34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Створи логотип міста!

Створи логотип міста!

25.01.2014

1

843

Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради оголошує про початок конкурсу на створення логотипу міста Кузнецовськ. Конкурс проводиться відповідно до розпорядження міського голови від 25 грудня 2013 № 354-р «Про проведення конкурсу на створення логотипу міста Кузнецовськ». 

Метою конкурсу є створення унікального логотипу Кузнецовськ, який буде асоціюватись із містом та використовуватиметься для формування, популяризації та поширення позитивного іміджу, як в Україні, так і за її межами. Водночас логотип міста не замінюватиме офіційну символіку (гімн, герб і прапор). 

Логотип – це будь-яка комбінація позначень (емблема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), яка здатна передати унікальність та ідентифікувати місто серед інших; постійний графічний, словесний, образотворчий або об'ємний знак, комбінований з зображенням, літерами, цифрами, словами або без них. Логотип є одним із важливих елементів маркетингу міста, сучасним способом рекламування та ефективного просування. Це згода на спільну ідентифікацію місця і реалізацію суспільних цілей, а також створення кращого клімату для бізнесу. 

Найвідомішим логотипом у світі є символ Нью-Йорка «I love NY» (де замість англійського дієслова «любити» зображено серце), придуманий в 1970 році Мілтоном Глейзером. Саме тоді зародилася сама традиція брендування міст, яку потім успішно підтримали Амстердам (I amSterdam) і австралійський Мельбурн, який вирішив у 2009 році провести ребрендинг і отримав в результаті в якості символу букву «M», яка нагадує кристал.


Свої логотипи сьогодні мають і українські міста. В тому числі Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Луцьк тощо. 

Запрошуємо всіх охочих, незалежно від віку та місця проживання, прийняти участь у конкурсі та долучитись до створення логотипу Кузнецовська! 

Запропоновані роботи мають бути оригінальними, сучасними, лаконічними, а також відповідати темі історії та архітектури міста, символіка – загальною і легкозрозумілою для представлення на ярмарках, виставках, у публікаціях, культурних заходах в рамках святкування. 

Положення про конкурс та бланк заяви для участі в ньому розміщені на офіційному веб-сайті Кузнецовської міської ради та її виконавчого комітету в розділі Місто Кузнецовськ – Логотип міста (http://kuznetsovsk-rada.gov.ua/hottems.aspx?id=7147).

До участі в конкурсі приймаються роботи подані особисто, надіслані на поштову (34400, майдан Незалежності,1 каб.205, м. Кузнецовськ, Рівненська обл.) чи електронну (ekonomika_@ukr.net) адреси відділу економіки виконавчого комітету Кузнецовської міської ради у період з 1 лютого до 1 квітня 2014 року включно.
Всього коментарів: 1
1
sir_the_dragon | 01.02.2014 | 17:31
+ (0) -
Конкурс проводиться відповідно до розпорядження міського голови від 25 грудня 2013
Чи може ВО міського голови?
Логотип Луцька цікавий - I Love що? NY - New York, New Year чи що?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1093
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9236

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів