34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Суд не знайшов у діях в.о. міського голови складу адмінправопорушення

Суд не знайшов у діях в.о. міського голови складу адмінправопорушення

16.11.2013

13

4302

Нещодавно співробітниками СБУ було складено протокол про корупцію стосовно одного із держслужбовців нашого міста - в.о. міського голови Ігоря Куца

В протоколі йшлося про те, що: " ... використовуючи надані Законом України «Про місцеве самоврядування» повноваження, Куц І.В., здійснював організацію підготовки пленарних засідань, доповідав порядок денний, головував на пленарних засіданнях, пропонував депутатам проголосувати за відповідні проекти та підписував прийняті радою рішення, на підставі яких його матері (яка має інше призвище), дозволено приватизувати (шляхом викупу) комунальне майно – торгові ряди (нежитлове приміщення вбудоване в багатоквартирний житловий будинок площею 72,5 кв.м.,) за адресою: м.Кузнецовськ, м-н Вараш, 11, секція 3, магазин «Барвінок».

В подальшому, Куц І.В., підписав прийняте Кузнецовською міською радою рішення, згідно якого його матері, встановлено ціну продажу об’єкта нерухомого майна - магазин «Барвінок» в сумі 82331 грн. без ПДВ., чим порушив вимоги визначені Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції». Таким чином, Куц І.В., при виконанні обов’язків Кузнецовського міського голови, своїми діями порушив вимогу щодо необхідності урегулювання конфлікту інтересів, передбачену п.2 ч.1 ст.14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та ст. 12-1 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», зокрема не повідомив Кузнецовську міську ради про його наявність.".

Втім, як відомо, складення протоколу про корупцію ще не означає притягнення особи до відповідальності за корупційне правопорушення. Це компетенція суду, до якого зазначений протокол надсилається для розгляду. 

Кузнецовський міський суд під головуванням судді Малкова В.В. розлянув дану справу 14 жовтня 2013 року.

Представниками нашого сайту було подано до суду клопотання із проханням дозволити проведення відеозйомки цього судового засідання, оскільки: " ... зазначена справа має великий суспільний інтерес в зв’язку з тим, що стосується відомої в нашому місті особи, яка займає керівну посаду в органі місцевого самоврядування, впливаючи тим самим на життя всіх жителів міста". 

Втім, перед прийняттям рішення головуючий суддя В.Малков поцікавився думкою з даного приводу обох сторін процесу. 

Представник обвинувачення був не проти відеозйомки, втім, адвокат обвинувачуваного просив суд відмовити у клопотанні, оскільки, зокрема: " ... це може бути порушенням прав його довірителя, тому що в даному випадку ставиться питання про конфлікт інтересів між особовими обов’язками та особистими і майновими та немайновими правами". При цьому сам обвинувачуваний підтримав слова свого адвоката і також попросив суд відмовити у проведенні відеозйомки, оскільки вважав, що відзняте відео буде використовуватися не для висвітлення подій, а для зловживання журналістськими обов’язками.

Після короткої перерви суддею було прийнято рішення про заборону проведення відеофіксації судового засідання. 

Далі розглянувши справу по суті, а саме, про притягнення до адміністративної відповідальності Ігоря Куца, який працює секретарем Кузнецовської міської ради Рівненської області, за ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд під головуванням судді В.Малкова виніс відповідне рішення, а саме: „ ... Оскільки бездіяльність І.Куца не містить однієї із ознак складу адміністративного правопорушення (не встановлено наявності конфлікту інтересів), відповідальність за яке передбачена ст.172-7 КУАП, провадження у справі підлягає закриттю, через відсутність складу адміністративного правопорушення.” 

Отже, оскільки за баченням судді В.Малкова „ ... у даному випадку, між неповідомленням (бездіяльністю) І.Куцом відповідної ради про родинні стосунки з своєю матерью та прийняттям радою рішень №668 і №924 відсутній взаємозв'язок з наявністю у бездіяльності І.Куца ознак саме корупційного правопорушення, оскільки не встановлено наявності конфлікту інтересів між особистими інтересами І.Куца та його службовими повноваженнями, у визначенні терміну "конфлікт інтересів" за Приміткою 2 ст.172-7 КУАП. Тобто бездіяльність І.Куца не утворює складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУАП - неповідомлення особою безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів. За таких обставин вважаю, що під час розгляду справи не встановлено правових підстав для притягнення І. Куца до адміністративної відповідальності за ст.172-7 КУАП.”

„ ... На підставі наведеного та керуючись статтями 7, 9, 14, 172-7, 247, 280, 284, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд в особі судді Малкова В.В. постановив закрити провадження у справі про вчинення І. Куцом адміністративного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУАП, за відсутності складу адміністративного правопорушення.” 

Читати постанову повністю - reyestr.court.gov.ua/Review/34316196

Як стало відомо, на дану ухвалу Кузнецовського міського суду подано апеляцію до апеляційного суду. Засідання апеляційного суду в даній справі може відбутися вже наступного тижня.


Довідково.

У разі, якщо суд постановить рішення про притягнення особи, щодо якої складено протокол про корупцію, до адміністративної відповідальності, і це рішення набере законної сили - такий посадовець має бути звільнений з посади на підставі і в порядку, передбаченому нормами статті 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Тобто в разі набирання чинності рішення апеляційного суду, відповідна рада має прийняти рішення про взяття до відома зазначеного рішення суду про притягнення до адміністративної відповідальності посадовця і з цього дня його повноваження вважаються припиненими, така особа (з цього ж дня) звільняється з посади.
 
Всього коментарів: 13
1
Бомж | 18.11.2013 | 00:26
+ (4) -
Тепер хоч буду знати, що мати та син - це не близькі родичі і у них не може бути конфлікту інтересів. Шо тільки не зробиш, шоб майбутню квартиру відпрацювати.
2
567567 | 18.11.2013 | 00:27
+ (-3) -
Ах да не той суддя судив і не те рішення виніс, Оксані Іванівні треба було справу доручити і було рішення таке як треба екс меру.
3
Бомж | 18.11.2013 | 00:33
+ (4) -
Хто така Оксана Іванівна? Мені пофіг на Анощенка і на тебе, депутата.
Вор должен сидеть в тюрьме, це сказав Жеглов.Чи якшо з бюджету гроші взяв, то це не кража? Потім можна клянуться, шо ці руки нічого не крали?

Зробіть вже вхід для депутатів на сайт за перепустками, реально надоїли.
4
Майбутній депутат | 18.11.2013 | 01:28
+ (5) -
Провожу майже задарма майстер-клас для Куца (єслі шо, розрахуєтесь ділянкою під гараж, там в вас пару звільнились, я знаю) як відповідати на незручні запитання. Зауважте - майже на халяву консультую smile

- Добрий день, це журналіст Іванов. Ми зясували, що вашій мамі продали приміщення під магазин за 80 тисяч замість 400 тисяч гривень. Прокоментуйте, будь ласка.
Відповідь:
- Це все брудні провокації проти опозиційної Батьківщини з богу ворогів!

- Почекайте, які провокації? Ви знали, що це ваша мама, чому не попередили раду і громадськість про конфлікт інтересів?
Відповідь:
- Юля Володимирівна має бути негально звільнена!! ЮЛІ -ВОЛЮ!

- Почекайте, зараз питання не про Юлю, а про Вашу маму, яка отримала за копійки майно громади. Ви плануєте віддати майно назад громаді?
Відповідь:
-Європейський суд з прав людини чітко зазначив - Юля має бути на свободі!
5
2 | 18.11.2013 | 12:08
+ (1) -
В пятницю бачив ввечері Малкова В. йшов хитався в різні боки по вулиці, напевно Куц проставився за справу!!!!!!!!! Майбутньому депутату респект!
6
qwerty | 19.11.2013 | 01:05
+ (1) -
Суд - останній бастіон правової держави. Якщо його корумпувати - настає
анархія. Відтепер той, хто запропонує більше, може вбвати, гвалтувати,
красти. Корумпований суддя - ворог держави №1
7
Брат брата | 19.11.2013 | 01:27
+ (1) -
-Вот скажи мне, американец, в чем сила? Разве в деньгах? Вот и брат говорит, что в деньгах. У тебя много денег, и чего?

Я вот думаю, что сила в правде. У кого правда, тот и сильней. Вот ты обманул кого-то, денег нажил. И чего, ты сильнее стал? Нет, не стал. Потому что правды за тобой нет, а тот кого обманул, за ним правда. Значит он сильнее.
8
vita | 19.11.2013 | 05:31
+ (-2) -
ак в жизни рядом существует две упрямые вещи -чистота и грязь,так и здесь нельзя сравнивать сайт 4блока с сайтом 34400.Очевидно что на сайте 34400 преследуется упорно цель- облить грязью всех и вся во имя белого и пушистого Анощенко С.Какова причина можно только догадываться.Обьективности ноль.И все судьи,депутаты -кто "против" Анощенка все плохие,а кто "за" хорошие.Складывается впечатление что Анощенко-продюссер и активный участник и исполнитель этого сайта.Уж очень похожа вся эта грязь на сайте на его стиль поведения и отношения как к людям так и к окружающей нас действительности.Сайт 34400 - сплошная грязь и агрессия.
sir_the_dragon | 19.11.2013 | 19:16
+ (2) -
Ти щойно народилась? Не в курсі хто є хто?
9
Ольга | 19.11.2013 | 13:28
+ (4) -
vita, дивись, до тебе в цій темі було майже чисто. Ти прийшла налила грязі про те, що хтось (?) на сайті ллє грязь) Ау, дівчино, це ж ти зробила цю тему брудною своїм коментарем. То може "нечего на зеркало пенять, коль у самой рожа крива"?
485675878567 | 19.11.2013 | 22:02
+ (-1) -
9 Ольга хоя я би ти себе не відбілювала, а бруд ллється якраз -то із твоїх вуст.
sir_the_dragon | 24.11.2013 | 22:01
+ (1) -
Я знаю і Куца, і Хвалько, і Анощенка. Добре знаю хто чим дише, тому не потрібно мені розказувати, хто є хто.
Ігор | 04.02.2018 | 22:08
+ (0) -
Бездарні і неправосудні судові рішення судді Кузнецовського міського суду Рівненської області Малкова В.В.http://proisvol.info/2018/02/04/bezdarni-i-nepravosudni-sudovi-rishennya-suddi-malkova-v-v/
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Всі смайли
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1241
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9398

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів