, так как народ у нас не может разобраться в своих правителях... я бы сказал, что будет третий майдан и это будет последний майдан страны Украина... но этого не произошло и я рад... я лично со всей семьей ходил голосовать... и как бы не был мне противен Порошенко, я голосовал за него... если бы не было военного положения я возможно выбрал бы другого кандидата, но ситуация не та... пусть сначала вступит в должность Порошенко, посмотрим что с этого будет... а всё что нам нужно, так это спокойствие дома, на работе, в стране, чтоб все были живы/здоровы, чтобы была работа (нормальнооплачиваемая) и какое то перспективное улучшение в недалеком будущем...
P.S. І як завжди казав Луценко "Бандити маять сидіти у тюрмах", так що ВОНА рано чи пізно повинна повернутись туди де не досиділа, або ж повернути вкрадені у нас мільярди...
Bubno | 28.05.2014 | 13:23
+ (0) -
Jarema 25.05.2014
Jarema скажи будь-ласка хто в Україні сумнівався що оберуть Порошенка – це поперше?
Мати свою думку, голосувати за достойного, а не за того кого нав’язують – це друге.
«Любі друзі» вже керували – результат відомий.
Моли бога щоб тих «Любих друзів» приклад Януковича трохи налякав. Інакше капець.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1050
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів